Patundshmeri në shitje në Rajoni i Pejës

 • 0 foto
  Shitet shpija urgjentisht klin
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija urgjentisht klin

  shpija asht banushme per banim ka 4.20 ari perkthim behet me ni here shpija asht te maluzhgani fusha

  Klinë Sot, 12:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepia Ne Shitje TE SHKOLLA EKONOMİKE
  Shtepi / Vila

  Shtepia Ne Shitje TE SHKOLLA EKONOMİKE

  Shitet shtepia e sapo ndertuar 1 vjet. Me mobile e kompletuar. Kulmi perdoret si depo hyrja nga bre

  Pejë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne Pejë me 10.50 Ari plac

  Shitet shtepija ne hymnje te Pejës me 10.50 Ari plac dokementacioni esht ne rregull per me shum inf

  Pejë Sot, 11:51
  150.000 €
 • 10 foto
  Shitet vila ne Boge - afer MAGRA
  Shtepi / Vila

  Shitet vila ne Boge - afer MAGRA

  Shitet vila 2 kateshe qe gjendet ne Boge - Rugove, shume afer HOTEL MAGRA AUSTRIA. Vila gjendet ne

  Pejë Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “PEJA HILL”
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË LAGJEN “PEJA HILL”

  Shitet shtepia 213.26 m2 Përdhesa: 106.59m2 Qëndrim ditor Kuzhinë + ngrënie e shpejtë Ambient ngrën

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FILLOI SHITJA E BANESAVE -ALDEX CONSTRUCTION-
  Apartment / Banesa

  FILLOI SHITJA E BANESAVE -ALDEX CONSTRUCTION-

  FILLOI SHITJA E BANESAVE ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE PEJE. Banesat gjinden ne lokacionin me te pers

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy shtëpi në Vitomiricë
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtëpi në Vitomiricë

  Kodi 0179 Shiten 2 shtëpi në Vitomiricë të Pejës. Shtëpitë kanë secila nga 220m2 plus garazhat, kan

  Pejë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ULQIN BANESA N SHITJE-PINJESH
  Apartment / Banesa

  ULQIN BANESA N SHITJE-PINJESH

  KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQA

  Pejë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   03- Shes dy shtepi ne dardani 1
  Shtepi / Vila

  03- Shes dy shtepi ne dardani 1

  shes dy shtepi ne dardani 1 te cilat jan njera ka 3 kate dhe perbehet prej 8 dhomave plus sallon me

  Pejë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  03-.Shes shtepin ne Fidanishte
  Shtepi / Vila

  03-.Shes shtepin ne Fidanishte

  shitet shtepia ne fidanishte me 5 ari truall shtepia eshte 4 kate me lokal e cila ka ket renditje 5

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje
  Shtepi / Vila

  03- Shtepin me 8 ari truall ne Peje

  Shtepija gjindet ne pej ne lagjen e fidanishtes per ball AL Petroll-it apo Berdynaj company Shte

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike
  Shtepi / Vila

  03-shes dy shtepi te shkolla ekonomike

  shes dy shtepi te shkolla ekonomike me 14 ari per me shum informata thirni ne kta numra -tel-0491664

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE
  Garazh

  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE

  Shes shtepin me 12 ari truall ne pej e cila gjindet afer rethit te shkolles ekonomike shtepia gjinde

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  03-SHES STEPIN ME 5 ARI TRUALL

  Shes shtepin me 5 ari truall shtepia gjindet perball shkolles ekonomike shtepia eshter e renovuar ko

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  01-Shes token ne vitomiric me gjith shtepi
  Shtepi / Vila

  01-Shes token ne vitomiric me gjith shtepi

  Shesim 1 hektarë e 10 ari tokë në Vitomeric Toka ndodhët në Qendër të Vitomerices. vetem 50 metra n

  Pejë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne Vitomeric ne Rajonin 2 Rruga Ambullantes, Qmimi sipas marreveshjes.Shtepia i ka 4

  Pejë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Stani ne Rugove Liqenat
  Shtepi / Vila

  Shitet Stani ne Rugove Liqenat

  Shitet Stani ne Rugove Liqenat me 2.5ari truall Stani ka 2 dhoma + koridorin+ banjon si dhe podrumi

