Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK
  Shtepi / Vila

  SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

  Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.A

  Tiranë Dje, 19:52
  105.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 te Varri i Bamit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 te Varri i Bamit

  Shitet apartament 1+1 m,e siperfaqe 55 m2 te Varri i Bamit.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje p

  Tiranë Dje, 19:52
  50.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut,Rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ka siperfa

  Tiranë Dje, 19:52
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit

  Shitet shtepi 2 kateshe + 600 m2 toke.Shtepia ka siperfaqe 240 m2 ndertim.Kati i pare i shtepise esh

  Tiranë Dje, 19:52
  170.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 122 m2 ne zonen e Laprakes te blloku Gintash.Apartamenti ndo

  Tiranë Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane zones se Oxhakut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2 ne zonen prane oxhakut,perballe me karburant ELDA.Apartamen

  Tiranë Dje, 19:51
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri,

  Shitetapartament 1+1me siperfaqe 50 m2 ne zonen prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti eshte me hip

  Tiranë Dje, 19:51
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne kamez
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne kamez

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2+ 28 m2 verande ne kamez,prane qendres se kamzes.Apartamenti

  Tiranë Dje, 19:51
  38.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko

  Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome nde

  Tiranë Dje, 19:49
  215.000 €
 • 4 foto
  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

  Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor,

  Tiranë Dje, 19:49
  117.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes afer 21 dhjetorit ne Tirane, me siperfaqe totale prej 100

  Tiranë Dje, 19:48
  99.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë Dje, 19:47
  38.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane

  Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet

  Tiranë Dje, 19:47
  98.900 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 prane shkolles se Bashkuar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 prane shkolles se Bashkuar

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e shkolles se bashkuar dhe komisariatit nr 4,te rr

  Tiranë Dje, 19:47
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te rruga Myslym Keta.

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 te rruga Myslym Keta.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndo

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1 ne Laprake
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 ne Laprake

  Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon ne zonen e Laprakes,ne hyrje per ne Laprake.Apartamenti ka s

  Tiranë Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Rruga perlat Rexhepi (bllok) viti 2002 me ashensor kati 4, 2+1 . 103m2 me ambiente te perbashketa ne

  Tiranë Dje, 19:46
  163.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1, te Unaza e Re
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, te Unaza e Re

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2 ne zonen e Unazes se Re.Apartamenti eshte me hipoteke dhe

  Tiranë Dje, 19:46
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne porcelan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne porcelan

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Porcelanit,te kompleksi xhura pa vajtur te TV K

  Tiranë Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit te Thate

  Shitet apartament 2+1+korridor + ballkon+2 tualete ne zonen e Liqenit te thate.Apartamenti ka siperf

  Tiranë Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne kamez,ne pallat ekzistues

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet ne katine

  Tiranë Dje, 19:46
  5.200.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane
  Shtepi / Vila

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane

  Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje

  Tiranë Dje, 19:45
  106.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 19:44
  115.000 €
 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  Garazh

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë Dje, 19:44
  57.500 €
 • 8 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe

  Tiranë Dje, 19:43
  116.000 €
 • 12 foto
  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE Gjimnazit Partizani

  Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 teki Gjimnazit Partizani ne Tirane i cil

  Tiranë Dje, 19:42
  104.000 €
 • 2 foto
  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Shitet Ambient Per Dyqan

  Shitet ambient per dyqan 51m/2 + 25m/2 oborr te rrethuar me kangjella ndodhet ne rrugen perball spit

  Tiranë Dje, 19:00
  87.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68.5m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh ne Rr e Barrikadave buze rrug

  Tiranë Dje, 18:13
  75.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Spitalet,te Amerikani

  Shitet Apartament 1+1 me sip,70.5 ne katin e 4 banim ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit max 3

  Tiranë Dje, 18:12
  64.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  Zona/Rruga : Fresku, Restorant Qesaraka Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare,me sip,108m ne k

  Tiranë Dje, 18:12
  60.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Caza Italia

