Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 9 foto
  Okazion,shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion,shitet apartament 1+1

  Apartament ne shitje ne lagjen Kyrengritja e Fierit 🏡 Organimi: • Siperfaqja 70m2 1+1 • Kati i 1

  Fier 26 nëntor 17:45
  33.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOV
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOV

  Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit me s

  Lushnjë 26 nëntor 12:33
  1 €
 • 0 foto
  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETOR
  Shtepi / Vila

  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETOR

  Shitet shtëpi private në lagjen 18 Tetori , Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 700 m², nga

  Lushnjë 23 nëntor 00:06
  25.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 84.85 m² i orga

  Lushnjë 22 nëntor 16:35
  360 €
 • 15 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "SHEQ I MADH" FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "SHEQ I MADH" FIER

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen "Sheq i madh", Fier. Ka 2 kate dhe një sipërfaqe totale tru

  Fier 19 nëntor 17:18
  150.000 €
 • 15 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet Ndërtesë + truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje me sipërfaqe totale 636 m² e organizuar në 4

  Lushnjë 19 nëntor 15:18
  680.000 €
 • 5 foto
  SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER

  Shitet shtepia ne fshatin Portez ,Fier! Shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pajisur me cati ! Ka

  Fier 16 nëntor 20:20
  40.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 57 m² e o

  Lushnjë 16 nëntor 09:19
  23.000 €
 • 14 foto
  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE

  Shitet fermë bujqësore, pulari + hangar + 6 hektarë tokë me certifikatë pronësie + shtëpi, ngjitur m

  Lushnjë 16 nëntor 08:50
  15.000.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË DIVJAKË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË DIVJAKË

  Shitet apartament 3+1 në Divjakë, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 130 m² e organizuar në: 3

  Lushnjë 16 nëntor 08:44
  35.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa është 56 m² e organizuar në: dh

  Lushnjë 16 nëntor 08:38
  2.500.000 Lek
 • 13 foto
  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ULLISHTE NË ZHAMË SEKTOR, LUSHNJE

  Shitet tokë ullishtë në Zhamë Sektor, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 2000 m² dhe ka pozicion të f

  Lushnjë 15 nëntor 23:19
  28.000 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "29 NËNTORI", FIER.
  Shtepi / Vila

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "29 NËNTORI", FIER.

  Shitet ambient biznesi në lagjen "29 Nëntori", Fier. Ambienti ka një sipërfaqe prej: 96.8 m² dhe dis

  Fier 15 nëntor 14:37
  166.000 €
 • 2 foto
  Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje
  Truall / Toke

  Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje

  Shitet ullishte afer Blerimit ne Lushnje. Jane 2 parcela, njera 6 dylym dhe tjetra 2 dylym. Ullish

  Lushnjë 13 nëntor 20:35
  80.000 €
 • 4 foto
  Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 22,500 euro
  Shtepi / Vila

  Shtepi+truall ne shitje Thane, Lushnje 22,500 euro

  Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes. Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes,

  Lushnjë 13 nëntor 20:31
  22.500 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHN
  Garazh

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHN

  Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushn

  Lushnjë 12 nëntor 08:32
  40.000 €
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore me sipërfa

  Lushnjë 12 nëntor 08:31
  150.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon

  Shitet Super Apartament 2Dhoma gjumi+1Sallon+Kuzhine, 1 WC 4x2m, 1Ballkon 6x1m, 1Korridor 4x1.7m. Ap

  Fier 8 nëntor 13:59
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa është 71 m² e organizuar në: 3 dhoma g

  Lushnjë 7 nëntor 15:51
  45.000 €
 • 15 foto
  SHITET BAR RESTORANT HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET BAR RESTORANT HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE

  Shitet bar restorant + hotel në Divjakë, Lushnje. Sipërfaqa e ambjentit është 1000 m² e organizuar

  Lushnjë 7 nëntor 12:40
  1.000.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KARAVASTA E RE, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Karavasta e Re, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 23200 m². Ndodhet buzë rrugës d

  Lushnjë 5 nëntor 09:15
  60.000 €
 • 11 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i d

  Lushnjë 5 nëntor 08:44
  130.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne shitje OKAZION!
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje OKAZION!

