Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "KONFERENCA E PEZES" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "KONFERENCA E PEZES" FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lagjen: “Konferenca e Pezes ”, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të

  Fier 30 janar 10:54
  54.000 €
 • 10 foto
  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241
  Truall / Toke

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostrad

  Lushnjë 30 janar 10:18
  100.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi 2+1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 2+1

  sallon i madh . me parametrat e kohes patinuar .tavane te varura .dhom gjumi e kompletuar mbas kohe

  Fier 26 janar 23:12
  55.000 €
 • 15 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" , FIER

  Shitet tokë truall në lagjen 1 Maj, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 500 m² nga të cilat 120 m² s

  Fier 24 janar 18:01
  80.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 158.71 m² i org

  Lushnjë 24 janar 12:52
  65.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organi

  Lushnjë 24 janar 10:06
  19.000 €
 • 7 foto
  SHITET MAGAZINË NË PLUG, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET MAGAZINË NË PLUG, LUSHNJE

  Shitet magazinë në Plug, Lushnje me sipërfaqe 70 m². Magazina ka lokacion të favorshëm në qëndër të

  Lushnjë 20 janar 17:24
  5.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e parë me sipër

  Lushnjë 20 janar 16:48
  1.900.000 Lek
 • 8 foto
  HITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  HITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 71.4 m

  Lushnjë 20 janar 16:04
  35.000 €
 • 9 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m² ku 3000 m² janë

  Lushnjë 20 janar 16:03
  250.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SYZES, BERAT 38,000 EUR / Total

  Shitet ose ndërrohet tokë are në Syzes, Berat. Sipërfaqa e tokës është 1027 m² me lokacion të favor

  Lushnjë 20 janar 12:43
  38.000 €
 • 3 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 15 Tetori,84.5m2 2+1(2 dhoma gjumi,sallon-kuzhine me ambient te ndare,1

  Fier 17 janar 18:29
  460.000 Lek
 • 0 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër

  Lushnjë 16 janar 15:41
  400 €
 • 0 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër Bar Ped

  Lushnjë 16 janar 15:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA
  Garazh

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 16 janar 15:40
  240.000 €
 • 9 foto
  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHA
  Apartment / Banesa

  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHA

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të

  Lushnjë 16 janar 15:39
  40.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Ka sipërfaqe 60 m², i organizuar në dhomë gjumi,

  Lushnjë 16 janar 15:39
  2.200.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i org

  Lushnjë 16 janar 15:38
  2.200.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  Garazh

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 16 janar 15:33
  185.000 €
 • 3 foto
  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT
  Apartment / Banesa

  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT

  Shitet dyqan + banesë në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29m², ndërsa banes

  Lushnjë 16 janar 15:33
  70.000 €
 • 4 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

  Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në rrugën e bashkisë me sipërfaqe 47m². Ambienti ë

  Lushnjë 16 janar 15:32
  60.000 €
 • 1 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Çlirimi, Lushnje me sipërfaqe 330 m². Shtëpia lokacion të favorshëm pranë rr

  Lushnjë 16 janar 15:31
  2.700.000 Lek
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1, NË LAGJEN "KONGRESI I PËRMETIT" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1, NË LAGJEN "KONGRESI I PËRMETIT" FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Kongresi i Përmetit” Fier. Ka një sipërfaqe prej 90 m² me çertifik

  Fier 16 janar 09:57
  4.200.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 122.82 m² e organi

  Lushnjë 13 janar 10:17
  44.000 €
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Divjakë, Lushnje me sipërfaqe 500 m². Toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës

  Lushnjë 10 janar 10:17
  3.500.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe totale 106.76 m² dhe sipërfaqe e brënd

  Lushnjë 10 janar 09:08
  42.000 €
 • 14 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1, NË QENDËR TË FIERIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1, NË QENDËR TË FIERIT

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Kongresi i Përmetit” Fier. Ka një sipërfaqe prej 116 m² me çertifi

  Fier 9 janar 13:12
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet toke okazion
  Truall / Toke

  Shitet toke okazion

  Shitet toke okazion me cmim 30.000 leke te vjetra i diskutueshem. Toka ka siperfaqe 1 hektar ose 10.

