Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 6 foto
   Super Okazion!! Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Super Okazion!! Shitet apartament 1+1

  Ekskluzive!! Super Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial ” Green City“. sipe

  Tiranë Sot, 15:22
  73.620 €
 • 1 foto
  Okazion!! Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi

  Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe

  Tiranë Sot, 15:22
  85.689 €
 • 10 foto
  Shitet super apartment 2+1 ne Bllok
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartment 2+1 ne Bllok

  Shitet apartment 2+1 tek rruga Vaso Pasha. Apartamenti ka sipërfaqe 145m2 dhe organizohet ne 1 Sall

  Tiranë Sot, 15:22
  1.850 €
 • 9 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENT DUPLEX NE ASTIR
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENT DUPLEX NE ASTIR

  Shitet apartament Duplex në zonën e Astiri. Siperfaqja e apartamentit esht 124m2,organizohet ne 2+1,

  Tiranë Sot, 15:22
  78.000 €
 • 6 foto
   Shitet Ap 2+1, Rr Irfan Tomini
  Shtepi / Vila

  Shitet Ap 2+1, Rr Irfan Tomini

  Shitet Apa 2+1 71,5m2 me Hipotek {100%} Rruga Irfant Tomin

  Tiranë Sot, 15:18
  58.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Laprake
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Laprake

  Shitet apartament 1+1, 69m2 me hipotek,kati 2,organizohet me nje sallon, kuzhine, 1 tualet, koridor.

  Tiranë Sot, 15:18
  49.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97 m2 ne zonen e Laprakes.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodh

  Tiranë Sot, 15:16
  80.000 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 52,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 52,000 €

  Disponojmë Apartament 2+1 për shitje,të konvertuar. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazë

  Tiranë Sot, 15:16
  52.000 €
 • 3 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Kompleksi \"Green City\"
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Kompleksi \"Green City\"

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re,tek Kompleksi Rezidencial Green City. Ndodhe

  Tiranë Sot, 15:16
  56.406 €
 • 1 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 35,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 35,000 €

  Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L. Informacion mbi Apartamentin: • Sipërf

  Tiranë Sot, 15:16
  35.000 €
 • 1 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 54,500 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 54,500 €

  Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Vile

  Tiranë Sot, 15:16
  54.500 €
 • 1 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 37,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 37,000 €

  Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Vile

  Tiranë Sot, 15:16
  37.000 €
 • 1 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 38,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 38,000 €

  Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Vile

  Tiranë Sot, 15:16
  38.000 €
 • 0 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 35,280 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 35,280 €

  Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Vile

  Tiranë Sot, 15:16
  35.280 €
 • 2 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 39,780 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 39,780 €

  Disponojmë Apartament 1+1 për shitje,në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re

  Tiranë Sot, 15:16
  39.780 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 73,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 73,000 €

  Disponojmë Apartament 2+1 për shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,Bar \"

  Tiranë Sot, 15:16
  73.000 €
 • 3 foto
  Apartament mbi 100 m2 ne bllokun malajzian
  Apartment / Banesa

  Apartament mbi 100 m2 ne bllokun malajzian

  Shitet apartamenti per arsye emigrimi. Siperfaqja: 96 m2 (sipas dokumentave) + nje ballkon i ndertua

  Tiranë Sot, 15:16
  59.000 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 107,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 107,000 €

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, prane Bar Univers. Informacion mbi apartame

  Tiranë Sot, 15:15
  107.000 €
 • 8 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht 65,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht 65,000 €

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 ban

  Tiranë Sot, 15:15
  65.000 €
 • 12 foto
  Shitet,Penthouse 4+1,Unaza E Re 176,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Penthouse 4+1,Unaza E Re 176,000 €

  Disponojmë Penthouse për Shitje,në zonën e Unazës së Re. Penthouse-i ndodhet në katin e fundit të nj

  Tiranë Sot, 15:15
  176.000 €
 • 7 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Kthesa E Kamzës 52,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Kthesa E Kamzës 52,000 €

  Apartamenti ndodhet në Kthesën e Kamzës,tek Kompleksi Malajzian. Informacion mbi Apartamentin: • S

  Tiranë Sot, 15:14
  52.000 €
 • 7 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 60,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 60,000 €

  Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës-L. Informacion mbi Apartamentin: • Sipërfa

  Tiranë Sot, 15:14
  60.000 €
 • 10 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë. 85,000
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë. 85,000

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i r

  Tiranë Sot, 15:14
  85.000 €
 • 7 foto
  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..
  Apartment / Banesa

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re.. Ne nje zone shume te mire.. Kati 3. Me pamje shume te m

  Tiranë Sot, 15:14
  60.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi ❗️ 🏡 2+1 🚽 2 Tualete 📐97.4 m2 💶75.000 € 🏙

  Tiranë Sot, 15:14
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi

  Shitet apartament ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi ❗️ 🏡 1+1 📐70.3 m2 💶 54.000 € 🏙️ Kati 5

  Tiranë Sot, 15:14
  54.000 €
 • 1 foto
  Shiten Depo Tek Kompleksi MAGNET!
  Garazh

  Shiten Depo Tek Kompleksi MAGNET!

