Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  SHITET Ap. 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 1
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap. 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 1

  Ne Tirane brenda Rezidences Kodra e Diellit 1 SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 113,6 m2. Ap

  Tiranë 1 shkurt 13:37
  97.000 €
 • 0 foto
  Ap 1+1 kat i 4, pallat i ri rr e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Ap 1+1 kat i 4, pallat i ri rr e Kavajes

  Ap 1+1 kat i 4 tek rr e kavajes, pallat i ri, shitet i pamobiluar. Pallati eshte ne proces legalizim

  Tiranë 1 shkurt 13:36
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 Në Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Në Astir

  Shitet apartament 1+1 në Astir , 75m2 neto.Apartamenti pozicionohet në katin e 5 të një ndërtimi të

  Tiranë 31 janar 21:17
  45.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK 9 KATESHET!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK 9 KATESHET!

  Shitet apartamenti 2+1+2 tek 9 kateshet. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma, 1 dhome ndenje, 1 ambi

  Tiranë 31 janar 13:11
  160.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN E RI, YZBERISH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN E RI, YZBERISH

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Bulevardit te ri ne Yzberish. Apartamenti ka si

  Tiranë 31 janar 12:29
  75.000 €
 • 5 foto
  shitet shtepi dy katshe
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi dy katshe

  shitet shtepi dy kateshe me siperfqe 350 katror kati par dhe kati dyt esht i kopletuar totalisht si

  Tiranë 31 janar 10:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/zona: Bllokut 📍
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA : Apartament 2+1/zona: Bllokut 📍

  🔹Apartamenti ndodhet në katin e IV- të banim, me një sip. prej 100m², pranë Tiki -Bar. 🔹Përbëhet ng

  Tiranë 30 janar 19:24
  600 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne zonen e Astirit Tirane !
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne zonen e Astirit Tirane !

  Aprtament 2+1 ne zonen e Astirit . Pallati ndodhet ne brezin e dyte me pamje nga rruga kryesore . A

  Tiranë 30 janar 18:51
  10 €
 • 5 foto
  Apartament Me Qera,Rr Tre Vellezerit Kondi
  Apartment / Banesa

  Apartament Me Qera,Rr Tre Vellezerit Kondi

  Japim Apartament me Qera 2+1 Kati Dyte sip 95 meter i Mobiluar

  Tiranë 30 janar 17:15
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi private ne Kamez
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ne Kamez

  Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve??? shitet shtepi private 1 kat me kollona b/a, ne Kamez. Sht

  Tiranë 30 janar 16:10
  70.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1, Qira, Rruga Ferit Xhajko
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1, Qira, Rruga Ferit Xhajko

  Rruga Ferit Xhajko, prane ish Restorant Durresit, jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kat

  Tiranë 30 janar 15:12
  250 €
 • 0 foto
  Dyqan okazion
  Apartment / Banesa

  Dyqan okazion

  Rruga Selman Riza 500 metra mbi maternitetin e ri shitet dyqan me cmim okazion 1200€ metri ku po inv

  Tiranë 30 janar 14:47
  77.000 €
 • 10 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €

  Shitet apartament në zonën e Kamzës në afërsi të shkollës Ibrahim Basha.Apartamenti ndodhet në katin

  Tiranë 30 janar 13:48
  43.300 €
 • 0 foto
  shitet 2+1 FRESKU
  Apartment / Banesa

  shitet 2+1 FRESKU

  SHITET APARTAMENT 2+1 Ndodhet ne rrugen e teleferikut prane restorant deliut kati 3 me hipotek , tua

  Tiranë 30 janar 13:37
  58.000 €
 • 0 foto
  shitet okazion 2+1 FRESKU
  Apartment / Banesa

  shitet okazion 2+1 FRESKU

  SHITET 2+1 Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut prane hippo market kati 5 banim , totalisht i mobi

  Tiranë 30 janar 13:37
  44.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE GARDES !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE GARDES !

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish Bllokut , prane Gardes ! Apartamenti ka siperfaqje totale 170m

  Tiranë 30 janar 11:39
  550.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shpi + 4000 Toke
  Shtepi / Vila

  Shitet Shpi + 4000 Toke

  Shitet 4000M2 Toke dhe 100M2 Shpi shum prane Saukut ne picalle ne nje zone shume te qet te Tiranes e

  Tiranë 30 janar 08:44
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit

  Shitet shtepi 2 kateshe + 600 m2 toke.Shtepia ka siperfaqe 240 m2 ndertim.Kati i pare i shtepise esh

  Tiranë 30 janar 05:57
  170.000 €
 • 15 foto
   SHITET 3+1 TE GREEN CITY
  Apartment / Banesa

  SHITET 3+1 TE GREEN CITY

  Shitet apartament apartament 3+1 ne Unazen e Re, te kompleksi Green City. Apartamenti organizohet ne

  Tiranë 29 janar 14:50
  129.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA PETI !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA PETI !

