Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej Druri Suedez te parafabrikuara.

  Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi kit me Dru Kedër
  Shtepi / Vila

  Shtepi kit me Dru Kedër

  Informazion per Drurin e Kedërit: Eshte një dru me rrëshirë aromatike. Per rrjedhoje edhe trungjet

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Apartamenti Okazion KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti Okazion KOMUNA E PARISIT

  Disponojme apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar

  Tiranë Sot, 10:29
  98.000 €
 • 11 foto
  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction
  Apartment / Banesa

  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction

  Shes Apartament 3+1+2banjo+ballkon e re e pabanuar tek liqeni i thate. Pozicionuar jug-lindje.Ndertu

  Tiranë Sot, 10:27
  145.000 €
 • 9 foto
  OKAZION
  Shtepi / Vila

  OKAZION

  Kam per te Shitur Vile 3 kateshe 280 M kateror + 600 meter toke + garazh per 2 Automjete i vequar. e

  Tiranë Sot, 10:16
  130.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX

  Shitet Apartament në rezidencën Kodra e Diellit. Është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, sallon, ambient

  Tiranë Sot, 10:08
  130.000 €
 • 5 foto
  Vendbanim ne kashar 1
  Shtepi / Vila

  Vendbanim ne kashar 1

  Shitet shtepi ne kus te kasharit shpia disponon 2mije metra toke dhe eshte e ndertuar ne 2010 130 me

  Tiranë Sot, 10:06
  60.000 €
 • 7 foto
  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht
  Apartment / Banesa

  Apartment me hipotek.. Pran kmy.. Yzberisht

  Okazion.. shitet apartament me hipotek 1+1 I pershtatur ne 2+1 me siperfaqe totale 74 m2.. Apartme

  Tiranë Sot, 09:58
  49.000 €
 • 6 foto
  Apartment 1+1 ne Tirane te re.. Rr IRFAN Tomini
  Apartment / Banesa

  Apartment 1+1 ne Tirane te re.. Rr IRFAN Tomini

  Okazion.. Shitet apartament 1+1 me hipotek ne Tirane te re.. me siperfaqe 55 m2... Pa Ambient in e

  Tiranë Sot, 09:57
  55.000 €
 • 2 foto
  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion
  Apartment / Banesa

  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion

  Shitet në Tiranë tek Unazen e Re ne vi të par ne perbri të bar Strasburg ose bar artist apartament

  Tiranë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT

  Shitet APARTMENT 104 m2 ne YSBERISHT, ndodhet pallati i pare tek KMY. Kati i trete banimi, me ashens

  Tiranë Sot, 09:18
  55 €
 • 7 foto
  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN,ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE E MOBILU

  Tiranë Sot, 08:22
  135.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1,prane shkolles Bajram Curri
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1,prane shkolles Bajram Curri

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 ne pallat ekzistues me tulla silikate te bardha.Apartamenti

  Tiranë Sot, 08:21
  7.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Kamez
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Kamez

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 ne Kamez,prane gjimnazit Ibrahim Rugova.Apartamenti ndodhe

  Tiranë Sot, 08:20
  48.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te Rruga Vaso Pasha
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te Rruga Vaso Pasha

  Shitet apartament 2+1 te rruga Vaso Pasha,prane fakultetit te juridikut te UT-se.Apartamenti ndodhet

  Tiranë Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut,rruga e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun.Apartamenti ndo

  Tiranë Sot, 08:18
  70.000 €
 • 0 foto
  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez

  Shes shtepi 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 280 m2+1100 m2 toke.Toka dhe shtepia jane me hipo

  Tiranë Sot, 08:17
  16.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Misto Mame ,prane pallateve Cabej.Apartamenti ka siperfaqe 73 m2 d

  Tiranë Sot, 08:16
  41.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 1+1 prane mbikalimit te Kamzes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane mbikalimit te Kamzes

  Shitet apartament 1+1 prane ktheses se kamzes.Apartame nti eshte me hipoteke dhe ndhet ne katin e 6

  Tiranë Sot, 08:15
  47.000 €
 • 5 foto
  Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane,
  Shtepi / Vila

  Shtepi private+400 m2 toke+80 m2 dyqane,

  Shes shtepi 1 kateshe ndertim i ri me siperfaqe 100 m2 e formatit 2+1, +400 m2 toke rreth e perqark+

  Tiranë Sot, 08:15
  110.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Brrylit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Brrylit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pa

  Tiranë Sot, 08:12
  51.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te unaza e re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te unaza e re

