Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 5 foto
  Okazion:Apartament-Papafingo Kati-7 Banim
  Apartment / Banesa

  Okazion:Apartament-Papafingo Kati-7 Banim

  Okazion: Apartamenti i fundit ne nje pallate te ri, Shitet Papafingo ne katin e 7-te banim ne nje zo

  Fier 5 korrik 21:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2 apartamente
  Shtepi / Vila

  2 apartamente

  Shitet shtepi private me tapi te regullt + toke me 2 apartamente kati 1 guzhin koridor banjo,kati 2

  Fier 5 korrik 14:03
  60.000 €
 • 10 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitet apartament ne qytetin e Fierit,ne lagjen 1 Maj mbi Big Market 116m2.Pallati ndodhet ne rrugen

  Fier 5 korrik 10:01
  48.000 €
 • 1 foto
  Toke okazion ne Lushnje
  Truall / Toke

  Toke okazion ne Lushnje

  Shitet okazion ne Lushnje ne fshatin Bubullime me siperfaqje deri ne 25.000m. Toka shitet dhe me pj

  Lushnjë 5 korrik 00:37
  6 €
 • 0 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 16 Prilli Fier.Apratamenti eshte ne pallat ndertuar 1983 ,kati i peste

  Fier 4 korrik 23:42
  3.200.000 Lek
 • 1 foto
  Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit
  Shtepi / Vila

  Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit

  Ne Fier te ura e Sheqit shitet shtepi 1 kateshe me siperfaqe toke reth 800m nga te cilat 110m2 siper

  Fier 4 korrik 19:14
  63.000 €
 • 9 foto
  Shtepi ne shitje
  Apartment / Banesa

  Shtepi ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 1 Maj,siper Big Market.Shtepia ndodhet ne katin e 8 me ashensor,cmimi es

  Fier 4 korrik 14:47
  47.500 €
 • 6 foto
  Apartament ne shitje ose me qera
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje ose me qera

  Shitet ose jepet me qera apartament ne katin e 5,ne lagjen 8 Shkurti afer shkolles Kristaq Shtembari

  Fier 4 korrik 09:39
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 8 Shkurti Fier.Apratamenti eshte ne pallat I vjeter kati i dyte banim,

  Fier 27 qershor 23:18
  5.600.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet apartament Okazion !! Mundesi nderrimi !
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament Okazion !! Mundesi nderrimi !

  Shitet Shtepia 2+1, 95m² 2 banjo,2 ballkone, kati 2 i banimit. E Mobiluar ! Adresa: Fier, Lgj. Kofe

  Fier 25 qershor 17:11
  43.000 €
 • 11 foto
  Shitet vile 3 kateshe e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kateshe e mobiluar

  Shitet nje vile 3 kateshe, e hipotekuar, e rrethuar, sip. trualli 400m2 dhe sip. shfrytezimi 250m2,

  Fier 23 qershor 18:09
  150.000 €
 • 5 foto
  shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi private

  shitet shtepi private ne dukas patos shpia eshte e madhe 2 kace dhe shum e mirbajtur

  Fier 23 qershor 12:29
  250.000 Lek
 • 4 foto
  Aprtament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Aprtament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen Kastrioti Fier.Apratamenti eshte ne pallat ndertuar 1990,kati i pare ban

  Fier 21 qershor 19:17
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  shitet apartamente2+1fier lagja15 tetori
  Apartment / Banesa

  shitet apartamente2+1fier lagja15 tetori

  Shitet apartment 2+1 65 metra katror +15metra verande ballkoni ne lagjen 15tetori prane qendres shen

  Fier 21 qershor 11:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartamenti i banimi me siperfaqe 62.4 m2 i organizuar ne sallon, dhome gjumi, banjo, korrido

  Fier 19 qershor 21:33
  36.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet toke per ndertim
  Truall / Toke

  Shitet toke per ndertim

  Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me CERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me