  Apartamenti ndodhet prane Kopshtit zoologjik dhe Liqenit te Tiranes ne nje nga zonat me te qeta dhe

  Tiranë 29 janar 14:39
  115.000 €
 • 0 foto
  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

  Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes ! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh..

  Tiranë 29 janar 01:50
  130.000 €
 • 8 foto
  Shitet 7+2
  Shtepi / Vila

  Shitet 7+2

  °7 dhoma me siperfaqje te ndryshme 2 banjo dhe 1 sauna °Hipotek dhe dokumentacion i rregullt °Rruga

  Tiranë 28 janar 19:11
  300.000 €
 • 8 foto
  Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartamenti 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartamenti 2+1

  Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartamenti 2+1. Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 dhe ndodhet ne

  Tiranë 28 janar 16:23
  110.000 €
 • 0 foto
  Okazion!! Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet AP 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet AP 2+1.

  Tek Kompleksi Fiori Di Bosko shitet apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 94m2.

  Tiranë 28 janar 16:23
  75.200 €
 • 3 foto
  Okazion! Tek Pallati Me Shigjeta
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek Pallati Me Shigjeta

  Te Pallati Me Shigjeta , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me siperfaqe 70 m2, i organizuar ne ambj

  Tiranë 28 janar 16:23
  62.000 €
 • 6 foto
  Astir , Rruga Teodor Keko Shitet Apartament 1+1.
  Apartment / Banesa

  Astir , Rruga Teodor Keko Shitet Apartament 1+1.

  Astir , Buze Rruges Kryesore Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 74 m2 , ndod

  Tiranë 28 janar 16:22
  55.500 €
 • 0 foto
  Fusha Aviacinit , Tek Kompleksi Turdiu Shiten Ap
  Apartment / Banesa

  Fusha Aviacinit , Tek Kompleksi Turdiu Shiten Ap

  Ne Rezidence Turdiu , Tek Fusha E Aviacionit shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale 77.8m2 . Organi

  Tiranë 28 janar 16:22
  58.500 €
 • 1 foto
  Okazion! Tek Hipoteka , Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek Hipoteka , Shitet Apartament 1+1

  Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë 28 janar 16:20
  70.800 €
 • 7 foto
  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 .
  Apartment / Banesa

  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 .

  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe ndodhet ne katin

  Tiranë 28 janar 16:19
  145.000 €
 • 11 foto
  Qerret , Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Qerret , Shitet Apartament 2+1.

  Qerret, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 105m2, ndodhet ne katin e 2-te, pj

  Tiranë 28 janar 16:19
  75.000 €
 • 1 foto
  Tek Hipoteke , Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Hipoteke , Shitet Apartament 2+1

  Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë 28 janar 16:19
  94.200 €
 • 8 foto
  Astir , Shitet Apartamet 2+1+Garazhd
  Apartment / Banesa

  Astir , Shitet Apartamet 2+1+Garazhd

  Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, i org

  Tiranë 28 janar 16:16
  68.000 €
 • 1 foto
  Okazion! Tek FIORI DI BOSKO Shitet Ap 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek FIORI DI BOSKO Shitet Ap 2+1.

  Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 95.5m2, ndodhet ne katin

  Tiranë 28 janar 16:16
  78.310 €
 • 4 foto
  Okazion! Te Selvia Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion! Te Selvia Shitet Apartament 2+1.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi mjaft cilesor , ka nje siperfaqe totale prej 10

  Tiranë 28 janar 16:15
  126.000 €
 • 5 foto
  Okazion!!! Institut Bujqesore ,Tek bregu i lumit
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Institut Bujqesore ,Tek bregu i lumit

  Institut Bujqesore,Tek bregu i lumit ,Shitet , shtepi private dhe toke. Shtepia ka nje siperfaqe pre

  Tiranë 28 janar 16:15
  40.000 €
 • 7 foto
  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 .
  Apartment / Banesa

  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 .