  Shitet apartament 2+1 me sieperfaqe 90 m2 ne zonen e unazes se re,prane Alfa Bank.Apartamenti ndodhe

  Tiranë Sot, 08:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1,prane oxhakut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1,prane oxhakut

  Shitet apartamet 2+1 me siperfaqe 78 m2 ne pallat ekzistues.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje

  Tiranë Sot, 08:10
  7.200.000 Lek
 • 0 foto
  Shitetapartament 2+1 te rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitetapartament 2+1 te rruga Bardhyl

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 65 m2 te rruga Bardhyl,buzeunazes ne kryqezim me rrugen qe del ng

  Tiranë Sot, 08:09
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 te rruga Bardhyl,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 te rruga Bardhyl,

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2 te rruga Bardhyl,prane shkolles Kongresi i Lushnjes.Apartam

  Tiranë Sot, 08:09
  48.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë Sot, 08:09
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te Kafja e Rremes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te Kafja e Rremes

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 te kafja e Rremes.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje p

  Tiranë Sot, 08:08
  38.000 €
 • 2 foto
  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan

  Shitet ambient per dyqan 51m/2 + 25m/2 oborr te rrethuar me kangjella ndodhet ne rrugen perball spit

  Tiranë Sot, 08:04
  87.000 €
 • 0 foto
  JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE

  Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 te unaza e re.Apartamenti eshte i mobiluar totalish

  Tiranë Sot, 07:04
  300 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1, te Unaza e Re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, te Unaza e Re

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 ne zonen e Unazes se Re.Apartamenti eshte me hipoteke dhe

  Tiranë Sot, 07:04
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,

  Shitetapartament 1+1me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti eshte me hip

  Tiranë Sot, 07:04
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne kamez
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne kamez

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2+ 28 m2 verande ne kamez,prane qendres se kamzes.Apartamenti

  Tiranë Sot, 07:04
  38.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit

  Shitet shtepi 2 kateshe + 600 m2 toke.Shtepia ka siperfaqe 240 m2 ndertim.Kati i pare i shtepise esh

  Tiranë Sot, 07:03
  170.000 €
 • 4 foto
  SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

  SHTEPIA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2013 DHE KA PERRETH 500 M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE ME HIPOTEKE.SH

  Tiranë Sot, 07:03
  9.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane sheshit Shtraus
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane sheshit Shtraus

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e xhamllikut,prane sheshit Shtraus.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t

  Tiranë Sot, 07:01
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet ne katine

  Tiranë Sot, 07:01
  5.200.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut prane Tirana TV,tek Rruga e Teleferikut.Apartamenti ndodhet

  Tiranë Sot, 07:00
  63.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2 ne zonen prane oxhakut,perballe me karburant ELDA.Apartamen

  Tiranë Sot, 07:00
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 te Varri i Bamit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 te Varri i Bamit

  Shitet apartament 1+1 m,e siperfaqe 55 m2 te Varri i Bamit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje p

  Tiranë Sot, 06:59
  50.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne porcelan

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Porcelanit,te kompleksi xhura pa vajtur te TV K

  Tiranë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vile 3 kateshe prane restorant durresit
  Shtepi / Vila

  Vile 3 kateshe prane restorant durresit

  Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 320 m2.Vila eshte me hipoteke dhe funksionon ne ket

  Tiranë Sot, 06:59
  300.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Freskut,prane Thesarit te Shtetit.Apartamenti es

  Tiranë Sot, 06:58
  43.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te kafja e Rremes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te kafja e Rremes

  Shitet apartament 2+1+2 tualete+ ballkon,me siperfaqe totale 96m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 t

  Tiranë Sot, 06:58
  40.320 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate

  Shitet apartament 2+1+korridor + ballkon+2 tualete ne zonen e Liqenit te thate.Apartamenti ka siperf

  Tiranë Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Porcelan

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe banimi 76 m2+8 m2 siperfaqe te perbashketa,ne total 84 m2 me cmim

  Tiranë Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 122 m2 ne zonen e Laprakes te blloku Gintash.Apartamenti ndo

  Tiranë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Allias
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Allias

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e Allias.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p

  Tiranë Sot, 06:57
  4.600.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,Rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ka siperfa

  Tiranë Sot, 06:57
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndo

  Tiranë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1 ne Laprake
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne Laprake

  Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon ne zonen e Laprakes,ne hyrje per ne Laprake.Apartamenti ka s

  Tiranë Sot, 06:56
  Me Marrveshje