Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke

  Shtepia eshte 2+1+1 ballkon me pozicion lindje perendim dhe ndodhet ne Lagjien 11 Janari, Fier, mba

  Fier 10 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit

  Shitet apartament ne lagjen \"Kastriot\", 176 metra katror, kati i katert ose kati i dyte i banimit.

  Fier 7 qershor 09:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg

  Okazion shtepia Kati i II 4 dhoma me dokumentet te rregullta punimet jane cilesore , me oborr

  Fier 6 qershor 20:21
  37 Lek
 • 1 foto
  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme

  Te dhenat i keni tek fotot flm tel 0674660570 per foto te tjera ne whatsap ke ky nr 0683328139

  Lushnjë 5 qershor 20:34
  18.500 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

  Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje

  Lushnjë 4 qershor 19:06
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti

  Apartament me sip 60 m2

  Lushnjë 1 qershor 22:19
  18.000 €
 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 1 qershor 12:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shitet shtepia ne ballesh . 1.1 me garazhe..para shtepia ka oborre te bollshem

  Mallakastër 31 maj 19:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion!
  Shtepi / Vila

  Okazion!

  Shitet shtepi 2+1 pallat 92\' kati 5 me hipoteke, tarrace e izoluar me kartoxhez nga lageshtira, dur

  Fier 28 maj 16:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nderohet me makine te 2014 e larte+ diferencen
  Apartment / Banesa

  Nderohet me makine te 2014 e larte+ diferencen

  Apartamenti eshte ne qender te Vlores, perball stadiumit, zona e kombinatit, rruga e Çipajve, pallat

  Fier 25 maj 23:45
  53.000 €
 • 10 foto
  SHITET okasion
  Apartment / Banesa

  SHITET okasion

  shitet shtepi 2+1. //kati 2 ne qender perballe GO TECh// 80 m2// me tapi e dokumentazione te regullt

  Lushnjë 19 maj 23:03
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1 80M 28500 EURO
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1 80M 28500 EURO

  SHITET APARTAMENTI 2 DHOMA SALLON ANEKS KORIDOR BANJO BALLKON I SUVATUAR JASHT EDHE BRENDA PA

  Fier 19 maj 13:55
  28.500 €
 • 5 foto
  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 maj 12:14
  25.000 €
 • 5 foto
  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 maj 12:14
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet Okazion ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Okazion ne Lushnje

  Shitet shtëpia në Allprenaj Lushnje 5 minuta larg nga Lushnja me tokë 1 dylym se bashku me shtëpin e

  Lushnjë 18 maj 11:37
  25.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia private 1+1.E mobiluar Dhome gjumi,kuzhina,banjo e mobiluar. Me toke perpara shtepise

  Fier 17 maj 17:07
  4.500.000 Lek
 • 11 foto
  Shtepi private ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne shitje

  Shitet shtepia private njekateshe me certifikate pronesie me 400 m katror truall dhe 130 m katror ba

  Fier 16 maj 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet Apartament ne Lagjen \"Clirimi\" Bulevardi i Palmave siper \"Bar Pasticeri Zhosien\", kati i

  Lushnjë 15 maj 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE ME 270 METER TOKE RAJONI 1
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE ME 270 METER TOKE RAJONI 1

  SHITET SHTEPI PRIVATE ME TE GJITHA KUSHTET BASHKOHORE .SHTEPIA NDODHET 10 MINUTA NGA QENDRA E QYTETI

  Fier 15 maj 10:41
  35.500 €
 • 0 foto
  OKAZION SHITET SHTEPI 1+1 ne BALLSH
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEPI 1+1 ne BALLSH

  Shitet shtepi ne Ballsh 1+1 me hipotek .Lagja '5 Shkurti' pallati i Naftes Kati i 4

  Fier 14 maj 16:12
  9.000 €
 • 1 foto
  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore
  Apartment / Banesa

  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore

  OKAZJON. SHitet shtepija ne pallat 5 katesh hyrja kati 2 me pamje dhe hyrje nga rruga kryesore lagj

  Fier 13 maj 15:25
  38.000 €
 • 0 foto
  Shitje
  Shtepi / Vila

  Shitje

  Shes apartamente ne sheq me cmim te arsyeshem pak metra nga rruga kryesore per Tirane apartamentet

  Fier 13 maj 14:53
  40.000 €
 • 1 foto
  Sillosa
  Garazh

  Sillosa

  Shiten sillosa për drith grur misër të dimensioneve të ndryshëm me llamarin të valëzuar xingato

  Lushnjë 13 maj 12:42
  1 Lek
 • 4 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet shtpi private + toka me siperfaqe 270 meter katror .Shtepia e rinovuar me kushte bashkohore m

  Fier 13 maj 09:33
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet objekt
  Shtepi / Vila

  Shitet objekt

  Objekt 2 katesh plus bodrum ,262 metra ne e ndertuar ne 330metra katror toke. Me certifikate prones

  Fier 12 maj 21:06
  65.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  shtepi dy kate ne fshatin Ardenic pran rruges nacionale ka hipotek ka dy kate kati i pare eshte gara

  Fier 12 maj 20:41
  62.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia 3+1...
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia 3+1...

  Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli Ish hetuesia. Pallati i ri ne rruge kryesore. Apartamenti ka 3dh

  Fier 11 maj 23:15
  52.000 €
 • 0 foto
  OKAZION 2+1 mbrostar ura
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 mbrostar ura

  Shitet shtepia 2+1 kati i dyte i banimit adresa mbrostar ura

  Fier 6 maj 13:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi private
  Apartment / Banesa

  Shtepi private

  Shitet shtepi private me siperfaqe ndertese 82 m2 dhe siperfaqe trualli 300 m2 Nr dhomave 3 e paisu

  Fier 6 maj 09:23
  38.000 €
 • 3 foto
  Hyrje 2+1 103.8 m2
  Shtepi / Vila

  Hyrje 2+1 103.8 m2

  APARTAMENT 2+1, KATI I GJASHTE (6) I BANIMIT, SIPERFAQA TOTALE 103.8 M2 (95.5 M2 SIPERFAQE BANIMI

  Fier 3 maj 16:35
  39.500 €
 • 5 foto
  shes shtepi private ne levan fier 260m2 me oborr
  Shtepi / Vila

  shes shtepi private ne levan fier 260m2 me oborr

  shtepi eshte me oborr dhe bace ka nje prioritet se eshte anes rruges nacionale fier-levan-vlore jan

  Fier 29 prill 17:17
  49.000 €
 • 0 foto
  SHITEN APARTAMENTE!
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE!

  Shiten apartamente ne pallat te ri drejt perfundimit, ne rrugen Skenderbeu, ne Fier. Pallati ka puni

  Fier 29 prill 16:17
  373 €
 • 3 foto
  Shitet apartment lagja 15 tetori
  Apartment / Banesa

  Shitet apartment lagja 15 tetori

  Shitet apartment 2+1 65m2+15m2(verandë ballkoni) pallati i ri kat i par banimi pran qendrës shëndetë

  Fier 27 prill 19:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM

  Shitetshtepi 2 kateshe e pa peerfunduar.100 m nga autostrada.(afer xhamise se re) ne te djathte lush

  Lushnjë 27 prill 19:23
  10.800.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet hyrja
  Shtepi / Vila

  Shitet hyrja

  Shitet hyrja ne lagjen Kongresi mbrapa postes kati i pare me dy dhoma gjumi guzhin aneks koridor ban

  Lushnjë 27 prill 18:23
  26.500 €
 • 0 foto
  Okazion deri ne funte muajit Maj
  Shtepi / Vila

  Okazion deri ne funte muajit Maj

  250 m truall 35 m Barnes +20 dylym tok fush e cila per momentin eshte ne perdorim 2 dylym jan ngjitu

  Lushnjë 27 prill 18:23
  25.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet per arsye emigracioni e pa imobiluar,me dekumenta pronesie te rregullta me vend parkimi .

  Fier 27 prill 18:03
  148.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon

  Shitet Super Apartament 2Dhoma gjumi+1Sallon+Kuzhine, 1 WC 4x2m, 1Ballkon 6x1m, 1Korridor 4x1.7m. Ap

  Fier 26 prill 17:21
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi ne lagjen kongresi i lushnjes shtepia eshte e orientuar nga 2 dhoma gjumi sall

  Lushnjë 26 prill 14:09
  28.000 €
 • 2 foto
  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

  Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall

  Lushnjë 25 prill 12:49
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  shitje shtepie me truall
  Shtepi / Vila

  shitje shtepie me truall

  shtepia 148m2 ndodhet ne nje truall 2500m2, me400m2 lemona,80 rrenje ullinj dhe shume peme te tjera,

  Lushnjë 20 prill 22:40
  10 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia. ( 2+1+2 )
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia. ( 2+1+2 )

  Te hyrja e coca coles pallati i danit me kangjella e lulishte .me kamera ..shtepia eshte ne kat te

  Fier 19 prill 20:28
  60.000 €
 • 0 foto
  shitet 2+1
  Apartment / Banesa

  shitet 2+1

  shitet apartamenti ne lagjen konferenca e pezes (pedonale)...

  Fier 19 prill 20:24
  28.000 €
 • 2 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  ApartmentI eshte pallet egzistues parafabrikat I arreduar sipas trendeve te fundit.

  Lushnjë 19 prill 19:50
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament i ri 2+1 (prane stadiumit)
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament i ri 2+1 (prane stadiumit)

  Apartament 2+1, kati i gjashte (6) i banimit ose kati i shtate (7) i pallatit, apartamenti A5, pozic

  Fier 19 prill 19:43
  40.500 €
 • 5 foto
  okazion shtepi 2 kate sip.2500mkatror truall
  Shtepi / Vila

  okazion shtepi 2 kate sip.2500mkatror truall

  shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtme.Shtepia eshte ne pozicion te shkelqyer rrethohet nga 2

  Fier 19 prill 17:43
  1 €
 • 4 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  shitet shtepia ne pozicion shume te mire dhe sip te mjaftueshme trualli banesen mund ta perdorni ed

  Fier 19 prill 17:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1

  Apartament 3+1 i mobiluar lagjia Konferenca e Pezes, pallati nr 1 ,kompleksi Mertiri Tragjas, kati i

  Fier 10 prill 20:07
  7.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet apartament 2+1 kati i pare Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 kati i pare Fier

  Shitet nje apartament 2+1 kati i pare ne lagjen \"Konferenca e Pezes\", pas dyqanit me artikuj sport

  Fier 9 prill 22:24
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament i kompletuar
  Apartment / Banesa

  Apartament i kompletuar

  Shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i 6 pallati 209 Lagjja \"Gafurr Muco\" te furri bukes \"Pero\

  Lushnjë 9 prill 20:13
  23.000.000 €