Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 4 foto
  OKAZION Shitet banesa ne rruge kryesore FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shitet banesa ne rruge kryesore FIER

  Shitet Banesa me hipoteke. Banesa eshte 164 m2. Toka eshte 1200m2. E gjitha me hipoteke. ju lutem

  Fier 3 prill 07:58
  130.000 €
 • 2 foto
  Shtepi dykateshe
  Shtepi / Vila

  Shtepi dykateshe

  Shtepi dykateshe ne mbrostar ferko ,te kalcetua.3 dhoma 2 banjo si dhe nje ka tin te madhe .1200 m t

  Fier 3 prill 07:50
  50.000 €
 • 3 foto
  Shitet vilë dy-katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet vilë dy-katshe

  Shitet nje shtepi 2 katëshe me 510 meter tokë. Me te gjitha letrat ne rregull.

  Lushnjë 3 prill 07:19
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet nderrohet apartamenti

  Apartament 1+1 ne katin e 4 pallat i ri. Ndodhet ne qender te Divjakes. 5 minuta larg Parkut “Lagu

  Lushnjë 3 prill 07:06
  31.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  shitet shtepia 2 kateshe me 3dylim tok shtepia eshte e rrethekuar ka garazh per makina ka shum pem t

  Lushnjë 3 prill 06:39
  65 Lek
 • 0 foto
  Shtepi Private ne Fier Okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Fier Okazion

  Shitet shtepi Private ne Fier me hipotek. Jan 320 metra katror truall dhe mga keto 120 metra katror

  Fier 3 prill 05:58
  70.000 €
 • 6 foto
  Shes apartament me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shes apartament me hipoteke

  Shes apartament ne pallat te ri, kati i 9 (fundit), lagjia 15 tetori, Fier, prane selise se PS, ashe

  Fier 3 prill 05:52
  2.400.000 Lek
 • 5 foto
  shtepi+tok
  Shtepi / Vila

  shtepi+tok

  shes shtepi110meter katror +3dylim tok shtepia esht e rrethekuar ne proces legalizim

  Lushnjë 3 prill 05:42
  65 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.

  Shtepia ndodhet ne hyrje te lushnjes Rr. Iljaz Ahmeti Cmimi i arsyeshem Te interesuarit te kontaktoj

  Lushnjë 3 prill 05:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament 1+1 kati i par
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 kati i par

  Shitet shtepi 1+1 e mobiluar Lagjia Skender libohova

  Lushnjë 3 prill 04:04
  22.000 €
 • 0 foto
  hyrje KATI 1 2+1BISNES E BANIm teETC munci ndrimi
  Apartment / Banesa

  hyrje KATI 1 2+1BISNES E BANIm teETC munci ndrimi

  Super cmim shitet hyrje 2+1 kati pare fier lagja 8 shkurti instalime the reja guzhin + dhom + dhom+b

  Fier 3 prill 03:34
  30 €
 • 11 foto
  OKAZION Apartament 2+1 me hipoteke me KESTE
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 me hipoteke me KESTE

  2+1 me sip 88.6 m2, me hipoteke, perballe market Lalaj 200m nga rruga Skenderbeu, kati i peste, me

  Fier 3 prill 00:42
  4.600.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT

  Apartament 95 m2 i mobiluar, me certefikat pronesie kati 2

  Lushnjë 2 prill 15:19
  36 €
 • 9 foto
  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane
  Shtepi / Vila

  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane

  Shiten dhe jepen me qera apartamente dhe dyqane. Cmimi i diskutueshem. Kontakt :0692021332

  Fier 2 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpie ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtëpie ne Lushnje

  Shitje prone Tokë ,truall dhe shtëpi një katëshe me taracë -Trualli në pronësi 385 m² -Shtëpia 128

  Lushnjë 2 prill 14:52
  32.400 €
 • 7 foto
  Shitet shtepia ne fier 1 + 1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne fier 1 + 1

  Shes shtepin ne fier kati i pare 1 +1 ka edhe ballkon mbrapa shtepis shtes shtepia eshte me tapi te

