Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Okazion. Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament ne Lushnje

  Shiten apartament siperfaqe te ndryshme. 2+1. Apartament jan ne pallat te ri afer poliklinekes Me

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 Lek
 • 0 foto
  Okazion. Apartament lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament lushnje

  Apartamentet jan 2+1 . Apartament ndodhen perbri poliklinikes. Apartament jan me pamje nga lindja dh

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Apartament 1+1 kati 8 pallat I ri pran qendres se qytetit

  Fier 3 prill 17:04
  420 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi 1 kateshe me 800m2 truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1 kateshe me 800m2 truall

  Shtepia eshte e rinovuar ne 2 dhoma gjumi 1 banjo , kuzhine dhe aneks . Ka 800 metra toke perreth dh

  Fier 3 prill 16:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi 4kateshe ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi 4kateshe ne Fier

  Shtepia eshte e re 4vjecare me 3 dhoma , 2 banjo sallon te madh . Ka ballkone ne cdo dhome, hidrauli

  Fier 3 prill 16:59
  500 €
 • 10 foto
  Apartament banimi
  Apartment / Banesa

  Apartament banimi

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh. Apartamenti ka 2 dhoma te medha + dhome te

  Fier 3 prill 16:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shtepi+tok
  Shtepi / Vila

  shtepi+tok

  shitet shtepia 2 kateshe me 3 dylim tok. stepia esht e savatuar me grafjato. ka shum pem te mbjellu

  Lushnjë 3 prill 15:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet kati II I nje shtepie private
  Shtepi / Vila

  Shitet kati II I nje shtepie private

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr 270m²+15m²

  Lushnjë 3 prill 15:50
  100.000 €
 • 6 foto
  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak
  Apartment / Banesa

  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak

  Shitet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet + Garazhd para shtepise ne fshatin Shenepremte bashk

  Lushnjë 3 prill 14:37
  15.000 €
 • 4 foto
  OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak
  Shtepi / Vila

  OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak

  Shitet Apartament i kompletuar ne gjendje shume te mire 1+1 dhe Garazhd per makinen. Apartamenti ndo

  Lushnjë 3 prill 14:37
  20.000.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet shtepi lagja Liri Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi lagja Liri Fier

  Shitet shtepia ne lagjen Liria ne qytetin e Fierit. siperfaqja 130 m2

  Fier 3 prill 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet shtepia per arsyje emigrimi..Shtepia ndodhet ne Portez Ne fier..

  Fier 3 prill 14:07
  95.000 €
 • 0 foto
  Apartament 3+1 ne Mallakaster
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Mallakaster

  Shitet Apartament 3 +1 125m2 me letra. Vendodhja ballsh te kryqezimi

  Mallakastër 3 prill 14:07
  2.400.000 Lek
 • 10 foto
  Shtepi private ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Fier

  shitet shtepi private ne fshatin zhupan 1.5 km nga qendra e qytetit te fierit siperfaqja e shtepis e

  Fier 3 prill 14:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Apartament i paperfunduar ne Fier shitet nderohet
  Apartment / Banesa

  Apartament i paperfunduar ne Fier shitet nderohet

  shitet nje hyrje ne nje pallat te pa perfunduar hyrja eshte 2+1 +2 banjo mundesi te kthehet ne 3+1 p

  Fier 3 prill 14:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION!! SHTEPI NDERTES TRUALL Lgj.Afrimi
  Shtepi / Vila

  OKAZION!! SHTEPI NDERTES TRUALL Lgj.Afrimi

  Shitet truall dhe ndertese e projektuar deri ne 3 kate me punime super cilesore, me siperfaqe 354m2

  Fier 3 prill 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shitet vile 3 kateshe 270000 euro e mobiluar
  Shtepi / Vila

  shitet vile 3 kateshe 270000 euro e mobiluar

  Kati i pare 115m2 sallon i madh kuzhin e hapur ne forem L-je+magazin +dhom gjumi me dush+vc+krridor

