Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS , FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lagjen Konferenca e Pezës, Fier me një sipërfaqe prej 94 m². Apartamenti ës

  Fier 6 gusht 14:02
  65.000 €
 • 10 foto
  Shtepi private lagja 1 maj 70,000euro.Me Dokumenta
  Shtepi / Vila

  Shtepi private lagja 1 maj 70,000euro.Me Dokumenta

  Shitet shtepia private ne lagjen 1 maj ne nje vend ku gjate gjithe dites ka diell dhe nuk pengon pam

  Fier 6 gusht 12:19
  70.000 €
 • 2 foto
  Okazion-Apartament 1+1 70m2
  Apartment / Banesa

  Okazion-Apartament 1+1 70m2

  Okazion shitet Apartamenti 1+1 70m2 me 2 ballkone ne dhome dhe ne sallon ne nje pallate te ri ne lag

  Fier 4 gusht 19:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitje Apartamenti Shitet, Apartament 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen 11 Janari 🏡 Organizimi: • Siperfaq

  Fier 4 gusht 09:57
  4.000.000 Lek
 • 3 foto
  Papafingo ne shitje
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne shitje

  Papafingo ne Shitje! Shitet Papafingo 3+1 ne lagjen Apollonia 🏡 Organizimi: • Siperfaqja 152m2 sh

  Fier 4 gusht 09:37
  100.000 €
 • 0 foto
  Shrëpi 1+1
  Shtepi / Vila

  Shrëpi 1+1

  Shtëpia është në qëndër të Fierit, 65 m katror, 1+1, Pallati Fredi Gjini te ish banka amerikane. Sht

  Fier 3 gusht 14:56
  32.000 €
 • 2 foto
  Papafingo ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne Shitje

  Papafingo ne Shitje! Shitet Papafingo 2+1 ne lagjen Apollonia 🏡 Organizimi: • Siperfaqja 101m2 sh

  Fier 1 gusht 23:26
  50.000 €
 • 10 foto
  Shtepi e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shtepi e mobiluar

  Shtepi e mobiluar deri ne detaj. Shitet per arsye emigrimi. Me dokumenta te rregullta vetem nga 1 pr

  Fier 31 korrik 13:32
  43 €
 • 8 foto
  Apartament ne banese te re dhe private
  Apartment / Banesa

  Apartament ne banese te re dhe private

  Shesim apartamente 2+1 -3+1 ne sheq ne ndertese te re dhe me tok per me shum kontaktoni ne tel chimi

  Fier 29 korrik 17:09
  40.000 €
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 FIER

  Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe prej: 133 M² ,në katin e tretë të një obiekti tre katësh privat.A

  Fier 29 korrik 11:28
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 80m2. Pozicion Biznes, Lokal
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 80m2. Pozicion Biznes, Lokal

  Shitet apartamenti 2+1 ose jepet me qera vetem per aktivitete biznesi. Apartamenti ndodhet në zonë

  Fier 28 korrik 13:53
  60.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1OKAZION LAGJA 15TETORI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1OKAZION LAGJA 15TETORI

  SHITET APARTAMENT2+165METRA KATRORE+15METRA VERANDE BALLKONI LAGJA 15TETORI PRANE QENDRES SHENDETSOR

  Fier 28 korrik 08:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shtitet apartament2+1 lagja15tetori okszion
  Apartment / Banesa

  shtitet apartament2+1 lagja15tetori okszion

  Shitet apartament 2+1 65 metra katrore+15 metra verande ballkoni kati I dyte me anshensore lagja 15

  Fier 28 korrik 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion
  Apartment / Banesa

  Okazion

  Shitet apartamenti 1+1 me ballkon kati I dyte ne lagjen Sheq I Madh ish agjensia e vjeter Fier.Apart

  Fier 27 korrik 19:23
  23.000.000 Lek
 • 5 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitje Apartamenti Shitet, Apartament 2 + 1 ne Fier, ne Lagjen Kastriot 🏡 Organizimi: • Siperfa