  Fier 2 prill 14:41
  22.000 €
 • 0 foto
  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet shtepia 1+1 me cmim okazion

  per me shum info na kontaktoni

  Mallakastër 2 prill 14:35
  1.100.000 Lek
 • 0 foto
  BLERJE E ZGJUAR
  Shtepi / Vila

  BLERJE E ZGJUAR

  Beni blerjen e zgjuar .Shesim shtepin ne nje lagje shum te qet te qytetit te fierit .shtepia ndodhet

  Fier 2 prill 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitete shtepi private nje kateshe e ipotekuar sic eshihni ne foto eshte ne gjenje te mir + bace me

  Lushnjë 2 prill 13:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 2 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepi private (vile)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi private (vile)

  Shtepia eshte dy kateshe me obor dhe bahce, vend parkimi brenda teritorit.

  Lushnjë 2 prill 11:40
  100.000 €
 • 8 foto
  Shtepi ne fshatin gorre
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne fshatin gorre

  E perfshir nga 3 dhoma guzhin banjo dhe koridor me sipefaqe 104 me katror e legalizuar me certifikat

  Lushnjë 2 prill 11:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION!!! SHITET SHTEPI NE FIER !
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! SHITET SHTEPI NE FIER !

  OKAZION!!! Shitet shtepi ne Fier , lagja 1 MAJ afer varrezave te deshmoreve siper karburantit te Ome

  Fier 2 prill 11:25
  10.000.000 Lek
 • 0 foto
  apartament
  Apartment / Banesa

  apartament

  shitet apartament i kompletuar

  Fier 2 prill 11:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet shtepi Patos ,lagja naftetari
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi Patos ,lagja naftetari

  hyrja eshte e rregullt e lyer ,e shtruar me pllaka nuk ka nevoje per nderhyrje , me guzhine te mobi

  Mallakastër 2 prill 11:22
  1 Lek
 • 8 foto
  Shitet Apartament ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament ne Fier

  Apartament 109m2, i Kompletuar me mobilje bashkohore. lagjja 16 Prilli, kulla roil, godina 13 katesh

  Fier 2 prill 10:27
  59.500.000 Lek
 • 4 foto
  Apartament 1+1 ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Fier

  Shitet apartameti1+1 kati i pest banim pa ballkon 53 meter katror apartameti shitet i kompletur 26

  Fier 2 prill 10:01
  26.000 Lek
 • 4 foto
  Shtepi 1+1 ne Fier Lagja 11 Janari
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1+1 ne Fier Lagja 11 Janari

  Shitet shtepi 1+1 ne Fier, lagja 11 Janari prapa kopshtit Amelia tek ish pallati i Pyjores. Shtepia

  Fier 2 prill 09:33
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi prej 70m2 ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej 70m2 ne Fier

  Shitet shtepi tek pallatet e reja ne qender tek globi

  Fier 2 prill 09:33
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Apartament me certefikat pronesie 95m2 kati 2 e mobiluar

  Lushnjë 2 prill 09:24
  36.000 €
 • 0 foto
  Lushnje Apartament OKAZION 95m2
  Apartment / Banesa

  Lushnje Apartament OKAZION 95m2

  Apartament me sip 95 m2 me certefikat pronesie e rikonstruktuar dhe mobilim bashkohor kati 2.

  Lushnjë 2 prill 09:09
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.

  Shitet shtëpi 1+1,58m2 Lagja “Skënder Libohova”kati i 5 Shtëpia është e mobiluar dhe e kompletu

  Lushnjë 2 prill 08:28
  2.300.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitei shtepia per arsye mos perdorimi. Ndodhet mbrapa bashkis se lushnjes . Shtepia eshte ne katin

  Lushnjë 2 prill 08:10
  55 €
 • 5 foto
  OKAZION 2+1 Fier
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 Fier

  Shitet shtepi 2+1 ne fier lagjja 1 maj pallat ekzistues kati i 3-te ne nje pallat 3 katesh. hyrje to

