Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 3 foto
  Apartamente
  Apartment / Banesa

  Apartamente

  Shiten apartamente ne linze ne zone shume te qete Apartamenten jane 2+1 Kane pamje shume te bukur

  Tiranë 15 shkurt 14:34
  500 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko

  Apartament; 3 dhoma gjumi+ sallon+ kuzhine+ ballkon+ 2 banjo. Pallat i Ri (ndertuar ne 2011) dhe me

  Tiranë 15 shkurt 14:05
  107.000 €
 • 12 foto
  shitet 2+1 105m + garazh kat1 , xhamlliku, rossman
  Apartment / Banesa

  shitet 2+1 105m + garazh kat1 , xhamlliku, rossman

  Shitet apartament te xhamlliku , pallati i ri ,pallati rossman lala, perball conad , kati i 3 (ose i

  Tiranë 15 shkurt 12:37
  95.000 €
 • 0 foto
  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh
  Garazh

  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman

  Tiranë 15 shkurt 11:55
  98.000 €
 • 0 foto
  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit
  Garazh

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, ne Rrugen Marko Bocari, P. 6, afer Liqenit, me certifikate te rregult

  Tiranë 15 shkurt 11:43
  18.700 €
 • 5 foto
  Shitet apartament Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament Golem

  SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE GOLEM PRANE RRUGES SE DETIT.APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE TE MIRE

  Kavajë 15 shkurt 10:44
  32.000 €
 • 11 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

  Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipër

  Tiranë 15 shkurt 10:04
  164.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX

  Shitet Apartament në rezidencën Kodra e Diellit. Është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, sallon, ambient

  Tiranë 15 shkurt 09:08
  130.000 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament Rr. Jordan Misja afer Bulevardit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rr. Jordan Misja afer Bulevardit

  Shitet Apartament Rr. Jordan Misja afer Bulevardit te Ri Tirane Siperfaqe Totale 70 m 1+1 e Mobilua

  Tiranë 14 shkurt 16:10
  62.000 €
 • 1 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  𝗝𝗲𝗻𝗶 𝗱𝘂𝗸𝗲 𝗸ë𝗿𝗸𝘂𝗮𝗿 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁? 𝗚𝗷𝗲𝗻𝗶 𝘇𝗴𝗷𝗶𝗱𝗵𝗷𝗲𝗻 𝘁𝗲𝗸 𝗻𝗲! LIM-EM ofron për ju apartament me: ✔𝗞𝗼𝗻f𝗶𝗴

  Tiranë 14 shkurt 15:30
  119.860 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK!

  Shitet apartament 2+1 ne Fresk! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor dh

  Tiranë 14 shkurt 15:07
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITET 2+1+2 NE FRESK !!!
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1+2 NE FRESK !!!

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon nden

  Tiranë 14 shkurt 15:02
  60.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI,TIRANE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI,TIRANE

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE 54 M2.APARTAMENTI NDODHET PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI.APARTAMENTI

  Tiranë 14 shkurt 13:22
  5.500.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion, Banese 2+1 Tirane
  Apartment / Banesa

  Okazion, Banese 2+1 Tirane

  Perjetoni stilin modern te jeteses ne Rezidencen me te re ne Tirane. I pozicjonuar ne Rrugen e Kava

  Tiranë 14 shkurt 13:20
  99 €
 • 2 foto
  Apartament ne shitje tek Selvia
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje tek Selvia

  Shitet Apartament 1+1, ne pallat të ri. Shitet i mobiluar. Me hipoteke. Tek Kompleksi Halili

  Tiranë 14 shkurt 12:23
  82.000 €
 • 4 foto
  Apartamenti i fundit laprak
  Apartment / Banesa

  Apartamenti i fundit laprak

  Shitet apartament me siperfaqe 110 m2..3+1 plus 91 m2 verand nga tre anet ..kati i shtate banim ..me

