Patundshmeri në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 7 foto
  Aprtament ne pallat te ri
  Apartment / Banesa

  Aprtament ne pallat te ri

  Aprtamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit, eshte banuar vetem per nje vit. Eshte i pamobiluar

  Vlorë Sot, 22:41
  39.000 €
 • 8 foto
  Shtepi cmim i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shtepi cmim i diskutueshem

  Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje banese dykateshe dhe tek zona e dykatesheve prane postes se Ç

  Vlorë Sot, 21:48
  50.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje, cmim ekonomik
  Apartment / Banesa

  Shtepi ne shitje, cmim ekonomik

  Shtepia ndodhet ne zonen e dykatesheve ne Vlore prane postes se Çoles. Jane 2 dhoma gjumi, nje sallo

  Vlorë Sot, 21:17
  50 €
 • 5 foto
  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë
  Apartment / Banesa

  Apartment tek Kompleksi Diamond Hill Vlorë

  Shitet apartament tek kompleksi Diamond Hill Vlorë. Sipërfaqja 50 m2 1+1 plus ballkon. I mobiluar.

  Vlorë Sot, 17:23
  55.000 €
 • 4 foto
  Shiten Apartamente Sarande Okazion!! Me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shiten Apartamente Sarande Okazion!! Me hipoteke

  Shiten apartamente okazion me hipoteke nga krahu i detit vendodhja rruges per Ksamil prane kanalit t

  Sarandë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi private ne hyrje te vlores
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne hyrje te vlores

  Shtepi privatene hyrje te vlores e ndertuar ne dy Kate ku kati i dyt i perfunduar me te gjith rifini

  Vlorë Sot, 13:59
  95.000 €
 • 8 foto
  Apartament Ne Lungomare
  Apartment / Banesa

  Apartament Ne Lungomare

  SHITET Apartament 1+1 60 m2, ne katin e dyte banim ne Lungomare tek Pallati ku ndodhet Konsullata It

  Vlorë Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)
  Shtepi / Vila

  Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)

  Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobilje moderne. Nuk eshte shfrytezuar pothuajse fare. F

  Vlorë Sot, 08:41
  145.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 91m2 ne katin e 6. Ne

  Vlorë Dje, 23:55
  800 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Vlore,zona Lungomare

  Shitet apartament 1+1 ne vlore,zona Lungomare. Apartamenti eshte 80 m2 ne katin e 8. Ne video eshte

  Vlorë Dje, 23:55
  850 €
 • 4 foto
  Okazion Shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi me hipotek

  Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dho

  Vlorë Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion apartament ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament ne Sarande

  Shitet apartament ne Sarande te rruga Gjergj Arianiti ( rruga e 5). Apartamenti edhe me hipoteke hy

  Sarandë Dje, 13:04
  40.000 €
 • 13 foto
  Shitet apartament 2+1 140m2 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 140m2 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande. Prona ndoshet ne nje zone te qete te qyt

  Sarandë Dje, 12:51
  95.000 €
 • 12 foto
  Apartament 3+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 3+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti, ne rrugen Butrinti Sarande.Apartamenti n

  Sarandë Dje, 12:51
  160.000 €
 • 11 foto
  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.
  Apartment / Banesa

  Shitet 700m2 truall ne Ksamil,Sarande.

  Shitet truall ne Ksamil me siperfaqe totale 700m2 nga ku 100m2 eshte siperfaqe ndertimi.Na kontakton

  Sarandë Dje, 12:51
  180.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrug

  Sarandë Dje, 12:51
  48.000 €
 • 12 foto
  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti

  Sarandë Dje, 12:49
  65.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 në Sarandë me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet në rrugën Butrinti në katin e

  Sarandë Dje, 12:48
  58.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament me pamje ballore nga deti ne Sarande

  Ofrojme per shitje Apartament 1+1 me pamje fantastike ballore nga deti ne Sarande.Prona ndodhet te

  Sarandë Dje, 12:48
  57.000 €
 • 15 foto
  Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Sarande,Shitet penthouse vija e pare ne det me pamje fantastike

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse të mrekullueshëm në Sarandë,Sic mund te shikoni

  Sarandë Dje, 12:48
  260.000 €
 • 13 foto
  OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh
  Apartment / Banesa

  OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh

  Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet n

  Sarandë Dje, 12:48
  80.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande,ne afersi te qendres 5 minuta distance me kembe larg

  Sarandë Dje, 12:48
  55.000 €
 • 14 foto
  Apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë Dje, 12:48
  150.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 2+1 130 m2 ne Sarande pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 130 m2 ne Sarande pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë Dje, 12:47
  104.000 €
 • 15 foto
  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 vija e pare ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande vija e pare ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer

  Sarandë Dje, 12:47
  57.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen butrinti ne nje zone te preferuar kryesisht nga te huajt.

