Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 12 foto
  SHITET; Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”
  Apartment / Banesa

  SHITET; Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”

  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit” ▪︎“Rezidenca "Alba", ndodhe

  Tiranë Sot, 15:47
  244.000 €
 • 12 foto
  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut

  JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut ▪︎Vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi

  Tiranë Sot, 15:46
  2.500 €
 • 15 foto
  SHITET: APARTAMENTI PER ZYRA OSE BANIM, 2+1+VERANDE, QENDER
  Apartment / Banesa

  SHITET: APARTAMENTI PER ZYRA OSE BANIM, 2+1+VERANDE, QENDER

  SHITET ; Apartament për zyra ose banim 2+1 + verandë : Qendër/Përballë Postës Qëndrore. ▪︎Apartam

  Tiranë Sot, 15:39
  120.000 €
 • 5 foto
  SHITEN;APARTAMENTE 1+1, 2+1 REZIDENCA QUIET LAKE
  Apartment / Banesa

  SHITEN;APARTAMENTE 1+1, 2+1 REZIDENCA QUIET LAKE

  SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1/zona: REZIDENCA "Quiet Lake" - Farkë. ▪︎Një kompleks prestigjoz

  Tiranë Sot, 15:39
  1.150 €
 • 11 foto
  Jepet me qera; Super apartament 2+2+ post parkimi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera; Super apartament 2+2+ post parkimi

  ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standarte europiane, si për biznes ashtu dhe për banim. Ap

  Tiranë Sot, 15:39
  1.700 €
 • 14 foto
  SHITET: Vilë 2 Kt/ RRUGA E SPITALEVE
  Shtepi / Vila

  SHITET: Vilë 2 Kt/ RRUGA E SPITALEVE

  SHITET: Vilë 2 Kt/ rruga: Niko Avrami, pranë shkollës "Bajram Curri" ▪︎ Vila ka një sip trualli pre

  Tiranë Sot, 15:37
  290.000 €
 • 10 foto
  JEPET ME QERA: Super apartament 4+1/ LIQENI I THATE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA: Super apartament 4+1/ LIQENI I THATE

  LUXURY APARTMENT FOR RENT —————————————————— ▪︎Super apartament me sipërfaqe totale 263 m²,kt V-të

  Tiranë Sot, 15:36
  900 €
 • 4 foto
   SHITET: BAR-KAFE/zona: Ish Klubi Partizani
  Apartment / Banesa

  SHITET: BAR-KAFE/zona: Ish Klubi Partizani

  SHITET: BAR-KAFE/zona: Ish Klubi Partizani ▪︎Lokali Bar- Kafe ndodhet mes kompleksesh tek ish Klu

  Tiranë Sot, 15:25
  200.000 €
 • 11 foto
   APARTAMENT PER QIRA + POST PARKIMI LUXURY APARTMENT FOR RENT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT PER QIRA + POST PARKIMI LUXURY APARTMENT FOR RENT

  APARTAMENT PER QIRA + POST PARKIMI LUXURY APARTMENT FOR RENT —————————————————— ▪︎Super apartam

  Tiranë Sot, 15:03
  600 €
 • 15 foto
  Jepet me qera: Apartament 3+2+2, Qendra ETC
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera: Apartament 3+2+2, Qendra ETC

  JEPET me qera: Super apartament 3+2 QENDRA " ETC" ETC-ja është një nga qendrat tregtare me standa

  Tiranë Sot, 15:00
  2.000 €
 • 14 foto
  SHITET: Super Vilë 2 KT+ kt -1 / Acasia Hills
  Apartment / Banesa

  SHITET: Super Vilë 2 KT+ kt -1 / Acasia Hills

  SHITET: Super Vilë 2 KT+ kt -1 /zona: Mjull Bathore Kompleksi "Acasia Hills" ▪︎Vila ndodhet në K

  Tiranë Sot, 14:58
  425.000 €
 • 10 foto
  APARTAMENT PER QIRA 3+2/zona: Piazza
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT PER QIRA 3+2/zona: Piazza

  APARTAMENT PER QIRA 3+2/zona: Piazza LUXURY APARTMENT FOR RENT —————————————————— ▪︎Super apart

