Patundshmeri në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 0 foto
  Shtepi
  Apartment / Banesa

  Shtepi

  Shitet shtepi ne perash perball shkolles Ali Lacej pallati drejtorave Kati 2

  Shkodër Sot, 13:29
  45.000 €
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira shtepi private 3+1 me oborr
  Shtepi / Vila

  🏡Jepet me qira shtepi private 3+1 me oborr

  🆕Listim i ri!! 🌐://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9790209 🏡Jepet me qira shtepi pri

  Shkodër Sot, 11:26
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shtepia eshte ndertuar gjate viteve 1999-2000 ka oborr rreth 300 m2, kontrate te rregullt te energji

  Shkodër Sot, 11:02
  80.000 €
 • 11 foto
  🏡 Jepet me apartament 2+1 kati 8 me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡 Jepet me apartament 2+1 kati 8 me ashensor

  🆕Listim i ri! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9790115 🏡 Jepet me apartame

  Shkodër Sot, 10:34
  300 €
 • 1 foto
  🏡 Shitet apartament 1+1 kati 4 me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet apartament 1+1 kati 4 me ashensor

  🆕Listim 360 grade vetem per pronat Ekskluzive te Kompanise 🌐 https://www.extra-realty.com/sq/Deta

  Shkodër Sot, 09:23
  1 €
 • 8 foto
  🏡 Jepet me qira ambjent biznesi ne qender!
  Garazh

  🏡 Jepet me qira ambjent biznesi ne qender!

  🏡 Jepet me qira ambjent biznesi ne qender! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9

  Shkodër Dje, 15:14
  60.000 Lek
 • 9 foto
  🏡 Jepet me qira biznesi i gatshem ne qender!
  Garazh

  🏡 Jepet me qira biznesi i gatshem ne qender!

  🏡 Jepet me qira biznesi i gatshem ne qender! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs

  Shkodër Dje, 15:14
  1.190 €
 • 14 foto
  ✴️Zbritje drastike - 26.500€ me pak✴️
  Apartment / Banesa

  ✴️Zbritje drastike - 26.500€ me pak✴️

  🏠Shitet Super cozy Apartament sip 120m2 📍Ndodhet te Fishta , Velipoje 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sal

  Shkodër Dje, 15:14
  25.000 €
 • 5 foto
  shitet shtepi private me oborr
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi private me oborr

  shitet shtepi me 155mt truall dhe 2 kate nga 98 mt secili

  Shkodër Dje, 13:41
  60.000 €
 • 3 foto
  🏡 Jepet me qira ambient biznesit sip 25m²
  Garazh

  🏡 Jepet me qira ambient biznesit sip 25m²

  🆕Listim i ri! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePronës/9785531 🏡 Jepet me qira ambient bi

  Shkodër Dje, 10:27
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion
  Apartment / Banesa

  Okazion

  Apartament ne shitje ne lagjen Rus. Apartamantet jane te rinj 2+1 dhe 3+1 uje dhe drita 24 ore ashen

  Shkodër 4 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  🏡 Shitet apartament 1+1 k.4
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet apartament 1+1 k.4

  🆕Listim i ri!! 🌐://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9780947 🏡 Shitet apartament 1+1

  Shkodër 4 qershor 14:14
  21.000 €
 • 5 foto
  🏡 Jepet me apartament 1+1 kati 4 me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡 Jepet me apartament 1+1 kati 4 me ashensor

  🆕Listim i ri! 🏡 Jepet me apartament 1+1 kati 4 me ashensor 🌐https://www.extra-realty.com/sq/De

  Shkodër 4 qershor 09:35
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion Dyqan me dokumenta hipotekore SHKODER
  Shtepi / Vila

  Okazion Dyqan me dokumenta hipotekore SHKODER

  Shitet dyqan 90 m2 me te gjitha dokumentet e rregullta hipotekore , dyqani ndodhet ne rruge kryesore

  Shkodër 3 qershor 23:00
  1 €
 • 7 foto
  🏡 Jepet me apartament 2+1 kati 2 me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡 Jepet me apartament 2+1 kati 2 me ashensor

  🆕Listim i ri!! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9776023 🏡 Jepet me apartam

  Shkodër 3 qershor 11:20
  25.000 Lek
 • 11 foto
  🏡 Shitet apartament 1+1 kati 4 me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet apartament 1+1 kati 4 me ashensor

  🆕Listim i ri!! 🌐://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9771283 🏡 Shitet apartament 1+1 kat

  Shkodër 2 qershor 14:09
  45.000 €
 • 10 foto
  SUPER APARTAMENT NE PARRUCE 2+1+2+45m ballkon
  Apartment / Banesa

  SUPER APARTAMENT NE PARRUCE 2+1+2+45m ballkon

  Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe të preferuara të qytetit ne (parruce) ,