  Fier 19 qershor 18:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Shtepia - Fier 2+1 +(2 banja)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia - Fier 2+1 +(2 banja)

  Shitet shtepia ne katin e 6 banim. Pallat i ri me ashensor. Organizohet ne 1 sallon, kuzhin gatimi,

  Fier 17 qershor 11:56
  39.000 €
 • 2 foto
  Shpi private ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shpi private ne shitje

  OGZION shitet shpi private PLUK LUSHNJE e mobiluar gjendje shum te mir 4 dylum tok me HIPOTEK arsyje

  Lushnjë 15 qershor 21:22
  47 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke

  Shtepia eshte 2+1+1 ballkon me pozicion lindje perendim dhe ndodhet ne Lagjien 11 Janari, Fier, mba

  Fier 10 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Pallatin prane Kinoteatrit

  Shitet apartament ne lagjen \"Kastriot\", 176 metra katror, kati i katert ose kati i dyte i banimit.

  Fier 7 qershor 09:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg

  Okazion shtepia Kati i II 4 dhoma me dokumentet te rregullta punimet jane cilesore , me oborr

  Fier 6 qershor 20:21
  37 Lek
 • 1 foto
  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme

  Te dhenat i keni tek fotot flm tel 0674660570 per foto te tjera ne whatsap ke ky nr 0683328139

  Lushnjë 5 qershor 20:34
  18.500 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

  Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje

  Lushnjë 4 qershor 19:06
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti

  Apartament me sip 60 m2

  Lushnjë 1 qershor 22:19
  18.000 €
 • 1 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shitet shtepia ne ballesh . 1.1 me garazhe..para shtepia ka oborre te bollshem

  Mallakastër 31 maj 19:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion!
  Shtepi / Vila

  Okazion!

  Shitet shtepi 2+1 pallat 92\' kati 5 me hipoteke, tarrace e izoluar me kartoxhez nga lageshtira, dur

  Fier 28 maj 16:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nderohet me makine te 2014 e larte+ diferencen
  Apartment / Banesa

  Nderohet me makine te 2014 e larte+ diferencen

  Apartamenti eshte ne qender te Vlores, perball stadiumit, zona e kombinatit, rruga e Çipajve, pallat

  Fier 25 maj 23:45
  53.000 €
 • 10 foto
  SHITET okasion
  Apartment / Banesa

  SHITET okasion

  shitet shtepi 2+1. //kati 2 ne qender perballe GO TECh// 80 m2// me tapi e dokumentazione te regullt

  Lushnjë 19 maj 23:03
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1 80M 28500 EURO
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1 80M 28500 EURO

  SHITET APARTAMENTI 2 DHOMA SALLON ANEKS KORIDOR BANJO BALLKON I SUVATUAR JASHT EDHE BRENDA PA

  Fier 19 maj 13:55
  28.500 €
 • 5 foto
  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 maj 12:14
  25.000 €
 • 5 foto
  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 maj 12:14
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet Okazion ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Okazion ne Lushnje

  Shitet shtëpia në Allprenaj Lushnje 5 minuta larg nga Lushnja me tokë 1 dylym se bashku me shtëpin e

  Lushnjë 18 maj 11:37
  25.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia private 1+1.E mobiluar Dhome gjumi,kuzhina,banjo e mobiluar. Me toke perpara shtepise

  Fier 17 maj 17:07
  4.500.000 Lek
 • 11 foto
  Shtepi private ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne shitje

  Shitet shtepia private njekateshe me certifikate pronesie me 400 m katror truall dhe 130 m katror ba

  Fier 16 maj 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet Apartament ne Lagjen \"Clirimi\" Bulevardi i Palmave siper \"Bar Pasticeri Zhosien\", kati i

  Lushnjë 15 maj 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE ME 270 METER TOKE RAJONI 1
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE ME 270 METER TOKE RAJONI 1