  Tiranë Sot, 14:58
  700 €
 • 0 foto
  shitet: Super apartament 3+1/ Don Bosko
  Apartment / Banesa

  shitet: Super apartament 3+1/ Don Bosko

  Apartamenti ka një mobilim bashkëkohor dhe cilësor. Ndodhet prane restorant Viva

  Tiranë Sot, 14:53
  150.000 €
 • 10 foto
  SHITET 2+1+2+GARAZH NE ASTIR, PRANE 2 PALMAVE
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1+2+GARAZH NE ASTIR, PRANE 2 PALMAVE

  Shitet super apartament 2+1+2+ Garazh ne zonen e Astirit. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti es

  Tiranë Sot, 14:49
  68.000 €
 • 7 foto
  Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve
  Apartment / Banesa

  Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

  Ne shitje super-apartament 2+1 ne rrugen e Bogdaneve. Apartamenti ka siperfaqe 125m2 dhe ndodhet ne

  Tiranë Sot, 14:48
  180.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament ne Bllok
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Bllok

  Shitet Apartamenti ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nga pallatet me te mira te zones. Apa

  Tiranë Sot, 14:48
  160.000 €
 • 11 foto
  Apartament luksoz ne shitje te Rruga e Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Apartament luksoz ne shitje te Rruga e Elbasanit

  Shitet dhe jepet me qera apartament teper luksoz ne zonen me elitare te Tiranes. Nje apartament i ar

  Tiranë Sot, 14:47
  400.000 €
 • 7 foto
  Apartament Luksoz ne shitje te Liqeni i Thate
  Apartment / Banesa

  Apartament Luksoz ne shitje te Liqeni i Thate

  Ne shitje super-apartament tek Liqeni i Thate, ne kompleksin e pallatave FZ Concstruction. Hyrja esh

  Tiranë Sot, 14:47
  155.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament ne Ysberisht me Hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Ysberisht me Hipoteke

  Shitet Apartament ne Ysberisht, prane Big Market. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101 m2, ne kati

  Tiranë Sot, 14:47
  77.000 €
 • 3 foto
  SHITEN: APARTAMENTE 1+1/2+1, RR E KOSOVAREVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN: APARTAMENTE 1+1/2+1, RR E KOSOVAREVE

  #SHITEN: Apartamente 1+1/2+1/zona: Rruga: " Kosovarëve" ▪︎Kompleks banimi, shërbimi10 KT & 2 kt p

  Tiranë Sot, 14:44
  1.700 €
 • 2 foto
  Shes apartament 2+1 te rruga e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shes apartament 2+1 te rruga e Kavajes

  Shes apartament 2+1, me siperfaqe 129 m2. Me vendodhje te rruga e Kavajes, pas policise bashkiake. J

  Tiranë Sot, 14:43
  129.000 €
 • 3 foto
  SHITET: APARTAMENT 1+1, RRUGA E KOSOVAREVE
  Apartment / Banesa

  SHITET: APARTAMENT 1+1, RRUGA E KOSOVAREVE

  SHITET: Apartament 1+1 #Klering / zona:" Rr; Kosovarëve" ▪︎Kompleks banimi, shërbimi10 KT & 2 kt

  Tiranë Sot, 14:36
  130.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament tek Komuna Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament tek Komuna Parisit

  Shitet apartament 2+1 tek Komuna Parisit.. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Ti

  Tiranë Sot, 14:35
  78.000 €
 • 5 foto
  Apartament 3+1, perballe Policise Bashkiake
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1, perballe Policise Bashkiake

  Shitet shtepi e tipologjise 3 +1 ne nje nga zonat me te mira te Rruga e Kavajes, perballe Policise B

  Tiranë Sot, 14:28
  77.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia

  📍 Selvia 🏠 Apartament 2+1 ne shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 100 M2 🆙 Kati 4 me ashensore 💶 Shitet 125

  Tiranë Sot, 14:24
  125.000 €
 • 10 foto
  Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame

  🏠Apartament 1+1 ne Shitje 📍Misto Mame, pallatet Cabej 📏Sip. 71 m2 📄Hipoteke ✅ ⬆Kati i 7 me ashen

  Tiranë Sot, 14:24
  54.000 €
 • 9 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Kontakt
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Kontakt

  📍 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt 🏠 Apartament 2+1 ne shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 94.3 m2 🆙 Kati 3

  Tiranë Sot, 14:24
  117.000 €
 • 4 foto
  Apartament 1+1 ne shitje Rruga Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje Rruga Myslym Shyri

  https://myhomerealestate.al/…/apartament-11-ne-shitje-mysl…/ 📍 Myslym Shyri 🏠 Apartament 1+1 ne

