Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 4 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia kati i 4 1+1 e restauruar nga e para nuk ka nevoje per asgje 20 milion leke

  Fier 11 nëntor 11:14
  2.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

  Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall

  Lushnjë 8 nëntor 15:46
  4.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon

  Shitet Super Apartament 2Dhoma gjumi+1Sallon+Kuzhine, 1 WC 4x2m, 1Ballkon 6x1m, 1Korridor 4x1.7m. Ap

  Fier 8 nëntor 13:59
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa është 71 m² e organizuar në: 3 dhoma g

  Lushnjë 7 nëntor 15:51
  45.000 €
 • 15 foto
  SHITET BAR RESTORANT HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET BAR RESTORANT HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE

  Shitet bar restorant + hotel në Divjakë, Lushnje. Sipërfaqa e ambjentit është 1000 m² e organizuar

  Lushnjë 7 nëntor 12:40
  1.000.000 €
 • 6 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitet apartament ne lagjen Apollonia,kati 8 me ashensor.Apartamenti eshte me siperfaqe 117m2 2+1,e

  Fier 5 nëntor 11:47
  52.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI

  Shitje Apartamenti Super Lux dhe parkim makinash garazh! Shitet, Apartament 3 + 1 ne Fier, ne lagje

  Fier 5 nëntor 11:45
  80.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karavasta e Re, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 23200 m². Ndodhet buzë rrugës d

  Lushnjë 5 nëntor 09:15
  60.000 €
 • 11 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i d

  Lushnjë 5 nëntor 08:44
  130.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne shitje OKAZION!
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje OKAZION!

  Shitet apartament 1+1 55m2 + ballkon.Apartamenti esht i kompletuar dhe ndodhet ne lagjen Loni Dhamo

  Lushnjë 3 nëntor 21:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 58m2 ,orientimi VERI • Kati i

  Fier 3 nëntor 12:26
  2.800.000 Lek
 • 5 foto
  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM

  Shitetshtepi 2 kateshe e pa peerfunduar.100 m nga autostrada.(afer xhamise se re) ne te djathte lush

  Lushnjë 2 nëntor 21:39
  10.800.000 Lek
 • 11 foto
  Shpi n lushnje
  Apartment / Banesa

  Shpi n lushnje

  Shitet apartament n lushnje lagja dhoni dhamo

  Lushnjë 2 nëntor 17:50
  42.000 €
 • 11 foto
  Shitet 2+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 e kompletuar

  Apartament në Shitje i Mobiluar. Sip-80m2. 2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhinë, Ballkon, Tualet, 3 Kondic

  Fier 1 nëntor 20:21
  40.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe 146 m². Ambienti ka lokaci

  Lushnjë 31 tetor 17:32
  35.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe 77,5 m². Apartamenti është në qendë

  Fier 31 tetor 15:37
  35.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Saravë, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 14651 m² ku mund të përdoret për aktivi

  Lushnjë 30 tetor 09:42
  5.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER

  Shitet 1810 m² tokë arë në Mbrostar Ferko, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti.

  Fier 29 tetor 17:10
  1.500.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe prej 95 m². Apartamenti ndodhet në

  Fier 29 tetor 09:21
  52.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER

  Shitet vilë 3-katëshe në lagjen Sheq i Vogël, Fier. 1 katë i shtëpis është i banushëm kurse 2 të tje

  Fier 28 tetor 12:26
  200.000 €
 • 10 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

  Shitet ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier me një sipërfaqe prej 25.06 m². Ambienti ndodhet bu

  Fier 28 tetor 11:44
  45.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ambienti ka sipërfaqe 99 m² dhe ndodh

  Lushnjë 28 tetor 09:10
  30.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 350 m² . Shtëpia ka

  Fier 25 tetor 18:59
  185.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen "Kryengritia" Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në kati

  Fier 24 tetor 17:46
  2.900.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet tokë arë në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipërfaqe prej 5313 m². Toka është e përshtatshme

  Fier 24 tetor 08:43
  42.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipëfaqe prej 1687 m² . Është e or

  Fier 24 tetor 08:22
  150.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të

  Lushnjë 22 tetor 16:19
  40.000 €
 • 3 foto
  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipëraqa totale e truallit është 1355 m². Toka ka loka

  Lushnjë 22 tetor 09:19
  176.000 €
 • 3 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Garazh

  SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet Bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m², ku mund të shfrytë

  Lushnjë 22 tetor 08:42
  106.000 €
 • 0 foto
  Toke ne shitje
  Truall / Toke

  Toke ne shitje

  Toke e mbjel me ullinje . Nj pjes bosh mund ta perdorni per cfredo. Mund edhe te ndertoni.

  Fier 19 tetor 13:48
  20 €
 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 19 tetor 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e pa

  Fier 18 tetor 19:18
  20.000 Lek
 • 10 foto
  Apartament LUX ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament LUX ne shitje

  Shitje Apartamenti LUX Shitet, Apartament 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia Organizimi: • Siperf

  Fier 17 tetor 17:21
  65.000 €
 • 11 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen I Maj 🏡 Organimi: • Siperfaqja 86m2 2+1 • Kati i 8 banim, pallat

  Fier 17 tetor 17:19
  52.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje i mobiluar

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 56m2 • Kati i 1 banim, pallati

  Fier 17 tetor 17:18
  28.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 7000 m², e mbjellë me ullinj toka ka

  Lushnjë 17 tetor 11:49
  119.000 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 4550 m² dhe mund të përdoret pë qëlli

  Lushnjë 17 tetor 11:36
  50.000 €
 • 14 foto
  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"
  Apartment / Banesa

  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"

  Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipë

  Fier 17 tetor 10:44
  350.000 €
 • 1 foto
  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier
  Truall / Toke

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktivite

  Fier 16 tetor 09:25
  40.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier , me një sipërfaqe prej 57.7 m² . Organizohet në më

  Fier 16 tetor 08:51
  3.200.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion kati i pare
  Apartment / Banesa

  Okazion kati i pare

  Shitet shtepia kati i pare Shtepia disponon dhome ndenje Guzhine Hapsire oborri 2 Depo Dhome gjumi S

  Fier 15 tetor 15:20
  29.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 15 tetor 11:20
  350 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 3+1 Rruga Mujo Ulqinaku Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 Rruga Mujo Ulqinaku Fier

  Shitet super apartament kati i 5-te ne Rrugen Mujo Ulqinaku Fier.Apartamenti eshte i organizuar ne s

  Fier 15 tetor 10:45
  55.000 €
 • 15 foto
  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier

  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier , me një sipërfaqe prej 161 m² . Ndodhet në

  Fier 15 tetor 09:35
  85.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 15 tetor 09:21
  26.700 €
 • 13 foto
  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m²
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m²

  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m² , me një pamje fantastike nga qendra e q

  Fier 14 tetor 13:15
  130.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Savër, lushnje. Sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe mund të përdoret për akti

  Lushnjë 14 tetor 09:51
  275.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apolloni , Fier , me një sipërfaqe prej 54.7 m² . Apartamenti ndodhe

  Fier 12 tetor 12:22
  30.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizoh

  Fier 11 tetor 17:44
  700 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizohet në m

  Fier 11 tetor 17:19
  41.000 €