Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 6 foto
  Shitet Apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga \"Idriz Dollaku\". Informacion mbi ap

  Tiranë 11 tetor 12:37
  860.000 €
 • 1 foto
   Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • S

  Tiranë 11 tetor 12:37
  121.000 €
 • 1 foto
   Shitet Apartament Rruga e Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • S

  Tiranë 11 tetor 12:37
  109.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • S

  Tiranë 11 tetor 12:37
  124.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Porcelanit, te rruga \"Sadik Petrela\". Kati 2 banim Sipë

  Tiranë 11 tetor 12:29
  78.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim

  Tiranë 11 tetor 12:29
  121.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë 11 tetor 12:29
  81.600 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH STACIONI I TRENIT !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH STACIONI I TRENIT !

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 79 m2 tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë 11 tetor 12:25
  74.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 3+1 ne kompleksin Magnet tek 21
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 3+1 ne kompleksin Magnet tek 21

  Apartament 3+1 ne komplesin Magnet tek 21 Dhjetori Zone e qete dhe ambjente te gjelberuara -Fasade

  Tiranë 11 tetor 12:24
  201.000 €
 • 0 foto
  OKAZIOn Apartament 1+1 ne kompleksin Magnet tek 21
  Apartment / Banesa

  OKAZIOn Apartament 1+1 ne kompleksin Magnet tek 21

  Apartament 1+1 ne komplesin Magnet tek 21 Dhjetori Zone e qete dhe ambjente te gjelberuara -Fasade

  Tiranë 11 tetor 12:24
  65.000 €
 • 0 foto
  Depo 14 m2 per 2800 euro
  Garazh

  Depo 14 m2 per 2800 euro

  Depoja eshte e pershtatshme per ruajtjen ose magazinimin e mallrave te ndryshme. Gjithashtu dispono

  Tiranë 11 tetor 12:24
  2.800 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori

  Apartamente ne shitje ne kompleksin Magnet duke filluar nga 1000 €/m2 Apartamente te tipologjive te

  Tiranë 11 tetor 12:24
  96.000 €
 • 0 foto
  OAKZIOn Apartament 2+1 ne kompleksin Magnet
  Apartment / Banesa

  OAKZIOn Apartament 2+1 ne kompleksin Magnet

  Apartament 2+1 ne komplesin Magnet tek 21 Dhjetori Zone e qete dhe ambjente te gjelberuara -Fasade

  Tiranë 11 tetor 12:23
  101.750 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali Dem
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali Dem

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 70 m2. Ambienti i ditës dhe vetë apartamenti me orientimin e tij të dyf

  Tiranë 11 tetor 12:23
  52.000 €
 • 0 foto
  Apartament i ri 2+1 ne Ali Dem
  Apartment / Banesa

  Apartament i ri 2+1 ne Ali Dem

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 114.8 m2. Hyrja e cila të fton në korridor, sipërfaqet e bollshme të çd

  Tiranë 11 tetor 12:23
  84.000 €
 • 0 foto
  Super apartament i ri 3+1 ne Ali Dem
  Apartment / Banesa

  Super apartament i ri 3+1 ne Ali Dem

  Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organizuar për shfrytëzimin

  Tiranë 11 tetor 12:23
  85.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme

  Apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem 21 ne Ali Dem Apartament 2+1 me sipërfaqe 96.6 m2. Apartament

  Tiranë 11 tetor 12:23
  71.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament i ri 1+1 per 43000 Euro
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament i ri 1+1 per 43000 Euro

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament reali

  Tiranë 11 tetor 12:23
  43.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali DEmi
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 1+1 ne Ali DEmi

  Apartamenti ka një sipërfaqe 71 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë nga

  Tiranë 11 tetor 12:23
  53.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2, i përshtatshë

  Tiranë 11 tetor 12:23
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipërf

  Tiranë 11 tetor 12:20
  127.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Sipër

  Tiranë 11 tetor 12:20
  86.200 €
 • 2 foto
  Shitet ap. 2+1 me hipoteke 100m2 tek Mihal Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet ap. 2+1 me hipoteke 100m2 tek Mihal Grameno

  Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Apartamenti ndodhet ne kati

  Tiranë 11 tetor 12:09
  71.000 €
 • 8 foto
  Super ap 3+1+2 te kodra e diellit
  Apartment / Banesa

  Super ap 3+1+2 te kodra e diellit

  Tek Kodra e diellit Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Te Lire . Penthouse ka nje pamje fantastik

  Tiranë 11 tetor 11:54
  165.000 €
 • 2 foto
  OKAZION! SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER

  Shitet apartamente 1+1 të Gasser Rezidenca, Afër Shkëmbit te Kavajës. Ky kompleks ndodhet 250 m larg

  Tiranë 11 tetor 11:50
  29.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 41000 euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 41000 euro!

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 41000 Euro! Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres

  Tiranë 11 tetor 11:48
  41.000 €
 • 0 foto
  Super Okazion
  Apartment / Banesa

  Super Okazion

  Super Okazion ne Mangalem21 ne Ali Dem. Per vetem 51,000 €. Financim deri 70% te vleres. Apartament

  Tiranë 11 tetor 11:47
  51.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT MBI QENDREN KRISTAL !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT MBI QENDREN KRISTAL !

