Patundshmeri
Suharekë

Patundshmeri në shitje në Suharekë

 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Suharekë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Shtepia 180m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 180m2

  Pershendetje ! Shitet shtepia 🏠 me 180 m2 + oborr , shtepia posedon 6 dhoma + banjo Ndodhet ne qende

  Suharekë 14 janar 11:22
  110.000 €
 • 2 foto
  Shiten shtëpit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtëpit

  Shiten shtepit dyat se bashku ose veq e veq , shtepit jane te ndertuara me material shumë cilesor (t

  Suharekë 14 janar 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm hapjen Kanalizimeve
  Shtepi / Vila

  Bejm hapjen Kanalizimeve

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Suharekë 11 janar 09:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  banesa
  Apartment / Banesa

  banesa

  banesa shitet komplet si ne foto me Mobile,Banesa eshte e renuvune dritare,dyr,banjo,te gjitha i ka

  Suharekë 2 nëntor 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kontinjer 6 m
  Garazh

  Kontinjer 6 m

  Shitet Kontinjeri 6m i gjatë dhe 2.5 m i gjer Kontakt 044 622 840 Viber +383 44 143 134

  Suharekë 31 tetor 19:14
  1.400 €
 • 3 foto
  Kondinjer zyr
  Garazh

  Kondinjer zyr

  Shum i mir

  Suharekë 18 tetor 16:37
  1.950 €
 • 4 foto
  Kontinjera banimit
  Garazh

  Kontinjera banimit

  Shiten kontinjerat e banimit jam te paisura me klim drita ne gjendje te mir 6m i gjate 2,5m gjersia

  Suharekë 23 shtator 06:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok
  Apartment / Banesa

  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok

  Lokali gjindet ne therand perball vivafresh ne katin e dyt posedon 50 m katror asht i gatshem per fi

  Suharekë 17 shtator 23:18
  1 €
 • 0 foto
  kompani financiare
  Garazh

  kompani financiare

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Suharekë 9 shtator 23:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tokë

  Shitet shtëpia trekatëshe me 4 ari e gjys tok, shtepia është shum e bukur me garazhd gjithashtu ka

  Suharekë 7 shtator 23:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  banes per blerje
  Apartment / Banesa

  banes per blerje

  Kerkoj banes per blerje! Te interesuarit qe kan banes ne shitje ju lutem me kontaktoni ne numrin e t

  Suharekë 19 gusht 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali në Suharek ose me qera
  Apartment / Banesa

  Shitet Lokali në Suharek ose me qera

  Shes lokalin me siperfaqe 160 m2 ne perdhes ne rrugen kryesore dhe i pershtatshem per qdo lloj bizne

  Suharekë 18 gusht 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m
  Apartment / Banesa

  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m

  Jepet lokali me qera nqender per ma shum Info 049138573 viber watssap

  Suharekë 10 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë

  apartamenti ne shitje 130 m2 KATi par i banimit 3 dhoma gjumi, banjo, wc, 3 ballkone ka Edhe podr

  Suharekë 2 gusht 21:13
  650 €
 • 1 foto
  Lexoni ...
  Dhoma

  Lexoni ...

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë.. Ju dëshironi të k

  Suharekë 2 gusht 20:32
  30.000 €
 • 4 foto
  Banesa ne Suharek
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Suharek

  Banesat ne Suharek, kompleksi tek Lumi ne qender te qytetit ne Suharek, ndertimi Cima Construction,

  Suharekë 30 korrik 15:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia .shtepia asht e mobilune me gjitha paisjet qka i duhet ni shpie asht perfekt shpi.ka

  Suharekë 28 korrik 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30
  Garazh

  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30

  Shitet frigorifer nga -30 deri +30 i gjat 6m I gjer 2.5 m mund edhe ne viber te shkruni+383 44 143 1

  Suharekë 27 qershor 07:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND
  Garazh

  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND

  Kontinjerat jan 5×6 montazh mund te transportohen edhe ne bjeshk sepse jan te qmontuar ka klimen fu

  Suharekë 8 qershor 09:21
  3.500 €
 • 7 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitet banesa me 61.5 metra katror. Posedon: dhomë dite , kuzhinë , 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballk

  Suharekë 29 maj 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Urgjent Baraka
  Garazh

  Shitet Urgjent Baraka

  Shitet baraka ne gjendje shume te mire, mund te perdoret per banim ose zyre.

