Patundshmeri në shitje në Rajoni i Gjirokastrës

 • 1 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër Dje, 16:01
  35.000 €
 • 3 foto
  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke
  Shtepi / Vila

  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

  PERMET, Shes OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m TOKE , (Ne hyrje te Permet, Parku). Kati i p

  Gjirokastër 14 shkurt 10:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitje trualli
  Truall / Toke

  Shitje trualli

  Shes truall ne hyrje te qytetit te Permetit, ne nje pjese panoramike, me siperfaqe 1680 m2, i persht

  Përmet 6 shkurt 16:49
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Tepelenë 4 shkurt 14:28
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Apartment / Banesa

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tepelenë 4 shkurt 11:32
  100 €
 • 11 foto
  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  OKAZION APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER

  Shitet apartament 2 1 me sip 115 m2 Pallat i ri kati i 4 lagjja 18 shtatori Gjirokaster .Apartamenti

  Gjirokastër 3 shkurt 09:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 11:21
  200 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Apartment / Banesa

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 10:50
  100 €
 • 2 foto
  Gjirokaster~Shitet shtepi zona muzeale
  Shtepi / Vila

  Gjirokaster~Shitet shtepi zona muzeale

  Shtepi 3 kate guri 155m2 secili kat dhe 330 m2 truall oborr e kopesht. Shtepia eshte e pershtatshme

  Gjirokastër 2 janar 18:45
  250.000 €
 • 4 foto
  Shitet toke
  Truall / Toke

  Shitet toke

  Toke 14000m2, me hipoteke, midis Viroit dhe Aznakut, ngjitur me autostrade e re te miratuar nga qeve

  Gjirokastër 2 janar 18:39
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shtepi dy kate guri 150 m2 dhe truall 406 m2 ndodhur ne zonen muzeale Gjirokastër 5 min larg Pazarit

  Gjirokastër 2 janar 18:28
  70.000 €
 • 5 foto
  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster
  Shtepi / Vila

  shes hyrje ne qender te qytetit gjirokaster

  Shes shtepi te madhe te ndare ne 2 hyrje 1+1 me nga 2 dhoma dhe banje plus dhe nj studjo Njera prej

  Gjirokastër 12 dhjetor 18:25
  72 Lek
 • 1 foto
  Vile ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Vile ne Gjirokaster

  Shitet Vila 4 kate. Mundesi biznesi. Gjendja shum e mire. Dokumentacioni i rregullt. Cmimi i diskutu

  Gjirokastër 29 tetor 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet super apartament ne Tepelene
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet super apartament ne Tepelene

  Shitet ose nderrohet me makine kundrejt vleres, apartament ne Tepelene, prane shkolles 9vjecare, kat

  Tepelenë 7 tetor 01:45
  35 €
 • 4 foto
  Shitet ose jepet me qera Marketi
  Apartment / Banesa

  Shitet ose jepet me qera Marketi

  Ndodhet ne qender te qytetit tek pallati 8 katesh me hyrje nga lindja ka vend te bollshem per parkim

  Tepelenë 18 shtator 23:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2
  Apartment / Banesa

  SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

  Shtepia eshte e mobiluar , 3 dhoma gjumi, sallon i madh , guzhin , 1banjë dhe 2 ballkone . Ndodhet n

  Gjirokastër 13 shtator 21:43
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shitet shtepi private ne fshatin Bodar. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit anes rruges kryesore. P

  Përmet 13 shtator 12:14
  1 €
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 10:56
  500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Garazh

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Mirëmëngjes! Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një p

  Tepelenë 8 shtator 07:42
  50.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Garazh

  OFERTE FALAS

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Gjirokastër 7 shtator 19:09
  500.000 €
 • 5 foto
  OKAZION - SHITET
  Apartment / Banesa

  OKAZION - SHITET

  Apartament 2+1, Mbrapa Universitetit, Lagjia 18 Shtatori, Kati i 3-të - Gjirokaster. Banese Bashkoho

  Gjirokastër 1 shtator 11:55
  550.000 Lek
 • 0 foto
  Shitje Shtepie
  Shtepi / Vila

  Shitje Shtepie

  Shesim nje hyrje 2+1 me sip. 96 m2 , kati 3 , Lagjia “18 Shtatori”, ne Pallat te Ri , Shtepia e

  Gjirokastër 12 gusht 14:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose jepet me qera apartament.
  Apartment / Banesa

  Shitet ose jepet me qera apartament.

  Apartamenti eshte i ri ne nje pallat te ri. Me pamje nga qyteti muze i gjirokastres. 3+1 me dy banjo

  Gjirokastër 10 gusht 18:17
  60.000 €
 • 0 foto
  Ap
  Shtepi / Vila

  Ap

  Shitet apartament 2+1 dhe 1 tualet, me sip. 103m2, ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Gjir

  Gjirokastër 25 korrik 23:00
  47.000 €
 • 1 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  shes shtepi me siperfaqe 210 m2 truall shtepia eshte me 2 kate kati par eshte magazina 120m2 dyqani

  Përmet 20 korrik 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET VILE GJIROKASTER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE GJIROKASTER

  Eskluzivisht Zanat Real Estate Shitet vile 3 kateshe Gjirokaster me sip trualli 600 m2 me sip nderi

  Gjirokastër 17 korrik 18:47
  165.000 €
 • 0 foto
  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan

  Shitet ambjent banimi ne Permet, Lagjia Partizani, prane tregut te vjeter te fruta-perimeve. Apartam

