Patundshmeri në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 0 foto
  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Ulpiane 44m2 me Flet Poseduse.

  Shitet Banesa ne Ulpiane te Shkolla Hasan Prishtina katin e 3 me sipe prei 44m2 me Flet Poseduse me

  Gjilan Sot, 13:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2: Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4.. Banesa ka-Sallon,Kuzh

  Gjilan Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan Sot, 13:39
  52.000 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

  ⭕️Shitet banesa me Zbritje 80m2 në katin 8-të në Gjilan në kompleksin Albanika (Ndërtesa posedon

  Gjilan Sot, 13:38
  48.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në Gjilan 97 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Gjilan 97 m2

  ⭕️Shitet banesa 97m2 , kati 5-të qendra në qytet të Gjilanit afër stacionit të policis ⭕️Çm

  Gjilan Sot, 13:38
  520 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne GJiLAN  Shtepia ka nje siperf
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

  Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperfaqe prej 200m2 + - podrumi: banjo, garazhë dhe dh

  Gjilan Sot, 13:27
  162.000 €
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2)496/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2)496/19

  Shitet Banesa ne Gjilan me 112 m2 K.4. Banesa eshte ne vend shume te mire per banim. Banesa eshte

  Gjilan Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne kati1neshitje city projekt marr vetur ko
  Apartment / Banesa

  Banesa ne kati1neshitje city projekt marr vetur ko

  Banesa 103 metra ne katin e pare eshte e re banesa

  Gjilan Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepia në Gjilan
  Shtepi / Vila

  Shtepia në Gjilan

  shitet shtepia me siperfaqe prej 130 metra. shtepia posedon 4 dhoma gjumi,2 sallone,banjo ,podrume e

  Gjilan Sot, 13:09
  135.000 €
 • 8 foto
  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat(Kompleks Banesor M&S) ne Gjilan

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  90 m2 Komuna Gjilan Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mi

  Gjilan Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ngjitur me shkollen Thimi Mitko

  Shitet ne qender te qytetit banesa esht 90m2 ndertim i ri afer shkolles thimi mitko banesa esht ne k

  Gjilan Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE  M & S CONSTRUCTIONS
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE M & S CONSTRUCTIONS

  M & S Constructions filloi kompleksin banesor B+P+7 modern. Me apartmente cilësore nga 104 -142

  Gjilan Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia +10 ari në VITI

  Shitet:Shtëpia e re Oborrë:10 ari Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+banjo,

  Viti Sot, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)

  Gjilan Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjum

  Gjilan Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT\"FITORJA\" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

  Shiten: Banesat Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2. Katet; Të ndryshme Organizimi

  Gjilan Sot, 13:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA BANESAT ne gjilan
  Apartment / Banesa

  LINA BANESAT ne gjilan

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 101.1 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy

  Gjilan Sot, 13:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESAT FITORJA\"97.1m2 GJILAN 217/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë :97.1 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)d

  Gjilan Sot, 13:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet me toke
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrrohet me toke

  Shes banesen ne lagjen lliria afer Drejtorise se Urbanizmit.Banesa posedon dhomen e fjetjes,sallonin

  Gjilan Sot, 12:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa perballe Vives e Interexit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perballe Vives e Interexit

  Shitet banesa ne kompleksin banesor Arberia,Gjilan,me siperfaqe 132 m2,kati i 7,i parafundit,gjindet

  Gjilan Sot, 12:34
  520 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  Shitet shtepia ne rruge Te ferizait mbrapa kosova petrollit shtepia eshte 2 katshe e kompletume me n

  Gjilan Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa 70 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 70 m2

  Shitet banesa 70 m2 , 2 dhoma te fjetjes , sallon , ballkon, banjo , banesa është tersisht e renovua

  Gjilan Sot, 11:17
  42.000 €
 • 2 foto
  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje \"Fluidi Construction\"

  Shitet banesa tek Fluidi Construction ne Gjilan perball Interex 105.09 m²,Banesa gjendet ne Katin e

  Gjilan Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2 ( Kati i pare)

  Shitet banesa 122.1 m2 , Kati i pare , banesa Ka 3 Dhoma gjumi , sallon me kuzhin , 2 Banjo , depo ,

  Gjilan Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa Ne Shitje \"D&A-ALBANICA\"
  Apartment / Banesa

  Banesa Ne Shitje \"D&A-ALBANICA\"

  Shitet banesa tek D&A Albanica ne Gjilan 107.48 m²,Banesa gjendet ne objektin 4,Llamella \"A\",K

  Gjilan Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa dhe lokale ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa dhe lokale ne shitje