  Fier 3 prill 12:10
  270.000 €
 • 0 foto
  OKAZION!!!
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!!

  shitet shtepi +toke ne mbrostar fier 30 m nga rruga kryesore. shtepia shitet ose nderrohet me hyre 2

  Fier 3 prill 11:43
  550.000 €
 • 4 foto
  Apartament kati i pare i pershtatshem per biznes
  Apartment / Banesa

  Apartament kati i pare i pershtatshem per biznes

  apartamenti eshte ne kat te pare 85 metra katrore i pershtatshem per dyqan ose per cdo lloj biznesi

  Fier 3 prill 11:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Fier

  Shitet Shtepia + Truall.Cmimi i Diskutueshem.

  Fier 3 prill 10:51
  150.000 Lek
 • 5 foto
  APARTAMENT 1 1 I MOBILUAR (ME HIPOTEK)
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 1 1 I MOBILUAR (ME HIPOTEK)

  Shitet Apartament banimi me siperfaqe 54.2 m2, ne katin e trete te nje pallati pese katesh. Apartame

  Fier 3 prill 10:47
  35.000.000 Lek
 • 10 foto
  SHTEPI 3 KATESHE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 3 KATESHE

  Shitet shtepi 3 kateshe 405m2 ku 2 kate jane per banim ndersa kati i par garazh. Shtepia eshte e mob

  Fier 3 prill 10:20
  150.000 €
 • 2 foto
  Shitet Vile ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile ne Lushnje

  Shitet nje vile ne lushnje 3 kateshe , E pershtatshme per 1 dhe 2 familje . Shtepia e kompletuar ,

  Lushnjë 3 prill 09:26
  90.000 €
 • 3 foto
  Shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi okazion

  Shtepi 176m2 ne lagjen 29 marsi patos fier e rregulluar 2 kateshe me oborr 770m2 e nobiluar komplet

  Fier 3 prill 09:09
  65.000 €
 • 2 foto
  Shitet dyqan 62m katror ne Fier
  Garazh

  Shitet dyqan 62m katror ne Fier

  shitet dyqan 62 m katror ne qytetin e fierit ne lagjen 15 tetori perball shopping center 3 min larg

  Fier 3 prill 08:40
  63.000 €
 • 4 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shes shtepin private per arsye emigrimi ...shtepia eshte 2+1 koridor e banj te madhe ..te perfshira

  Fier 3 prill 08:35
  65 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi me 3 kate..me mundedi edhe per nje kate..e dizenjuar per dy hyrje dhe me garazh

  Fier 3 prill 08:07
  1 Lek
 • 4 foto
  OKAZION Shitet banesa ne rruge kryesore FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shitet banesa ne rruge kryesore FIER

  Shitet Banesa me hipoteke. Banesa eshte 164 m2. Toka eshte 1200m2. E gjitha me hipoteke. ju lutem

  Fier 3 prill 07:58
  130.000 €
 • 2 foto
  Shtepi dykateshe
  Shtepi / Vila

  Shtepi dykateshe

  Shtepi dykateshe ne mbrostar ferko ,te kalcetua.3 dhoma 2 banjo si dhe nje ka tin te madhe .1200 m t

  Fier 3 prill 07:50
  50.000 €
 • 3 foto
  Shitet vilë dy-katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet vilë dy-katshe

  Shitet nje shtepi 2 katëshe me 510 meter tokë. Me te gjitha letrat ne rregull.

