Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apolloni , Fier , me një sipërfaqe prej 54.7 m² . Apartamenti ndodhe

  Fier 12 tetor 12:22
  30.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizoh

  Fier 11 tetor 17:44
  700 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizohet në m

  Fier 11 tetor 17:19
  41.000 €
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN "29 NËNTORI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN "29 NËNTORI" FIER

  Shitet apartament 3+1 në Lgj. "29 Nëntori" , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallat

  Fier 10 tetor 17:38
  55.000 €
 • 6 foto
  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74.8 m² d

  Fier 10 tetor 16:36
  4.100.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m², ku 127

  Lushnjë 10 tetor 12:23
  140.000 €
 • 3 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE

  Okazion shitet tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m² e përshtatshme

  Lushnjë 10 tetor 10:20
  150.000 €
 • 3 foto
  OKAZION JEPET ME QIRA TOKË NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE
  Truall / Toke

  OKAZION JEPET ME QIRA TOKË NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE

  Okazion jepet me qira tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m² e përsht

  Lushnjë 10 tetor 10:17
  500 €
 • 7 foto
  SHITET PAPAFINGO NË LAGJEN 'LONI DHAMO' LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO NË LAGJEN 'LONI DHAMO' LUSHNJE

  Shitet Apartament + Papafingo 3+1 kati i tet banimi lagja 'Loni Dhamo' Lushnje. Apartamenti ka një

  Lushnjë 10 tetor 10:14
  90.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe është i organ

  Lushnjë 9 tetor 16:04
  2.000.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion Apartament i Mobiluar ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament i Mobiluar ne Shitje

  Shitje Apartamenti OKAZION 🏘 Shitet, Apartament 2 + 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia prane Zogut te Z

  Fier 9 tetor 12:03
  42.000 €
 • 9 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje 1+1

  Apartament ne shitje ne lagjen Konferenca e Pezes 🏡 Organimi: • Siperfaqja 62m2 1 + 1 • Kati i 9

  Fier 9 tetor 11:43
  33.000 €
 • 11 foto
  Okazion shtepi 200 m katror e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 200 m katror e mobiluar

  Shitet shtepia me 8dhoma,dy tualete dhe dy ballkone. Shtepia mund te ndahet ne dy hyrje vec e vec. N

  Fier 8 tetor 23:04
  80.000 €
 • 2 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Kongresi, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 33 m², ndodhet në një zonë shumë të z

  Lushnjë 8 tetor 15:14
  6.400.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier
  Truall / Toke

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është 3000 m² dhe përdoret për çdo llojë aktiviteti

  Fier 8 tetor 10:06
  12.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA 200,31 M ² DYQAN NË QËNDËR TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA 200,31 M ² DYQAN NË QËNDËR TE LUSHNJES

  Jepet me qira ambient biznesi , 'Lagja Kongresi' Lushnje .Ambienti ndodhet në qëndër të qytetit pran

  Lushnjë 8 tetor 09:43
  400 €
 • 1 foto
  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier .
  Truall / Toke

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier .

  Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është 15000 m² dhe përdoret për çdo llojë të ndryshm

  Fier 7 tetor 16:19
  60.000 €
 • 14 foto
  OKAZION SHITET VILË 3 KATËSHE + 1000 M² TOKË TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET VILË 3 KATËSHE + 1000 M² TOKË TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Okazion shitet vilë në lagjen Afrim i Ri , Fier . Vila ka një sipërfaqe prej 210 m² e ndarë në 3 kat

  Fier 7 tetor 14:58
  350.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 dhe 2 ballkone
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 dhe 2 ballkone

  Shitet apartamenti 2+1 dhe 2 ballkone qyteti Fier brenda ne lagjen 8 shkurti me hipotek te rregullt

  Fier 6 tetor 13:33
  32 Lek
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Savër, Lushnje. Sipërfaqa totale e tokës është 3627 m², mund të shfrytëzohet për

  Lushnjë 4 tetor 12:10
  11.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN "LIRI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN "LIRI" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen "Liri" Fier . Ka një sipërfaqe prej 78.5 m² dhe ndodhet në katin e 9

  Fier 2 tetor 15:58
  520 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË SARAVË LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË SARAVË LUSHNJE

  Shitet tokë arë në Saravë ,Lushnje, me një sipërfaqe prej 68740 m² . Toka është afër rrugës kryesore

  Lushnjë 2 tetor 14:54
  24.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET MAGAZINË + TOKË ARË NË LEVAN , FIER
  Garazh

  SHITET MAGAZINË + TOKË ARË NË LEVAN , FIER

  Shitet magazinë + tokë arë në Levan , Fier , me një sipërfaqe prej 2240 m² . Magazina ka 240 m² kurs

  Fier 2 tetor 14:49
  40.000 €
 • 10 foto
  Okazion shitet apartament 3+2 në qendër të qytetit të Fierit ,
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet apartament 3+2 në qendër të qytetit të Fierit ,

  Okazion shitet apartament 3+2 në qendër të qytetit të Fierit , me një sipërfaqe prej 140 m² . Organi

  Fier 2 tetor 14:29
  9.500.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet vilë në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 700 m², nga të cilat 503 m² janë

  Lushnjë 2 tetor 14:16
  185.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA 200,31 M ² DYQAN NË QËNDËR TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA 200,31 M ² DYQAN NË QËNDËR TE LUSHNJES

  Jepet me qira ambient biznesi , 'Lagja Kongresi' Lushnje .Ambienti ndodhet në qëndër të qytetit pran

  Lushnjë 2 tetor 12:31
  800 €
 • 3 foto
  Dupleks ne shitje
  Apartment / Banesa

  Dupleks ne shitje

  Duplex ne shitje Shitet duplex ne lagjen 15 Tetori ne qender te qytetit Apartament eshte i organizua