  Depot e fundit duke filluar nga 3,000 euro ne Kompleksin Magnet, te pershtatshme per magazinim e mat

  Tiranë Sot, 15:14
  3.000 €
 • 1 foto
  shitet apartament
  Apartment / Banesa

  shitet apartament

  Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartamentin : •

  Tiranë Sot, 15:14
  48.000 €
 • 1 foto
  Shiten Poste Parkimi Tek Kompleksi MAGNET!
  Garazh

  Shiten Poste Parkimi Tek Kompleksi MAGNET!

  Parkimet e fundit duke filluar nga 10,000 euro ne Kompleksin Magnet.

  Tiranë Sot, 15:14
  10.000 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 69,900 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 69,900 €

  Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë \"Bar Unik\". Informacion mbi Apartamentin: • S

  Tiranë Sot, 15:13
  69.900 €
 • 10 foto
  Shitet,Apartament 3+1,Unaza E Re 117,500 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 3+1,Unaza E Re 117,500 €

  Disponojmë një apartament në një ndër pallatet me ndërtim tepër cilësor, i pajisur me ashensor, pran

  Tiranë Sot, 15:13
  117.500 €
 • 10 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht 85,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht 85,000 €

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit, te rruga \"Besim Alla\". Informacion mbi apa

  Tiranë Sot, 15:13
  85.000 €
 • 9 foto
  Shitet,Dublex,Unaza E Re 125,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Dublex,Unaza E Re 125,000 €

  Apartamenti(Duplex) ndodhet në zonën e Unazes se Re në rrugën e \"Teodor Keko\". Apartamenti është I

  Tiranë Sot, 15:13
  125.000 €
 • 8 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 95,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 95,000 €

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, tek Kompleksi Molla. Informacion mbi aparta

  Tiranë Sot, 15:13
  95.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiranë€
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiranë€

  Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaq

  Tiranë Sot, 15:12
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zogi 1, Id : 18638
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zogi 1, Id : 18638

  Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I r

  Tiranë Sot, 15:11
  75.000 €
 • 4 foto
  Shitet, Apartament 2+1,Siri Kodra,Id : 18715
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1,Siri Kodra,Id : 18715

  Apartamenti ndodhet tek Rruga “Siri Kodra“ Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apart

  Tiranë Sot, 15:11
  75.000 €
 • 7 foto
  Shitet,Apartament1+1,Rruga e Elbasanit Id : 18798
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament1+1,Rruga e Elbasanit Id : 18798

  Apartamenti është i pozicionuar tek Ambasada Amerikane. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri

  Tiranë Sot, 15:11
  96.000 €
 • 3 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Siri Kodra,Id : 18721
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Siri Kodra,Id : 18721

  Apartamenti ndodhet tek Rruga “Siri Kodra“ Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apart

  Tiranë Sot, 15:10
  75.000 €
 • 1 foto
  Shitet, Apartament 2+1,Farke, Id : 18619
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1,Farke, Id : 18619

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake. Informacion mbi ap

  Tiranë Sot, 15:10
  110.000 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Astir,Tiranë.Id : 18749
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Astir,Tiranë.Id : 18749

  Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 5 ba

  Tiranë Sot, 15:10
  53.250 €
 • 3 foto
  SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1/ REZIDENCA "Quiet Lake"
  Apartment / Banesa

  SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1/ REZIDENCA "Quiet Lake"

  SHITEN: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1/zona: REZIDENCA "Quiet Lake" - Farkë. ▪︎Një kompleks prestigjo

  Tiranë Sot, 15:08
  97.750 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 77,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 77,000 €

  Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re. Informacion mbi Apartamentin: • Sipërfaqja e apartame

  Tiranë Sot, 15:08
  77.000 €
 • 1 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 53,185 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 53,185 €

  Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L. Informacion mbi Apartamentin: • Sipërf

  Tiranë Sot, 15:08
  53.185 €
 • 7 foto
  Shitet,Apartament 3+1,Laprake 95,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 3+1,Laprake 95,000 €

  Apartamenti eshte pozicionuar ne zonen e Laprakes. Informacion mbi apartament: • Kati 7 Banim •

  Tiranë Sot, 15:08
  95.000 €
 • 6 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 68,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 68,000 €

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, prane Kompleksit Molla. Informacion mbi apa

  Tiranë Sot, 15:08
  68.000 €
 • 2 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 54,870 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re 54,870 €

  Shitet apartament 2+1,në zonën e Unazës së Re,poshtë Vilës-L. Ka sipërfaqje totale prej 88.5m2. Ndod

  Tiranë Sot, 15:08
  54.870 €
 • 2 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 41,416 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re 41,416 €

  Shitet apartament 1+1,në zonën e Unazës së Re,poshtë Vilës-L. Ka sipërfaqje totale prej 66.8m2. Ndod

  Tiranë Sot, 15:08
  41.416 €
 • 5 foto
  Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht 43,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht 43,000 €

  Disponojmë Apartament 1+1 për shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë K

  Tiranë Sot, 15:08
  43.000 €
 • 1 foto
  Shitet,Papafingo,Unaza E Re 77,000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet,Papafingo,Unaza E Re 77,000 €

  Disponojmë Apartament 1+1 për shitje,i cili ka mundësi konvertimi në 2+1. Apartamenti është i pozici

  Tiranë Sot, 15:08
  77.000 €