  Zona/Rruga : Casa Italia Shitet Apartament 2+1 +2 tualete + 1 ballkon, me siperfaqe 95m, te Casa It

  Tiranë Dje, 18:12
  62.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Rr,Durresit,Blloku Ambasa

  Zona/Rruga : Durrsit,blloku Ambasadave Shitet Apartament 2+1 me sip,91m ne katin e 4 banim ne nje p

  Tiranë Dje, 18:12
  95.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir,te Bar Artisti

  Shitet Apartament 3+1, me sip 118 m², ne katin e 8 te fundit,totalisht e mobiluar, e pajisur me ash

  Tiranë Dje, 18:12
  77.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

  Shitet Apartament 1+1 me sip,55m ne katin e 4 te fundit, ne nje pallat egzistues me tulla.Apartament

  Tiranë Dje, 18:12
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Wilson

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,115.5m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri me ashensore. Apa

  Tiranë Dje, 18:12
  135.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,128m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri,dhe teper cilesor

  Tiranë Dje, 18:12
  140.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes, Globi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,120m ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Dje, 18:12
  109.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri

  Zona/Rruga : Rreshit Petrela,St Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2 me Sip.120m, .Perbehet nga dy

  Tiranë Dje, 18:11
  155.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Qender,Bulevardi Zogu Par

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu 1 Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon me siperfaqe 66m ne certifi

  Tiranë Dje, 18:11
  90.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Fillim te Don Bosko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin 4 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore,pallati esh

  Tiranë Dje, 18:11
  85.000 €
 • 5 foto
  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 300 m2 Truall + Shtepi 110 m2

  Shtepia eshte me Hipotek,ka Oborr,Baçe me peme,mundesi per kate tjeter.(Aktualisht eshte 2 kate)

  Tiranë Dje, 18:11
  83.000 €
 • 6 foto
  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  Apartment / Banesa

  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano

  Apartamenti është i pozicionuar Tek Rruga Eduard Mano ne nje nga zonat me te preferuara per banim dh

  Tiranë Dje, 18:08
  90.000 €
 • 11 foto
  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri

  Shitet apartament 2+1+2+garazh ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat. Apartamenti ndodhet ne nje pallat

  Tiranë Dje, 18:08
  66.000 €
 • 0 foto
  Apartament ValaMar
  Apartment / Banesa

  Apartament ValaMar

  Shitet apartament 2+1 ne Gjirin e Lalezit ne ValaMar,ndodhet ne katin e dyte banim dhe eshte i organ

  Tiranë Dje, 18:01
  67.200 €
 • 1 foto
  Prane Stadiumit Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Prane Stadiumit Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

  📏125 m2 📞+355696023888 📍 Prane Stadiumit Qemal Stafa Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati

  Tiranë Dje, 17:28
  250.000 €
 • 10 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Kamëz Cmimi: 43,300 €

  Shitet apartament në zonën e Kamzës në afërsi të shkollës Ibrahim Basha.Apartamenti ndodhet në katin

  Tiranë Dje, 16:25
  43.300 €
 • 0 foto
  shiten 15 apartamente ne durres
  Apartment / Banesa

  shiten 15 apartamente ne durres

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 në Durrës në afërsi të hotel Florida ose hotel Adriatikut. Sip

  Tiranë Dje, 16:25
  420 €
 • 0 foto
  apartament 2+1= 98m2
  Apartment / Banesa

  apartament 2+1= 98m2

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/2+1 në Durrës në afërsi të hotel Florida ose hotel Adriatikut. Sip

  Tiranë Dje, 16:25
  41.160 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1, 92m2
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1, 92m2

  Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Informacion mbi apartamentin: • Sipë

  Tiranë Dje, 16:25
  55.000 €
 • 4 foto
  Apartamenti i fundit laprak
  Apartment / Banesa

  Apartamenti i fundit laprak

  Shitet apartament me siperfaqe 110 m2..3+1 plus 91 m2 verand nga tre anet ..kati i shtate banim ..me

  Tiranë Dje, 16:19
  680 €