  Fier 2 prill 07:30
  33 Lek
 • 1 foto
  Afer qendres se Fierit .. Okazionnn !!!!!!!!
  Apartment / Banesa

  Afer qendres se Fierit .. Okazionnn !!!!!!!!

  shitet dyqan 62 m katror ne qytetin e fierit ne lagjen 15 tetori perball shopping center 1 min larg

  Fier 2 prill 06:50
  60.000 €
 • 9 foto
  OKAZION Shtepi ne Fier rruga myzeqeja
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shtepi ne Fier rruga myzeqeja

  Shtepi ne lagjen sheq i madh 250m shtepia ka 3 dhoma banje sallon te madh guzhine e dhome ngrenie 3

  Fier 2 prill 06:42
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament Fier

  Shitet apartamenti 2+1 ne Lagjen Liri anes rruges Jakov Xoxa kati i dyte.cmim i diskutuesh

  Fier 2 prill 06:41
  4.000.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION! Kioske e banueshme
  Garazh

  OKAZION! Kioske e banueshme

  Kioske e banueshme e pajisur me dere dhe dritare alumini si dhe me lidhje elektrike, mund te perdore

  Lushnjë 2 prill 06:22
  2.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 2+1
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1

  Shtepi 2+1 me siperfaqe 129 m2. (2 banjo) Lagja Kongresi, pallati perpara xhamise

  Lushnjë 2 prill 05:21
  49.000 €
 • 6 foto
  SHTEPI APARTEMENT NE BREGDET.
  Shtepi / Vila

  SHTEPI APARTEMENT NE BREGDET.

  Shitet shtepi apartament kati i par 55 metro katror me sheftikat pronsieje te rregullt .esht sallon

  Fier 2 prill 04:29
  13.500 €
 • 0 foto
  Shtepi private ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Fier

  Shitet shtepi private me siperfaqe 130m2 dhe 560m2 truall, shtepia esht e re disponon dokumentacioni

  Fier 2 prill 03:48
  108.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)
  Shtepi / Vila

  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)

  Shiten ne Mize (Divjak) shtepi+200m truall +20 dylym tok (ne perdorim) deri ne funte janarit 25000e

  Lushnjë 2 prill 03:31
  25.000 €
 • 0 foto
  Shiten
  Apartment / Banesa

  Shiten

  Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 ne Fier ne lagjen Kastriot, prane tatimeve. Apartamentet ndodhen ne p

  Fier 2 prill 03:29
  38.500 €
 • 4 foto
  sheq i vogel
  Shtepi / Vila

  sheq i vogel

  kati i dyte eshte 90 m2 kati i pare eshte 70 m2 perpara mbrapa dhe majtas shpis eshte toke e lire 15

  Fier 2 prill 02:35
  60.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym

  Shitet per arsyje emigrimi. Kati i pare eshte garazh + banjo. Kati i dyte ka sallon te madh ne hyrje

  Lushnjë 2 prill 02:29
  5.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Vile
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile

  Vila eshte 2 kateshe me mundesine per tu bere 4 kateshe. Kati 1 eshte dyqan i rikonstruktuar. Kati 2

  Lushnjë 2 prill 02:21
  125.000 €
 • 8 foto
  Apartament 1+1.
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1.

  Shitet apartament ne pallat ekzistues 5 katesh. Banesa ndodhet ne katin e 5 dhe ndodhtet ne buze rru

  Fier 2 prill 02:14
  21.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet vile 3 kate 360m katror ne qytetin e lushnjes ne lagjen 18 tetori. Shetipa ndodhet ne nje bll

  Lushnjë 2 prill 02:04
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Lushnje

  Apartamenti permban 2 dhoma e kuzhine+2 ballkone kati i tete i banimit (270 euro m2).Ndodhet ne lagj

  Lushnjë 2 prill 01:50
  37.260 €
 • 4 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet Apartament 102 m2 Lagja Apollonia (Prane Coca Cola) , kati 4 banim,i perbere nga dy dhoma gju

  Fier 2 prill 01:39
  47.000 €