  Sarandë Dje, 12:47
  64.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Shitet apartament me pamje ballore nga deti,Apartamenti eshte në katin e 4-të të një ndërtimi të ri

  Sarandë Dje, 12:47
  56.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Qender te Sarandes

  Shitet apartament 1+1 ne qender te Sarandes.Apartamenti ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem.Ndod

  Sarandë Dje, 12:47
  59.000 €
 • 14 foto
  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Shitet 4 apartamente 1+1 me pamje ballore nga deti,Pronat ndodhen ne katin e 4-të të një ndërtimi të

  Sarandë Dje, 12:47
  56.000 €
 • 13 foto
  Apartament 1+1 20 m larg detit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 20 m larg detit

  Apartament 1+1 ne shitje 20 meter larg detit ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor d

  Sarandë Dje, 12:46
  45.000 €
 • 15 foto
  Okazion Shitet Apartament i mobiluar 80 m2
  Apartment / Banesa

  Okazion Shitet Apartament i mobiluar 80 m2

  Shitet Apartament ne Sarande i mobiluar,me nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Prona ndodhet ne katin e

  Sarandë Dje, 12:46
  55.000 €
 • 11 foto
  Ndertese 3-kateshe ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Ndertese 3-kateshe ne Sarande

  Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga det

  Sarandë Dje, 12:46
  120.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë Dje, 12:46
  54.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne nje zone te preferuar te qytetit dhe prane cd

  Sarandë Dje, 12:46
  58.000 €
 • 13 foto
  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse me pamje ballore ne Sarande

  Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër

  Sarandë Dje, 12:46
  215.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 3+1 Me 2 Ballkone
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 Me 2 Ballkone

  Shitet apartament me pamje nga deti në një zonë të qetë të qytetit prane Marines. Apartamenti ndodhe

  Sarandë Dje, 12:45
  65.000 €
 • 12 foto
  Papafingo fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Papafingo fantastike ne Sarande

  Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te

  Sarandë Dje, 12:45
  190.000 €
 • 10 foto
  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe per shitje ne Sarande

  Ofrohet per shitje vile 2 kateshe me siperfaqe 500 m2 toke dhe 300 m2 ndertim.Kati i pare ka siperfa

  Sarandë Dje, 12:44
  350.000 €
 • 5 foto
  Godine 4-kateshe ne shitje
  Shtepi / Vila

  Godine 4-kateshe ne shitje

  Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjete

  Sarandë Dje, 12:44
  188.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha 10min ne kembe distance nga plazhi.Apartamen

  Sarandë Dje, 12:44
  100.000 €
 • 15 foto
  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit
  Apartment / Banesa

  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i mobiluar.Ka nje

  Sarandë Dje, 12:44
  61.000 €
 • 14 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Dje, 12:44
  46.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxh

  Sarandë Dje, 12:44
  44.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte

  Sarandë Dje, 12:44
  58.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri

  Sarandë Dje, 12:43
  88.000 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande

  Apartament per shitje ne Sarande, me pamje nga deti ne rrugen "Idriz Alidhima" .Prona ndodhet ne kat

  Sarandë Dje, 12:43
  60.000 €
 • 8 foto
  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere 60m2 ne Sarande

  Shitet garsoniere 60m2 ne katin e 6 ne nje zone te qete te qytetit.Mund te konsiderohet dhe si inves

  Sarandë Dje, 12:42
  45.000 €
 • 13 foto
  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 i mobiluar me pamje nga deti

  Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti

  Sarandë Dje, 12:42
  100.000 €
 • 15 foto
  OKAZION Apartament 2+1 120m2 ,pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 2+1 120m2 ,pamje ballore nga deti

  Shitet Apartament 2+1 te Rruga Butrinti prane disco mango.Pozicionohet ne katin e trete te nje palla

  Sarandë Dje, 12:42
  82.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbas

  Sarandë Dje, 12:42
  37.000 €