Patundshmeri në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 3 foto
  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

  Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri. - Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër ka

  Vushtrri Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dy shtepit ne Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Dy shtepit ne Vushtrri

  Shes shtepin 3 kateshe me dy hyrje skejt rruges i ka 60m dhe dy lokale

  Vushtrri Sot, 20:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra
  Apartment / Banesa

  Urgent Banesa 72m2 komplete mobiluar extra

  shitetkomplet e mobiluar banes luksoze ka 72 m2kati 4 extra mobiluar 24or uj lift klim shpajz balko

  Vushtrri Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten BANESAT Durres Shengjin Vlore Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten BANESAT Durres Shengjin Vlore Sarande

  Shiten Banesat e sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise. . . Banesat jane 100 - 150 m

  Mitrovicë Sot, 19:46
  700 €
 • 1 foto
  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER
  Apartment / Banesa

  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER

  Banesa gjendet perball supermarketit \"DIELLI\" Banesa i ka: - 4 dhoma te fjetjes, njera me ballkon

  Mitrovicë Sot, 19:42
  530 €
 • 1 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shitet shtepia ne zhabar te poshtem me 10 ari truall

  Mitrovicë Sot, 19:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,

  Kodi 0079 Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 2 dho

  Vushtrri Sot, 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shes banes ne vushtrri te stacioni i vjeter 92m2 2dhoma gjumi sallon e kuzhin shpajz banjo teras Kat

  Vushtrri Sot, 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes 4 banesa
  Apartment / Banesa

  shes 4 banesa

  shiten 4 banesa ne mitrovicè Kati 6 54m2 sallon dhe kushin dhoma gjumi banjo teras Kati 8 dhe 9 107m

  Mitrovicë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia 165m2 Afer Liqenit zhabar te trafo.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 165m2 Afer Liqenit zhabar te trafo.

  Shitet shtepia Ne zhabar te Ulet Afer Liqenit Artificial Me saktesisht te trafo ne rrugen ILMI EMINI

  Mitrovicë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa Mitrovicë 100.6m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Mitrovicë 100.6m2

  Shitet banesa 100.6m2 Ne Katin e 6 te Companya “Premium Construction group”

  Mitrovicë Sot, 19:22
  620 €
 • 8 foto
  shtepi ne zhabar te poshtem 165m2
  Shtepi / Vila

  shtepi ne zhabar te poshtem 165m2

  shitet shtepia ne Zhabar te Ulët shtepi 2 katshe projekt shum i shfrytëzueshëm 165m2 vetem brenda ku

  Mitrovicë Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti

  Kodi 0078 Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 1 dho

  Vushtrri Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes 79m2 2 dhoma gjumi bojm edhe ndrrim
  Apartment / Banesa

  Banes 79m2 2 dhoma gjumi bojm edhe ndrrim

  banesa gjindet te rrethi ne magjistrale te vushtrris ish bajgora trans ku u kon tash me osht objekt

  Vushtrri Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes 83m2 kati 4 dy dhoma gjumi bojm ndrrim
  Apartment / Banesa

  Banes 83m2 kati 4 dy dhoma gjumi bojm ndrrim

  shitet banesa 83 m2 ne vushtrri magjistrale te rrethi mundesi ndrrimi me ndonje vetur luksoze mundes

  Vushtrri Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2
  Shtepi / Vila

  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 80.1m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80.1m2, kati 3

  Kodi 0447 Shitet banesa 80.1m2, kati 3 në Vushtrri, tek ish Poleti. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma

  Vushtrri Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

  Kodi 0572 Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë

  Vushtrri Sot, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri Sot, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 4

  Kodi 0482 Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri. Ka dhomë dite, një dhomë gjumi. E gatshme në mua

  Vushtrri Sot, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2
  Apartment / Banesa

  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

  Kodi 0484 Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri

  Vushtrri Sot, 19:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne qender te Mitrovices

  Banesa posedon sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe 1 banjo. Banesa gjendet ne katin e 8.

  Mitrovicë Sot, 18:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 88m2 ne Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 ne Vushtrri

  Shitet banesa ne Vushtrri ne rr. Avni Rrustemi, afer Shkolles Fillore \"Mustafë Venhari\". Banesa e

  Vushtrri Sot, 17:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Vushtrri tek Dijari Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Vushtrri tek Dijari Residence

  Shitet banesa ne Vushtrri tek Dijari Residence Kati 7 89m2 Sallon + Kuzhine 1 Dhoma gjumit 2 Dhoma

  Vushtrri Sot, 16:58
  350 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri Sot, 16:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa në Tunelin e parë.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Tunelin e parë.

