Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 5 foto
  Mundesi Investimi: 1+1+Bllk, me Pamje Panoramike
  Apartment / Banesa

  Mundesi Investimi: 1+1+Bllk, me Pamje Panoramike

  Mundesi Investimi: Apartament Super Cilesor 1+1+Ballkon, me Pamje Panoramike, tek Kupola (Rr. Dritan

  Tiranë 5 shkurt 11:17
  67.000 €
 • 7 foto
  Shitet SUPER Duplex |165 m2 | 3+1+2Wc+ Ballkon |
  Apartment / Banesa

  Shitet SUPER Duplex |165 m2 | 3+1+2Wc+ Ballkon |

  Shitet SUPER Duplex | 165 m2 | 3+1+2Wc+ Ballkon | Rezidenca Kodra e Diellit 2 | Ndertim SUPER CILES

  Tiranë 5 shkurt 11:16
  135.000 €
 • 5 foto
  Super 2 + 1( Pas Min. se Jashtme) I Riinvestuar
  Apartment / Banesa

  Super 2 + 1( Pas Min. se Jashtme) I Riinvestuar

  Shitet Super Apt 2 + 1 ( Rr. Tefta Tashko Koco / Pas Ministrise se Jashtme ) i Mobiluar ne Kompani D

  Tiranë 5 shkurt 11:16
  140.000 €
 • 5 foto
  shitet 5000 m toke  560 m2 objekt ne kamez!
  Shtepi / Vila

  shitet 5000 m toke 560 m2 objekt ne kamez!

  SHITET Toke+ Magazine+Shtepi+Ullishte+Peme te ndrryshme frutore! Shitet toke dhe objekt magazinimi d

  Tiranë 5 shkurt 10:31
  500.000 €
 • 5 foto
  APARTAMEN 1+1
  Shtepi / Vila

  APARTAMEN 1+1

  Shitet apartament 1 + 1, ne Porcelanit, tek Xhamlliku. shitet pjeserisht i mobiluar. Eshte i perbe

  Tiranë 5 shkurt 09:44
  49.900 €
 • 9 foto
  Shitet Apartamenti 3+2 Perlat Rexhepi ish blloku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 3+2 Perlat Rexhepi ish blloku

  Shitet Apartamenti 156 m2 Kati 8 Banim • Dhoma gjumi : 3 •Banjo - 2 • Sallon •Aneks gatim

  Tiranë 5 shkurt 09:01
  2.350 €
 • 10 foto
  Okazion Apartament 3+2 Ish Blloku Perlat Rexhepi
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 3+2 Ish Blloku Perlat Rexhepi

  Shitet Apartament 3+1 ne zonen me elitare dhe me te preferuar te qytetit te Tiranes , afer tek Garda

  Tiranë 5 shkurt 09:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1

  Apartament 2+1...Sip.116m2 ...Ne katin e dyte...Pjeserisht I mobiluar....Orientimi Jug-Perendim ...

  Tiranë 5 shkurt 08:42
  93.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues

  Tiranë 5 shkurt 04:42
  40.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament ne Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Golem

  Shitet apartament i mobiluar Golem plazh, kompleksi Freskia, per arsye mos perdorimi. Apartamenti es

  Kavajë 4 shkurt 21:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender

  Ne qender te Tiranes ne rrugen e Durresit ,vetem pak metra larg sheshit Skenderbej shitet kati i tre

  Tiranë 4 shkurt 19:45
  1.100 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Shitet (2+1) 90m2 + Parkim 29m2

  OKAZION!!! Shes Apartament (2+1) 90m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore

  Tiranë 4 shkurt 18:44
  125.000 €
 • 1 foto
  Prane Stadiumit Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Prane Stadiumit Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

  📏125 m2 📞+355696023888 📍 Prane Stadiumit Qemal Stafa Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati

  Tiranë 4 shkurt 18:20
  250.000 €
 • 3 foto
  Apartament te TVSH
  Apartment / Banesa

  Apartament te TVSH

  Apartament ne shitje tek rruga Themistokli Germeni(ne krah te TVSh).siperfaqe 124 m2 ,dy dhoma gjumi

  Tiranë 4 shkurt 15:03
  260.000 €
 • 7 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi p

  Tiranë 4 shkurt 14:55
  170.000 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Apartment / Banesa

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Tiranë 4 shkurt 14:23
  100 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT

  Shitet apartament 2+1+2 mbi Komune te Parisit, ne Rrugen Rapo Hekali. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Tiranë 4 shkurt 13:17
  103.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT ME QERA 3+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT ME QERA 3+1+2 TE KOPSHTI BOTANIK

  Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik, rruga qe te con tek Residenca Kodra e Diellit 1.

  Tiranë 4 shkurt 13:15
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten apartamente te fresku
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente te fresku

  Shiten apartamente te perfunduara dhe te hipotekuara perball restorant qesarakes, pallati i ri 6 kat

  Tiranë 4 shkurt 12:56
  1 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO

  Shitet apartament 3+1+2 ne nje nder komplekset me te mira ne Don Bosko. Organizimi i apartamentit es

  Tiranë 4 shkurt 12:46
  123.000 €
 • 3 foto
  Vile 3 katshe prane Qytetit Studenti 330m²
  Shtepi / Vila

  Vile 3 katshe prane Qytetit Studenti 330m²

  Vile 3 katshe prane qytetit Studenti me.orjentim nga juglindja. Te 3 katet jane te banueshem dhe me

  Tiranë 4 shkurt 12:19
  250.000 €
 • 1 foto
  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartame t 2+1+2 me cmim okazion

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe familiare. Pozicionohet ne lindje-perendim,i ngrohte ne

  Tiranë 4 shkurt 11:09
  1.950.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TIRANA E RE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TIRANA E RE!

