Patundshmeri në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 0 foto
  Banesa 122 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2

  Shitet banesa 122.1 m2 kati i 6 banesa i ka 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhin , 2 banjo ,ballkon 10m2 ,

  Gjilan Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne lagjen e spitalit , shtepia eshte e re dhe e ndertuar ne vitin 2016 , shtepia ka 2

  Gjilan Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shtepin me marrveshje
  Shtepi / Vila

  Shes shtepin me marrveshje

  Shes 3 ari me shtepin 1 katshe te sapo ndertuar ka sallon 9me 4 dhom gjumi 4x4. banjo koridor dhe sh

  Gjilan Sot, 15:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

  ⭕️Shitet banesa me Zbritje 80m2 në katin 8-të në Gjilan në kompleksin Albanika (Ndërtesa posedon

  Gjilan Sot, 15:00
  48.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në Gjilan 97 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Gjilan 97 m2

  ⭕️Shitet banesa 97m2 , kati 5-të qendra në qytet të Gjilanit afër stacionit të policis ⭕️Çm

  Gjilan Sot, 14:57
  520 €
 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan Sot, 14:55
  52.000 €
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2: Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4.. Banesa ka-Sallon,Kuzh

  Gjilan Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 Banesa te Gzimi Afer tregut gjelbert
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Banesa te Gzimi Afer tregut gjelbert

  3 Banesa 84m2 Pres Blers Serioz Viber:+38344506058 Whatsapp:+37744506058 Nr:044506058

  Gjilan Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa 84 m2 Objekti Gëzimi Eng “ GJILAN “
  Apartment / Banesa

  Banesa 84 m2 Objekti Gëzimi Eng “ GJILAN “

  84 m2 KATI - 4 Lift Funksionale 24 H Kontakt 044506058 VIBER +38344506058

  Gjilan Sot, 14:45
  600 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2)496/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2)496/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2 K.4. Banesa eshte ne vend shume te mire per banim. Banesa eshte

  Gjilan Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

  Shitet Banesa ne Viti me 80 m2: Banesa eshte te Ndertesa e Abit.. Banesa eshte ne K.1 Banesa ka,Sall

  Viti Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne GJiLAN  Shtepia ka nje siperf
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperfaqe prej 200m2 + - podrumi: banjo, garazhë dhe dh

  Gjilan Sot, 14:20
  162.000 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  YLLI COMPANY GJILAN
  Shtepi / Vila

  YLLI COMPANY GJILAN

  NDERMARRJA JONE OFRON NDERTIMIN E SHTEPIVE ME QELESA NE DORE. QMIMI ESHTE SIPAS MARREVESHJES. KUR

  Gjilan Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërtim i shtëpive - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan
  Shtepi / Vila

  Ndërmarrja Ndërtimore - YLLI COMPANY – Gjilan

  Bejmë ndërtimin e shtëpive me çelësa në dorë. Çmimi sipas marrëveshjes. Kurse, ingjinieria, arkite

  Gjilan Sot, 13:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shpija me 4 ari oborr viti
  Shtepi / Vila

  Shpija me 4 ari oborr viti

  Shite shtipja me 4 ari oborr e kryme esht gati ka rrugen asfallt deri afer kalanizim ujsjells rrym g

  Viti Sot, 13:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa perballe Vives e Interexit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perballe Vives e Interexit

  Shitet banesa ne kompleksin banesor Arberia,Gjilan,me siperfaqe 132 m2,kati i 7,i parafundit,gjindet

  Gjilan Sot, 12:23
  520 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet me toke
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrrohet me toke

  Shes banesen ne lagjen lliria afer Drejtorise se Urbanizmit.Banesa posedon dhomen e fjetjes,sallonin

  Gjilan Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET BANESA TE TREGU I GJELBERT KATI 1
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE TREGU I GJELBERT KATI 1

  Shitet banesa ne zemer te qytetit Shitet me çmime opcionale: 1) Me te gatshme (kesh) dhe 2) Me kes

  Gjilan Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa Kati 3 Tregu i Gjelbert
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Kati 3 Tregu i Gjelbert

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa Kati 6 Tregu i Gjelbert
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Kati 6 Tregu i Gjelbert

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa kati 4

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa kati 5

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"

  Shitet banesa tek Fluidi Construction ne Gjilan perball Interex 105.09 m²,Banesa gjendet ne Katin e

  Gjilan Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)

  Shitet banesa 122.1 m2 , Kati i pare , banesa Ka 3 Dhoma gjumi , sallon me kuzhin , 2 Banjo , depo ,

  Gjilan Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  90 m2 Komuna Gjilan Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mi

  Gjilan Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE  M & S CONSTRUCTIONS
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE M & S CONSTRUCTIONS

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë në shitje ne Qender të Gjilanit.
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje ne Qender të Gjilanit.

