Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon

  SHITET APARTAMENT 146 m² 4 dhoma 2 banjo 2 ballkon Kati 4 Me ashensore

  Tiranë Sot, 09:18
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne Kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 97 m2 ne katin 5. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një nd

  Tiranë Sot, 09:14
  71.000 €
 • 2 foto
  SHITET shtepi private.
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi private.

  Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 trual

  Tiranë Sot, 09:14
  110.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21,

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit të fto

  Tiranë Sot, 09:12
  76.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI SIPER TIRANA BANK.E RREGLUAR NE MENYR BASHKOHORE .KATI I PESTE ME TA

  Tiranë Sot, 09:10
  67.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Rr,Kavajes

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake. Shitet Apartament 1+1 me s

  Tiranë Sot, 09:03
  65.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Apartament me sip 110 m², ne rr Xhon Belushi, mbrapa Institutit Berthamor. Ideale per personat qe

  Tiranë Sot, 09:03
  55.500 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 Hipoteka,Rr,Panorama

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,102m ne katin e 5 banim me ashensore,ne nje pallat te ri dhe

  Tiranë Sot, 09:02
  100.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin e 4 me ashensore ne nje pallat te ri,dhe teper cilesore

  Tiranë Sot, 09:02
  75.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Fresku,

  Shitet Apartament 2+1 me sip,122m ne katin e 6 te fundit,mund te organizohet edhe ne 3+1,Apartamenti

  Tiranë Sot, 09:02
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apartament 2+1 te Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 me sip 140 m² prane oxhakut dhe ambulances nr 10, i bollshem,i mobiluar me arr

  Tiranë Sot, 09:02
  125.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Venue Clab

  Papafingo me sip totale 262.1 m² dhe sip ndertimi 136 m², (3+1 dhe me shume), ne Kodren e Diellit,ne

  Tiranë Sot, 09:02
  96.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Zona/Rruga : Brryli Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet +

  Tiranë Sot, 09:02
  110.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Sot, 09:02
  70.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë Sot, 09:02
  140.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Oxhaku

  !Shitet Apartament 2+1 dhe Garazhd me siperfaqe 122m, ne rr Kongresi Manastirit, Oxhaku. Apartamenti

  Tiranë Sot, 09:02
  90.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,76m te brendshme ne katin e 3 ose i 2 banim. Apartamenti esht

  Tiranë Sot, 09:02
  87.000 €
 • 9 foto
  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut

  Ne Tirane zona e Freskut rruga e Teleferikut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 103 m2. Apart

  Tiranë Sot, 09:00
  82.000 €
 • 6 foto
  SHITET ap 1+1 Golem Durres prane kompleksit Viena
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 1+1 Golem Durres prane kompleksit Viena

  Ne plazhin e Durresit prane Kompleksit Viena SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63 m2. Aparta

  Tiranë Sot, 08:56
  40.000 €
 • 4 foto
  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor
  Apartment / Banesa

  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor

  Ne periferi te qytetit, 20m larg unazes te madhe ne nje zone me gjelberim ajer te paster dhe larg zh

  Tiranë Sot, 08:53
  33.000 €
 • 10 foto
  SHITET ap 2+1 ne Plazh Durres pran Hotel Adriatik
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 2+1 ne Plazh Durres pran Hotel Adriatik

  Ne Durres ne plazh prane Postes Shqiptare SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti qe

  Tiranë Sot, 08:48
  60.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!

  Apartamente duke nisur nga 20,000€! Apartamente me pishina nga 45,000€! Vila me pishina nga 120,000€

  Tiranë Sot, 08:44
  20.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi

  Ne Tirane mbrapa gjimnazit Cajupi SHITET apartament 2+1me siperfaqe 80 m2. Apartamenti ndodhet ne ka

  Tiranë Sot, 08:39
  55.000 €
 • 8 foto
  Tirane, jap me qera APT 1+1+A+BLK Kati 4, 80 m² 35,000 Leke ( Shkolla e Baletit )
  Apartment / Banesa

  Tirane, jap me qera APT 1+1+A+BLK Kati 4, 80 m² 35,000 Leke ( Shkolla e Baletit )

  Tirane, jepet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e Mobiluar 35,000 Leke (Prane Shkolles te Baletit). 80 m2 ne

  Tiranë Sot, 08:36
  35.000 Lek
 • 8 foto
  Tirane, jepet me qera APT 1+1+A+2 BLK Kati 4, 80 m² 35,000 Leke ( Shkollën e Baletit )
  Apartment / Banesa

  Tirane, jepet me qera APT 1+1+A+2 BLK Kati 4, 80 m² 35,000 Leke ( Shkollën e Baletit )

  Tirane, jap me qera APT 1+1+A+2 BLK, e Mobiluar 35,000 Leke (Prane Shkolles te Baletit). 80 m2 ne k

  Tiranë Sot, 08:36
  35.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 prane prokurorise se Tiranes

  Ne Tirane prane Prokurorise se Tiranes SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 120 m2. Apartamenti

  Tiranë Sot, 08:36
  108.000 €
 • 4 foto
  SHITET Ap. 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 1
  Apartment / Banesa