  Shkodër 1 qershor 21:09
  69.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 2dhoma+1kuzhine+2banje+1balkon
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2dhoma+1kuzhine+2banje+1balkon

  Shitet apartament i ri 103 m² ne qender te qytetit te Shkodres. Apartamenti permban: 2 dhoma gjumi +

  Shkodër 31 maj 20:32
  67.000 €
 • 12 foto
   Jepet me qira kati 1 i nje Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Jepet me qira kati 1 i nje Shtepi private

  Listim i ri!! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9744011 Jepet me qira kati 1 i

  Shkodër 30 maj 11:50
  25.000 Lek
 • 12 foto
  🏡 Shitet apartament kati 4 i investuar totalisht
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet apartament kati 4 i investuar totalisht

  🏡 Shitet apartament kati 4 i investuar totalisht 🌐://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/97

  Shkodër 30 maj 11:50
  7.500.000 Lek
 • 10 foto
  🏠 Shitet Apartament Duplex Kati 5
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament Duplex Kati 5

  🏠 Shitet Apartament Duplex Kati 5 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9608095

  Shkodër 30 maj 11:50
  65.000 €
 • 8 foto
  🏠Shiten 3 apartamente 1+1 ,Shengjin
  Apartment / Banesa

  🏠Shiten 3 apartamente 1+1 ,Shengjin

  🏠Shiten 3 apartamente 1+1 kati 7 & kati 3 Munde te diskutohet edhe me nderrim , dyqan ne Shkoder ,

  Shkodër 30 maj 11:49
  1 €
 • 4 foto
  🏠 Shitet Dyqan Okazion
  Garazh

  🏠 Shitet Dyqan Okazion

  🏠 Shitet Dyqan Okazion 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9760749 📍Ndodhet n

  Shkodër 30 maj 11:30
  55.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  shitet shtepi private e kompletuar shtepia ka rreth 800 m2 toke , ose ndrrohet me toke ne periferi

  Shkodër 30 maj 11:09
  28.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi +toke 70m larg baypassit ne shkoder
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi +toke 70m larg baypassit ne shkoder

  Shitet shtepi + 3200m2 toke dhe themele per shtepi te re Adresa ish zukth kashta 70m larg baypassit

  Shkodër 30 maj 06:17
  120 €
 • 5 foto
  Apartament prej 120 M2 ne Shkoder
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 120 M2 ne Shkoder

  Shitet apartament 120 M2 ne Lagje Perash kati i katert perballe shkolles Tete vjecare Ali Lacej.apar

  Shkodër 28 maj 18:26
  60.000 €
 • 14 foto
  ✴️Zbritje drastike - 26.500€ me pak✴️
  Apartment / Banesa

  ✴️Zbritje drastike - 26.500€ me pak✴️

  ✴️Zbritje drastike - 26.500€ me pak✴️ 🏠Shitet Super cozy Apartament sip 120m2 📍Ndodhet te Fish

  Shkodër 28 maj 11:16
  144.500 €
 • 10 foto
  Shtepi Private per arsye emigrimi ne Golem
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private per arsye emigrimi ne Golem

  Shitet Shtepi private per arsye emigrimi ne Golem me siperfaqe toke 1300 metra katror. Shtepija ka

  Shkodër 28 maj 09:14
  30.000 €
 • 11 foto
  Okazion- Shtepi Luksoze
  Shtepi / Vila

  Okazion- Shtepi Luksoze

  Shitet nje shtepi banimi (apartament, kati i gjashte) me siperfaqe 205 m2. E mobiluar komplet. Shtep

  Shkodër 27 maj 20:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati 4
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati 4

  🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati 4 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/974379

  Shkodër 27 maj 11:57
  17.000 Lek
 • 1 foto
  🚨Super okazion!
  Apartment / Banesa

  🚨Super okazion!

  🚨Super okazion! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9743903 🏡Shitet Garsoniere si

  Shkodër 26 maj 16:54
  17.900 €
 • 4 foto
  🏠 Shitet Dyqan
  Garazh

  🏠 Shitet Dyqan

  🏠 Shitet Dyqan Okazion 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9743614 📍Ndodhet n

  Shkodër 26 maj 15:35
  55.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira Apartament 2+1 L.Rus Shkoder
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira Apartament 2+1 L.Rus Shkoder

  🏠 Jepet me qira Apartament 2+1 kati 4 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/974354

  Shkodër 26 maj 15:13
  17.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 qender Shkoder
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 qender Shkoder

  🏠 Shitet Apartament 1+1 i Ri 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9743458 📍Ndo

  Shkodër 26 maj 14:53
  49.700 €
 • 1 foto
  Shtepi ne Shkoder
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shkoder

  shitet shtepi private ne shkoder.me tapi te rregullt.shtepija perbene 2 dhoma gjumi 2 banjo koridor

