Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Dje, 11:41
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Dje, 11:41
  95.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

  Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin e 4 te fundit, ne nje pallat egzistues me tulla.Apartament

  Tiranë Dje, 11:41
  50.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68.5m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh ne Rr e Barrikadave buze rrug

  Tiranë Dje, 11:41
  75.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,

  Shitet Apartament 2+1 me sip,122m ne katin e 6 te fundit,mund te organizohet edhe ne 3+1,Apartamenti

  Tiranë Dje, 11:40
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 2+1+2 tek Hipoteka ne nje kompleks te ri.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1+2 tek Hipoteka ne nje kompleks te ri.

  Shitet apartament 2+1+2 tek Hipoteka ne nje kompleks te ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej

  Tiranë Dje, 11:24
  91.000 €
 • 11 foto
  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE
  Shtepi / Vila

  Shtepi privateTirane 400M2 Rr BESA ME HIPOTEKE

  ME HIPOTEKE Shtepia eshte termoizoluar komplet dhe e suvatuar me grafiato te bardhe cilesi e pare dh

  Tiranë Dje, 11:18
  150.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te St,Dinamo

  Apartament me sip 94 m² te Rruga Mihal Popi. Ap eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje

  Tiranë Dje, 11:08
  95.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti

  Shitet Apartament 3+1, me sip 118 m², ne katin e 8 te fundit,totalisht e mobiluar, e pajisur me ash

  Tiranë Dje, 11:08
  77.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Dje, 11:08
  135.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani

  Shitet Apartament 1+1 me sip,70.5 ne katin e 4 banim ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit max 3

  Tiranë Dje, 11:07
  64.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Dje, 11:07
  62.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin 4 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,pallati esh

  Tiranë Dje, 11:07
  85.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,76m te brendshme ne katin e 3 ose i 2 banim. Apartamenti esht

  Tiranë Dje, 11:07
  87.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Mine Peza

  Zona/Rruga : Mine Peza Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 66m, ne rrugen Mine Peza, prane ish Conad

  Tiranë Dje, 11:06
  66.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake. Shitet Apartament 1+1 me s

  Tiranë Dje, 11:06
  65.000 €
 • 8 foto
  Okazion 3+1 390 Euro\m katror Me Hipotek
  Apartment / Banesa

  Okazion 3+1 390 Euro\m katror Me Hipotek

  Shitet Apartament 3+1+2 me orjentim Juglindje hyrje shum e bollshme kati 5 me dy tualete ndricim nat

  Tiranë Dje, 10:32
  56.500 €
 • 6 foto
  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.

  Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue

  Tiranë Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi kit me Dru Kedër
  Shtepi / Vila

  Shtepi kit me Dru Kedër

  Informazion per Drurin e Kedërit: Eshte një dru me rrëshirë aromatike. Per rrjedhoje edhe trungjet

  Tiranë Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament 2+1+BLK Kati 7, 107 m² 75.000 Euro (Bulevardi i Ri-Astir)
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1+BLK Kati 7, 107 m² 75.000 Euro (Bulevardi i Ri-Astir)

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Bulevardit te ri ne Astir - Kompleksi Molla. Ap

  Tiranë Dje, 10:24
  75.000 €
 • 0 foto
  SHITET VEND PARKIMI
  Garazh

  SHITET VEND PARKIMI

  Shitet vendparkimi ne nje pallat te ri 5 katesh prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat.

  Tiranë Dje, 10:16
  7.000 €
 • 10 foto
  Okazion Apartament 3+1 /
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 3+1 /

  Apartamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit ne rrugen Reshit Petrela ne pallat buze rruge. Ndo

  Tiranë Dje, 10:07
  136.000 €
 • 4 foto
  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendod

  Tiranë Dje, 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Panorama dhe hipotekes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Panorama dhe hipotekes

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 prane hipotekes Tirane.Apartamenti eshte me hipoteke.Ndodh

  Tiranë Dje, 09:48
  117.000 €
 • 11 foto
  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT
  Shtepi / Vila

  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT

  APARTAMENT TEK REZINDENCA KODRA E DIELLIT 2 , APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 3 DHOMA GJUMI , 2 T

  Tiranë Dje, 09:42
  1.100 €
 • 4 foto
  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor
  Apartment / Banesa

  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor

  Ne periferi te qytetit, 20m larg unazes te madhe ne nje zone me gjelberim ajer te paster dhe larg zh

  Tiranë Dje, 09:30
  33.000 €
 • 2 foto
  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi
  Garazh

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje

  Tiranë Dje, 09:26
  17 €
 • 11 foto
  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme
  Apartment / Banesa

  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme

  Okazion Shitet Dyqan 48m2 tek kryq. Min Jashtme cmimi 75000 euro tel 0694250110

  Tiranë Dje, 09:06
  75.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Golem, ngjitur me vilat e reja.

