Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 5 foto
  Shitet shtepia ne hamil
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne hamil

  shtepia eshte me dokumenta te rregullta ne hamil 2 km nga fieri.eshte ne gjendje te mir. 2+1 shitet

  Fier 13 shtator 00:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe prej: 613 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambient

  Fier 12 shtator 16:09
  3 €
 • 10 foto
  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

  Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë , Fier , me një sipërfaqe 325 m² , nga të cilat 125 m² janë banes

  Fier 12 shtator 12:03
  45.000 €
 • 12 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Truall / Toke

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej: 613 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambienti është

  Fier 12 shtator 10:55
  550 €
 • 0 foto
  Shitje shtepie private me siperfaqje 320 m2
  Shtepi / Vila

  Shitje shtepie private me siperfaqje 320 m2

  Shitet shtepia private ne lagjen 15 Tetori , ne qytetin e Fierit . Shtepia ka nje siperfaqje toke pe

  Fier 12 shtator 09:50
  20.000.000 Lek
 • 12 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Garazh

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe prej: 713 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambient

  Fier 11 shtator 17:42
  3 €
 • 4 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje cmim i favorshem
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje cmim i favorshem

  Apartament ne shitje ne lagjen 1 Maj 🏡 Organimi: • Siperfaqja 68m2 • Kati i 1 banim, pallati ekz

  Fier 11 shtator 17:20
  32.000.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER

  Shitet tokë truall në Verbas , Fier , me një sipërfaqe prej 1500 m² . Toka është e mbjellë me pemë f

  Fier 11 shtator 16:42
  2.200.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET TOKË ARË NË VERBAS , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VERBAS , FIER

  Shitet tokë arë në Verbas , Fier , me një sipërfaqe prej 8500 m² . Toka ka dokumentacion të rregullt

  Fier 11 shtator 16:28
  2.400.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia, Lagjia 15 Tetori ,Fier .
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia, Lagjia 15 Tetori ,Fier .

  Shitet shtepi private , prane Lagjes 15 Tetori me nje siperfaqje rreth 320 m2 , shitet per pallat os

  Fier 11 shtator 14:29
  200.000 €
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Garazh

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej: 713 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambienti është

  Fier 11 shtator 13:39
  550 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER
  Truall / Toke

  OKAZION SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER

  Okazion shitet 2 dynym tokë në Verbas , Fier . Në tokë mund të bëhen ndërtime si: shtëpi , magazina

  Fier 10 shtator 15:10
  2.200.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet shtepia okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia okazion

  Shitet shtepia 1+1 70 m². Lehtesisht e aredushme. Ndodhet ne qender te Fierit ngjitur me kishen te v

  Fier 10 shtator 11:17
  35.000 €
 • 10 foto
  Me Hipoteke
  Shtepi / Vila

  Me Hipoteke

  450 m 2 truall plus shtepi eshte vend i pershtatshem per cdo aktivitet .

  Fier 10 shtator 10:05
  80.000 €
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër

  Lushnjë 9 shtator 15:23
  400 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër Bar P

  Lushnjë 9 shtator 15:11
  120.000 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS , FIER

  Shitet 1 dynym tokë truall në Verbas , Fier . Toka është brenda vijës së verdhë . E cila mund të shf

  Fier 9 shtator 13:54
  1.100.000 Lek
 • 15 foto
  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER

  Shitet vilë në Portëz, Fier. Vila ka një sipërfaqe prej 414 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 138 m².

  Fier 7 shtator 17:23
  250.000 €
 • 7 foto
  OKAZION SHITET TOKA ME GJITHË ULLINJË NË SPOLAT , LUSHNJE
  Truall / Toke

  OKAZION SHITET TOKA ME GJITHË ULLINJË NË SPOLAT , LUSHNJE

  Okazion shitet toka me gjithë ullinjë në Spolat , Lushnje , me një sipërfaqe prej 4.5 HA . Në tokë j

  Lushnjë 7 shtator 15:09
  10 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet tokë bujqësore në fshatin Toshkëz, Lushnje. Toka është pershtatëshme për aktivitete të ndrys

  Lushnjë 6 shtator 12:26
  1.700.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER

  Shitet shtëpi private në lagjen Sheq i Madh , Fier , me një sipërfaqe prej 140 m² . Për rreth shtëpi

  Fier 5 shtator 15:47
  50.000 €
 • 5 foto
  OKAZION:Shitet Apartament-Papafingo Kati-7 Banim
  Apartment / Banesa

  OKAZION:Shitet Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

  Okazion: Apartamenti i fundit ne nje pallate te ri, Shitet Papafingo ne katin e 7-te banim ne nje zo

  Fier 5 shtator 13:33
  1 €
 • 2 foto
  1+1 e mobiluar
  Shtepi / Vila

  1+1 e mobiluar

  Shitet shtepi banimi 1+1 pallat i vjeter kati i pare, hyrja e apartamentit e vecuar i rrethuar me mu

  Fier 5 shtator 10:50
  25.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi + truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi + truall

  Shitet ose jepet me qera shtepi e ndertuar ne sip 3000m2, ku ka nje magazine 140m2 + 60m lineare ne

  Fier 5 shtator 08:00
  250.000 €
 • 10 foto
  Shitet vila
  Shtepi / Vila

  Shitet vila

  Shitet vilë tre katëshe, 620 m² banim, 500 m² tokë, me hipotekë.