  Pejë Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 10ari ne BOGË-RUGOVËS EN&KA
  Shtepi / Vila

  Shiten 10ari ne BOGË-RUGOVËS EN&KA

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Ofertë🌡 Parcela shite prej 10ari ne qender te fshatit turisti

  Pejë Sot, 07:48
  14.000 €
 • 11 foto
  SHES BANESEN NE KLIN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE KLIN

  shes banesen objekt i ri i pa banushem eka kuzhin dhom te fjetjes dhom te femijeve banjon shpajzin k

  Klinë Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sshitet banesa 123 m2 te stacioni autobusave
  Apartment / Banesa

  Sshitet banesa 123 m2 te stacioni autobusave

  shitet banesa e gatshme per banim dhe renditet 3 dhoma gjumi. Sallon 2 banjo dhe 2 ballkona

  Pejë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesa extra kati par Te minimax
  Apartment / Banesa

  Banesa extra kati par Te minimax

  Shitet banesa e mobiluar komplet kati i par banesa gjindet rruges spitalit objekti minimax ndertim i

  Pejë Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shes shtepinë te sapondërtuar , me 4 ari tok. Shtëpia gjindet në lokacionin te mir, në Vitomiricë ne

  Pejë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dardani II Shitet Shtepia me Motel
  Shtepi / Vila

  Dardani II Shitet Shtepia me Motel

  Peje rrugen dardani dy shiten shtepia me dy hyrje banesa 110 m2 podrum afarist dhe Veranda 27x8 m

  Pejë Dje, 21:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES BANESEN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN

  Banesa gjindet ball poste ose objekti Raffaisen bank. Banesa asht e mobiluae komplet sipefaqja 63

  Istog Dje, 21:03
  36 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Apartment / Banesa

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror
  Shtepi / Vila

  Shitet Lokali ne qender te pejes 50m katror

  Shitet lokali ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjindet ne rruge kryesore.

  Pejë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITEN SHTEPITE NE PEJE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPITE NE PEJE

  Shiten shtepite ne lagjen Dardania 2, rruga Ardian Krasnqi ne Peje. Ne afersi te shkolles fillore Da

  Pejë Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Boge kerkojm investitor companjon per ndertim nje Hoteli dhe 4 vilave bungallo
  Shtepi / Vila

  Boge kerkojm investitor companjon per ndertim nje Hoteli dhe 4 vilave bungallo

  Pronari tokes është në kërkim të një investitori kompanjon në fshatin Boge dhe nje firmë ndertimtari

  Pejë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesen
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen

  Banesa Përmban 1 Kuzhin, 1 Sallon, 2 Dhoma të gjumit , 1 Banjo , 1 Korridor. Ballkoni i Sallonit dhe

  Pejë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje

  Banesa ne Shitje ne Elza Grop_ Fidanisht Hyrja 1a Kati 4 nr25 30010 Peje

  Pejë Dje, 19:08
  55.000 €
 • 2 foto
  Boge ball skiliftit vije ajrore 1 km shitet o kerkojm kompanon bisnesi
  Truall / Toke

  Boge ball skiliftit vije ajrore 1 km shitet o kerkojm kompanon bisnesi

  Al Sheikh është në kërkim të një investitori në fshatin Boge dhe nje firmë ndertimtaris për të ndërt

  Pejë Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peje kerkojm investitor companjon per ndertim 3 pallateve me qender tregtare.
  Truall / Toke

  Peje kerkojm investitor companjon per ndertim 3 pallateve me qender tregtare.

  Ne gasteren tre trualle lokacion i mir kryqin e rruges tranzitit dardania kerkojm nje investor kompa

  Pejë Dje, 18:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Randstadt Frankfurte strase ofrojm 6 villa afariste biznes pune
  Shtepi / Vila

  Randstadt Frankfurte strase ofrojm 6 villa afariste biznes pune

  6 villa afariste mund punsojm 12 puntor investitor mbase te fillojn punen dhe perkthimin notarjel p

  Pejë Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3 Shtepi prej 120m2 130 m2 Vitomiric reon 1-2
  Shtepi / Vila

  3 Shtepi prej 120m2 130 m2 Vitomiric reon 1-2

  Shtepia ne shitje me 4 ari reon 1 .60000€ .045478100 [email protected] tjetra pa meremet 4 ari