  Shkodër 24 maj 15:51
  90.000 €
 • 4 foto
  Apartament prej 70m2 ne Shkoder
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 70m2 ne Shkoder

  Siperfaqja: 70 m2 1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon Apartamenti ndodhet ne

  Shkodër 23 maj 13:21
  35.000 €
 • 6 foto
  Apartament + garazh tek Selvia Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament + garazh tek Selvia Tirane

  🏡 Shitet apartament kati 3 titalisht i mobiluar me shume gusto 🌐https://www.extra-realty.com/sq/D

  Shkodër 23 maj 12:24
  160.000 €
 • 15 foto
  🥇Kompania Extra ofron per shitje
  Apartment / Banesa

  🥇Kompania Extra ofron per shitje

  🤩Vila private me pishine private🏖 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9733482 ———

  Shkodër 23 maj 12:02
  250.000 €
 • 15 foto
  🏡 Shitet Shtepi private 3+1 ,Shkoder
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet Shtepi private 3+1 ,Shkoder

  🏡 Shitet Shtepi private 3+1 sip 110m2 Sip toket 250m2 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePro

  Shkodër 23 maj 11:09
  80.000 €
 • 10 foto
  Okazion apartament 1+1 ne Shkoder
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 1+1 ne Shkoder

  Okazion shitet apartament 1+1 koridori 2.5x3 salloni 6x4.5 dhoma gjumit 4x4 banjo 1.7x3 ballkon 6x1

  Shkodër 22 maj 19:27
  28.000 €
 • 8 foto
  🏡 Shitet apartament 2+1 sip 104m2 ,Shkoder
  Apartment / Banesa

  🏡 Shitet apartament 2+1 sip 104m2 ,Shkoder

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet apartament 2+1 sip 104m2 me ashensor 🌐https://www.extra-realty.com/sq/De

  Shkodër 22 maj 14:53
  60.000 €
 • 11 foto
  ✴️Zbritje cmimit ✴️
  Apartment / Banesa

  ✴️Zbritje cmimit ✴️

  🏠Shitet Apartament 2+1 sip 75m2 kati 2 Me ashensor 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C

  Shkodër 22 maj 13:10
  53.000 €
 • 6 foto
  🏡 Jepet me qira Super apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  🏡 Jepet me qira Super apartament 2+1

  🆕Listim i ri!! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9724884 🏡 Jepet me qira Su

  Shkodër 21 maj 10:49
  300 €
 • 9 foto
  ✴️Zbritje cmimi✴️
  Apartment / Banesa

  ✴️Zbritje cmimi✴️

  ✴️Zbritje cmimi✴️ 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9724786 🏠Jepet me qira

  Shkodër 21 maj 10:31
  300 €
 • 6 foto
  🏡Jepet me qira Apartament
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament

  🆕Listim i ri!! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9724686 🏡Jepet me qira Apa

  Shkodër 21 maj 10:09
  15.000 Lek
 • 3 foto
  🏠Shitet apartament sip 105m2
  Apartment / Banesa

  🏠Shitet apartament sip 105m2

  🏠Shitet apartament 🌐 Sip totale 105m2 📍Ndodhet te Viena Rezidence ne Sarreq ,Shkoder 🛏 2 d

  Shkodër 19 maj 11:54
  72.500 €
 • 7 foto
  Shtepi 1+1 kati 3 dergut
  Apartment / Banesa

  Shtepi 1+1 kati 3 dergut

  Shitet shtepi e sapo rregulluar komplek cdo gje e kohes shitet e mobiluar per momentin eshte me qera

  Shkodër 19 maj 10:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  🏠Jepet me qira kati 3 shtepi private!!
  Shtepi / Vila

  🏠Jepet me qira kati 3 shtepi private!!

  🏠Jepet me qira kati 3 shtepi private!! 🌐 📐Sip totale 100m2 📍Ndodhet prane Unazes Perendimor

  Shkodër 18 maj 10:50
  20.000 Lek
 • 5 foto
  🏠Jepet me qira shtepi private!!
  Apartment / Banesa

  🏠Jepet me qira shtepi private!!

  🏠Jepet me qira shtepi private!! 🌐📐Sip totale 260m2 📍Ndodhet ne L.Rus ,Shkoder 🛏 1 dhoma gju

  Shkodër 18 maj 10:22
  15.000 Lek
 • 15 foto
  🏡 Shitet Shtepi private 2 kateshe sip 207m2
  Shtepi / Vila

  🏡 Shitet Shtepi private 2 kateshe sip 207m2

  🆕Listim i ri!! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9706997 🏡 Shitet Shtepi private

  Shkodër 16 maj 10:54
  150.000 €