Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 6 foto
  Shitet shtepi 112m
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 112m

  Shitet shtepia me plaçke ,kati i 4 , 2 dhome e guzhin , dy koridore te medha,ballkon i madh , nje ba

  Fier 4 prill 13:41
  75.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepi e rinovuar,e mobiluar,112m* ne katin e 4 te pallatit. Lagja Kryengritja e Fierit prane

  Fier 4 prill 13:41
  75.000.000 Lek
 • 7 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet shtepia ne lagjia 8 shkurti ne katin e 5, pallatet pese katesh te ndertuar ne 92-shin. shtepi

  Fier 4 prill 11:30
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 2+1

  Lagja 29 nentori kati 4

  Fier 4 prill 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament ne shitje.
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje.

  3+1 i pajisur me dy banjo me hapesire dhe ajrim natyral me dritare, ballkon dhe verande 55 m2, inves

  Fier 4 prill 09:49
  600 €
 • 8 foto
  OKAZION SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEPI

  Shitet Shtepi e madhe LEVAN FR e sapondertuar arsye emigrim. 3+1 shtepi e ngritur, e mobiluar dhe me

  Fier 4 prill 09:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEPI

  Shitet Shtepi e madhe LEVAN FR e sapondertuar arsye emigrim. 3+1 shtepi e ngritur, e mobiluar dhe me

  Fier 4 prill 09:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private ne Sheq te Madh 300 mt2 truall dhe 101 mt2 ndertim. Shtepia eshte e perbere ng

  Fier 4 prill 09:32
  90 Lek
 • 9 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 4 prill 09:24
  37.800 €
 • 3 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi 2 kateshe te dy katet te banushem esht me certifikat pronesije shtepija ndodhet te ish

  Fier 4 prill 08:22
  65.000 €
 • 0 foto
  shitetl
  Shtepi / Vila

  shitetl

  shitet

  Fier 4 prill 08:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet truall, magazine pune dhe shtepi
  Garazh

  Shitet truall, magazine pune dhe shtepi

  Shitet trualli prej 6 dynym, brenda te cilit gjenden nje magazine pune e mbuluar me siperfaqe prej 3

  Fier 4 prill 08:04
  140.000 €
 • 4 foto
  FIER, SHITET APARTAMENT 1+1 57m2 I MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  FIER, SHITET APARTAMENT 1+1 57m2 I MOBILUAR

  Apartamenti ndodhet ne lagjen 11 Janari, prane ish perpunim druri. Eshte ne kat te 3, pallat i ri. I

  Fier 4 prill 08:03
  28.000.000 Lek
 • 11 foto
  Banese private
  Shtepi / Vila

  Banese private

  Shitet banese 2 kate lagja \"Bishanak\" Fier me nje sip trualli 500 m2.Shitja per arsye emigrimi.Cmi

  Fier 4 prill 07:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion kati i dyte
  Apartment / Banesa

  Okazion kati i dyte

  shitet shtepia kati i dyte . shtepia disponon dhome ndenje, aneks gatim,i korridor, banjo, ballkon d

  Fier 4 prill 06:58
  3.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shtepi private ne Mbrostar Ura, 270 m2 Me Hipoteke, Shtepia ka nevoje per restaurime te pjesshme.

  Fier 4 prill 06:47
  13.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi - truall ne Divjake
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi - truall ne Divjake

  Shitet shtepi -Truall private me siperfaqe 440 m2.. e pajisur me certifikate pronesie- 1 pronar... n

  Lushnjë 4 prill 06:43
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet garazh/bodrum per parkim makine 22 m2
  Garazh

  Shitet garazh/bodrum per parkim makine 22 m2

  Garazh / Bodrum per parkim makine, cmimi 6000 Euro (i negociueshem) Per te pare bodrumin telefononi

  Fier 4 prill 06:39
  6.000 €
 • 8 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet shtepi ne Çerme-sektor, lushnje per arsye emigrimi.Shtepia eshte e re e ndertuar para 5 vites