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 0 foto
  Shtiet apartament per banim ose dyqan
  Shtepi / Vila

  Shtiet apartament per banim ose dyqan

  Shtiet apartament per banim ose dyqan, Kati i pare, e rinovuar 6 muajt e fundit, 1+1 me hapesire per

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 7 foto
  Apartamente 1+1 & 2+1 ne shitje- SARANDE
  Apartment / Banesa

  Apartamente 1+1 & 2+1 ne shitje- SARANDE

  Apartamentet kanë një sipërfaqe totale prej 90 m² dhe 103 m², ndodhen në katin e II-të banim përball

  Tepelenë 15 qershor 22:34
  90.000 €
 • 11 foto
  Apartament ne shitje (Gjirokaster)
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje (Gjirokaster)

  Shitet apartament 120 m katror (banimi) me hipoteke. 3 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 2 tualete, njer

  Gjirokastër 11 qershor 13:19
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi plus dyqan plus 4depo

  Shitet shtepi dy dhoma gjumi me dy sallone me guzhine koridor i madh ne hyrje banje dy ballkone qe e

  Gjirokastër 6 maj 10:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET DUPLEX 120m2 52000€
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX 120m2 52000€

  SHITET APARTAMENT DUPLEX (Me dy kate) sip.120m2 Perbehet nga nje sallon+kuzhine ballkon dhe nje banj

  Gjirokastër 28 prill 11:38
  52.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi karakteristike ne Gjirokaster

  siperfaqe banimi 155 m2, siperfaqe trualli 350 m2, permban depo, oborr, lulishte, kopesht, verande.

  Gjirokastër 21 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet hyrje e re super e mobiluar keti i dyt banim ne qender te qytetit tek fejsi pallati ka anshe

  Gjirokastër 19 prill 19:56
  26.500 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepi 2+1 kati I 5 lagja 15 shtatori cmimi I diskutushem

  Tepelenë 19 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Permet
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Permet

  Apartament 1+1 i adoptuar ne 2+1, i Rinovuar,kati i 4 banimi,i mobiluar cmimi 330000 i diskutueshem.

  Përmet 7 prill 17:29
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 3+1

  Shitet apartament 3+1 ne lagjen Koder e Shtufit, Gjirokaster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nj

  Gjirokastër 4 prill 09:47
  45.000 €
 • 7 foto
  Shtepi ne lagjen puntore
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne lagjen puntore

  Shitet shtepi ne Lagjen Puntore. 20m larg stacionit te autobusit. E mobiluar. Mobilim i ri italian.

  Gjirokastër 4 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

  Oferta e ores se fundit ! Shitet nje super apartament 3+1 me sip 140 m2 .Apartamenti eshte ne gjendj

  Gjirokastër 4 prill 08:56
  80.000 €
 • 0 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhd 135 m katror e pershtatshme per cdo lloj ambienti cmimi 150 eur metri katror i diskut

  Përmet 4 prill 08:49
  200.000 €
 • 0 foto
  Hyrje 2+1
  Apartment / Banesa

  Hyrje 2+1

  Shes apaartament 2+1 pjeserisht i mobiluar ne permet kati 3 2 dhoma gjumi tualet koridor sallon dhe

  Përmet 4 prill 08:49
  250.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZIOOON
  Apartment / Banesa

  OKAZIOOON

  Shiten apartamente 2+1, 3+1 dhe dyqane ne qytetin e Gjirokastres ne rrugen Studenti, te stadiumi i q

  Gjirokastër 4 prill 07:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 68m2 ne Gjirokaster

  Appartament 2+1 Ne katin e par e rinovuar e mobiluar me te gjitha ,plus ballkon 30 m2 me cati me pam

  Gjirokastër 4 prill 06:33
  18.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Apartament kati i 4 i mobiluar, dy ballkone, tarac lart. Lagj\'ja blloku i furave, mbi zyrat e punes

  Gjirokastër 4 prill 02:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet banese private me siperfaqe 420 m^ me vendodhje lagjia \"palorto\" rruga \"Hysen hoxha\".

  Gjirokastër 3 prill 20:27
  55.000 €
 • 5 foto
  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares
  Shtepi / Vila

  Himare, shitet shtepi e vjeter ne kalane e Himares

  Shitet shtepi e vjeter, 350 vjet shtepi, ndertuar me gure ne kalane e Himares. Me hipotek. Dy kat,12

  Gjirokastër 3 prill 19:08
  20.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi tip vile
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi tip vile

  Vile lagjia Varrosh ne qender te zonens muzeale Permet,sip totale 350metra,banesa esht me sip 93metr

  Përmet 3 prill 17:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi ne Jergucat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Jergucat

  Shitet shtepi ne Jergucat qendren e bashkis Dropull. Banesa eshte me dokumente te rregullta dhe me h

  Gjirokastër 3 prill 17:02
  20.000 €
 • 0 foto
  Shtepi me Toke shitet
  Shtepi / Vila

  Shtepi me Toke shitet

  Shitet shtepi nje katshe 80 meta/2 e rregullt dhe e banushme me toke perreth 300 m2,me dokumenta te

  Tepelenë 3 prill 15:19
  15.000 €
 • 11 foto
  Shtepi muze
  Shtepi / Vila

  Shtepi muze

  Shtepia eshte pjese e shtepise muze te Angonateve ne Gjirokaster. Eshte 200 m2,ka sallon 6 me 8 metr

  Gjirokastër 3 prill 12:39
  150.000 €