Patundshmeri
Shqipëri

Patundshmeri në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  Garsoniere 5 min distance nga plazhi
  Apartment / Banesa

  Garsoniere 5 min distance nga plazhi

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Sot, 10:35
  42.000 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë Sot, 10:35
  60.000 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK SHKOLLA E BALETIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK SHKOLLA E BALETIT

  Shitet apartament ne rrugen \"Mihal Grameno\". Dy dhoma, dy tualete, nje dhome ndenje dhe nje dhome

  Tiranë Sot, 10:34
  100.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande 50.000 Euro
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Sarande 50.000 Euro

  Apartmenti eshte i tipologjise 1+1, ne katin e dyte. Ndodhet ne hyrje te Sarandes, mbi hotel \"Medit

  Sarandë Sot, 10:34
  50.000 €
 • 8 foto
  Astir Shitet Super Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Astir Shitet Super Apartament 2+1.

  Astir Prane Bar Artisti Shitet Super Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 101m2 ndodh

  Tiranë Sot, 10:34
  80.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1 prane plazhit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 prane plazhit

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Sot, 10:34
  43.000 €
 • 12 foto
  APARTAMENT me Hipotek 70m2 1+1 (MOBILIM I PLOT)
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT me Hipotek 70m2 1+1 (MOBILIM I PLOT)

  Shitet Apartament 1+1 + Ballkon me Hiotek dhe Mobilim te Plot dhe Modern te Apartamentit. Siperfaq

  Tiranë Sot, 10:34
  54.000 €
 • 2 foto
  Okazion Apartament 2+1 112m2 56000Eur
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 2+1 112m2 56000Eur

  Apartament 2+1 Sip total:112m2=99,7+12,3 Cmimi:56100Eur ose 500Eur/m2 Apartamenti dhe pallati esht n

  Tiranë Sot, 10:34
  56.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112m2 dhe me pamje anesore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin

  Sarandë Sot, 10:34
  68.000 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2 ndo

  Sarandë Sot, 10:34
  100.000 €
 • 6 foto
  Apartament me qera 1+1, Mobilim i ri Sh. Shqiponja
  Apartment / Banesa

  Apartament me qera 1+1, Mobilim i ri Sh. Shqiponja

  Apartament me qera 1+1, i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner, kati 3, I pa banuar

  Tiranë Sot, 10:34
  250 €
 • 11 foto
  Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Sot, 10:33
  48.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 tek rruga e Kavajes,Spitali Gjerman
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 tek rruga e Kavajes,Spitali Gjerman

  Shitet Apartament 2+1, kati i 4, ne nje pallat te ri te administruar shume mire. Ne nje zone shume t

  Tiranë Sot, 10:33
  135.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje te mrekullueshme.Apartamenti ndodhet ne nje zone te prefer

  Sarandë Sot, 10:33
  72.000 €
 • 7 foto
  Apartament ne shitje, Ish Blloku 1+1 83m2
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje, Ish Blloku 1+1 83m2

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 83m2 ne zonen e ish-Bllokut. Perkatesisht ne pallatet e Kinema Ag

  Tiranë Sot, 10:33
  115.000 €
 • 11 foto
  Shitet ap 2+1+2 tek rrethrrotullimi i Selites
  Apartment / Banesa

  Shitet ap 2+1+2 tek rrethrrotullimi i Selites

  Shitet apartament 2+1+2, 90m2 ne katin e 5 te nje ndertimi te ri tek rrethrrotullimi i Selites. Apar

  Tiranë Sot, 10:33
  81.000 €
 • 12 foto
  Apartamente 2+1 ne Ksamil
  Apartment / Banesa

  Apartamente 2+1 ne Ksamil

  Real-Estate-Office.al Sarande

  Sarandë Sot, 10:33
  850 €
 • 6 foto
  Astir Prane Bar Artisti Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Astir Prane Bar Artisti Shitet Apartament 1+1

  Astir Prane Bar Artisti Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne

  Tiranë Sot, 10:33
  55.000 €
 • 11 foto
  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike

  Shitet papafingo ne Sarande.Prona duke qene vija e pare ne det ka nje pamje mahnitese.Ndodhet ne kat

  Sarandë Sot, 10:33
  350.000 €
 • 8 foto
  Okazion!! Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1.

  Shitet Apartament 1+1 , Tregu Elektrik/Shkolla Baletit , Prane Palester Britaniku . Apartamenti me n

  Tiranë Sot, 10:33
  45.000 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet apartament 3+1 te policia

  Shitet apartament 3+1 prane qendres te policia ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka si

  Sarandë Sot, 10:33
  80.000 €
 • 10 foto
  Apartament 2+1 ne Shitje, Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Shitje, Sarande

  Shitet apartament 2+1 ndertim i ri ne Sarande,Apartamenti ndodhet ne nje zone te mire ne katin e 4-

  Sarandë Sot, 10:33
  82.000 €
 • 7 foto
  Okazion!! Ish-Stacioni i Trenit , Shitet Ap 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Ish-Stacioni i Trenit , Shitet Ap 1+1

  Shitet Apartament 1+1 , Ish-Stacioni i Trenit , perballe arshives se shtetit . Apartamenti me nje si

  Tiranë Sot, 10:32
  58.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 2+1 tek shkolla Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 tek shkolla Siri Kodra

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe fare prane qendres, prane shkolles Siri Kodra. N

  Tiranë Sot, 10:32
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament Luksoz ne Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Luksoz ne Astir

  Shitet apartament teper Luksoz ne zonen e Astirit. Apartamenti eshte i investuar nga vete pronari m

  Tiranë Sot, 10:32
  115.000 €
 • 6 foto
  Prane Artisti Bar Oxhaku , Shitet AP 3+1.
  Apartment / Banesa

  Prane Artisti Bar Oxhaku , Shitet AP 3+1.