  Fier 27 korrik 19:07
  46.000 €
 • 4 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitje Apartamenti Shitet, Apartament 2 + 1 ne Fier, Lagje Kastriot, Rruga Andon Profka Organizimi

  Fier 27 korrik 18:55
  41.500 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 FIER

  Shitet apartament 2+1 në katin e tretë të një obiekti tre katësh privat.Apartamenti është I organizu

  Fier 27 korrik 13:48
  134.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Shitje

  Shitet, Apartament 2+1 ne Fier,Lagja Kastriot,Rruga Andon Profka Organizimi: • Sipërfaqe 92m2 •

  Fier 26 korrik 21:23
  41.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTËPIA NË SHEQ TË MADHË ,FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË SHEQ TË MADHË ,FIER

  Shitet banesë private në Sheq të Madhë , Fier me një sipërfaqe prej 700m²,nga te cilat 125m² janë b

  Fier 26 korrik 16:27
  40.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi

  Shesim shtepi me documentazione te regullta me 300 mt tok mund te perdoret edhe per aktivitet shtepi

  Fier 25 korrik 21:19
  26.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË TRUALL, FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL, FIER

  Shitet tokë truall në lagjen Bishanakë pranë ETC, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 290 m². E rret

  Fier 25 korrik 18:22
  78.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi dy kateshe me 500 metra tok perqark kAti i dyt i rregulluar ndodhet te rruga sabri kos

  Lushnjë 24 korrik 22:53
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi fier

  Shitet shtepi ne Fier,shume pran qendres, 2+1 E mobiluar me stil bashkohor. cmimi i diskutueshem.

  Fier 22 korrik 16:19
  85 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi banimi +trualli
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi banimi +trualli

  Shitet shtepi banimi +truall me hipotek.siperfaqa ndertes+truall=300m2,shtepia ndodhet ne rajonin nr

  Fier 22 korrik 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kush esht interesuar te nderroj apartament me tok
  Apartment / Banesa

  kush esht interesuar te nderroj apartament me tok

  toka ndodhet ne zonen e levanit apartamenti te jet ne fier per cdo gje merni ne tel. nsq esht e nevo

  Fier 22 korrik 11:16
  1 €
 • 0 foto
  apartament ndodhet ne katin e 3
  Apartment / Banesa

  apartament ndodhet ne katin e 3

  shitet apartament ne qytetin e Fierit, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te komp

  Fier 22 korrik 08:36
  55.000 €
 • 6 foto
  Apartament I mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME ÇMIM Fantastik!🔥 📞0676004400 & 0672421303 🌴 LAGJA 1 MAJ PRANE KUPOLA CE

  Fier 21 korrik 12:52
  45.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shes nje shtepi 3 kateshe Kati i pare 45 m-2 Kati i dyte 95 m-2 Kati trete 105 m-2. Shtepia eshte me

  Lushnjë 21 korrik 11:24
  18.000.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE

  Shitet shtepi private me siperfaqe 350m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 20 korrik 20:24
  3.200.000 Lek
 • 0 foto
  shitet okazion2+1
  Apartment / Banesa

  shitet okazion2+1

  Shitet aprtament 2+1 65 metre katrore kati I pare banimi lagja 15 tetori pallati I ri prane rruges k

  Fier 20 korrik 18:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  🔥SHITET APARTAMENT 2+1 ME ÇMIM Fantastik!🔥 📞0676004400 & 0672421303 🌴 Ne qender te Fierit,prane

  Fier 20 korrik 12:11
  40.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe totale 132 m² dhe është m

  Lushnjë 20 korrik 10:05
  46.000 €
 • 0 foto
  Fier, Shitet apartament 1+1+A+BLK (Okazion)
  Shtepi / Vila

  Fier, Shitet apartament 1+1+A+BLK (Okazion)