  SHITET SHTEPI PRIVATE ME TE GJITHA KUSHTET BASHKOHORE .SHTEPIA NDODHET 10 MINUTA NGA QENDRA E QYTETI

  Fier 15 maj 10:41
  35.500 €
 • 0 foto
  Shitje
  Shtepi / Vila

  Shitje

  Shes apartamente ne sheq me cmim te arsyeshem pak metra nga rruga kryesore per Tirane apartamentet

  Fier 13 maj 14:53
  40.000 €
 • 1 foto
  Sillosa
  Garazh

  Sillosa

  Shiten sillosa për drith grur misër të dimensioneve të ndryshëm me llamarin të valëzuar xingato

  Lushnjë 13 maj 12:42
  1 Lek
 • 4 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet shtpi private + toka me siperfaqe 270 meter katror .Shtepia e rinovuar me kushte bashkohore m

  Fier 13 maj 09:33
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet objekt
  Shtepi / Vila

  Shitet objekt

  Objekt 2 katesh plus bodrum ,262 metra ne e ndertuar ne 330metra katror toke. Me certifikate prones

  Fier 12 maj 21:06
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia 3+1...
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia 3+1...

  Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli Ish hetuesia. Pallati i ri ne rruge kryesore. Apartamenti ka 3dh

  Fier 11 maj 23:15
  52.000 €
 • 0 foto
  OKAZION 2+1 mbrostar ura
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 mbrostar ura

  Shitet shtepia 2+1 kati i dyte i banimit adresa mbrostar ura

  Fier 6 maj 13:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi private
  Apartment / Banesa

  Shtepi private

  Shitet shtepi private me siperfaqe ndertese 82 m2 dhe siperfaqe trualli 300 m2 Nr dhomave 3 e paisu

  Fier 6 maj 09:23
  38.000 €
 • 3 foto
  Hyrje 2+1 103.8 m2
  Shtepi / Vila

  Hyrje 2+1 103.8 m2

  APARTAMENT 2+1, KATI I GJASHTE (6) I BANIMIT, SIPERFAQA TOTALE 103.8 M2 (95.5 M2 SIPERFAQE BANIMI

  Fier 3 maj 16:35
  39.500 €
 • 5 foto
  shes shtepi private ne levan fier 260m2 me oborr
  Shtepi / Vila

  shes shtepi private ne levan fier 260m2 me oborr

  shtepi eshte me oborr dhe bace ka nje prioritet se eshte anes rruges nacionale fier-levan-vlore jan

  Fier 29 prill 17:17
  49.000 €
 • 0 foto
  SHITEN APARTAMENTE!
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE!

  Shiten apartamente ne pallat te ri drejt perfundimit, ne rrugen Skenderbeu, ne Fier. Pallati ka puni

  Fier 29 prill 16:17
  373 €
 • 3 foto
  Shitet apartment lagja 15 tetori
  Apartment / Banesa

  Shitet apartment lagja 15 tetori

  Shitet apartment 2+1 65m2+15m2(verandë ballkoni) pallati i ri kat i par banimi pran qendrës shëndetë

  Fier 27 prill 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet hyrja
  Shtepi / Vila

  Shitet hyrja

  Shitet hyrja ne lagjen Kongresi mbrapa postes kati i pare me dy dhoma gjumi guzhin aneks koridor ban

  Lushnjë 27 prill 18:23
  26.500 €
 • 0 foto
  Okazion deri ne funte muajit Maj
  Shtepi / Vila

  Okazion deri ne funte muajit Maj

  250 m truall 35 m Barnes +20 dylym tok fush e cila per momentin eshte ne perdorim 2 dylym jan ngjitu

  Lushnjë 27 prill 18:23
  25.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Shitet per arsye emigracioni e pa imobiluar,me dekumenta pronesie te rregullta me vend parkimi .

  Fier 27 prill 18:03
  148.000 €