Patundshmeri
Tiranë
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  OKAZION...2 apartente ne periferi te Tiranes
  Apartment / Banesa

  OKAZION...2 apartente ne periferi te Tiranes

  Shiten 2 apartamente 60mt secili me dokumenta te rregullta te restauruara ne menyr bashkohore, Ku d

  Tiranë Sot, 02:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Sot, 01:20
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini

  Zona/Rruga : irfan tomini Shitet Apartament 125m, 2+1+2 tualete +2 ballkone, ne rrugen Irfan Tomini

  Tiranë Sot, 01:12
  86.900 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake. Shitet Apartament 1+1 me s

  Tiranë Sot, 01:12
  65.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Sot, 00:52
  62.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Elbasanit

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit Rruga e Elbasanit, prane Ekonomikut. Shitet Apartament 2+1+2 tualete

  Tiranë Sot, 00:52
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Astiri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Astiri

  Zona/Rruga : Astir Astir, rruga Aleksandri i Madh. Shitet Apartament 1+1 me sip 73m, ndertim i ri,

  Tiranë Sot, 00:32
  58.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1 te Ali Demi

  Zona/Rruga : Dhimiter Kamarda,Ali Demi OKAZION Ali Demi, prane Big Market, ish Markata e Vjeter Sh

  Tiranë Sot, 00:32
  100.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!

  Apartamente duke nisur nga 20,000€! Apartamente me pishina nga 45,000€! Vila me pishina nga 120,000€

  Tiranë Sot, 00:32
  20.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE DUKE NISUR NGA 20,000€!!!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE DUKE NISUR NGA 20,000€!!!

  Apartamente duke nisur nga 20,000€! Apartamente me pishina nga 45,000€! Vila me pishina nga 120,000€

  Tiranë Sot, 00:31
  20.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Zona/Rruga : Brryli Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet +

  Tiranë Sot, 00:20
  110.000 €
 • 6 foto
  Shitet ose derrohet apartament.
  Apartment / Banesa

  Shitet ose derrohet apartament.

  Apartamenti eshte dubleks dhe ka mundesi te ndahet ne dy apartamente te pavarura, ne cdo kat ka vet

  Tiranë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Sot, 00:12
  60.000 €
 • 3 foto
  Ofrojm apartament te kopshti zologjik
  Apartment / Banesa

  Ofrojm apartament te kopshti zologjik

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK 📲 0695284009 📍 KOPSHTI ZOOLOGJIK 🗾 Orientim Lindje

  Tiranë Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, te Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, te Globi

  Zona/Rruga : Kavajes,Perballe Delijorgjit Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115m ne katin e 6

  Tiranë Sot, 00:00
  90.000 €
 • 3 foto
  Shitet 2+1 ne zemer te bllokut 160 mij euro
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 ne zemer te bllokut 160 mij euro

  Super apartament me hipotek ne zemer te bllokut 2+1

  Tiranë Dje, 23:53
  160.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qera super apartamente ne rr 5 maji
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera super apartamente ne rr 5 maji

  Aprtamenti esht i pabanuar me perpara mobiluar ne menyre cilesore Ndricim me led Sistem kondicionim

  Tiranë Dje, 23:53
  300 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Barrikadave

  Zona/Rruga : Barrikadave Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip totale 91m,ne katin e 1 banim ose k

  Tiranë Dje, 23:40
  98.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament 2+1+2 , 92m2 në rrugën \"Artan Lenja\". Apartamenti pozicionohet në katin e 8 të

  Tiranë Dje, 23:35
  106.000 €
 • 5 foto
  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEKS NË BULEVARDIN \"GJERGJ FISHTA\"

  Shitet Dupleks 135m2, në bulevardin \"Gjergj Fishta\". Dupleksi pozicionohet në katin e 8 dhe të 9 t

  Tiranë Dje, 23:34
  127.000 €
 • 5 foto
  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Dupleks Per Shitje Tek 21 Dhjetori

  Shitet dupleks 200m2 ne rrugen \"Muhamed Gjollesha\".Dupleksi organizohet nga 2 sallone, 1 kuzhine,

  Tiranë Dje, 23:34
  140.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

  Shitet apartament 2+1 tek oxhaku prane shkolles \"Gjon Buzuku\". Ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit)

  Tiranë Dje, 23:33
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet dupleks tek Medreseja
  Apartment / Banesa

  Shitet dupleks tek Medreseja

  Shitet dupleks 144m2,tek Medreseja,perball \'Big Market\'.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 dhe

  Tiranë Dje, 23:33
  125.000 €
 • 5 foto
  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender

  Shitet apartament 2+1+2 ne katin e IV te nje kompleksi shume cilesore me fasade ventiluese dhe izote

  Tiranë Dje, 23:33
  190.162 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Irfan Tomini,te Union Bank