  Shitet apartament 1+1+ Ambient Gatimi ne lagjen 8 Shkurti ne qytetin e Fierit. Apartamenti ka mund

  Fier 19 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi shitepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi shitepi

  Vile 3 kateshe ideale per 1-2 familije me documenta. Toke 500m2 +1500m2. Lushnje qytet Te dskutushme

  Lushnjë 18 korrik 13:44
  80.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi okazion

  Shitet shtepi private ne lushnje . shtepia ka 100 meterr katror dhe 700 meter katror tok . shitet pe

  Lushnjë 18 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi me dyqan she token me ullinj
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi me dyqan she token me ullinj

  Shitet Shtepia me dyqan dhe 3 dylym toke e mbiell me ullinj 10 vjecar Shtepia eshe me sip 93 m dhe d

  Fier 18 korrik 05:31
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 55m2 ne lagjen Loni Dhano pebri shkolles 9 vjecare Kongresi i Lushnjes.Shtepia esh

  Lushnjë 17 korrik 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1 , 55m2 , 20.000 euro i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 , 55m2 , 20.000 euro i diskutueshem

  Shitet 1+1, perbri shkolles Kongresi i Lushnjes, lagjja Loni Dhamo. Cmimi 20.000 euro i diskutueshem

  Lushnjë 17 korrik 16:37
  20.000 €
 • 4 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Fier

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne qytetin e Fierit,prane Gjykates. Informacion mbi apartamentin: â€

  Fier 17 korrik 14:32
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke

  Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000,dhe themeli eshte me derdhje betoni ku mund te hidhen dhe kate

  Lushnjë 16 korrik 20:55
  80.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitet apartament ne Fier,lagjen Kastriot,kati 3,ndertese e re.Shtepia eshte e projektuar per 2+1 po

  Fier 15 korrik 11:44
  60.000 €
 • 2 foto
  okazion super shtepi 2500m2
  Shtepi / Vila

  okazion super shtepi 2500m2

  shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtme.Shtepia eshte ne pozicion te shkelqyer rrethohet nga 2

  Fier 14 korrik 09:42
  10 €
 • 3 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 15 Tetori,84.5m2 2+1(2 dhoma gjumi,sallon-kuzhine me ambient te ndare,1

  Fier 13 korrik 11:09
  460.000 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera apartament 1+1+A+BLK
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera apartament 1+1+A+BLK

  Jepet me qera apartament 1+1 + ambient gatimi i veçuar. Apartamenti ka dritare alumini ,derë të blin

  Fier 12 korrik 12:18
  8.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA BISHANAKË, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA BISHANAKË, FIER

  Shitet banesë private në lagjen Bishanakë, Fier. Sipërfaqa totale e objektit është 400 m² nga e cila

  Fier 11 korrik 10:52
  6.700.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje

  Shitet shtepi private ne Pluk,Lushnje.Shtepia ka nje siperfaqe prej 117 m2 dhe siperfaqe trualli pre

  Lushnjë 10 korrik 18:08
  4.600.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1LAGJA 15TETORI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1LAGJA 15TETORI

  SHITET APARTAMENT2+1 65METRA KATROR+15M VERAND BALLKONI NE LAGJEN 15TETORI PRAN QENDRES SHENDETSORE

  Fier 10 korrik 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 3 katshe ne lagjen 29 Marsi Patos - Fier. Sip e pergjithshme 700m2 Sip e banuar 500m2

  Fier 9 korrik 00:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament me leverdi
  Apartment / Banesa

  Apartament me leverdi

  Shitet apartamenti me super cmim vetem 317 eur/m2 (i panegociushem) ,kati i 10-te .Shtepia eshte e o

  Fier 8 korrik 22:22
  38.000 €
 • 7 foto
  Apartament me qera
  Apartment / Banesa

  Apartament me qera

  Jepet shtepi me qera ne lagjen 1 Maj,prane karburant Omerit.Shtepia eshte 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballk

  Fier 8 korrik 09:47
  17.000 Lek