  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65.63 m2 ,

  Tiranë 28 janar 16:15
  55.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Tirana Golden Park
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Tirana Golden Park

  shitet 2+1, 78 m2. Apartamenti eshte i investuar ne menyre moderne, ndodhet ne nje zone shume te ak

  Tiranë 28 janar 13:32
  68.000 €
 • 0 foto
  Shtepi fshati ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Shtepi fshati ne Tirane

  Ne rrethinat e Tiranes bleje shtepi me pake toke. 0696181110

  Tiranë 28 janar 10:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET SHTEPIA NE KODER KAMEZ
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE KODER KAMEZ

  Shitet shtepi e legalizuar me certifikate pronesie, ne kushte shume te mira per arsye emigrimi. Sip

  Tiranë 27 janar 22:22
  200.000 €
 • 9 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"

  🔸️Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i V- të banim, mbrapa hotel "Per

  Tiranë 27 janar 14:57
  25.000 €
 • 3 foto
  OKAZION: Shitet Truall/zona: "Laknas"📍
  Truall / Toke

  OKAZION: Shitet Truall/zona: "Laknas"📍

  🔹️Trualli ka një sipërfaqe prej 3000m2, pozicionohet pranë autostradēs për në Rinas, zonën e Laknas.

  Tiranë 27 janar 14:22
  90.000 €
 • 5 foto
  SHITET: AMBJENT BIZNESI ZONA ASTIR
  Apartment / Banesa

  SHITET: AMBJENT BIZNESI ZONA ASTIR

  🔹️️Ambjenti ndodhet nëkat përdhe, në çertifikatë (Njësi), jo apartament. 🔹️Ambjenti funksionion akt

  Tiranë 27 janar 13:45
  125.000 €
 • 10 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐧 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐭𝐞𝐤 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 "𝐓𝐡𝐞 𝐓𝐨𝐮𝐜𝐡 𝐨𝐟 𝐒𝐮𝐧 "
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐧 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐭𝐞𝐤 𝐊𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐤𝐬𝐢 "𝐓𝐡𝐞 𝐓𝐨𝐮𝐜𝐡 𝐨𝐟 𝐒𝐮𝐧 "

  Një kompleks rezidencial modern i vendosur në pjesën juglindore të Tiranës. Ndodhet vetëm 0.5 km ng

  Tiranë 27 janar 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET 1+1 TE 5 MAJ
  Apartment / Banesa

  SHITET 1+1 TE 5 MAJ

  Apartamenti ndodhet ne rrugen "5 Maji", te Concord Center. Organizonet ne nje sallon ndenje se bashk

  Tiranë 27 janar 11:31
  45.000 Lek
 • 10 foto
  APARTAMENT NE SHITJE 2+1 - KODRA E DIELLIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE 2+1 - KODRA E DIELLIT

  Shitet Apartament 2+1+2 me Sip bruto 92M2 dhe neto 80M2 . Ndodhet ne Rrugen Kodra e Diellit, prane u

  Tiranë 27 janar 10:14
  89.800 €
 • 2 foto
  Shtëpi dhe truall. Pezë Helmes 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20km nga plazhi
  Shtepi / Vila

  Shtëpi dhe truall. Pezë Helmes 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20km nga plazhi

  PEZE HELMES 10 km nga qendra e Tiranes dhe 20 km nga deti Shtëpi dykatëshe me 1500m2 truall Nder

  Tiranë 26 janar 19:04
  270.000 €
 • 0 foto
  Apartament Fiori di bosko
  Apartment / Banesa

  Apartament Fiori di bosko

  Shitet apartament te Don Bosko , Pallatet e Dulakut 1+1=65,4 m2, Kati i 7- te jo i fundit

  Tiranë 26 janar 17:20
  59.000 €
 • 9 foto
  Apartamente te botaniku
  Apartment / Banesa

  Apartamente te botaniku

  Shiten apartamente 1+1 2+1 3+1 te kopshti botanik.mundesi nderrimi

  Tiranë 26 janar 17:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION SAUK I RI SHTITET/ NDERROHET
  Shtepi / Vila

  OKAZION SAUK I RI SHTITET/ NDERROHET

  OKAZION!! SAUK I RI, SHITET SHTEPI PRIVATE. Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-të dhe bodr

  Tiranë 26 janar 16:41
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 Te zona e Unazes Re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Te zona e Unazes Re

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2 ne zonen e Astirit,Unaza e Re,prane stacionit te urbanit.Ap

  Tiranë 26 janar 15:33
  43.000 €