  Lushnjë 3 prill 07:19
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet nderrohet apartamenti

  Apartament 1+1 ne katin e 4 pallat i ri. Ndodhet ne qender te Divjakes. 5 minuta larg Parkut “Lagu

  Lushnjë 3 prill 07:06
  31.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  shitet shtepia 2 kateshe me 3dylim tok shtepia eshte e rrethekuar ka garazh per makina ka shum pem t

  Lushnjë 3 prill 06:39
  65 Lek
 • 0 foto
  Shtepi Private ne Fier Okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Fier Okazion

  Shitet shtepi Private ne Fier me hipotek. Jan 320 metra katror truall dhe mga keto 120 metra katror

  Fier 3 prill 05:58
  70.000 €
 • 6 foto
  Shes apartament me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shes apartament me hipoteke

  Shes apartament ne pallat te ri, kati i 9 (fundit), lagjia 15 tetori, Fier, prane selise se PS, ashe

  Fier 3 prill 05:52
  2.400.000 Lek
 • 5 foto
  shtepi+tok
  Shtepi / Vila

  shtepi+tok

  shes shtepi110meter katror +3dylim tok shtepia esht e rrethekuar ne proces legalizim

  Lushnjë 3 prill 05:42
  65 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.

  Shtepia ndodhet ne hyrje te lushnjes Rr. Iljaz Ahmeti Cmimi i arsyeshem Te interesuarit te kontaktoj

  Lushnjë 3 prill 05:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament 1+1 kati i par
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 kati i par

  Shitet shtepi 1+1 e mobiluar Lagjia Skender libohova

  Lushnjë 3 prill 04:04
  22.000 €
 • 0 foto
  hyrje KATI 1 2+1BISNES E BANIm teETC munci ndrimi
  Apartment / Banesa

  hyrje KATI 1 2+1BISNES E BANIm teETC munci ndrimi

  Super cmim shitet hyrje 2+1 kati pare fier lagja 8 shkurti instalime the reja guzhin + dhom + dhom+b

  Fier 3 prill 03:34
  30 €
 • 11 foto
  OKAZION Apartament 2+1 me hipoteke me KESTE
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 me hipoteke me KESTE

  2+1 me sip 88.6 m2, me hipoteke, perballe market Lalaj 200m nga rruga Skenderbeu, kati i peste, me

  Fier 3 prill 00:42
  4.600.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT

  Apartament 95 m2 i mobiluar, me certefikat pronesie kati 2

  Lushnjë 2 prill 15:19
  36 €
 • 9 foto
  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane
  Shtepi / Vila

  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane

  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane. Cmimi i diskutueshem. Kontakt :0692021332

  Fier 2 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpie ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtëpie ne Lushnje

  Shitje prone Tokë ,truall dhe shtëpi një katëshe me taracë -Trualli në pronësi 385 m² -Shtëpia 128

  Lushnjë 2 prill 14:52
  32.400 €
 • 7 foto
  Shitet shtepia ne fier 1 + 1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne fier 1 + 1

  Shes shtepin ne fier kati i pare 1 +1 ka edhe ballkon mbrapa shtepis shtes shtepia eshte me tapi te

  Fier 2 prill 14:41
  22.000 €
 • 0 foto
  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion

  per me shum info na kontaktoni

  Mallakastër 2 prill 14:35
  1.100.000 Lek
 • 0 foto
  BLERJE E ZGJUAR
  Shtepi / Vila

  BLERJE E ZGJUAR

  Beni blerjen e zgjuar .Shesim shtepin ne nje lagje shum te qet te qytetit te fierit .shtepia ndodhet

  Fier 2 prill 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitete shtepi private nje kateshe e ipotekuar sic eshihni ne foto eshte ne gjenje te mir + bace me

  Lushnjë 2 prill 13:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 2 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepi private (vile)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi private (vile)

  Shtepia eshte dy kateshe me obor dhe bahce, vend parkimi brenda teritorit.

  Lushnjë 2 prill 11:40
  100.000 €
 • 8 foto
  Shtepi ne fshatin gorre
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne fshatin gorre

  E perfshir nga 3 dhoma guzhin banjo dhe koridor me sipefaqe 104 me katror e legalizuar me certifikat

  Lushnjë 2 prill 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION!!! SHITET SHTEPI NE FIER !
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! SHITET SHTEPI NE FIER !

  OKAZION!!! Shitet shtepi ne Fier , lagja 1 MAJ afer varrezave te deshmoreve siper karburantit te Ome

  Fier 2 prill 11:25
  10.000.000 Lek