  Tiranë Sot, 14:23
  95.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok

  Bllok pran Piceri Era shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 (76 ne Hipotek), kati 2 pallat egzist

  Tiranë Sot, 14:23
  160.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli

  📍 Rruga Ali Demi 🏠 Apartament 2+1 ne Shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 65m2 🆙 Kati 4 💶 Shitet 60 000 Eur

  Tiranë Sot, 14:23
  60.000 €
 • 10 foto
  Dupleks ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit
  Apartment / Banesa

  Dupleks ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit

  📍 Rezidenca Kodra e Diellit 1 🏠 Duplex ne Shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 160 m2 🆙 Kati 1 💶 Shitet 250

  Tiranë Sot, 14:22
  250.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze

  📍 Shkoze 🏠 Apartament 1+1 ne Shitje 📜 Hipoteke 📐 Siperfaqe 73 m2 + 39 m2 Verand 🆙 kati 6 me ashensor

  Tiranë Sot, 14:21
  52.000 €
 • 1 foto
  Super okazion - Shitet truall dhe banese - Tirane
  Shtepi / Vila

  Super okazion - Shitet truall dhe banese - Tirane

  Shitet truall me sipërfaqje 277,5 m2 & banesë me sipërfaqje 97,6 m2, me organizim 2+1 prane Conc

  Tiranë Sot, 14:19
  100.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 3+1+1 pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1+1 pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament i mobiluar me sipërfaqje 128,7 m2, pranë zonës së 21 Dhjetorit. Apartamenti, i cil

  Tiranë Sot, 14:18
  130.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 , kati i 5 , 76.5 m2 ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, Pallati eshte 11

  Tiranë Sot, 14:12
  72.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani

  Shitet Apartament 1+1 me sip,70.5 ne katin e 4 banim ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit max 3

  Tiranë Sot, 14:10
  64.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Fresku

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete,me sip,124m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri 7 katesh dhe tepe

  Tiranë Sot, 14:10
  78.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Farmacia 10
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Farmacia 10

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,njera me dritare natyrale,me sip,111m ne katin e 3 banim ne nje pall

  Tiranë Sot, 14:10
  105.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 afer Shkolles Mihal Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 afer Shkolles Mihal Grameno

  Shitet Apartament 2+1 me sip,70m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues me tulla dhe shume i mirmbajtu

  Tiranë Sot, 14:10
  55.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Shkoll Barjam Curri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Shkoll Barjam Curri

  Shitet Apartament 2+1 me sip,65m ne katin e 2 ne nje palla egzistues me tulla,dhe shume i mirmbajtur

  Tiranë Sot, 14:10
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Reziden Kodra e Diellit 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Reziden Kodra e Diellit 1

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,117.3m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri 5 katesh me ashe

  Tiranë Sot, 14:10
  149.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Min,Jashtme
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Min,Jashtme

  Shitet Apartament 2+1 me sip,90m neto pa hapesira te perbashketa ne katin e 3 banim ne nje pallat te

  Tiranë Sot, 14:10
  96.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Allias
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Allias

  Shitet Apartament 2+1 me sip,85m ne katin e 4 ne nje pallat egzistues 6 katesh me tulla silikat dhe

  Tiranë Sot, 14:10
  64.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Komisariati nr.4
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Komisariati nr.4

  Shitet Apartament 1+1 me sip,54m te brendshme pa hapesira te perbashketa,ne katin e 2 ne nje pallat

  Tiranë Sot, 14:10
  43.500 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Sot, 14:09
  60.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,110m bruto dhe 100m neto ne katin e 2 teknik ne nje pallat te

  Tiranë Sot, 14:09
  125.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 me sip,70m te brendshme dhe plus 30m oborr i shfrytezushem dhe i rrethuar me m

  Tiranë Sot, 14:09
  90.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Xhanfize Keko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Xhanfize Keko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,54m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh parafabrikat,por i veshur me bu

  Tiranë Sot, 14:09
  520.000 Lek
 • 12 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir afer Artistit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir afer Artistit

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,111m ne katin e 1 banim ose i 2 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Sot, 14:09
  85.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 1+1 perbll Delijorgjit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 perbll Delijorgjit

  Shitet Apartament 1+1 me sip,68m ne katin e 4 ne nje pallat te ri me 2 ashnesore dhe teper cilesore.

  Tiranë Sot, 14:09
  69.900 €