Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion
  Apartment / Banesa

  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion

  Shitet në Tiranë tek Unazen e Re ne vi të par ne perbri të bar Strasburg ose bar artist apartament

  Tiranë Sot, 07:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1,te Rruga Bardhyl,prane Bar-Kafe OSLO
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1,te Rruga Bardhyl,prane Bar-Kafe OSLO

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2 prane kryqezimit te rruges Hoxha Tahsim me rrugen Bardhyl.A

  Tiranë Sot, 06:48
  55.000 €
 • 0 foto
  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit

  Apartament 1+1. 71m2 kati i dyte.pallat i ri. Me ashensor Me ballkon E mobiluar Me certifikat

  Tiranë Sot, 03:12
  55.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartamenti 1+1 te shkolla e KUQE
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 te shkolla e KUQE

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe totale 57m2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tu

  Tiranë Sot, 01:30
  54.000 €
 • 2 foto
  shitet gazonjeria 22000euro te fresku
  Apartment / Banesa

  shitet gazonjeria 22000euro te fresku

  Shitet gazonjeria me siperfaqe 35m2 ne zonen e freskut. aparamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla

  Tiranë Sot, 01:30
  22.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistuer te mire administruar

  Tiranë Sot, 01:30
  75.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz

  Shitet apartamenti 2+1+ ambjent gatimi me siperfaqe 80m2 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh buze r

  Tiranë Sot, 01:30
  67.500 €
 • 2 foto
  APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 TE RRUGA MINE PEZA

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 77m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor perball

  Tiranë Sot, 01:30
  75.000 €
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  Shtepi / Vila

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë Sot, 01:04
  100.000 €
 • 0 foto
  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1

  Shitet apartament rruga e kavajes sip 78 m2 1+1,ne perfundim.

  Tiranë Sot, 00:50
  79.500 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ

  sip.65m2..Mund te perdoret edhe per DyQAN ose ZYRE apo KLINIK etj .shitet pa mobilim. Apartamenti nd

  Tiranë Sot, 00:18
  61.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 cmim i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 cmim i diskutueshem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:18
  61.000 €
 • 6 foto
   Ap 2+1 TE Restorant Durresi cmim disktushem
  Apartment / Banesa

  Ap 2+1 TE Restorant Durresi cmim disktushem

  shpia esht kati 2 ,2 dhoma + 1 buze unazes (brenda unaze) 2 dhoma me pamje nga rruga e pershtatshme

  Tiranë Sot, 00:18
  61.000 €
 • 4 foto
   Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:18
  61.000 €
 • 5 foto
  shes 2+1 afer ujesjellesit UKT,diskutushem
  Apartment / Banesa

  shes 2+1 afer ujesjellesit UKT,diskutushem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:18
  61.000 €
 • 6 foto
  shes Ap 2+1 te tregu uzina dinamo,diskutushem
  Apartment / Banesa

  shes Ap 2+1 te tregu uzina dinamo,diskutushem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:17
  61.000 €
 • 6 foto
  2+1 te tregu ushqimor fruta perime , cmim disk
  Apartment / Banesa

  2+1 te tregu ushqimor fruta perime , cmim disk

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:17
  61.000 €
 • 6 foto
  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Sot, 00:17
  61.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko

  Apartament; 3 dhoma gjumi+ sallon+ kuzhine+ ballkon+ 2 banjo. Pallat i Ri (ndertuar ne 2011) dhe me

  Tiranë Dje, 23:22
  107.000 €
 • 1 foto
  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet
  Garazh

  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet

  Shiten garazhde tek green city super okazion,31.1 m2,29,6 m2 me super hapsire pa kolona ne mes dhe p

  Tiranë Dje, 23:15
  1 €
 • 10 foto
  Apartament 3+1, Sh. Wilson 130 m2- - 180 mije euro
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1, Sh. Wilson 130 m2- - 180 mije euro

  Apartament kt VI, 3 dhoma gjumi, kuzhiné me ambjent ngrenie, sallon i madh, ballkon, korridor, 2 ban

  Tiranë Dje, 22:02
  185.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 €

  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 € Apartamenti ndodhet ne katin e IV, te rezidences Luma , nuk esh

  Kavajë Dje, 21:56
  12.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë Dje, 21:51
  99.000 €
 • 8 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 21:51
  116.000 €
 • 7 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi p

  Tiranë Dje, 21:50
  170.000 €
 • 9 foto
  SHES OSE NDERROJ BANESA NE PRISHTIN ME TIRANE
  Apartment / Banesa

  SHES OSE NDERROJ BANESA NE PRISHTIN ME TIRANE

  shes disa banesa ne prishtine ne lagjen MATI1 ose I nderroj me ndoj apartament ne TIRANE banesat jan

  Tiranë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor
  Apartment / Banesa

  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor

  Ne periferi te qytetit, 20m larg unazes te madhe ne nje zone me gjelberim ajer te paster dhe larg zh

  Tiranë Dje, 21:32
  33.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko

  Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome nde

  Tiranë Dje, 21:30
  215.000 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë Dje, 21:29
  105.000 €
 • 10 foto
  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje

  Tiranë Dje, 21:28
  106.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacioni i trenit.Apartamenti eshte ne kat te pare,i ris

  Tiranë Dje, 21:27
  76.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor,

  Tiranë Dje, 21:25
  117.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë Dje, 21:24
  38.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 21:22
  115.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane

  Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet

  Tiranë Dje, 21:22
  98.900 €
 • 2 foto
  Vile e re 3 kateshe ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile e re 3 kateshe ne Tirane

  shitet Vile e Re OKAZION..300m2 ndertim .500m2 truall me dokumenta te rregullta.

  Tiranë Dje, 20:56
  170.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë Dje, 20:21
  120.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Dje, 20:14
  90.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Zona/Rruga : Brryli Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet +

  Tiranë Dje, 20:14
  110.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Dje, 20:14
  70.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Dje, 20:14
  95.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Dje, 20:14
  135.000 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 me sip 140 m² prane oxhakut dhe ambulances nr 10, i bollshem,i mobiluar me arr

  Tiranë Dje, 20:13
  125.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Dje, 20:13
  140.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,76m te brendshme ne katin e 3 ose i 2 banim. Apartamenti esht

  Tiranë Dje, 20:13
  87.000 €
 • 6 foto
  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes
  Apartment / Banesa

  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes

  Prsh: Shitet Apartament te ish-parku i autobuzave rruga Kongresi i lushnjes!Apartment esht i komplet

  Tiranë Dje, 19:57
  70 €
 • 11 foto
  Apartament +papafingo.
  Apartment / Banesa

  Apartament +papafingo.

  Vendodhja prane Amb.Amerikane(pallatet 3 kateshe te trau i Amb.).Sip.totale 120m.Eshte legalizuar dh

  Tiranë Dje, 19:56
  110.000 €
 • 6 foto
  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz
  Shtepi / Vila

  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz

  Shitet vilë 3 katshe ne kamez, 270 metra katrore shpi + 700 metra Tokë , me Hipotekë, e mobiluar. Çm

  Tiranë Dje, 19:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë Dje, 19:17
  49.900 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne unazere e re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne unazere e re

  Unaza e re buevardi Kashar Prapa Kaza Italia | 125 M2 | Shite apartament 3+1 me hipotek me pamje ng

  Tiranë Dje, 18:36
  55.000 €