  Pejë Dje, 16:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo

  Shitet banesa 72 kfadrat ne klin afer komunes

  Klinë Dje, 16:16
  35.000 €
 • 10 foto
  Shitet Shtepia ne qender te Ulqinit AKS Agency
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne qender te Ulqinit AKS Agency

  Zbritje deri me 31.Dhjetor 2017 Shtepia eshte e renovuar gjate veres 2017 ne fasaden e jashtme Shit

  Pejë Dje, 15:45
  219.000 €
 • 1 foto
  Boge shiten toka Cmimi ari 1900 euro
  Truall / Toke

  Boge shiten toka Cmimi ari 1900 euro

  Shiten urgjent 3 hektar toke Cmimi ari 1900 euro Lokacioni mir ball skiliftit ner antene ipko me pa

  Pejë Dje, 14:56
  1.900 €
 • 8 foto
  IPET ME QERA NE SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  IPET ME QERA NE SHENGJIN

  IPET ME QERA NE SHENGJIN NE KOMPLEKSIN ADRIATIK BANES E RE E MOBILUAR ME PAMJE NGA DETI POSEDON KUZ

  Pejë Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ipet me qera ne SHENGJIN
  Apartment / Banesa

  Ipet me qera ne SHENGJIN

  Apartamenti ipet me qera ne SHENGJIN kompleksi ADRIATIK,gjindtet ne rend te pare Apartamenti ka nje

  Pejë Dje, 10:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall
  Shtepi / Vila

  SHITEN NE LAGJEN KRISTAL 10 OSE 20 ARI truall

  Ekskluzive - me oferte te re Shitet trualli ne hapsire totale prej 2035m2 (20 ari e 35metra). Truall

  Pejë Dje, 09:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Urgjent
  Shtepi / Vila

  Urgjent

  Shitet shtepia 2 kateshe plus podrumi 300 m2 dhe 6 ari truall, Shtepia Posedon 2 Sallona 6 dhoma 2 b

  Pejë Dje, 01:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia Ne VITOMERIC - Peje
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia Ne VITOMERIC - Peje

  Shitet shtepia e cila gjindet ne Rajonin 2, te Vitomerices. Te interesuarit te kontaktojn ne kete

  Pejë 15 gusht 23:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA NE PEJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE PEJE

  Shitet Shtepia Ne Peje Gjendet ne Rrugen Kryesore Per Spital Afer Ambullances Gezim Devolli Me Dokum

  Pejë 15 gusht 16:54
  68.000 €
 • 0 foto
  Shiten troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë
  Shtepi / Vila

  Shiten troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë

  Agjensioni i patundshmerive EN&KA Shet troje ne lagjen Dardania 3 ne Pejë. Parcelat munden te nd

  Pejë 15 gusht 16:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.
  Shtepi / Vila

  Dy shtepi me 20ari tokë ose me 30ari tokë.

  Shtepit kan dimenxione 980cm x 1020cm dy katshe qe i bjen per ni kat 100m2 te një shtepie plus garaz

  Pejë 15 gusht 15:46
  121.500 €
 • 0 foto
  shitet banesa te spitali
  Apartment / Banesa

  shitet banesa te spitali

  shitet banesa me 2 dhoma gjumi sallon banjo dhe dy ballkona

  Pejë 15 gusht 15:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank
  Apartment / Banesa

  Banese ne QENDER mbi Reifeisen Bank

  Banes QENDER mbi Reifeisen Bank 113 metra tri dhoma sallon kuzhin vece dhe Banjo poashtu ka nje tara

  Istog 15 gusht 15:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 81m2 - perball burgut ne Pejë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81m2 - perball burgut ne Pejë

  Banesa eshte 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , eshte ndertim i ri , e pa mobiluar.

  Pejë 15 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi -banes me qera ne pej e mobiluar per afat shkurt
  Apartment / Banesa

  Shtepi -banes me qera ne pej e mobiluar per afat shkurt

  Jep shtepi me qera ne pej arpatamenti gjendet ne katin e dyt renevar po ashtu i mobiluar.per me shum

  Pejë 15 gusht 12:50
  Me Marrveshje