  Shitet apartament 1+1 55m2 + ballkon.Apartamenti esht i kompletuar dhe ndodhet ne lagjen Loni Dhamo

  Lushnjë 3 nëntor 21:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 58m2 ,orientimi VERI • Kati i

  Fier 3 nëntor 12:26
  2.800.000 Lek
 • 5 foto
  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM

  Shitetshtepi 2 kateshe e pa peerfunduar.100 m nga autostrada.(afer xhamise se re) ne te djathte lush

  Lushnjë 2 nëntor 21:39
  10.800.000 Lek
 • 11 foto
  Shpi n lushnje
  Apartment / Banesa

  Shpi n lushnje

  Shitet apartament n lushnje lagja dhoni dhamo

  Lushnjë 2 nëntor 17:50
  42.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe 146 m². Ambienti ka lokaci

  Lushnjë 31 tetor 17:32
  35.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe 77,5 m². Apartamenti është në qendë

  Fier 31 tetor 15:37
  35.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SARAVË, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Saravë, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 14651 m² ku mund të përdoret për aktivi

  Lushnjë 30 tetor 09:42
  5.500.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER

  Shitet 1810 m² tokë arë në Mbrostar Ferko, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti.

  Fier 29 tetor 17:10
  1.500.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe prej 95 m². Apartamenti ndodhet në

  Fier 29 tetor 09:21
  52.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER

  Shitet vilë 3-katëshe në lagjen Sheq i Vogël, Fier. 1 katë i shtëpis është i banushëm kurse 2 të tje

  Fier 28 tetor 12:26
  200.000 €
 • 10 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

  Shitet ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier me një sipërfaqe prej 25.06 m². Ambienti ndodhet bu

  Fier 28 tetor 11:44
  45.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ambienti ka sipërfaqe 99 m² dhe ndodh

  Lushnjë 28 tetor 09:10
  30.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 350 m² . Shtëpia ka

  Fier 25 tetor 18:59
  185.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen "Kryengritia" Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në kati

  Fier 24 tetor 17:46
  2.900.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet tokë arë në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipërfaqe prej 5313 m². Toka është e përshtatshme

  Fier 24 tetor 08:43
  42.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipëfaqe prej 1687 m² . Është e or

  Fier 24 tetor 08:22
  150.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të

  Lushnjë 22 tetor 16:19
  40.000 €
 • 3 foto
  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipëraqa totale e truallit është 1355 m². Toka ka loka

  Lushnjë 22 tetor 09:19
  176.000 €
 • 3 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Garazh

  SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet Bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m², ku mund të shfrytë

  Lushnjë 22 tetor 08:42
  106.000 €
 • 0 foto
  Toke ne shitje
  Truall / Toke

  Toke ne shitje

  Toke e mbjel me ullinje . Nj pjes bosh mund ta perdorni per cfredo. Mund edhe te ndertoni.

  Fier 19 tetor 13:48
  20 €
 • 5 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e pa

  Fier 18 tetor 19:18
  20.000 Lek
 • 10 foto
  Apartament LUX ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament LUX ne shitje

  Shitje Apartamenti LUX Shitet, Apartament 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia Organizimi: • Siperf

  Fier 17 tetor 17:21
  65.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje i mobiluar

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 56m2 • Kati i 1 banim, pallati

  Fier 17 tetor 17:18
  28.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 7000 m², e mbjellë me ullinj toka ka

  Lushnjë 17 tetor 11:49
  119.000 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 4550 m² dhe mund të përdoret pë qëlli

  Lushnjë 17 tetor 11:36
  50.000 €
 • 14 foto
  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"
  Apartment / Banesa

  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"

  Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipë

  Fier 17 tetor 10:44
  350.000 €
 • 1 foto
  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier
  Truall / Toke

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier

  Shitet 1 hektar tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktivite

  Fier 16 tetor 09:25
  40.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier , me një sipërfaqe prej 57.7 m² . Organizohet në më

  Fier 16 tetor 08:51
  3.200.000 Lek