Patundshmeri
Shqipëri

Patundshmeri në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!

  Apartamente duke nisur nga 20,000€! Apartamente me pishina nga 45,000€! Vila me pishina nga 120,000€

  Tiranë Sot, 20:23
  20.000 €
 • 7 foto
  Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

  OKAZION Shitet shtepia, OKAZION Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 e hapsira e brendshme dhe rreth

  Tiranë Sot, 20:19
  1 €
 • 7 foto
  Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar
  Apartment / Banesa

  Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

  OKAZION Shitet shtepia, OKAZION Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 e hapsira e brendshme dhe rreth

  Tiranë Sot, 20:19
  6 €
 • 7 foto
  Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1,
  Shtepi / Vila

  Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1,

  Rruga Eduard Mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, Shi

  Tiranë Sot, 20:19
  110.000 €
 • 9 foto
  Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1
  Apartment / Banesa

  Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1

  Rruga Eduard Mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, Shi

  Tiranë Sot, 20:19
  110.000 €
 • 11 foto
  Okazion tek Blloku Shitet Ambjent per Biznes,55 m2
  Apartment / Banesa

  Okazion tek Blloku Shitet Ambjent per Biznes,55 m2

  Okazion tek Blloku, Shitet Ambjent per Biznes, 55 m2, afer rruges kryesore Tirane, zona e Bllokut,

  Tiranë Sot, 20:19
  110.000 €
 • 7 foto
  Shitet 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

  Shitet shtepia, Apartament 2+1, 4 ballkone 94 m2 e banueshme Kati 4, Pallat i ri, me ashensor Mobi

  Tiranë Sot, 20:19
  75.000 €
 • 8 foto
   Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit

  Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit, 116.000 Euro Rruga Trendafili i Bardhe, 50 m nga R

  Tiranë Sot, 20:19
  116.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000

  OKAZION, SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE - 160.000 EURO Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin

  Lezhë Sot, 20:19
  160.000 €
 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Sot, 20:19
  87.000 €
 • 3 foto
  Apartament per shitje tek shkolla e baletit 3+1
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje tek shkolla e baletit 3+1

  Shitet apartament me tulla te bardha tek shkolla baletit. Apartament eshte rinovuar para 10 viteve,

  Tiranë Sot, 20:18
  82.000 €
 • 9 foto
  Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament

  Tirane, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, afer Tregut Elektrik, perballe Minibashkise 2, Shitet Apartame

  Tiranë Sot, 20:18
  121.600 €
 • 7 foto
  Tirane Shitet Apartament 117 m2 tek Juridiku
  Shtepi / Vila

  Tirane Shitet Apartament 117 m2 tek Juridiku

  Rruga Milto Tutulani, 30 m nga Fakulteti Juridik Shteteror, shitet Apartament 2+1, 117 m2, ne Katin

  Tiranë Sot, 20:18
  152.100 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu

  Okazion Fantastik, Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Club Alcatraz, Sh

  Lezhë Sot, 20:18
  160.000 €
 • 6 foto
  Apartament rruga iliria plazh durrès
  Apartment / Banesa

  Apartament rruga iliria plazh durrès

  Apartamenti ka 2 dhoma sogiorno guzhin 2 bonjo ballkon hapèsir parkimi i pèrbashkèt i pallatit mè k

  Durrës Sot, 20:18
  62.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro

  Zona Vasil Shanto, afer KESH, ne Rr. Robert Shvarc Shitet Apartament 2+1, ne Katin e 7 dhe te fundit

  Tiranë Sot, 20:17
  76.000 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit

  Rruga Trendafili i Bardhe, 50 m nga Rezidenca Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1, 106 m2, Kati 2

  Tiranë Sot, 20:17
  116.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PER

  Durrës Sot, 20:13
  42.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENT AFER BREGUT TE DETIT NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT AFER BREGUT TE DETIT NE PLAZH

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE, I PAJISUR ME DOKUMENTA. PE

  Durrës Sot, 20:12
  42.000 €
 • 1 foto
  Okazion Apartament ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament ne Tirane

  Shitet dyqan kati 1-re, buze rruges kryesore,Rr. Tefta Tashko, prane zyrave te punes. Siperfaqja 48

  Tiranë Sot, 20:09
  74.000 €
 • 11 foto
  JEPET SHTEPI ME QERA UBT
  Shtepi / Vila

  JEPET SHTEPI ME QERA UBT

  Jepet shpi me qera 2+1 e mobiluar shum mire ne institut bujqesor UBT 50 m nga rrethi i institutit

  Tiranë Sot, 20:06
  200 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC

  APARTAMENT 96 M2, KATI 8 ME ASHENSOR,ME HIPOTEKE,TE STADIUMI POGRADECIT 50 M NGA RRUGA KRYESORE.