  Fier 4 shtator 21:30
  123.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament te QTU Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament te QTU Fier

  Apartament 3 dhoma-guzhine, 2 banja, ballkon 15 m2. s I rregulluar. Pajisur me kondicioner cdo dhome

  Fier 4 shtator 16:14
  8.000.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN BISHANAKË , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN BISHANAKË , FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Bishanakë , Fier , me një sipërfaqe prej 50 m² . Organizohet në mëny

  Fier 4 shtator 14:58
  2.600.000 Lek
 • 10 foto
  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të

  Lushnjë 4 shtator 12:40
  40.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË PYLL NË PATOS, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË PYLL NË PATOS, FIER

  Shitet në fshatin Patos të Fier tokë e cila është e mbuluar nga një pyll i gjelbëruar. Siperfaqja to

  Fier 4 shtator 11:01
  345.000 €
 • 8 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen Kastriot 🏡 Organimi: • Siperfaqja 145m2 • Kati i 10 banim, pal

  Fier 4 shtator 00:14
  60.000 €
 • 11 foto
  Okazion Shes shtepi me Fier
  Shtepi / Vila

  Okazion Shes shtepi me Fier

  Apartament penthause Hipoteke Sip 145 m2 pa llogaritur shkallet e hyrjen Pall i ri me ashensor Sall

  Fier 3 shtator 22:54
  435 €
 • 4 foto
  SHITET DUPLEX NË KARBUNARË E PROSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET DUPLEX NË KARBUNARË E PROSHTME, LUSHNJE

  Shitet duplex me sipërfaqe 5122 m² në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Ka lokacion të favorshëm në buz

  Lushnjë 2 shtator 17:41
  320.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE3-KATESHE ,FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET VILE3-KATESHE ,FIER

  Shitet Vile 3-kateshe ne Fier prane Qtu-se . Siperfaqja totale e viles eshte 401 m2 . Kati  i 1 137.

  Fier 2 shtator 16:09
  250.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN "8 SHKURTI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN "8 SHKURTI" FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lgj. "8 Shkurti" , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të, pallat 6-katë

  Fier 2 shtator 11:46
  5.000.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER
  Truall / Toke

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER

  Shitet shtëpi private + 6700 tokë arë në lagjen Afrim , Fier . Shtëpia është 33 m² + 450 m² truall,

  Fier 2 shtator 11:34
  60.000 €
 • 7 foto
  Shitet dyqani ose jepet me qera.
  Garazh

  Shitet dyqani ose jepet me qera.

  Dyqani shitet ose jepet me qera, ndodhet perball shkolles industriale, i vendosur brenda ne lagje, i

  Fier 31 gusht 19:00
  45.000 €
 • 0 foto
  Shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi okazion

  Shes shtepi ne lagjen skenderi libohova tek mekanikja, kati i par... Shtepia esht e rregulluar dhe

  Lushnjë 31 gusht 18:30
  20.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në Toshkëz, Lushnje. Sipërfaqa totale e vilës është 200 m², organizohet në sa

  Lushnjë 31 gusht 16:19
  60.000 €
 • 2 foto
  Fier
  Shtepi / Vila

  Fier

  Shetet hyrhje 2plus 1 ndodhet ne qender te fierit banjo kompletuar me vask paisjet inkaso te gjitha

  Fier 31 gusht 15:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Kongresi i Lushnjes. Sipërfaqa totale është 596m². Ndërtesa është

  Lushnjë 31 gusht 12:09
  65.000 €
 • 2 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË QENDËR TË DIVJAKËS
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA DYQAN NË QENDËR TË DIVJAKËS

  Jepet me Qira dyqani në Divjakë, pranë Shkollës së mesme Miti Zoi Zaka. Dyqani ka lokacion të favors

  Lushnjë 30 gusht 17:50
  30.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i or

  Lushnjë 30 gusht 16:52
  2.200.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Kongresi i Lushnjes, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 29.55m², i përshtatsh

  Lushnjë 30 gusht 14:53
  4.000.000 €
 • 5 foto
  SHITET MAGAZINA + TRUALL NË SHEQ TE MADH , FIER
  Truall / Toke

  SHITET MAGAZINA + TRUALL NË SHEQ TE MADH , FIER

  Shitet magazin + truall në qytetin e Fierit në lagjen Sheq i Madh , me një sipërfaqe 2500 m² nga të

  Fier 30 gusht 14:06
  100.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi dhe toke ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke ne Fier

  Shitet shtepi dhe toke ne Fier. Lagja Afrim i Ri, siperfaqa 1000 m katror. Shtepia eshte me dokumen

  Fier 30 gusht 00:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Super apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Super apartament ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen I Maj 🏡 Organimi: • Siperfaqja 108m2,2 + 1 • Kati i 2 banim, p

  Fier 29 gusht 21:00
  47.700 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet shtepi 2 kateshe, me siperfaqe 350 m2, me kopesht/bahce. Shtepia eshte e re dhe me hipotek.

  Fier 29 gusht 20:20
  150.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne Fier me hipotek
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Fier me hipotek

  Shitet shtepi 2 kateshe, me siperfaqe 350 m2, me kopesht/bahce. Shtepia eshte e re dhe me hipotek.

  Fier 29 gusht 20:14
  15.000.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN "15 TETORI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN "15 TETORI" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen "15 Tetori ", Fier. Ka një sipërfaqe prej 52.2 m² dhe 10m² sipërfap

  Fier 29 gusht 18:02
  32.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe prej 55 m² dhe ndodhet ne

  Lushnjë 29 gusht 15:06
  20.000 €