  Shitet Apartament mbi qendren kristal ! Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar ,eshte i organizuar

  Tiranë 11 tetor 11:40
  87.980 €
 • 6 foto
  Super apartament ne shitje tek Ambasada Amerikane!
  Apartment / Banesa

  Super apartament ne shitje tek Ambasada Amerikane!

  Shitet apartament duplex prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te nje pallati t

  Tiranë 11 tetor 11:40
  350.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 3+1 me hipoteke 75m2 74000 Euro
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 me hipoteke 75m2 74000 Euro

  Shitet apartament 3+1 me hipoteke 75m2 i arreduar ne Don Bosko 74000 Euro! Apartamenti ndodhet ne ka

  Tiranë 11 tetor 11:18
  74.000 €
 • 10 foto
  Okazion Apartament 3+1 /
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 3+1 /

  Apartamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit ne rrugen Reshit Petrela ne pallat buze rruge. Ndo

  Tiranë 11 tetor 11:07
  136.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartamenti 3+2 Perlat Rexhepi ish blloku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 3+2 Perlat Rexhepi ish blloku

  Shitet Apartamenti 156 m2 Kati 8 Banim • Dhoma gjumi : 3 •Banjo - 2 • Sallon •Aneks gatim

  Tiranë 11 tetor 10:57
  2.350 €
 • 10 foto
  Okazion Apartament 3+2 Ish Blloku Perlat Rexhepi
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 3+2 Ish Blloku Perlat Rexhepi

  Shitet Apartament 3+1 ne zonen me elitare dhe me te preferuar te qytetit te Tiranes , afer tek Garda

  Tiranë 11 tetor 10:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1+2 bashke me post parkimi ne
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1+2 bashke me post parkimi ne

  Shitet apartament 2+1+2 bashke me post parkimi ne Rrugen e Durresit. Ka nje siperfaqe totale prej 12

  Tiranë 11 tetor 10:50
  109.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tirane

  Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe

  Tiranë 11 tetor 10:50
  150.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE

  Shitet apartament 1+1+depo ne Rrugen e Bogdaneve. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe ga

  Tiranë 11 tetor 10:49
  98.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT MODERN 2+1+2 NE DON BOSKO
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT MODERN 2+1+2 NE DON BOSKO

  Apartament super luksoz per shitje ne zonen e Don Boscos. Apartamenti ka siperfaqe prej 120m2 me pla

  Tiranë 11 tetor 10:43
  127.000 €
 • 10 foto
  SHITET 1+1 NE KOMBINAT 36.000 EURO
  Apartment / Banesa

  SHITET 1+1 NE KOMBINAT 36.000 EURO

  Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Qelqit, ne Kombinat. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 56

  Tiranë 11 tetor 10:42
  36.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE ZOGU I ZI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE ZOGU I ZI

  Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi perball Ring Center. Apartamenti ka siperfaqe prej 76m2 dhe or

  Tiranë 11 tetor 10:42
  90.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TE DELIJORGJI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TE DELIJORGJI

  Shitet apartament 1+1 tek Delijorgji afer Rruges se Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe totale 67m2 dh

  Tiranë 11 tetor 10:42
  70.000 €
 • 11 foto
  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT
  Shtepi / Vila

  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT

  APARTAMENT TEK REZINDENCA KODRA E DIELLIT 2 , APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 3 DHOMA GJUMI , 2 T

  Tiranë 11 tetor 10:42
  1.100 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT

  Shitet apartament 2+1+2 mbi Komune te Parisit, ne Rrugen Rapo Hekali. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Tiranë 11 tetor 10:41
  103.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE HARRY FULTZ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE HARRY FULTZ

  Shitet apartament 2+1+2 prane Harry Fultzit, pas Kompleksit Panorama. Apartamenti ka siperfaqe total

  Tiranë 11 tetor 10:41
  100.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT ME QERA 3+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT ME QERA 3+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK

  Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik, rruga qe te con tek Residenca Kodra e Diellit 1.

  Tiranë 11 tetor 10:38
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi
  Garazh

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje

  Tiranë 11 tetor 10:29
  17 €
 • 0 foto
  shitet garsoniere
  Apartment / Banesa

  shitet garsoniere

  apartamenti ndodhet ne rrugen xhanfize keko te varri bamit prane kompleksit lugano ne nje pallat ne

  Tiranë 11 tetor 10:20
  38.000 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1 tek eleonora k.diellit  M.nderrimi
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 tek eleonora k.diellit M.nderrimi

  Shitet 1+1 tek eleonora Kati 0 Mund te nderrohet me makine te vogel deri tek 12-13 m euro ! Cmimi :

  Tiranë 11 tetor 10:10
  30.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR !!!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR !!!

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 110m2 . Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashen

  Tiranë 11 tetor 10:07
  58.000 €
 • 11 foto
  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme
  Apartment / Banesa

  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme

  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme cmimi 75000 euro tel 0694250110

  Tiranë 11 tetor 10:06
  75.000 €
 • 0 foto
  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili
  Garazh

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C

  Tiranë 11 tetor 09:57
  18.000 €