  SHITET Ap. 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 1

  Ne Tirane brenda Rezidences Kodra e Diellit 1 SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 113,6 m2. Ap

  Tiranë Sot, 08:35
  97.000 €
 • 5 foto
  SHITET ap 1+1 ne Laprake tek shkolla Aleks Buda
  Apartment / Banesa

  SHITET ap 1+1 ne Laprake tek shkolla Aleks Buda

  Ne Tirane ne Laprake prane shkolles Aleks Buda SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 77,6 m2. Ap

  Tiranë Sot, 08:34
  53.000 €
 • 10 foto
  SHITET apartament tek Rezidenca Kodra e Diellit.1
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament tek Rezidenca Kodra e Diellit.1

  Ne Tirane ne Rezidencen Kodra e Diellit.1 SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 133 m2 dhe veran

  Tiranë Sot, 08:30
  160.000 €
 • 11 foto
  SHITEN 2 Apartamente 1+1 ne Astir tek Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITEN 2 Apartamente 1+1 ne Astir tek Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin

  Tiranë Sot, 08:27
  95.000 €
 • 0 foto
  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63,4 m2. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Sot, 08:19
  42.000 €
 • 0 foto
  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 1+1 Astir Bar 2 Palmat

  Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 81,4 m2. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Sot, 08:19
  53.000 €
 • 9 foto
  shitet me hipotekë
  Shtepi / Vila

  shitet me hipotekë

  Për arsye emigrimi në babru qendër 500 m.largë komunës dhe st.autobuzit urban shitet shtëpi dy katës

  Tiranë Sot, 07:53
  120.000 €
 • 2 foto
  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion
  Apartment / Banesa

  Apartment në Tiranë 2+1 kati 5 +2 vc Okazion

  Shitet në Tiranë tek Unazen e Re ne vi të par ne perbri të bar Strasburg ose bar artist apartament

  Tiranë Sot, 06:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion tek Ardeno Tirane
  Apartment / Banesa

  Okazion tek Ardeno Tirane

  ULTRA cmim Okazion 1+1,| Pallat I ri, orientimi JUG/Lindje Me Diell) - ( Tek Ardeno ) i mobiluar tot

  Tiranë Sot, 06:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament te Fresku me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament te Fresku me hipotek

  Shitet Shtepi te fresku , 60 metra me hipotek, me ashensor , kati i dyt , 1 tualet, dhome me dritar

  Tiranë Sot, 01:31
  47.000 €
 • 9 foto
  OKAZION
  Shtepi / Vila

  OKAZION

  Kam per te Shitur Vile 3 kateshe 280 M kateror + 600 meter toke + garazh per 2 Automjete i vequar. e

  Tiranë Sot, 00:46
  130.000 €
 • 6 foto
  Shitet ose derrohet apartament.
  Apartment / Banesa

  Shitet ose derrohet apartament.

  Apartamenti eshte dubleks dhe ka mundesi te ndahet ne dy apartamente te pavarura, ne cdo kat ka vet

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Ap 2+1 TE Restorant Durresi cmim disktushem
  Apartment / Banesa

  Ap 2+1 TE Restorant Durresi cmim disktushem

  shpia esht kati 2 ,2 dhoma + 1 buze unazes (brenda unaze) 2 dhoma me pamje nga rruga e pershtatshme

  Tiranë Dje, 22:55
  61.000 €
 • 5 foto
  shes 2+1 afer ujesjellesit UKT,diskutushem
  Apartment / Banesa

  shes 2+1 afer ujesjellesit UKT,diskutushem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Dje, 22:55
  61.000 €
 • 6 foto
  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 te Rr Ferit Xhajko ,Pak i diskutueshem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Dje, 22:55
  61.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+! PER BANIM,ZYRE KLINIKE ETJ

  sip.65m2..Mund te perdoret edhe per DyQAN ose ZYRE apo KLINIK etj .shitet pa mobilim. Apartamenti nd

  Tiranë Dje, 22:54
  61.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 cmim i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 cmim i diskutueshem

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Dje, 22:54
  61.000 €
 • 4 foto
   Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 te Medreseja diskutushm

  Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga un

  Tiranë Dje, 22:54
  61.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1

  Apartament 3+1 me sipërfaqe prej 160.5 m2, i përshtatshëm për një familje të madhe. Është ambienti i

  Tiranë Dje, 22:51
  114.000 €
 • 4 foto
  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

  Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendod

  Tiranë Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  1+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  1+1 e kompletuar

  1+1, 55m2,ne katin e 4 ,eshte i kompletuar tersisht. ap ndodhet tek casa italia rruges per shkoder k

  Tiranë Dje, 21:58
  40.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 2+1 NE TIRANE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE TIRANE

  Shitet apartament 2+1, por qe me nje ndarje gipsi mund te behet 3+1, ne katin +4, te nje pallati 5 k

  Tiranë Dje, 21:49
  55.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacio

  Shitet Apartament 2+1 me sip 106 m2 tek ish-Stacioni i trenit.Apartamenti eshte ne kat te pare,i ris

  Tiranë Dje, 21:03
  76.000 €
 • 7 foto
  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi p

  Tiranë Dje, 21:02
  170.000 €