  Shitet banesa në Tunelin e parë, komuna Mitrovicë. Banesa është në katin e parë. E mobiluar. Gjitha

  Mitrovicë Sot, 16:38
  30.000 €
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA NE BAJR TE MITROVICES 6ARI+ SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE BAJR TE MITROVICES 6ARI+ SHTEPIA

  ne gjendje shum te mir me nxemje qendrore

  Mitrovicë Sot, 16:12
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia urgjent
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia urgjent

  Shitet shtepia urgjent ne vushtrri shtepia është e banushme 5 ari e 3 metra qmimi sipas marveshjes

  Vushtrri Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata \" -Banesa posedon : • Dhomë gjumi , • S

  Vushtrri Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Llustera-Ndriçime \"Domi\"Chandelier
  Apartment / Banesa

  Llustera-Ndriçime \"Domi\"Chandelier

  Ndriçime kualitative,nga brende te njohura italiane Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë . Na viziton

  Vushtrri Sot, 13:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banesat
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat

  88.86 88.47 88.83

  Vushtrri Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa me Qmim te volitshem te Komna
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me Qmim te volitshem te Komna

  Banesa ke kete renditje 1 Qendrim ditore 2 Kuzhin 3 Dhom Gjumi 4 Dhom femive 5 Banjo 6 Ballkon

  Mitrovicë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET  SHTEPIJA URGJENT NE VUSHTRRI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIJA URGJENT NE VUSHTRRI

  Shitet shtepia e cila ka afer 200 m² . Kjo shtepi eshte dy kateshe plus podrumi ka 4 dhoma gjumi ka

  Vushtrri Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Vushtrri Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Leposaviq Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Mitrovicë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  +38344142220
  Shtepi / Vila

  +38344142220

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Skënderaj Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Zubin Botok Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Zveçan Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet. lokai plus banim. me qmim te volitshem
  Shtepi / Vila

  Shitet. lokai plus banim. me qmim te volitshem

  Shite lokali 60 m Kati dyt 70m. Banim Tel 049441666

  Mitrovicë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia urgjent
  Shtepi / Vila

  Shtepia urgjent

  Shtiet shtepia e cila ka afer 200 m² . Kjo shtepi eshte dy kateshe plus podrumi ka 4 dhoma gjumi ka

  Vushtrri Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices afer Mega Florentit te Auto Shkolla \"Nori\" shtepia eshte 2

  Mitrovicë Sot, 01:38
  95.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri

  ⭕️Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri (Linprojekt ,permas Shkollë Eqrem Qabej ) 📞+383

  Vushtrri Sot, 01:20
  28.600 €
 • 0 foto
  Shtepija me lokale Qmim i volitshem
  Shtepi / Vila

  Shtepija me lokale Qmim i volitshem

  Shes shtepin me dy lokale shtepija gjendet ne lagjen shipol te mitrovices perball. Furres te vjeter

  Mitrovicë Sot, 01:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia ne qender te Vushtrris
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te Vushtrris

  Shitet shtepia ne qender te Vushtrris e cila posedon : Podrumi 80m2 me bunar uji i pishem Kati perd

  Vushtrri Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Shtepia me 3 hyrje dhe 5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 3 hyrje dhe 5 ari truall

  Shtepia eshte ne gjendje shume te mire ku posedon 3 kate dhe podrumin si dhe 5 ari oborr hapsire e m

  Mitrovicë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ka filluar shitja e banesave
  Apartment / Banesa

  Ka filluar shitja e banesave

  Vushtrri - Shiten banesat ne rrugen "Jeton Terstena", pas gjimnazit, afer ish-poletit. Posedojme ban

  Vushtrri Dje, 17:37
  1 €
 • 3 foto
  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme

  Shiten banesat 93m2, 65m2, 76m2. Vendndodhja: Rruga \"Jeton Terstena\" - Te poleti, pas gjimnazit te

  Vushtrri Dje, 16:20
  1 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 93.77m
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93.77m

  Banesa ka sallon kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe shpajz. Banesa gjindet në rr.Avni Rustemi kati IV

  Vushtrri Dje, 15:47
  1 €
 • 5 foto
  Banes shiten
  Apartment / Banesa

  Banes shiten

  Banes ne shitje edhe me qira e mobilume dhe pa mobile banesat xhndet te bazeni edhe te kaltrina per

  Vushtrri Dje, 15:11
  Me Marrveshje