Patundshmeri në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 2 foto
  Banesa ne Prizeren
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Prizeren

  Shitet Banesa ne Kompleksin Prizeren Premiume, Banesa posedon renditje perfekte, poashtu dhoma dhe

  Prizren Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpi me 10 Ari Truall
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 10 Ari Truall

  Shitët shtëpija në lagjën Arbana,tranzit i vjetër,shtëpia ka 3 kate ësht e rregulluar brenda dhe jas

  Prizren Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Banesen me 43.80m2 ne katin e 6 Die Bau
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 43.80m2 ne katin e 6 Die Bau

  Shes banesen me 43\'80m2 ne katin e 6 te die bau, banesa eshte gati per banim te intereauarit mund t

  Prizren Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5

  Shes banesen me çmim te volitshem tek Die Bau afer ETC-se ne katin e 5, banese siq mund te shihni ne

  Prizren Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtëpia, në Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtëpia, në Prizren

  Shtëpia gjindet afër bazenit T&A, afër rrugës së re me katër korsi, zona kadastrale Prizren. Për

  Prizren Sot, 10:35
  75.000 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Dragash Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prizren Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepia ne Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Prizren

  Shtepia gjendet ne kilometrin e 12 Prizren - Prevalle (perballe restoranit Villa Park), me pamje fan

  Prizren Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shtepia gjendet ne kilometrin e 12 Prizren - Prevalle (perballe restoranit Villa Park), me pamje fan

  Prizren Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  SHTEPIA ESHTE E GATSHME PER BANIM,E MOBILUAR EXTRA,ME NXEMJE QENDRORE ME PELET,SHTEPIA ESHTE E IZOLU

  Prizren Sot, 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shtepia me 10Ari Truall ne Jaglenicë
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 10Ari Truall ne Jaglenicë

  Shitet Shtepia me 10Ari Truall ne Dardani(ish Jaglenicë).. Shtepia eshte 3 katëshe dhe Bodrum(E PA M

  Prizren Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizer
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizer

  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizeren -Çmimi : 730e 1/m2 -Sallon me Kuzhinë -2 dhom

  Prizren Sot, 09:35
  730 €
 • 1 foto
  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni
  Shtepi / Vila

  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni

  shitet shtepija me dy dyqane e cila gjindet ne qender te Prizrenit ne Jenimahall rruga reshat karjja

  Prizren Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHTEPIA NE SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE SHITJE

  Shitet shtepia ne qender te Prizrenit. Rruga Saraqeve 59/A, afer xhamis Qor Aga. Siperfaqe e banimi

  Prizren Sot, 09:07
  260.000 €
 • 8 foto
  Shes banesen me siperfaqe 75 m2
  Apartment / Banesa

  Shes banesen me siperfaqe 75 m2

  Shesim 3 banesa në tranzitin e ri, te bazeni Gold pool club Prizren (T/A ) me siprfaqe te ndryshme

  Prizren Sot, 08:37
  1 €
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren Sot, 07:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr

  SHITET. SHTEPIJA. NE .PRIZEREN 4 ari oborr e gaqme per banim per me shum kontakt 045 372 738.....

  Prizren Sot, 07:44
  90.000 €
 • 11 foto
  Shtepia ne shitje!
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje!

  Shtepia posedon 2 Lokale me siperfaqe prej 80 m2 dhe me nga nje tualet. Garazhde me hapesire prej 70

  Prizren Dje, 22:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes shtepine ne qender te Prizrenit
  Shtepi / Vila

  Shes shtepine ne qender te Prizrenit

  Shes shtepine me siperfaqe 1.58 ari se bashku me oborr. Shtepia permban dy dhoma, nje kuzhine dhe nj

  Prizren Dje, 22:00
  100.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia me siperfaqe prej 6.2ari ne Prizren
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me siperfaqe prej 6.2ari ne Prizren

  Shes shtepine mbrapa Gjimnazit \"Gjon Buzuku\" Prizren ne rrugen kryesore ne qender te Prizrenit. S

  Prizren Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL

  Shtëpia gjindet në lagjen Ortakoll. Vetem 30 metra prej \"Qendres Tregtare ABI\". Trualli është me

  Prizren Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec
  Shtepi / Vila

  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec

  Shes apo jap shtepin me qira e cila gjindet ne Nashec dhe shtepia ka kete renditje: Sallon me kuzhin

  Prizren Dje, 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje perballe Q.T.ViVaFresh 63m2 -..
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje perballe Q.T.ViVaFresh 63m2 -..

  Shiten Banesat te gatshme per Banim te cilat gjenden perballe Q.T.VivaFresh ne Pz... Banesat jane 2-

  Prizren Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANES e Re 85m2 Kat i 4te 2+1 SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES e Re 85m2 Kat i 4te 2+1 SHITET

  Shitet Banesa prej 85m2, Kat i 4te i Banimit e gatshme per Banim e cila gjendet afer Lagjes Ortakol

  Prizren Dje, 19:17
  59.500 €
 • 0 foto
  Banes 70m2 Kat i 4te SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 70m2 Kat i 4te SHITET

  Shitet Banesa e Renovuar Komplet e cila gjendet afer KEK lagjja Lakuriq. . . Banesa permban Dy Dho

  Prizren Dje, 19:16
  42.500 €
 • 0 foto
  Shtepi prej 180m2 ne Prizren , lagja Bazhdarhane..
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej 180m2 ne Prizren , lagja Bazhdarhane..

