Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Vendbanim ne kashar 1
  Shtepi / Vila

  Vendbanim ne kashar 1

  Shitet shtepi ne kus te kasharit shpia disponon 2mije metra toke dhe eshte e ndertuar ne 2010 130 me

  Tiranë 1 nëntor 11:49
  60.000 €
 • 4 foto
  Shitet 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2, Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2, Misto Mame

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 48 500 Euro! Apartamenti ndodhet ne

  Tiranë 1 nëntor 10:29
  48.500 €
 • 5 foto
  VILE 2 KATESHE NE KAMEZ TIRANE
  Shtepi / Vila

  VILE 2 KATESHE NE KAMEZ TIRANE

  SHES VILE 2 KATESHE ME SIPERFAQE TOTALE (2KATET)266M2+400M2 TOKE.TOKA DHE VILA JANE ME HIPOTEKE DHE

  Tiranë 1 nëntor 10:15
  130.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament ne ndertim 2+1 86m²
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne ndertim 2+1 86m²

  Shitet apartament ne ndertim 2+1, 86m².Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje objekt cilesor

  Tiranë 31 tetor 20:21
  52.000 €
 • 6 foto
  SHITET 3+1+2 APARTAMENT NE MYSLYM SHYRI
  Apartment / Banesa

  SHITET 3+1+2 APARTAMENT NE MYSLYM SHYRI

  Shitet 3+1+2 Apartament ne Myslym Shyri ne rrugen Nikolla Lena me siperfaqe te brendshme 117 m2. Apa

  Tiranë 31 tetor 16:57
  160.000 €
 • 5 foto
  2+1
  Apartment / Banesa

  2+1

  Shitet super apartament 2+1 m2 siperfaqe 96 m2 ,me 2 ballkone ,me sistem kapot ,me tualet me dritare

  Tiranë 31 tetor 16:35
  58.000 €
 • 9 foto
  super apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  super apartament 2+1

  shitet super apartament 2+1 ,me hipoteke , i shtruar me parket , dritaret dopio xham duralumin,me g

  Tiranë 31 tetor 16:35
  64.000 €
 • 3 foto
  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK 21 DHJETORI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK 21 DHJETORI

  Shitet apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzis

  Tiranë 31 tetor 13:52
  70.000 €
 • 3 foto
  APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK MINE PEZA
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK MINE PEZA

  Shitet apartament 3+1 tek rruga Mine Peza. Apartamenti ka siperfaqe totale 93 m2 te organizura me nj

  Tiranë 31 tetor 13:52
  85.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET !

  Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te mira ne vend tek Kompleksi Magnet , i mobil

  Tiranë 31 tetor 11:46
  450 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 3+1+2 TEK GJYKATA E KRIMEVE TE RENDA
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 3+1+2 TEK GJYKATA E KRIMEVE TE RENDA

  Shitet super apartament 3+1+2 tek gjykata e krimeve te renda. Apartamenti ka nje organizim prej tre

  Tiranë 31 tetor 11:07
  126.000 €
 • 5 foto
  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

  Sapo doli ne shitje ky super apartament tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 teknik

  Tiranë 31 tetor 10:58
  95.000 €
 • 3 foto
  APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

  Sapo doli ne shitje ky super apartament tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 tekn

  Tiranë 31 tetor 10:58
  120.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT MODERN 3+1+2 PER SHITJE NE YZBERISHT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT MODERN 3+1+2 PER SHITJE NE YZBERISHT

  Shitet apartament 3+1+2 tualete ne Yzberisht. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 132 m2. Ndodhet ne k

  Tiranë 31 tetor 10:49
  89.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE PRANE 21 DHJETORIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE PRANE 21 DHJETORIT

  Shitet apartament 3+1 ne rrugen Frosina Plaku, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej

  Tiranë 31 tetor 10:40
  137.000 €
 • 5 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private ne sauk te vjeter E rinovuar + dyqan gjithsej Jan 800 m2 me hiptoek dhe lega

  Tiranë 31 tetor 10:19
  160 €
 • 1 foto
  Super Okazion!! Apartament 1+1 me super Oborr Vala Mar Residenc
  Apartment / Banesa

  Super Okazion!! Apartament 1+1 me super Oborr Vala Mar Residenc

  Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 58 m2 oborr

  Tiranë 30 tetor 19:08
  61.000 €
 • 11 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT I SUPER INVESTUAR TEK GARDA !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT I SUPER INVESTUAR TEK GARDA !