  Prane Artisti Bar Oxhaku , Shitet AP 3+1. apartamenti me siperfaqe 95 m2 ndodhet ne katin e 1-re te

  Tiranë Sot, 10:32
  70.000 €
 • 9 foto
  Liqeni I Tiranes / Nobis Jepet Me Qira Ap 1+1
  Apartment / Banesa

  Liqeni I Tiranes / Nobis Jepet Me Qira Ap 1+1

  Kompleksi Nobis , Jepet Me Qira Apartament 1+1 , I Pershtatshem Per Zyra. Apartamenti ka nje siperfa

  Tiranë Sot, 10:32
  450 €
 • 7 foto
  Vasil Shanto , Prane Kesh Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Vasil Shanto , Prane Kesh Shitet Apartament 2+1

  Vasil Shanto , Prane Kesh Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 98.9 m2 ndodhet

  Tiranë Sot, 10:32
  110.000 €
 • 1 foto
  Okazion!! Prane Globe Shitet Ap 1+1 Ne Ndertim
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Prane Globe Shitet Ap 1+1 Ne Ndertim

  Apartamenti eshte i tipologjise 1+1, poziciouar ne katin e 6 te banimit,momentalisht ne faze suvatim

  Tiranë Sot, 10:31
  52.700 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 ne shitje Rruga e Kavajes ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje Rruga e Kavajes ne Tirane

  Rruga e Kavajes pran Policis Bashkiake shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati 4 ( i fundit),

  Tiranë Sot, 10:31
  68.000 €
 • 2 foto
  Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet Ap 2+1
  Apartment / Banesa

  Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet Ap 2+1

  Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 95.5m2, ndodhet ne k

  Tiranë Sot, 10:31
  86.000 €
 • 1 foto
  Okazion!! Prane Globe Shitet Ap 2+1 Ne Ndertim
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Prane Globe Shitet Ap 2+1 Ne Ndertim

  Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2, poziciouar ne katin e 4 te banimit,momentalisht ne faze suvat

  Tiranë Sot, 10:31
  92.650 €
 • 7 foto
  Porcelan , Kompleksi Kolombo Shitet Ap 2+1
  Apartment / Banesa

  Porcelan , Kompleksi Kolombo Shitet Ap 2+1

  Ne Porcelan Tek Kompleksi Kolombo Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 103 m2

  Tiranë Sot, 10:31
  88.000 €
 • 12 foto
  Apartament 2+1 ne shitje Komuna e Parisit ne Tiran
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje Komuna e Parisit ne Tiran

  Rruga Medar Shtylla, prane shkolles Kristaq Rama, shitet Apartament 2+1, me Hipoteke, me siperfaqe 1

  Tiranë Sot, 10:29
  169.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze

  📍 Shkoze 🏠 Apartament 1+1 ne Shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 73 m2 + 39 m2 Verand 🆙 kati 6 me ashensor

  Tiranë Sot, 10:29
  52.000 €
 • 5 foto
  OKAZION ,APARTAMENT NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.
  Apartment / Banesa

  OKAZION ,APARTAMENT NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

  Shitet apartamenti i pamobiluar , Rruga Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundi

  Tiranë Sot, 10:28
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresk OPP18124
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Fresk OPP18124

  FUTURE HOME

  Tiranë Sot, 10:28
  54.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia

  📍 Selvia 🏠 Apartament 2+1 ne shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 100 M2 🆙 Kati 4 me ashensore 💶 Shitet 125

  Tiranë Sot, 10:28
  125.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok

  Bllok pran Piceri Era shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 (76 ne Hipotek), kati 2 pallat egzist

  Tiranë Sot, 10:28
  160.000 €
 • 10 foto
  Dupleks ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit
  Apartment / Banesa

  Dupleks ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit

  📍 Rezidenca Kodra e Diellit 1 🏠 Duplex ne Shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 160 m2 🆙 Kati 1 💶 Shitet 250

  Tiranë Sot, 10:28
  250.000 €
 • 10 foto
  Apartament per shitje 2+1 me 1 post parkimi, Don B
  Apartment / Banesa

  Apartament per shitje 2+1 me 1 post parkimi, Don B

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos, pas Vizion Plus. Disponon ambjent ndenje, kuzhina, 2 dhom

  Tiranë Sot, 10:27
  89.000 €
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, perballe Imperium Hotel ne nje nder zonat me te qeta dhe me

  Tiranë Sot, 10:27
  75.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 3+1+2 prane Bllokut te Ambasadav
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1+2 prane Bllokut te Ambasadav

  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,

  Tiranë Sot, 10:27
  160.000 €
 • 8 foto
  Shes Vile 3 kateshe
  Shtepi / Vila

  Shes Vile 3 kateshe

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rrug

  Korçë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 3 kateshe - E pershtatshme per HOTEL

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rr

  Korçë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi me 3 kate,garazh,bodrume,3 ballkone

  Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Korces, e pershtatshme per HOTEL, TAVERNE, BANESE. Vendodhja rru

  Korçë Sot, 10:27
  200.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame

  🏠Apartament 1+1 ne Shitje 📍Misto Mame, pallatet Cabej 📏Sip. 71 m2 📄Hipoteke ✅ ⬆Kati i 7 me ashen

  Tiranë Sot, 10:27
  54.000 €
 • 9 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Kontakt
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Kontakt

  📍 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt 🏠 Apartament 2+1 ne shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 94.3 m2 🆙 Kati 3

  Tiranë Sot, 10:27
  117.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Mine Peza
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Mine Peza

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete, me sip,113m neto pa hapesira te perbashketa ne katin e 5 ne nje pal

  Tiranë Sot, 10:26
  95.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Sot, 10:25
  60.000 €