  Tiranë 13 shkurt 17:25
  680 €
 • 4 foto
  Apartament 1+1+A+BLK+WC Kati 6, 84 m² rest.Fresku
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1+A+BLK+WC Kati 6, 84 m² rest.Fresku

  Apartament 1+1 ne zonen e Freskut, afer supermarket Hippo. Kati i 6 me ashensor zone mjaft e qete d

  Tiranë 13 shkurt 16:38
  38.500 €
 • 3 foto
  shitet toke kamez
  Truall / Toke

  shitet toke kamez

  shitet toke ne kamez kasalle Informacion mbi token : siperfaqja e saj > 2000 m2 me certifikate pro

  Tiranë 13 shkurt 15:49
  25 €
 • 7 foto
  Apartament ne shitje prane Komunes se Parisit
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje prane Komunes se Parisit

  Shitet super apartament prane Komunes se Parisit, rruga Robert Shvarc. Apartamenti eshte ne rrugen e

  Tiranë 13 shkurt 13:57
  128.000 €
 • 9 foto
  Super apartament ne Shitje te Kodra e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Super apartament ne Shitje te Kodra e Diellit.

  SHITET SUPER APARTAMENT!!! Ne residencen kodrra e diellit 1 Tirane. Apartamenti eshte 117m2, eshte i

  Tiranë 13 shkurt 13:56
  149.000 €
 • 2 foto
  Super apartamente ne Shitje tek Square 21
  Apartment / Banesa

  Super apartamente ne Shitje tek Square 21

  Shiten apartamente tek square 21, ngjitur policis bashkiake, apartamentet jane 1+1, 2+1 dhe 3+1, Apa

  Tiranë 13 shkurt 13:56
  1.100 €
 • 9 foto
  super apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  super apartament 2+1

  shitet super apartament 2+1 ,me hipoteke , i shtruar me parket , dritaret dopio xham duralumin,me g

  Tiranë 13 shkurt 11:28
  64.000 €
 • 12 foto
  Super apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Super apartament 2+1

  Shes super apartament 2+1 ,me 2 tualete ,ku njeri eshte me dritare, me korridor shperndares . Aparta

  Tiranë 13 shkurt 11:26
  100.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ

  sip.65m2..Mund te perdoret edhe per DyQAN ose ZYRE apo KLINIK etj .shitet pa mobilim. Apartamenti nd

  Tiranë 13 shkurt 09:47
  61.000 €
 • 6 foto
  2+1 te tregu ushqimor fruta perime , cmim disk
  Apartment / Banesa

  2+1 te tregu ushqimor fruta perime , cmim disk

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë 13 shkurt 09:47
  61.000 €
 • 6 foto
  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë 13 shkurt 09:47
  61.000 €
 • 1 foto
  1+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  1+1 e kompletuar

  1+1, 55m2,ne katin e 4 ,eshte i kompletuar tersisht. ap ndodhet tek casa italia rruges per shkoder k

  Tiranë 12 shkurt 21:45
  40.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,102m ne katin e 5 banim me ashensore,ne nje pallat te ri dhe

  Tiranë 12 shkurt 20:04
  100.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,128m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri,dhe teper cilesor

  Tiranë 12 shkurt 19:29
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Okazion.Shitet dyqan tek kompleksi Magnet,objekti Perseu,siperfaqe 69.5m2.Shitet per arsye mosperdor

  Tiranë 12 shkurt 18:47
  70.000 €
 • 2 foto
  OKAZION! SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITEN APARTAMENT 1+1 TEK REZ.GASSER

  Shitet apartamente 1+1 të Gasser Rezidenca, Afër Shkëmbit te Kavajës. Ky kompleks ndodhet 250 m larg

  Tiranë 12 shkurt 10:01
  29.000 €
 • 4 foto
  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes

  Apartament tek ish Parku, në rrugën Vaçe Zela, Pallat i ri, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje i madh dhe

  Tiranë 12 shkurt 08:46
  89.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tirane