  Fier 7 janar 19:39
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

  Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall

  Lushnjë 7 janar 15:56
  4.000.000 Lek
 • 10 foto
  Shtepi private lagja 1 maj 70,000euro.Me Dokumenta
  Shtepi / Vila

  Shtepi private lagja 1 maj 70,000euro.Me Dokumenta

  Shitet shtepia private ne lagjen 1 maj ne nje vend ku gjate gjithe dites ka diell dhe nuk pengon pam

  Fier 30 dhjetor 15:15
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi dy kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dy kateshe

  Shitet shtepi dy kateshe me eletricitet uje me 500 metra tok ndodhet ne rrugen sabri kosturi sarav p

  Lushnjë 28 dhjetor 15:11
  650.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER

  Shitet tokë are në Vërri, Fier, me sipërfaqe 10131 m². Toka ka lokacion të favorshëm pranë Autostra

  Fier 28 dhjetor 15:03
  10.131.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER.
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VËRRI, FIER.

  Shitet tokë are në Vërri, Fier, me sipërfaqe 5174 m², Toka ka lokacion të favorshëm pranë Autostrad

  Fier 28 dhjetor 14:37
  151.740 Lek
 • 11 foto
  Apartament I mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar

  🏘Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori🤩 🏡 Organimi : • Siperfaqja 10

  Fier 27 dhjetor 18:15
  50.000 €
 • 14 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet duplex në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa është 82 m² kati1 dhe 82 m² kati 2. Ka

  Lushnjë 26 dhjetor 10:12
  5.500.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet vilë 4-katëshe në lagjen Gafurr Muço. Sipërfaqa e vilës është 220 m² dhe organizohet në kati

  Lushnjë 23 dhjetor 14:15
  450.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 426 m² me lokacion të f

  Lushnjë 23 dhjetor 14:06
  130.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARË NË VANAJ, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË VANAJ, FIER

  Shiten 3 hektar tokë arë në Vanaj, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti bujqësor

  Fier 23 dhjetor 12:01
  90.000 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA TOKË ARË NË VANAJ, FIER
  Truall / Toke

  JEPET ME QIRA TOKË ARË NË VANAJ, FIER

  Jepet me qira 3 hektar tokë arë në Vanaj, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti b

  Fier 23 dhjetor 11:47
  4.000 €
 • 1 foto
  Shitet toke okazion
  Truall / Toke

  Shitet toke okazion

  Shitet toke okazion. Toka ka sioerfaqe 2000 m2, eshte e mbjelle me 40 rrenje ullinj ne prodhim. Nd

  Fier 20 dhjetor 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Toke okazion
  Truall / Toke

  Toke okazion

  Shitet toke okazion. Toka ka siperfaqe 2000 m2. Ndodhet ne Buzmadh, Fier. Eshte e mbjelle me 40 r

  Fier 20 dhjetor 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet toke Okazion Fier
  Truall / Toke

  Shitet toke Okazion Fier

  Shitet toke buze autostrades ne Fier. Toka eshte e ndare ne mes nga autostrada Levan-Tepelene. Ne

  Fier 20 dhjetor 14:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES

  Shitet apartament 3+1 tek lagja Kongresi, Lushnjes. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe organizohet

  Lushnjë 19 dhjetor 16:20
  500 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 124 m² i organi

  Lushnjë 18 dhjetor 12:20
  40.000 €
 • 13 foto
  OKAZION! JEPET ME QIRA NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" FIER
  Apartment / Banesa

  OKAZION! JEPET ME QIRA NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "1 MAJ" FIER

  Jepet me qira shtëpi private + truall në lagjen “1Maj”, Fier. Ka një sipërfaqe totale trualli prej:

  Fier 17 dhjetor 12:08
  20.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e rokës është 7000 m², me lokacion të fa

  Lushnjë 17 dhjetor 09:17
  380.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 59 m²

  Lushnjë 16 dhjetor 16:11
  2.900.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2012 m² me lokacion të fav

  Lushnjë 14 dhjetor 08:33
  4.000.000 Lek
 • 13 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet Shtëpi 1 katëshe + truall në krutje e poshtme, Lushnje. Sipërfaqa totale është 839 m² ku 1

  Lushnjë 11 dhjetor 17:03
  8.500.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepia ka 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 kuzhin shtepia esht e rrethuar me ballkon.Ndodhet ne fshatin Po

  Fier 10 dhjetor 20:34
  80.000 €