  Suharekë 27 maj 21:01
  1.800 €
 • 9 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Kryejm te gjitha punet ndertimorejemi te specializuar per nderitmin e shtepive tuajaposedojme te gji

  Suharekë 7 prill 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ndertojm shtepi
  Shtepi / Vila

  Ndertojm shtepi

  Kryejm te gjitha punet ndertimoreshpejt dhe kualitet te lart me standarde evropiane Hapjen e themele

  Suharekë 7 prill 13:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  shitet banesa ne qender te suharekes , banesa gjindet perball viva fresh .. banesa posedon 68 m2 , k

  Suharekë 4 prill 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtepit

  Shiten 2 shtepit ne prizren

  Suharekë 4 prill 01:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shitet orxhent
  Shtepi / Vila

  shitet orxhent

  shite shtepija me 3ari obor ne fshati nershtan ne qende afer stacijon te alltubusav shtepia ka rryme

  Suharekë 3 prill 15:09
  72.000 €
 • 2 foto
  Shtepi e drurit
  Shtepi / Vila

  Shtepi e drurit

  Shitet shtepia e drurit dimensionet 17x7.60 E ardhur nga zvicra

  Suharekë 3 prill 11:53
  5.500 €
 • 10 foto
  SHITET LOKALI AFARIST NE SUHAREKË 210m2
  Apartment / Banesa

  SHITET LOKALI AFARIST NE SUHAREKË 210m2

  SHITET LOKALI NË SUHAREKË LOKALI ËSHTË 210m2 LOKALI GJINDET MBRAPA STACIONIT TË POLICISË NË SUHAREK

  Suharekë 3 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa në shitje 28.000 €
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje 28.000 €

  Shes banesen 60 metra katror kati i 5 banesa esht e mobiluar dhe e gatshme per banim qmimi esht 280

  Suharekë 3 prill 06:20
  28.000 €
 • 0 foto
  Shes banesen 120 m2
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 120 m2

  Banesa gjendet ne qender te qytet afer Benafit Banesa posedon 4 dhoma gjumi dhe sallon kuzhin dhe d

  Suharekë 3 prill 04:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa e mobiluare. E. Re ne suharek
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluare. E. Re ne suharek

  Shitet banesa e re me mobilje e pa perdoren kati 3 Sallon Kuzhin Banjo 3 dhoma te fjetjes 2 b

  Suharekë 2 prill 17:22
  540 €
 • 0 foto
  SHITEN LOKALET AFARIST NE SHIROKË
  Apartment / Banesa

  SHITEN LOKALET AFARIST NE SHIROKË

  Shiten dy lokale ne shirok perball qendres Tregtare Planet per me shum info na telefononi 049 303 2

  Suharekë 1 prill 10:25
  1.400 €
 • 1 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepija me 5ari ne therand rruga luigj nikolla pa nr shtepija posedon te gjitha dekomenetet

  Suharekë 1 prill 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Der Garazhde
  Garazh

  Der Garazhde

  Shes deren e garazhdes e perdorur Gjermane 2.14 lartsi dhe 1.58 gjersi Dera esht funksionale dhe mja

  Suharekë 1 prill 08:01
  400 €
 • 0 foto
  Shitet banesa vetem 39 mij euro 63 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa vetem 39 mij euro 63 m2

  Shitet banesa e mobiluar ne katin e par vetem 39 mij euro me S=63 m2 banesa gjindet perball viva fre

  Suharekë 1 prill 06:04
  39.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 127m2 ne suharek
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127m2 ne suharek

  Shitet Banesa 127m² ne Suharek Banesa eshte ndertim i ri gjendet perball stacionit policis gjendet n

  Suharekë 31 mars 06:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banes ne qender te suharekes 86m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banes ne qender te suharekes 86m2

  Shitet banesa 86 m2 , ne qender te suharekes , siq shihet edhe ne foto banesa eshte ne gjendje perfe

  Suharekë 30 mars 19:51
  52.000 €
 • 15 foto
  Shitet banesa 127m² ne suharekë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127m² ne suharekë

  Shitet Banesa 127m² ne Suharek Banesa eshte ndertim i ri gjendet perball stacionit policis gjendet

  Suharekë 23 mars 17:31
  450 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Dhoma

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Sono un finanziere particolare. Faccio prestiti tra individui a persone in difficoltà finanziaria

  Suharekë 1 dhjetor 20:36
  1.200 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Garazh

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Suharekë 19 janar 11:02
  30 €