  Lushnjë 4 prill 06:28
  43.000.000 Lek
 • 8 foto
  Apartament ne Divjake
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Divjake

  Okazion Shitet shtepi ne Divjake 2+1 ne qender me pamje nga lulishtja dhe bashkia per arsye emigrimi

  Lushnjë 4 prill 06:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepi me shume se 300m2 me dokumenta rregu
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi me shume se 300m2 me dokumenta rregu

  Shtepia ndodhet ne lagjen 1Maji afer Varrezave te deshmorve ... Sip e shtepise eshte dicka me shume

  Fier 4 prill 05:16
  10.000.000 Lek
 • 4 foto
  shtepi private
  Shtepi / Vila

  shtepi private

  shitet shtepi private 2+1 megjith dyqan me dekumenta te rregullta shtepia eshte 110 m2 me truall 35

  Fier 4 prill 05:03
  120.000 €
 • 4 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  Shitet nje apartment ne qender te Lushnjes pallati 9 katesh mbrapa bashkise .Apartamenti perbehet ng

  Lushnjë 4 prill 03:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepia Fier, Lagja 15 Terori
  Shtepi / Vila

  Shtepia Fier, Lagja 15 Terori

  Shes shtepin bashke me lokalin pallati ri shtepia eshte 2+1 105m2 2 banjo 2 ballkon pozicion lin

  Fier 4 prill 02:54
  110.000 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepi+ objekt
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi+ objekt

  siperfaqja e tokes 850m² shtepia 130m² + objekt(kati i pare lokal kati i dyte magazin 80m²) te gjit

  Fier 4 prill 02:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi ne shitje 2+1 kati i pare
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje 2+1 kati i pare

  shitet shtepia 2+1 ne qytetin e Ballshit lagjia \"5 Maj\"kati i pare e mobiluar me gjithe dokumentac

  Mallakastër 4 prill 02:46
  18.000 Lek
 • 6 foto
  shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"
  Shtepi / Vila

  shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"

  shitet shtepi 2+1 ne qytetin e Ballshit e mobiluar kati i pare me gjithe dokumentacionin perkates me

  Mallakastër 4 prill 02:45
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 Fier lagja 29 Nentori
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 Fier lagja 29 Nentori

  Cmimi i diskutueshem

  Fier 4 prill 02:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartment ne lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet apartment ne lushnje

  Lushnje.shitet apartament 100m2 , 2+1(2 banjo)kati 8 me ashensor.e pamobiluar. 40.000 I diskutueshe

  Lushnjë 4 prill 02:31
  40.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Lushnje

  Lushnje, rruga shetitorja e palmave, shiten 2 aparamente 2+1, 2 banjo ,ballkon , 98 m2, kati 8 dhe 1

  Lushnjë 4 prill 02:31
  40.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi 500 m2 ne Patos

  Fier 4 prill 01:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Fier

  Shitet apartament 1+1 65m e rregulluar nga brenda.Cmimi i diskutueshem.Na kontaktoni ne kte numer:06

  Fier 4 prill 01:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepi e rinovuar
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi e rinovuar

  Shtepi e rinovuar me 700m2 truall , e rrethuar , me garazh dhe peme perreth

  Fier 4 prill 01:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne BALLSH
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne BALLSH

  Shiten shtepi private ne BALLSH me letra te rregullta.kati lart 4 dhoma kati posht 2 dhoma. Vend par

  Fier 4 prill 01:45
  33.000 €
 • 0 foto
  Hyrje 3-1
  Apartment / Banesa

  Hyrje 3-1

  Shitet hyrje 3-1 te pallati I Kesit ne lagjen 29 Nentori Fier. Kati I 8-te. Cilesia karakterizon ket

  Fier 4 prill 01:23
  60.000 €
 • 1 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi 2 katesh vil me oborr vend per makinen shitet per arsye mos perdorimi te interesuarit

  Fier 4 prill 00:25
  55.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENTI 140m2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 140m2

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne lagjen \"11 janari\". Ka 5 dhoma ,2 banjo dhe dy ballkone.