  Fier 2 tetor 11:38
  78.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banimi, me

  Lushnjë 2 tetor 09:34
  50.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje. Toka ka sipërfaqe 6930 m², ndodhet pranë stacionit të trenit

  Lushnjë 2 tetor 09:22
  3.500.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË GORIÇAJ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GORIÇAJ, LUSHNJE

  Shitet tokë are në fshatin Goriçaj, Lushnje me sipërfaqe 3788 m². Toka ka lokacion të favorshëm buz

  Lushnjë 2 tetor 09:08
  60.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË KËMISHTAJ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KËMISHTAJ, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Këmishtaj, Lushnje. Toka ka sipërfaqe 7170 m² dhe mund të përdoret për aktivitet

  Lushnjë 2 tetor 08:31
  110.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA , FIER 250 EUR / Muaj
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA , FIER 250 EUR / Muaj

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Apolloni , Fier . Apartamenti është 152 m², ndodhet në katin

  Fier 1 tetor 14:16
  250 €
 • 11 foto
  Apartment 2+1+2 në shitje
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1+2 në shitje

  Shitet apartment 2+1+2, 112m2 në katin e parë të banimit. Apartmenti shitet i mobiluar me hipotekë.

  Lushnjë 1 tetor 07:55
  38.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË KËMISHTAJ, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KËMISHTAJ, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Këmishtaj, Lushnje. Toka ka sipërfaqe 4880 m² dhe mund të përdoret për aktivitet

  Lushnjë 30 shtator 15:10
  75.000 €
 • 2 foto
  Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1

  Shiten apartamente 2+ 1 dhe 1+ 1 ne Fier ne lagjen Bishanak, prane ETC ne pallat te ri drejt perfund

  Fier 30 shtator 07:26
  39.500 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 3+1 ne Lushnje.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne Lushnje.

  Shitet apartament 3+1 kati 3 tek lagjia Skender Libohova ne Lushnje. Ambjenti eshte i ndare ne 3 dho

  Lushnjë 27 shtator 10:51
  34.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier

  Shitet shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 366 m² . Ambi

  Fier 25 shtator 16:03
  70.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2 + 1 NË LAGJEN LIRI , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2 + 1 NË LAGJEN LIRI , FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen " Liri ", Fier. Ka një sipërfaqe prej 125.5 m² . Ndodhet në katin e

  Fier 25 shtator 15:26
  520 €
 • 0 foto
  Jepet me qira shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier .
  Shtepi / Vila

  Jepet me qira shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier .

  Jepet me qira shtëpi private + ambient biznesi në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 366 m²

  Fier 25 shtator 14:53
  355 €
 • 9 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI PRIVATE NË KRUTJE E SIPERME
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTËPI PRIVATE NË KRUTJE E SIPERME

  Okazjon Shitet shtëpi private në Krutje e Sipërme Lushnje.Sipërfaqja e shtëpis është 148m² perfshihe

  Lushnjë 25 shtator 09:09
  100.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  shtepi dy kate ne fshatin Ardenic pran rruges nacionale ka hipotek ka dy kate kati i pare eshte gara

  Fier 24 shtator 19:49
  62.000 €
 • 0 foto
  SHITET TOKË ARE NË GOLEM I MADH, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË GOLEM I MADH, LUSHNJE

  Shitet tokë are në Golem i Madh, Lushnje. Toka ka sipërfaqe 4000 m2, ka lokacion të favorshëm afër

  Lushnjë 24 shtator 12:21
  150.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN "KASTRIOT". FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN "KASTRIOT". FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen "Kastriot", Fier. Ka një sipërfaqe prej 115 m². Ndodhet në katin e

  Fier 24 shtator 09:55
  44.000 €
 • 1 foto
  Banese ne qender
  Apartment / Banesa

  Banese ne qender

  Apartament ne qender 3 dhoma gjumi sallon gatim ngrenie me vete 2 ballkone 2 tualete punime ekstra k

  Fier 24 shtator 08:40
  68.000 €
 • 0 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 14 m². Ambienti është n

  Lushnjë 24 shtator 08:25
  11.200 €
 • 4 foto
  SHitet mjedis tregetar në lagjen Skënder Libohova
  Shtepi / Vila

  SHitet mjedis tregetar në lagjen Skënder Libohova

  SHitet mjedis tregetar në lagjen Skënder Libohova Lushnje.Mjedisi është i përshtatëshëm për biznese

  Lushnjë 23 shtator 12:36
  60.000 €
 • 1 foto
  SHITET KATI I TRETË I NJË NDËRTESE NË LAGJEN LONI
  Shtepi / Vila

  SHITET KATI I TRETË I NJË NDËRTESE NË LAGJEN LONI

  Shitet kati i tretë i një ndërtese në rrugën kryesore të qytetit në lagjen Loni Dhamo Lushnje.Sipërf

  Lushnjë 23 shtator 11:07
  50.000 €
 • 0 foto
  Pallat iri
  Shtepi / Vila

  Pallat iri

  Pallat iri kati 6 banim punime ekstra 3 dhoma gjumi sallon gatim ngrenije me vete 2 tualete 2 ballko

  Fier 23 shtator 08:27
  65.000 €
 • 7 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen Liri 🏡 Organizimi: • Siperfaqja 92m2 • Kati i 2 banim, pallat i

  Fier 21 shtator 17:52
  50.000.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen "Kastriot", Fier. Ka një sipërfaqe prej 115 m². Ndodhet në katin e

  Fier 21 shtator 15:53
  390 €