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Kryeqytetit, tek Tirana e Re . Organizohet ne nje

  Tiranë 4 shkurt 11:06
  62.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë 4 shkurt 10:27
  120.000 €
 • 0 foto
  okazion shitet 2+1 tek fusha aviacionit kastrati
  Apartment / Banesa

  okazion shitet 2+1 tek fusha aviacionit kastrati

  Shitet me super cmim tek fusha aviacionit apartament 2+1 me siperfaqe 97 m². Kulla A e perfunduar

  Tiranë 4 shkurt 09:59
  68.000 €
 • 5 foto
   Shtëpi 1+1 dhe 1+1 ndërrim
  Apartment / Banesa

  Shtëpi 1+1 dhe 1+1 ndërrim

  shtëpi 1+1 brënda hyrjes 1+1 ne një derë kryesore. E mobiluar. . Afër hyrjes së ambasadave zone tepe

  Tiranë 3 shkurt 21:46
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet 1+1, 68m2, rruga Fortuzi
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1, 68m2, rruga Fortuzi

  Shitet apartament 1+1 në rrugën Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e 4 (jo i fundit) të një pall

  Tiranë 3 shkurt 18:01
  65.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit!

  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit eshte 82 me dhe nje verand 10m2. Ndodhet prane gjimnazit

  Tiranë 3 shkurt 14:19
  117.000 €
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 3 shkurt 13:26
  720 €
 • 2 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 3 shkurt 13:26
  1.370 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë 3 shkurt 12:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial
  Shtepi / Vila

  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial

  Shitet ambient per biznes ngjitur me Xheko Imperial ne bllok cmimi eshte okazion 110000€ i diskutues

  Tiranë 3 shkurt 12:30
  110.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI!

  Apartamenti ndodhet ne nje ndertim egzistues ne katin e katert, jo te fundit te tij. Organizohet ne

  Tiranë 3 shkurt 12:14
  70.000 €
 • 8 foto
  Okazion 3+1 390 Euro\m katror Me Hipotek
  Apartment / Banesa

  Okazion 3+1 390 Euro\m katror Me Hipotek

  Shitet Apartament 3+1+2 me orjentim Juglindje hyrje shum e bollshme kati 5 me dy tualete ndricim nat

  Tiranë 3 shkurt 11:27
  56.500 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1, 32 mijë euro Mbi Kopshtin Botanik
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1, 32 mijë euro Mbi Kopshtin Botanik

  Okazion ! Shitet ap. 2+1, mbi rrethimin e Kopshtit Botanik, afër Kompleksit Kodra e Diellit nr. 1 d

  Tiranë 3 shkurt 09:15
  32.000 €
 • 8 foto
  SUPER PAPAFINGOOO *****162 mt ***** (NDERROHET)
  Apartment / Banesa

  SUPER PAPAFINGOOO *****162 mt ***** (NDERROHET)

  Per arsye emigrimi shes apartament te ri tek fresku PAPAFINGO,kompleksi i sapo ndertuar direkt mbas

  Tiranë 3 shkurt 08:27
  89.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 70m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire si edhe hape

  Tiranë 2 shkurt 23:07
  73.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!
  Apartment / Banesa

  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!

  Shitet dupleks ne “Komune e Parisit “ me siperfaqe 150m2 total . Kati I pare eshte I organizuar

  Tiranë 2 shkurt 23:04
  175.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë 2 shkurt 22:30
  99.000 €
 • 0 foto
  Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7,
  Apartment / Banesa

  Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7,

  Zona/Rruga : Apartamenti ndodhet ne Rr.Thoma Koxhaj afer kompleksit Çabej. Perbehet nga 2 dhoma gj

  Tiranë 2 shkurt 18:08
  650 €
 • 4 foto
   Shtepi ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tirane

  Shitet ose jepet per ndertim shtepia tek rruga 4 deshmoret ne Tirane ne rrugen kryesore shtepia e p

  Tiranë 2 shkurt 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë 2 shkurt 14:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion. shtepi Ndertese 4 kateshe
  Shtepi / Vila

  Okazion. shtepi Ndertese 4 kateshe

  Objekt kater katesh me prane Kryegjyshates dy apartmente me nga 220m2 nje magazine dyqan 220m2 bod

  Tiranë 2 shkurt 12:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Apartamenti Okazion KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti Okazion KOMUNA E PARISIT

  Disponojme apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar

  Tiranë 2 shkurt 12:16
  98.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet ne katine

  Tiranë 1 shkurt 20:03
  5.200.000 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 1 shkurt 19:09
  900 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 75m KAMEZ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 75m KAMEZ

  NE KAMEZ NE KATIN E TRETE TE PALLATIT PESEKATESH ME TULLA TE KUQE SHITET APARTAMENTI 2+1+a+b+b, PLOT

  Tiranë 1 shkurt 17:23
  46.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 Tirane, Siper Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Tirane, Siper Freskut

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke certifikat pronesie. Gati i perfunduar vetem me ca rregullime te v

  Tiranë 1 shkurt 16:11
  93.500 €
 • 4 foto
  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes

  Ne Tirane prane Prokurorise se Tiranes SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 120 m2. Apartamenti

  Tiranë 1 shkurt 14:08
  108.000 €
 • 4 foto
  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson

  Ne Tirane prane Sheshit Wilson mbas Postes 8 SHITET apartament 4+2+3+4+Garazhd me siperfaqe totale 2

  Tiranë 1 shkurt 14:07
  380.000 €