  Banesa dhe lokale ne shitje ne kompleksin swissbuilding

  Gjilan Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa 116 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 116 m2

  Shitet banesa 116.3 m2 sallon kuzhin , 3 dhoma Te fjetjes 2 banjo kati i 6 banesa gjendet te rruga

  Gjilan Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa 142 m2 ( bujana group )
  Apartment / Banesa

  Banesa 142 m2 ( bujana group )

  Shitet banesa 142 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon , tryezari , 2 Banjo , 2 Terasa , Kati i 5 , Ka pamjen

  Gjilan Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 128 m2 (swissbuildings)
  Apartment / Banesa

  Banesa 128 m2 (swissbuildings)

  Shitet banesa 128.20 m2 banesa ka 4 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , 2 banjo , 1 vc , depo , ballkon

  Gjilan Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTËPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA

  Shitet shtepia 3 katshe me 5 ari e gatshme per banim , podrumi , kati I pare sallon , dhom e fjetjes

  Gjilan Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne lagjen e spitalit , shtepia eshte e re dhe e ndertuar ne vitin 2016 , shtepia ka 2

  Gjilan Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 122 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 122 m2

  Shitet banesa 122.1 m2 kati i 6 banesa i ka 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhin , 2 banjo ,ballkon 10m2 ,

  Gjilan Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shtepia me Lokale
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me Lokale

  Shitet Shtepia ne Gjilan perreth magjistrales rruges qarkore Gjilan - Prishtine. Posedon dy Hymje B

  Gjilan Sot, 09:46
  410.000 €
 • 3 foto
  SHITET BANESA TE TREGU I GJELBERT KATI 1
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE TREGU I GJELBERT KATI 1

  Shitet banesa ne zemer te qytetit Shitet me çmime opcionale: 1) Me te gatshme (kesh) dhe 2) Me kes

  Gjilan Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa kati 4

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa kati 5

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa Kati 6 Tregu i Gjelbert
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Kati 6 Tregu i Gjelbert

  Ne perfundim e siper shitet banesa atraktive ne zemer te qytetit. Pritet te perfundohet ne Gusht-Sht

  Gjilan Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Urgjent shitet banesa 104m2 në qendër të Gjilanit!
  Apartment / Banesa

  Urgjent shitet banesa 104m2 në qendër të Gjilanit!

  Urgjent shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, me çmim të volitshëm. Banesa gjendet në "Rruga

  Gjilan Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rruga e Prishtinës-Gjilan
  Shtepi / Vila

  Rruga e Prishtinës-Gjilan

  Shtëpia gjindet në rrugën e Prishtinës,te tuneli,12 metra prej rrugës kryesore për Prishtinë,nga ana

  Gjilan Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesat
  Apartment / Banesa

  Banesat

  Banesa me siperfaqe 138 metra me 4 dhoma te gjumit sallon dhe dy banoj dhe depo dhe banesa me sipe

  Gjilan Dje, 23:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepia ne rruge qarkore
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne rruge qarkore

  Shtepia gjendet ne rrugen qarkore me kyçje direkte. Cmimi fillestar €170.000 sipas marreveshjes. Si

  Gjilan Dje, 21:17
  170.000 €
 • 5 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  Shitet shhtepija ne gjilan afer Restoran Gardenit shtepija osht dy katshe ne katin e par posedon sal

  Gjilan Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes banesen te stacioni i autobuseve
  Apartment / Banesa

  Shes banesen te stacioni i autobuseve

  Banesa eshte ish banesa e penzionerve afer qendres per pune sociale kati i 4 bej edhe ndrrim me parc

  Gjilan Dje, 19:51
  28.000 €
 • 6 foto
  ⭕️SHES LOKALIN 106m2 NE QENDER ⭕️KOMPENSIM
  Apartment / Banesa

  ⭕️SHES LOKALIN 106m2 NE QENDER ⭕️KOMPENSIM

  Shes Lokalin me siperfaqe 106m2. Pranoj Kompensim. ⭕️ Çmimi shume i volitshem. ⭕️ MUNDESI

  Gjilan Dje, 17:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia tre katëshe me rreth 330m² dhe rreth 4.32Ari. Kati perdhese posedon: podrum me tri dh

  Gjilan Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dy Shtëpi në shitje
  Shtepi / Vila

  Dy Shtëpi në shitje

  Shiten 2 shtepit me 2.60 Ari . Shtëpia e parë ka dy kate me 204m2 të banuara, Kati i parë posedo

  Gjilan Dje, 16:39
  80.000 €
 • 11 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 5 ari dhe me rreth 500² të banuara. Kati i parë - sallon së bashku me kuzhin d

  Gjilan Dje, 16:38
  Me Marrveshje