  Zona/Rruga : Irfan Tomin,te Union Bank Shitet Apartament 2+1+2 tualete njera eshte dritare natyrale

  Tiranë Dje, 23:32
  118.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1

  SHITET APARTAMENT I RI 2+1, NE RRUGEN E KAVAJES Apartament 2+1, 99m2 ne rrugen e Kavajes. Apartament

  Tiranë Dje, 23:32
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 ne \'komunen e parisit\'.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te r

  Tiranë Dje, 23:32
  109.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet apartament 2+1, 77m2 tek \'Uzina Dinamo\'.Apartamenti organizohet nga nje hall, nje kuzhine m

  Tiranë Dje, 23:32
  63.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 70m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire si edhe hape

  Tiranë Dje, 23:32
  73.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'

  Shitet apartament 3+1+2 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje lagje elitare. Apartamenti ka n

  Tiranë Dje, 23:32
  330.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 në Komunën e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 në Komunën e Parisit

  Shitet apartament me siperfaqe 96m2, te hyrja e “Komunes se Parisit” . Eshte i organizuar ne :2

  Tiranë Dje, 23:31
  100.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!
  Apartment / Banesa

  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!

  Shitet dupleks ne “Komune e Parisit “ me siperfaqe 150m2 total . Kati I pare eshte I organizuar

  Tiranë Dje, 23:31
  175.000 €
 • 5 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet super apartament 200m2 plus garazhd 56m2 me cmim okazional, tek parku \'Olimpik\' , fare pran

  Tiranë Dje, 23:31
  270.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 2+1+2 ,117m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire qe m

  Tiranë Dje, 23:31
  110.000 €
 • 5 foto
  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë
  Apartment / Banesa

  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë

  Shitet apartament 2+1+2 + Depo + Verandë 115m2, pranë Vasil Shantos. Apartament ndodhet në katin e 2

  Tiranë Dje, 23:30
  97.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 Në hyrje të Komunës Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Në hyrje të Komunës Parisit

  Shitet apartament 2+1, 90 m2 neto, në hyrje të komunës së Parisit.Apartamenti organizohet nga një sa

  Tiranë Dje, 23:30
  110.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RING CENTER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RING CENTER

  Shitet apartament me siperfaqe totale 156 m2 ne nje objekt mjaft cilesore te ndertuar nga \'Teknopro

  Tiranë Dje, 23:30
  150.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Kodren e Diellit 1

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ka nje siperfaqe totale rreth 91m

  Tiranë Dje, 23:30
  112.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 Në Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Në Astir

  Shitet apartament 1+1 në Astir , 75m2 neto.Apartamenti pozicionohet në katin e 5 të një ndërtimi të

  Tiranë Dje, 23:24
  45.000 €
 • 2 foto
  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan

  Shitet ambient per dyqan 51m/2 + 25m/2 oborr te rrethuar me kangjella ndodhet ne rrugen perball spit

  Tiranë Dje, 23:24
  87.000 €
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Dje, 23:09
  95.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Petro Nini,Blloku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Petro Nini,Blloku

  Zona/Rruga : Blloku Prane shkolles Petro Nini, zona e Bllokut. Shitet Apartament 3+1+2 tualete+3 ba

  Tiranë Dje, 23:09
  145.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Oxhaku,K.Manastirit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Oxhaku,K.Manastirit

  Zona/Rruga : Oxhaku,Kongresi Manastirit Shitet Apartament 2+1+2 me sip 102 m², ne rr Kongresi i Man

  Tiranë Dje, 23:07
  75.000 €
 • 0 foto
  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartamen kompleksi square 21,rruga kavajes 1+1

  Shitet apartament rruga e kavajes sip 78 m2 1+1,ne perfundim.

  Tiranë Dje, 23:02
  79.500 €
 • 5 foto
  Apartament prej 126m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 126m2 ne Tirane

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes urgjent shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ball

  Tiranë Dje, 22:47
  750 €
 • 0 foto
  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet kati i trete i nje vile 3 kateshe ne qender

  Ne qender te Tiranes ne rrugen e Durresit ,vetem pak metra larg sheshit Skenderbej shitet kati i tre

  Tiranë Dje, 22:39
  1.100 €
 • 0 foto
  Shitet garsoniere te Unaza e Re
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere te Unaza e Re

  Shitet apartament,tipi garsoniere me siperfaqe 53 m2,me siperfaqe te perbashketa,neto 47 m2,ne zonen

  Tiranë Dje, 22:29
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut prane Tirana TV,tek Rruga e Teleferikut.Apartamenti ndodhet

  Tiranë Dje, 22:29
  63.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane sheshit Shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane sheshit Shtraus

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e xhamllikut,prane sheshit Shtraus.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t

  Tiranë Dje, 22:28
  70.000 €