  -me 56m2 ne katin e 4-t, me dokumetacion ne rregull me flete poseduese, me kushte shume te mira bani

  Gjilan Sot, 11:51
  36.500 €
 • 3 foto
  Banesa Ne Shitje \"D&A-ALBANICA\"
  Apartment / Banesa

  Banesa Ne Shitje \"D&A-ALBANICA\"

  Shitet banesa tek D&A Albanica ne Gjilan 107.48 m²,Banesa gjendet ne objektin 4,Llamella \"A\",K

  Gjilan Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Shitet Banesa ne lagjen Iliria(Kamniku) Gjindet ne Katin e 3 Banesa posedon: Nje dhom fjetjes Sallon

  Gjilan Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepia në Gjilan
  Shtepi / Vila

  Shtepia në Gjilan

  shitet shtepia me siperfaqe prej 130 metra. shtepia posedon 4 dhoma gjumi,2 sallone,banjo ,podrume e

  Gjilan Sot, 10:12
  135.000 €
 • 12 foto
  Banesa 98m perball Agmia Center
  Apartment / Banesa

  Banesa 98m perball Agmia Center

  Shes banesen perbal Agmia Center Banesa esht ne katin tret,ka 98 metra katror,2 dhoma gjumi,salloni

  Gjilan Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 89 m2

  Shitet banesa 89.4 m2 kati i 3 ,banesa i ka 2 dhoma gjumi ,sallon ,banjo,ballkon banesat jan ndertim

  Gjilan Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa dhe lokale ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa dhe lokale ne shitje

  Banesa dhe lokale ne shitje ne kompleksin swissbuilding

  Gjilan Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  Shitet shtepia ne rruge Te ferizait mbrapa kosova petrollit shtepia eshte 2 katshe e kompletume me n

  Gjilan Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 118 m2 ( Swissbuildings)
  Apartment / Banesa

  Banesa 118 m2 ( Swissbuildings)

  Shitet banesa 118 m2 Kati i 6 , banesa ka 3 dhoma gjumi , salloni me kuzhine , 2 Banjo , 1 vc , depo

  Gjilan Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Urgjent shitet banesa 104m2 në qendër të Gjilanit!
  Apartment / Banesa

  Urgjent shitet banesa 104m2 në qendër të Gjilanit!

  Urgjent shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, me çmim të volitshëm. Banesa gjendet në "Rruga

  Gjilan Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa 142 m2 ( bujana group )
  Apartment / Banesa

  Banesa 142 m2 ( bujana group )

  Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen

  Gjilan Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 116 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 116 m2

  Shitet banesa 116.3 m2 sallon kuzhin , 3 dhoma Te fjetjes 2 banjo kati i 6 banesa gjendet te rruga

  Gjilan Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTËPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA

  Shitet shtepia 3 katshe me 5 ari e gatshme per banim , podrumi , kati I pare sallon , dhom e fjetjes

  Gjilan Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 128 m2 (swissbuildings)
  Apartment / Banesa

  Banesa 128 m2 (swissbuildings)

  Shitet banesa 128.20 m2 banesa ka 4 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , 2 banjo , 1 vc , depo , ballkon

  Gjilan Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa 70 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 70 m2

  Shitet banesa 70 m2 , 2 dhoma te fjetjes , sallon , ballkon, banjo , banesa është tersisht e renovua

  Gjilan Sot, 09:36
  42.000 €
 • 5 foto
  Shese SHPINE 320 mm, katror ne Gjilan
  Shtepi / Vila

  Shese SHPINE 320 mm, katror ne Gjilan

  Shese shpine mbi 320 mm katrore ne gjilane pase restorante ishe leodrimi 80.metre pase Gavrane d\'y.

  Gjilan Sot, 09:29
  90.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne lagjen dardania-gavran
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne lagjen dardania-gavran

  She's shtepin ne lagjen dardania-gavran ne gjilan info oborr Jan 500m ndersa shtepia ka 300m

  Gjilan Sot, 06:26
  Me Marrveshje