  Shtepi 2 kateshe me ballkon te madh me oborr dhe baçe, me avlli, 5 dhoma, 2 banjo, paradhome e madhe

  Tiranë 12 shkurt 08:45
  150.000 €
 • 7 foto
  SUPER PAPAFINGO 162mt OKAZION!!!( NDERRIM )
  Apartment / Banesa

  SUPER PAPAFINGO 162mt OKAZION!!!( NDERRIM )

  Per arsye emigrimi shes apartament te ri tek fresku PAPAFINGO,kompleksi i sapo nderutar direkt mbas

  Tiranë 12 shkurt 07:56
  89.000 €
 • 8 foto
  APARTAMEN I MOBILUAR *135mt* OKAZION !( NDERRRIM )
  Apartment / Banesa

  APARTAMEN I MOBILUAR *135mt* OKAZION !( NDERRRIM )

  Per arsye emigrimi shes apartament te ri tek kodra e Priftit,ose dhe nderrim te mundshem me makin os

  Tiranë 12 shkurt 07:56
  79.000 €
 • 7 foto
  SUPER PAPAFINGOOO **162MT**OKAZION !! NDERROHET
  Apartment / Banesa

  SUPER PAPAFINGOOO **162MT**OKAZION !! NDERROHET

  Apartament i ri tek fresku PAPAFINGO,kompleksi i sapo nderutar direkt mbas Policis bashkiake,ose dh

  Tiranë 12 shkurt 07:56
  89.000 €
 • 10 foto
  SUPER APARTAMENT 135m2 I MOBILUAR  OKAZION !!!!!!
  Apartment / Banesa

  SUPER APARTAMENT 135m2 I MOBILUAR OKAZION !!!!!!

  Per arsye emigrimi shes apartament te ri tek kodra e Priftit,ose dhe nderrim te mundshem me makin os

  Tiranë 12 shkurt 07:55
  79.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.

  -Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne rrugen e Kavajes. -Termoizolim.,kondicioner,

  Tiranë 11 shkurt 22:09
  135.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK + POST
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK + POST

  Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon m

  Tiranë 11 shkurt 15:16
  165.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Apartamenti është i pozicionuar te fundi i rrugës \"Mihal Grameno\", te rruga \"Ali Visha\". Kati 6

  Tiranë 11 shkurt 11:02
  54.000 €
 • 8 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë 10 shkurt 23:25
  116.000 €
 • 2 foto
  Okazion Apartament 1+1 ne Qerret
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 1+1 ne Qerret

  Shitet Apartament 1+1 ne Qerret. Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte me pamje nga deti 🌅, mbrapa Hot

  Kavajë 10 shkurt 22:14
  44.880 €
 • 0 foto
  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje
  Apartment / Banesa

  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje

  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje.Apartamenti 2+1 me dy ballkone me sip 114m ne total

  Kavajë 10 shkurt 20:40
  80.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit
  Garazh

  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. • Kati 1 banim Sipërfaqja totale : 82.5 m2

  Tiranë 10 shkurt 18:33
  124.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament Rruga
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipër

  Tiranë 10 shkurt 18:32
  127.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë 10 shkurt 18:32
  81.600 €
 • 2 foto
  Shitet ap. 1+1 me cmim 63,000 Euro prane 21 Dhjeto
  Apartment / Banesa

  Shitet ap. 1+1 me cmim 63,000 Euro prane 21 Dhjeto

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 57.1 m2, me orientim Veri-Lindje. Hyrja e tij të fton në ambientin e di

  Tiranë 10 shkurt 16:50
  63.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor,

  Tiranë 10 shkurt 16:44
  117.000 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë 10 shkurt 16:39
  105.000 €
 • 0 foto
  GARAZH NE SHITJE
  Garazh

  GARAZH NE SHITJE

  SHITET GARAZH I HAPUR NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE TREGUT ELEKTRIK.GARAZHI DISPONON CERTIFIKATE PRONES

  Tiranë 10 shkurt 16:02
  10.200 €