  Shitet Shtepia me 1,75 ari oborr e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane,saktesishte mrapa Q.Sportive.

  Prizren Dje, 19:15
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepi e Vjeter 1-Kateshe L,Qylhani SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi e Vjeter 1-Kateshe L,Qylhani SHITET

  Shitet Shtepia e Vjeter 1-Kateshe e cila gjendet ne Lagjen Qylhani... Shtepia ka 60m2 Banim me Total

  Prizren Dje, 19:14
  58.000 €
 • 0 foto
  Shtepia 3 Kate me Lokal SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepia 3 Kate me Lokal SHITET

  Shitet Shtepia e Banueshme e cila gjendet ne lagjien Yeni Mahalla ne Pz. Shtepia eshte ne gjendje

  Prizren Dje, 19:14
  180.000 €
 • 0 foto
  Banes me qera per pushime verore
  Apartment / Banesa

  Banes me qera per pushime verore

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkoll

  Prizren Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepia ne Qender te Prizrenit
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Qender te Prizrenit

  3 kate 6 Dhoma Lokal Podrum 3 ari oborr Çmimi sipas marrveshjes email: [email protected] / alba

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Shtepia ne Qender te Prizrenit (Foto/Video)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Qender te Prizrenit (Foto/Video)

  3 kate 6 Dhoma ( 3 dhoma + 3 Sallone) Lokal Podrum 3 ari oborr Çmimi sipas marrveshjes Me shume FOTO

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas

  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas, me Pozit të veqant, pamje të shkëlqyshme të tër qytetit,

  Prizren Dje, 17:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtëpi
  Shtepi / Vila

  Shtëpi

  Shes shtëpin ne lagjen Arban - Dushanov Shtepija esht ne gjendje shum te mir esht e kryne mrena jas

  Prizren Dje, 16:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepijat Ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepijat Ne Shitje

  Shes dy shtepia karajapi shtepijat jan ne gjendje shum te mir kan rrymen kanalizimin ruga me kocka

  Prizren Dje, 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia ne Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Prizren

  Shitet shtepia e cila gjendet ne rrugen Kole Jakova afer ish Medresese. shtepia ka nje siperfaqe pr

  Prizren Dje, 16:56
  120.000 €
 • 2 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shitet shtepia Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen

  Prizren Dje, 16:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banes e re ne Prizren afer Make Pilarit te Liberta
  Apartment / Banesa

  Banes e re ne Prizren afer Make Pilarit te Liberta

  Shes banese ne prizren afer make pilarit te Liberta Banesa esht ne Katin e 6 me siperfaqe 68 m2 Ban

  Prizren Dje, 16:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem
  Apartment / Banesa

  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem

  Shes banesat afer Abi store, shih fotot Njera banese 102 m2, tjetra 117m2, ne katin e katert, ne nde

  Prizren Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal ne shitje te tregu i gjelbert
  Apartment / Banesa

  Lokal ne shitje te tregu i gjelbert

  Shitet lokali ne Ortakoll, afer tregut te gjelbert, ka 22 metra katrore, eshte ne katin e dyte, shih

  Prizren Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje ne Shatervan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Shatervan

  Shes dy shtepi ne qender te qytetit te Prizrenit, shtepite jane moderne, me infrastrukture moderne,

  Prizren Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEY Banes 62.3 m2 EURO CENTER ndertesa e re
  Apartment / Banesa

  SHITEY Banes 62.3 m2 EURO CENTER ndertesa e re

  SHITET URGJENT ME KESH KA CMIM TJETER BOJ EDHE KOMBINIM ME VETURA 1 dhome 1 banjo Kuzhine me sa

  Prizren Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi 3 Kate me Lockal SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3 Kate me Lockal SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen Ortakolle, saktsishte afer SH F Avdyl Fr

  Prizren Dje, 14:00
  265.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 3 Kate 320m2 Bazhdarhane SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3 Kate 320m2 Bazhdarhane SHITET

  Shitet Shtepia me 3-Kate, 4-Ari Komplet, 320m2 Banim, e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane saktsisht

  Prizren Dje, 14:00
  290.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI 300m 2-KATE me LOKAL SHITET
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 300m 2-KATE me LOKAL SHITET

  Shitet Shtepia me 2-Kate 300m2 Banim, 2,80 ARI hapesire, e cila gjendet ne Rrugen Kryesore te Qytet

  Prizren Dje, 13:59
  255.000 €
 • 0 foto
  Banes 129m2 Kat i 7 Dhoma 5 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 129m2 Kat i 7 Dhoma 5 SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet ne Qender te Qytetit. . . Banesa permbane ne vehte 3-Dhoma Gjumi,

  Prizren Dje, 13:58
  78.000 €