  Jepet me qira apartament luksoz tek Grada. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzh

  Tiranë 30 tetor 12:53
  2.500 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VASIL SHANTO !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VASIL SHANTO !

  📣Ulet Çmimi nga 154.000€ ne 140.000€📣📍Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto prane Diplomatit. 🏡Apar

  Tiranë 30 tetor 10:53
  140.000 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK UNAZA E RE !
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK UNAZA E RE !

  📣Shitet ambjent komercial tek Unaza e Re! 📐Ambjenti ka nje siperfaqe prej 125 m2, aktualisht eshte i

  Tiranë 29 tetor 14:04
  600.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 Porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Porcelan

  Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko. Informacion mbi apartamentin: sipë

  Tiranë 28 tetor 17:44
  78.990 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VASIL SHANTO !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VASIL SHANTO !

  Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto prane Diplomatit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome

  Tiranë 28 tetor 13:48
  154.000 €
 • 15 foto
  Shitet toke me certifikate pronesie, siperfaqe 1200 m2, autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore.
  Truall / Toke

  Shitet toke me certifikate pronesie, siperfaqe 1200 m2, autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore.

  Shitet toke me certifikate pronesie, me siperfaqe 1200 m2, dimensione 30 m me 40 m, e rrethuar e gji

  Tiranë 26 tetor 16:47
  150.000 €
 • 0 foto
  SHITET SHTEPI ME HIPOTEKE. RR.DIBRES TEK SPITALET
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI ME HIPOTEKE. RR.DIBRES TEK SPITALET

  Shitet shtepi 1+1 me aneks dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte dhe eshte 30m larg rruges

  Tiranë 25 tetor 10:45
  67.500 Lek
 • 11 foto
  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane

  Shitet vile 2 kateshe ne zonen e Kamzes,Tirane.Vila ka sipercfaqe ndertimi 260 m2 ne total dhe rreth

  Tiranë 25 tetor 06:31
  120.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Tirana Golden Park
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Tirana Golden Park

  Shitet Apartament 2+1, siperfaqe totale 77 m2 Kati I Pare Banim, e Mobiluar ne menyre moderne, Kompl

  Tiranë 24 tetor 14:21
  58.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BLLOKU I VILAVE NE SELITE !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BLLOKU I VILAVE NE SELITE !

  Shitet apartament 2+1 tek blloku i vilave Selite. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertes

  Tiranë 24 tetor 13:55
  140.000 €
 • 7 foto
  ULET CMIMI!SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HILTON GARDEN!
  Apartment / Banesa

  ULET CMIMI!SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HILTON GARDEN!

  Prane Hilton Garden, shitet apartament 2+1 me siperfaqje totale 98m2. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Tiranë 24 tetor 11:12
  107.000 €
 • 10 foto
  SHITET DUPLEX TEK INSTITUTI I HIGJENES !
  Apartment / Banesa

  SHITET DUPLEX TEK INSTITUTI I HIGJENES !

  Shitet duplex me hipoteke tek Instituti i Higjenes. Kati i pare i duplex organizohet me nje dhome te

  Tiranë 23 tetor 13:32
  200.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE TEK KOMPLEKSI MAGNET !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE TEK KOMPLEKSI MAGNET !

  Jepet me qira njesi komerciale tek Kompleksi Magnet! Ambienti ndodhet ne nje prej 12 godinave e cila

  Tiranë 23 tetor 12:00
  370 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TIRANA E RE !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TIRANA E RE !

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Kryeqytetit, tek Tirana e Re . Organizohet ne nje

  Tiranë 23 tetor 11:49
  62.000 €
 • 5 foto
  ULET CMIMI!SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ASTIRI !
  Apartment / Banesa

  ULET CMIMI!SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ASTIRI !