  Fier 4 prill 00:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHTEPI NE FIER
  Shtepi / Vila

  SHTEPI NE FIER

  Shitet shtepi ne fier ne zone te qete .Shtepia ndodhet ne lagjen Afrim i ri dhe ka 1200 m2 toke si d

  Fier 4 prill 00:13
  72.000 €
 • 6 foto
  OKAZION-Fier, shitet ap.1+1,71 m2,150 m nga qendra
  Shtepi / Vila

  OKAZION-Fier, shitet ap.1+1,71 m2,150 m nga qendra

  Shitet apartament ne Fier, lagjia 15 Tetori,prane sigurimeve shoqerore, 150 metra nga qendra.Apartam

  Fier 4 prill 00:01
  38.000.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament ne Lushnje Kati i 6
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Lushnje Kati i 6

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, Lushnje, te rotondo e stadiumit ne kryqezim, kati i 6

  Lushnjë 3 prill 23:35
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  shitet shtepia 2+1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia 2+1

  Shitet shtepia 2+1 , kati i 2-te e mobiluar

  Fier 3 prill 23:25
  34.000 €
 • 0 foto
  Shitet hyrje 1+1 kati i par në Levan
  Shtepi / Vila

  Shitet hyrje 1+1 kati i par në Levan

  Shitet një hyrje 1+1 kati i parë me siperfaqe 55 m2 e paisur dhe me garazh.

  Fier 3 prill 23:24
  2.200.000 Lek
 • 0 foto
   OKAZION Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament ne shitje

  Apartament ne shitje 1+1, dy ballkone, Kati 5, pallat ekzistues. Pamja rruga kryesore pedonale.Cmimi

  Fier 3 prill 23:07
  2.400.000 Lek
 • 8 foto
  Shitje shtepie banimi – me Hipoteke
  Shtepi / Vila

  Shitje shtepie banimi – me Hipoteke

  Shitet Vilë 3-katëshe me hipotekë. Sip. kati perdhe = 150 m² Sip. kati pare = 182 m² Sip. kati dyte

  Fier 3 prill 22:55
  275.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepia 2+1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia 2+1

  shitet shtepia 2 dhoma 1 kuzhine 1 banjo dhe 1 depo. kat i 2-te .E mobiluar .. Shitet per arsye emig

  Fier 3 prill 22:19
  32.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shtepi.per shitje 2+1 ne Fier, lagja 15 tetori, rr.Todi Shkurta

  Fier 3 prill 21:46
  55.000 €
 • 5 foto
  Okazion! Shiten apartamente 34.000€
  Apartment / Banesa

  Okazion! Shiten apartamente 34.000€

  Shiten 2 apartamente 2+1 te mobiluar ne Fier lagjia Kastriot prane tatimeve, 34.000€ secili. Pallat

  Fier 3 prill 21:21
  34.000 €
 • 0 foto
  SHITET AP.2+1,NE FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET AP.2+1,NE FIER

  Ap.2+1,ndodhet ne lagjen \"8Shkurti\"mbrapa Gjimnazit \"Perikli Ikonomi\",ana perndimore e fushes se

  Fier 3 prill 21:13
  35.000 €
 • 6 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet shtepi ne lagjen liri afer shkolles \"Pinellopi Pirro\" Shtepia esht 2 kateshe kati i 2 esht

  Fier 3 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  banese
  Shtepi / Vila

  banese

  Shtepia ndodhet te ura e perroit, arsyeja e shitjes- ka shtepi tjeter. Ndodhet ne katin e 3, me sipe

  Lushnjë 3 prill 20:38
  40.000 €