Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament reali

  Tiranë 11 tetor 15:30
  43.000 €
 • 1 foto
  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja në apartament pas një k

  Tiranë 11 tetor 15:30
  60.000 €
 • 2 foto
  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit në formë kor

  Tiranë 11 tetor 15:30
  39.000 €
 • 1 foto
  Shitet ap. 1+1 tek Ali Demi me cmim 46000 Euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet ap. 1+1 tek Ali Demi me cmim 46000 Euro!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.5 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë n

  Tiranë 11 tetor 15:29
  46.000 €
 • 2 foto
  Shitet ap. 1+1 me cmim 63,000 Euro prane 21 Dhjeto
  Apartment / Banesa

  Shitet ap. 1+1 me cmim 63,000 Euro prane 21 Dhjeto

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 57.1 m2, me orientim Veri-Lindje. Hyrja e tij të fton në ambientin e di

  Tiranë 11 tetor 15:29
  63.000 €
 • 4 foto
  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes

  Apartament tek ish Parku, në rrugën Vaçe Zela, Pallat i ri, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje i madh dhe

  Tiranë 11 tetor 15:29
  89.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALL ISH MISTO MAMES

  Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqe 160 m2 plus Verande 60 m2 kati 6, perball Misto Mames.

  Tiranë 11 tetor 15:21
  90.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti ka nje siperfaqe 120m2, dhe ndodhet ne kati

  Tiranë 11 tetor 15:20
  120.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko

  Apartament; 3 dhoma gjumi+ sallon+ kuzhine+ ballkon+ 2 banjo. Pallat i Ri (ndertuar ne 2011) dhe me

  Tiranë 11 tetor 15:19
  107.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepi private me Maminas (Karreç)
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private me Maminas (Karreç)

  Ne Maminas (Karreç) shitet shtepi private 1 kateshe ,siperfaqja e shtepise eshte 76m2 ndersa siperfa

  Tiranë 11 tetor 14:58
  35.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)

  Vore,fshati Muçaj shitet shtepi 1 kateshe model Elbasani ,nje magazine e vogel dhe 400m2 siperfaqe t

  Tiranë 11 tetor 14:58
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion shitet kati 2 shtepie
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet kati 2 shtepie

  Okazion shitet kati i 2 i shtepi 44000 i padiskutueshem.mundesi shtes kati Vetem telefonat serioze.

  Tiranë 11 tetor 14:49
  44.000 €
 • 0 foto
  SHITET 2+1+2 NE FRESK !!!
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1+2 NE FRESK !!!

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon nden

  Tiranë 11 tetor 14:37
  60.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

  Apartamenti organizohet nga nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Ndod

  Tiranë 11 tetor 14:37
  55.000 €
 • 10 foto
  SUPER APARTAMENT 135m2 I MOBILUAR  OKAZION !!!!!!
  Apartment / Banesa

  SUPER APARTAMENT 135m2 I MOBILUAR OKAZION !!!!!!

  Per arsye emigrimi shes apartament te ri tek kodra e Priftit,ose dhe nderrim te mundshem me makin os

  Tiranë 11 tetor 14:37
  79.000 €
 • 7 foto
   Kreu Pronat Na Kontaktoni Hyr SHITET 2+1 NE UNAZE
  Apartment / Banesa

  Kreu Pronat Na Kontaktoni Hyr SHITET 2+1 NE UNAZE

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 109.2 m2 te Unaza e re. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallat

  Tiranë 11 tetor 14:36
  74.000 €
 • 0 foto
  Apartament per shitje 2+1+2 ne Fresk
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 2+1+2 ne Fresk

  Shitet apartament 2+1 ne Fresk me siperfaqe totale 121 m2. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me

  Tiranë 11 tetor 14:35
  52.000 €
 • 8 foto
  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2
  Apartment / Banesa

  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

  Apartament për Shitje. Apartamenti ka 2 hyrje, dhe mund të ndahet në 2-apartamente më vete. Pjesa

  Tiranë 11 tetor 14:32
  130.000 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë 11 tetor 14:26
  49.900 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 55m2 38000 Euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 55m2 38000 Euro!

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 55m2 38000 Euro ne Kinostudio! Shitet apartament 1+1 me hipoteke 5

  Tiranë 11 tetor 14:26
  38.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1me hipoteke 66 m2 58000 Euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1me hipoteke 66 m2 58000 Euro!

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 66 m2 te Shkolla e Baletit 58 000 Euro! Apartamenti ndodhet ne kat

  Tiranë 11 tetor 14:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !

  Apartament 1+1 tek Mali Robit, tek pishat e buta. Kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ne n

  Kavajë 11 tetor 14:08
  30.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  Garazh

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë 11 tetor 13:55
  80.000 €
 • 1 foto
  Shitet, Apartament 1+1, Mali Robit Cmimi: 40,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 1+1, Mali Robit Cmimi: 40,000 €

  Shitet, Apartament 1+1, Mali Robit Cmimi: 40,000 € Shitet apartament tek Mali i Robit tek kompleksi

  Tiranë 11 tetor 13:51
  40.000 €
 • 0 foto
  shiten 15 apartamente ne durres
  Apartment / Banesa

  shiten 15 apartamente ne durres

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 në Durrës në afërsi të hotel Florida ose hotel Adriatikut. Sip

  Tiranë 11 tetor 13:51
  420 €
 • 10 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €

  Shitet apartament në zonën e Kamzës në afërsi të shkollës Ibrahim Basha.Apartamenti ndodhet në katin

  Tiranë 11 tetor 13:50
  43.300 €
 • 0 foto
  apartament 2+1= 98m2
  Apartment / Banesa

  apartament 2+1= 98m2

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 në Durrës në afërsi të hotel Florida ose hotel Adriatikut. Sip

  Tiranë 11 tetor 13:49
  41.160 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1, 92m2
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1, 92m2

  Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Informacion mbi apartamentin: • Sipë

  Tiranë 11 tetor 13:49
  55.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë 11 tetor 12:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGAE DURRESIT !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGAE DURRESIT !

  Jepet me qira ambient komercial per biznes me siperfaqe 45 m2 tek Rruga Durresit. Dyqani ndodhet ne

  Tiranë 11 tetor 12:55
  410 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit
  Garazh

  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. • Kati 1 banim Sipërfaqja totale : 82.5 m2

  Tiranë 11 tetor 12:49
  124.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament Rruga
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipër

  Tiranë 11 tetor 12:49
  127.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 5 banim Sipërf

  Tiranë 11 tetor 12:49
  104.000 €
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 11 tetor 12:49
  900 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë 11 tetor 12:49
  64.000 €
 • 2 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 11 tetor 12:49
  1.370 €
 • 2 foto
  Super Okazion ne Astir me Hipotek
  Apartment / Banesa

  Super Okazion ne Astir me Hipotek

  Shitet apartamenti 2+1 ne Astir. Ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me hipoteke. Per nje vizite ne prone

  Tiranë 11 tetor 12:47
  60.000 €
 • 0 foto
  Te Fiore Di Bosco shitet super apartament 2+1!
  Apartment / Banesa

  Te Fiore Di Bosco shitet super apartament 2+1!

  Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te Fiore Di Bosko. Apartamenti eshte ne katin

  Tiranë 11 tetor 12:47
  89.000 €
 • 0 foto
  Fiore Di Bosko Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Fiore Di Bosko Shitet Apartament 1+1

  Shitet super apartament ne nje nga pallatet me cilsore te Fiore Di Bosko. Apartamenti eshte ne katin

  Tiranë 11 tetor 12:47
  62.000 €
 • 6 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

  Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, apartamenti organizoh

  Tiranë 11 tetor 12:47
  250.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT D
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT D

  Shitet apartament 2+1ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Stadiumit Dinamo me siperfaq

  Tiranë 11 tetor 12:47
  170.000 €
 • 5 foto
  Per shitje 2+1+2 poste parkimi.
  Apartment / Banesa

  Per shitje 2+1+2 poste parkimi.

  Shitet i mobiluar me te gjitha, apartament 2+1, ne katin e 12 te nje pallati te ri. Organizimi i bre

  Tiranë 11 tetor 12:47
  212.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK 9 KATESHET!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK 9 KATESHET!

  Shitet apartamenti 2+1+2 tek 9 kateshet. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma, 1 dhome ndenje, 1 ambi

  Tiranë 11 tetor 12:46
  160.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK + POST
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK + POST

  Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon m

  Tiranë 11 tetor 12:46
  165.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 2+1 te Kika 2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te Kika 2

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne Komunen e Parisit .Me nje sipe

  Tiranë 11 tetor 12:45
  185.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi

  Shitet apartament 2+1+2 tualete me hipotek tek kompleksi \"Halili.\" Apartamenti ka nje siperfaqe to

  Tiranë 11 tetor 12:45
  165.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament perball Martenitetit Glozheni
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament perball Martenitetit Glozheni

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, përballë me Maternitetin e Ri, afër Unazës. Info

  Tiranë 11 tetor 12:37
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Apartamenti është i pozicionuar te fundi i rrugës \"Mihal Grameno\", te rruga \"Ali Visha\". Kati 6

  Tiranë 11 tetor 12:37
  54.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, Kati 2 banim 105.2 m2 Orientimi Veri-Lindje

  Tiranë 11 tetor 12:37
  95.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim

  Tiranë 11 tetor 12:37
  233.000 €