  Shitet apartament 2+1 tek Astiri, i organizuar ne nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

  Tiranë 22 tetor 13:43
  70.000 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA DUPLEX TEK TIRANA E RE !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA DUPLEX TEK TIRANA E RE !

  Jepet me qira duplex ne zonen e vilave ne Tiranen e re! Kati i trete dhe i katert i viles. Kati i tr

  Tiranë 22 tetor 13:26
  800 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 tek rruga e kinostudios,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 tek rruga e kinostudios,

  Shitet apartament 1+1 tek rruga per ne kinostudio sapo kalon komisariatin 4.Apartamenti ndodhet ne k

  Tiranë 22 tetor 07:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne zonen e freskut te rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me

  Tiranë 22 tetor 06:56
  50.000 €
 • 0 foto
  Rezidence Banimi me godina 4 kate
  Apartment / Banesa

  Rezidence Banimi me godina 4 kate

  Nje rezidence e re banimi po krijohet prane parkut dhe liqenit te Tiranes. Godinana 4 kate me ashens

  Tiranë 21 tetor 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Vore (çmim i favorshem)

  Vore,fshati Muçaj shitet shtepi 1 kateshe model Elbasani ,nje magazine e vogel dhe 400m2 siperfaqe t

  Tiranë 21 tetor 20:12
  50.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet shtepi private me Maminas (Karreç)
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private me Maminas (Karreç)

  Ne Maminas (Karreç) shitet shtepi private 1 kateshe ,siperfaqja e shtepise eshte 76m2 ndersa siperfa

  Tiranë 21 tetor 18:47
  35.000 €
 • 2 foto
  Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1

  Tek kodra e diellit shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i org

  Tiranë 21 tetor 17:55
  88.000 €
 • 8 foto
  Tirane,shes 3+1+A+BLK ,150 m² banes,1000m2 bace
  Shtepi / Vila

  Tirane,shes 3+1+A+BLK ,150 m² banes,1000m2 bace

  Zona/Rruga : Yzberisht,Kashar Tirane, Shesim 1000m2 toke+Shtepi 1 kat ne Yzberisht,Kashar. Shtepi

  Tiranë 21 tetor 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja në apartament pas një k

  Tiranë 21 tetor 17:29
  60.000 €
 • 2 foto
  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit në formë kor

  Tiranë 21 tetor 17:29
  39.000 €
 • 1 foto
  Shitet ap. 1+1 tek Ali Demi me cmim 46000 Euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet ap. 1+1 tek Ali Demi me cmim 46000 Euro!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.5 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë n

  Tiranë 21 tetor 17:29
  46.000 €
 • 0 foto
  Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7,
  Apartment / Banesa

  Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7,

  Zona/Rruga : Apartamenti ndodhet ne Rr.Thoma Koxhaj afer kompleksit Çabej. Perbehet nga 2 dhoma gj

  Tiranë 21 tetor 17:29
  650 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 ne Tirane, zona e Ali Demit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Tirane, zona e Ali Demit

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 63 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë nga

  Tiranë 21 tetor 17:12
  46.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 ne Tirane, per 71,000 €
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Tirane, per 71,000 €

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 97 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të qar

  Tiranë 21 tetor 17:12
  71.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 per vetem 58,000 €
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 per vetem 58,000 €

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 80.6 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja në apartament, pas një

  Tiranë 21 tetor 17:12
  58.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, 52000 euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, 52000 euro!

  Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, Tirane 52000 euro me hipoteke i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne

  Tiranë 21 tetor 17:12
  52.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 41000 euro!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 41000 euro!

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 41000 Euro! Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres

  Tiranë 21 tetor 17:04
  41.000 €
 • 5 foto
  Shitet 1+1, 64 m2, 73000 euro, me hipotek te ATSH!
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1, 64 m2, 73000 euro, me hipotek te ATSH!

  Shitet| Apartament 1+1, 64 m2, 73000 euro, me hipoteke,tek ATSH-ja! Apartamenti shitet i pamobiluar

  Tiranë 21 tetor 17:03
  73.000 €