  Shitet apartament ne Golem. I mobiluar totalisht. Ka nje dhome te madhe, nje sallon te madh dhe nje

  Kavajë Dje, 09:04
  37.000 €
 • 0 foto
  Dyqan okazion
  Apartment / Banesa

  Dyqan okazion

  Rruga Selman Riza 500 metra mbi maternitetin e ri shitet dyqan me cmim okazion 1200€ metri ku po inv

  Tiranë Dje, 08:10
  77.000 €
 • 5 foto
  Apartament prej 126m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 126m2 ne Tirane

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes urgjent shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ball

  Tiranë Dje, 07:35
  750 €
 • 10 foto
  Shitet apartament.ne bulevardin e ri te tiranes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament.ne bulevardin e ri te tiranes

  Shitet apartament tek bulevardi i ri i tiranes,92 m2 2+1..me hapsira dhe punime cilesore ,fasade e

  Tiranë Dje, 07:34
  67.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  Garazh

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Dje, 07:32
  5.500 €
 • 9 foto
  Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,
  Shtepi / Vila

  Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

  Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke

  Tiranë Dje, 07:11
  270.000 €
 • 0 foto
  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 71m2 rruga komuna e parisit

  Apartament 1+1. 71m2 kati i dyte.pallat i ri. Me ashensor Me ballkon E mobiluar Me certifikat

  Tiranë Dje, 03:12
  55.000 €
 • 5 foto
  Okazion!!Super Apartament tek giimnazi Petro Nini!
  Apartment / Banesa

  Okazion!!Super Apartament tek giimnazi Petro Nini!

  Shitet apartament 2+1, + ballkon + tualet me super investim dhe punime teper cilesore. Apartamenti e

  Tiranë 19 shkurt 23:37
  130.000 €
 • 3 foto
  Okazion Super Apartament-Rezidenca Shato Linza!
  Apartment / Banesa

  Okazion Super Apartament-Rezidenca Shato Linza!

  Ne nje nga zonat me te qeta🌳🌲🌿 te pastra dhe me nje gjelberim natyral prane Hotelit Shato Linza ne m

  Tiranë 19 shkurt 22:53
  95.000 €
 • 2 foto
  Vile e re 3 kateshe ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile e re 3 kateshe ne Tirane

  shitet Vile e Re OKAZION..300m2 ndertim .500m2 truall me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 19 shkurt 20:56
  170.000 €
 • 6 foto
  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes
  Apartment / Banesa

  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes

  Prsh: Shitet Apartament te ish-parku i autobuzave rruga Kongresi i lushnjes!Apartment esht i komplet

  Tiranë 19 shkurt 19:57
  70 €
 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  Garazh

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë 19 shkurt 19:48
  57.500 €
 • 7 foto
  apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  apartament 1+1

  Shes apartament 1+1 , me siperfaqe totale 63 m2 ,ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri

  Tiranë 19 shkurt 19:04
  35.000 €
 • 4 foto
  OKAZION 2+1 me Hipoteke, ne Bllok tek Juridiku
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 me Hipoteke, ne Bllok tek Juridiku

  OKAZION! Pallat ekzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar kendshem! 78 metra katror i hipotekuar pl

  Tiranë 19 shkurt 17:50
  99.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO

  Shitet apartament 3+1+2 ne nje nder komplekset me te mira ne Don Bosko. Organizimi i apartamentit es

  Tiranë 19 shkurt 16:48
  123.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

  Shitet apartament 2+1 tek liqeni i thate , rruga Peti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim ne

  Tiranë 19 shkurt 16:38
  79.000 €
 • 6 foto
  Appartament 2+1+B ** Shkembim - Rruga Ali Demi **
  Apartment / Banesa

  Appartament 2+1+B ** Shkembim - Rruga Ali Demi **

  Appartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 home ndejtje, nji guzhine te haper, nje banjo, nee koridor te gjate

  Tiranë 19 shkurt 16:18
  75.000 €
 • 1 foto
  Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

  Organizimi: Kati 4 109.3 m2 2 dhoma gjumi 2 tualet 103 556 EURO Apartmenti shitet me një garazh

  Tiranë 19 shkurt 15:53
  103.556 €
 • 6 foto
  APARTMENT PRANE CONCORD CENTER, RRUGA 5 MAJ
  Apartment / Banesa

  APARTMENT PRANE CONCORD CENTER, RRUGA 5 MAJ

  Shitet 1+1 , 49m² , me ballkon , me hipoteke 870€ m² (i diskutueshem)

  Tiranë 19 shkurt 15:48
  42.630 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 65m dy dhoma guzhin banjo.

  Banese private me 340metra toke Rruga3 Vellezerit kondi. Ngjitur me vilat amerikane Tirane. Me cer

  Tiranë 19 shkurt 15:36
  115.000 €
 • 0 foto
  Apartament prj 124m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prj 124m2 ne Tirane

  Mbi shkollen e mesme Petro Nini, perballe me liqenin artificial, shitet apartament 124 m2,teresisht

  Tiranë 19 shkurt 15:10
  160.000 €
 • 0 foto
  shitet 2+1 ORIONI
  Apartment / Banesa

  shitet 2+1 ORIONI

  Shitet apartament në rrugën e Dibrës në Kompleksin Orion, Tower Bridge 3. Apartamenti ndodhet në kat

  Tiranë 19 shkurt 14:27
  87.000 €