  Pogradec Sot, 20:06
  42.000 €
 • 2 foto
  shtepi ne shitje
  Apartment / Banesa

  shtepi ne shitje

  Apartamentet ndodhen ne katin e 3/te te nje dyqani dy katesh .Hyrja e apartamenteve eshte me ashens

  Vlorë Sot, 20:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  APARTAMENT fantastik në SHITJE!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT fantastik në SHITJE!

  Me hipotekë Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati 4-katesh në Rezidencën Kodra e Dielli

  Tiranë Sot, 20:04
  125.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Elbasan

  Shitet

  Elbasan Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Sot, 19:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

  Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem

  Durrës Sot, 19:58
  55.000 €
 • 9 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Apartamenti eshte nje ndertese e re 3-kateshe ne ane te rruges dytesore prane Tregut te Orizit. Nder

  Vlorë Sot, 19:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 me sip,85m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri dhe super cilesore,me ashensor

  Sarandë Sot, 19:47
  67.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne rr Muhamed Gjollesha
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne rr Muhamed Gjollesha

  Rr. Muhamed Gjollesha, prane Ring Center. Shitet Super Apartament 1+1 +1 tualet+1 ballkon, sip te br

  Tiranë Sot, 19:47
  70.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr Irfan Tomini
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr Irfan Tomini

  Shitet Apartament 125m, 2+1+2 tualete +2 ballkone, ne rrugen Irfan Tomini, ish St i fundit i Tr se R

  Tiranë Sot, 19:47
  86.900 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr e Durresit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr e Durresit

  Rruga e Durresit, buze rruge kryesore Shitet Ap. 2+1, 101 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5,

  Tiranë Sot, 19:47
  129.999 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. Me siperfaqe 90 m² ne pallat te r

  Tiranë Sot, 19:47
  55.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Yzberisht
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Yzberisht

  Yzberisht , rr Panajot Pano Shitet Apartament 3+1, 154 M2, kati 9, 2 banjo, (njera me dritare), me 2

  Tiranë Sot, 19:47
  170.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Qender te Tiranes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Qender te Tiranes

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62m, ne qender te Tiranes, tek Piazza mbrapa Muzeut Kombetar. Apa

  Tiranë Sot, 19:47
  60.000 €
 • 9 foto
  Apartament 3+1 te Rr e Kavajes, Vace Zela
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 te Rr e Kavajes, Vace Zela

  Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 120m, ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe. Ndertim i ri pa a

  Tiranë Sot, 19:47
  95.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Xhon Belushi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Xhon Belushi

  Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 112 m, ne rr Xhon Belushi, ne mes te Kodres, mbrapa Institutit Be

  Tiranë Sot, 19:47
  55.500 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Kodren e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Kodren e Diellit

  Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1+2 tualete + 2 ballkone, te Kodra e Diellit prane Kishes, me si

  Tiranë Sot, 19:47
  105.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Juridiku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Juridiku

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete,me sip,130m ne katin e 2 banim ose ne katin e 3 teknik, ne nje palla

  Tiranë Sot, 19:46
  320.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

  Shitet Apartament 2+1 me sip,85m neto pa sip te perbashketa ne katin 2 banim ose kati i 3 teknik,ne

  Tiranë Sot, 19:46
  89.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem,Sp Kontinental
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem,Sp Kontinental

  Rruga Ali Demi, Spitali Kontinental. Shitet Apartament 1+1+1 tualet+1 ballkon, sip 60m, pallat i ri,

  Tiranë Sot, 19:46
  38.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet + 1 ballkon, sip 102m,

  Tiranë Sot, 19:46
  113.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Hipoteka,rr Panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Hipoteka,rr Panorama

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone, sip 102m, ne rr Panorama, prane Hipotekes, ndertim i ri,

  Tiranë Sot, 19:46
  100.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Kongresi i Manastirit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Kongresi i Manastirit

  Rr; Kongresi i Manastirit Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon, me siperfaqe 80m, sip te brends

  Tiranë Sot, 19:46
  72.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit

  Shitet Apartament 2+1 +1 tualet + 1 ballkon me siperfaqe 80m, super kompleks, te Stacioni i Trenit,

  Tiranë Sot, 19:46
  100.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 1+1 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 1+1 me sip 60m2, te 21 dhjetori pas ambasadave, ne rrugen Frederik Shiroka. Ap gje

  Tiranë Sot, 19:46
  64.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 + dyqan ne Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 + dyqan ne Don Bosko

  ? Shitet ne Don Bosko, prane Vizion Plus ?Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m kati 2 Se bashku me ?Dyq

  Tiranë Sot, 19:46
  85.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fresk
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 84m, ne Fresk, ne rrugen Muhamet Deliu prane Hipomarket, ndertim

  Tiranë Sot, 19:46
  41.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 123m se bashku me garazhdin i cili ka nje siperfaqe prej 15m, t

  Tiranë Sot, 19:46
  112.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 2+1 me sip 110m2 te 21-Dhjetori, pas policise Bashkiake. Ndertim i ri, ne katin e

  Tiranë Sot, 19:46
  107.000 €