Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Super apartament ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Super apartament ne Tirane

  SUPER OKAZION CMIMI NE ZONE 580EURO M2 SHITET VETEM 470EURO M2 PER ARSYE PERSONALE,DISPONON DOKUMENT

  Tiranë Dje, 18:08
  50.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT TE RESTORANT FRESKU
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT TE RESTORANT FRESKU

  Apartamenti ndodhet prane Restorant Freskut ne Tirane, te supermarketi spar Pozicionohet ne katin e

  Tiranë Dje, 18:08
  55.800 €
 • 0 foto
  Shitet apartament ne fresk
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne fresk

  Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë , në Fresk pranë “Restorant Deliu”. Apar

  Tiranë Dje, 18:08
  47.000 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1, Fresku
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1, Fresku

  Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut tek rruga “Fadil Deliu” Apartamenti është I pozicionuar n

  Tiranë Dje, 18:08
  52.400 €
 • 0 foto
  Apartament vetem 2 min larg qendres
  Apartment / Banesa

  Apartament vetem 2 min larg qendres

  Apartamenti ndodhet në afërsi të qendrë së Tiranës, tek rruga Fortuzi, përballe shkolles “De Radaâ

  Tiranë Dje, 18:07
  62.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Tirane

  Disponojmë apartament për shitje në një zone të preferuar për banim në afërsi të qendrës së qytetit

  Tiranë Dje, 18:07
  89.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Tirane

  Apartamenti ndodhet në një zone të qetë dhe të preferuar për banim në qendër të Tiranës. Është I poz

  Tiranë Dje, 18:07
  160.000 €
 • 0 foto
  Super okazion ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Super okazion ne Tirane

  Disponojmë apartament për shitje në një zonë të qetë dhe të sigurt tek rruga “5 Maji”. Apartamen

  Tiranë Dje, 18:07
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ,nje kateshe ne rrgen Don Bosko

  Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome nde

  Tiranë Dje, 17:55
  215.000 €
 • 3 foto
  Shitet 110.4 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet 110.4 m2

  Ne rrugen \"Selaudin Zorba\" midis Spitalit Amerikan 2 dhe Fakultetit te Mjeksise, rreth 300 m nga r

  Tiranë Dje, 17:35
  620 €
 • 7 foto
  Okazion!! Apartament 2+1 Ali Demi 49.000 euro
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Apartament 2+1 Ali Demi 49.000 euro

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informacion mbi apartamen

  Tiranë Dje, 17:29
  49.000 €
 • 6 foto
  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano
  Apartment / Banesa

  OKAZIONNN!! Apartament 2+1 Rruga Eduard Mano

  Apartamenti është i pozicionuar Tek Rruga Eduard Mano ne nje nga zonat me te preferuara per banim dh

  Tiranë Dje, 17:29
  90.000 €
 • 4 foto
  Apartament 2+1 Unaza e Re 60.000 euro, Hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Unaza e Re 60.000 euro, Hipotek

  Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Vila L. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e

  Tiranë Dje, 17:29
  60.000 €
 • 11 foto
  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Apartament 2+1+parkim 66000 euro Astiri

  Shitet apartament 2+1+2+garazh ne Unaze te Re prane bar 2 Palmat. Apartamenti ndodhet ne nje pallat

  Tiranë Dje, 17:29
  66.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT ME HIPOTEKË 1+1,66 m2, zona Porcelanit
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT ME HIPOTEKË 1+1,66 m2, zona Porcelanit

  APARTAMENTI ËSHTË I MOBILUAR DHE JEPET BASHKË ME MOBILJET DHE ELEKTROSHTËPIAKET(PA TELEVIZOR). PËR M

  Tiranë Dje, 17:28
  700 €
 • 6 foto
   «  Njoftimet  » SHITET Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  « Njoftimet » SHITET Apartament 3+1

  Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 155 m2. Apartamenti eshte pjese e nje k

  Tiranë Dje, 17:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  APARTAMENT OXHAKU 2+1 KATI 7,NDËRRIM MAKINË + DIF
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT OXHAKU 2+1 KATI 7,NDËRRIM MAKINË + DIF

  Apartament tek Oxahku. Ndërtim i ri drejtë përfundimit. 2+1. Orientimi Jug-Lindje. 2 tualete. Si dhe

  Tiranë Dje, 17:18
  850 €
 • 14 foto
  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort
  Shtepi / Vila

  Super Okazion!!! Gjiri Lalzit Shitet Super Vile tek San Pietro Resort

  Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale

  Tiranë Dje, 17:16
  189.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SELITËS, TIRANË
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SELITËS, TIRANË

  Shitet apartament 2+1 pranë Selitës, Tiranë. Ndodhet në krahun e majtë të autostradës Tiranë-Elbasan

  Tiranë Dje, 17:15
  105.000 €
 • 10 foto
  Super Apartament Duplex
  Apartment / Banesa

  Super Apartament Duplex

  Shitet Duplex te Astiri rruga Milel Maruli perballe kendit te lojrave. Apartamenti pozicionohet ne k

  Tiranë Dje, 16:56
  105.000 €
 • 1 foto
  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1, 60000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja në apartament pas një k

  Tiranë Dje, 16:38
  60.000 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1, 43000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 58.6 m2, me orientim nga Veriu dhe Perëndimi. Hyrja në apartament reali

  Tiranë Dje, 16:37
  43.000 €
 • 2 foto
  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!
  Shtepi / Vila

  Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit në formë kor

  Tiranë Dje, 16:37
  39.000 €
 • 3 foto
  Apartament i Mobiluar 136m2
  Apartment / Banesa

  Apartament i Mobiluar 136m2

  Apartament i mobiluar. Kati i 8 (i parafundit), me ashensor. Drejtim nga lindja. Super pamje Mundesi

  Tiranë Dje, 16:36
  600 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 Don Bosko

  Apartament; 3 dhoma gjumi+ sallon+ kuzhine+ ballkon+ 2 banjo. Pallat i Ri (ndertuar ne 2011) dhe me

  Tiranë Dje, 16:27
  107.000 €
 • 0 foto
  Okazion tek Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Okazion tek Ali Demi

  Shitet apartament 1+1 tek Ali Demi me siperfaqe 53 m2 , orientimi veri-lindje. Kati i 2. Cmimi 39.00

  Tiranë Dje, 16:24
  39.000 €
 • 0 foto
  apartament prane 21 Dhjetori
  Apartment / Banesa

  apartament prane 21 Dhjetori

  Shitet apartament tek kompleksi Magnet shume qete dhe prane qendres. Apartamenti ka siperfaqe 58.6m

  Tiranë Dje, 16:24
  63.000 €
 • 0 foto
  1+1 Okazion
  Apartment / Banesa

  1+1 Okazion

  Shitet apartament prane Ali Demi, Rruga Pasho Hysa. Apartament 1+1, me sipërfaqe 54.8 m2, me orienti

  Tiranë Dje, 16:24
  40.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  Garazh

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë Dje, 15:59
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Fresku
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Fresku

  Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim

  Tiranë Dje, 15:46
  48.000 €
 • 11 foto
  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament 2+1 tek liqeni Tirane

  Okaziooooooon shitet super apartament tek liqeni ne tirane. Pallat i ri me ashensor. Kati i 7 jo i f

  Tiranë Dje, 15:29
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet ambient biznesi
  Apartment / Banesa

  Shitet ambient biznesi

  Njësi shërbimi, me sipërfaqe 71.8 m2 shumë e përshtatshme për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti. Orie

  Tiranë Dje, 15:06
  83.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1

  Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organizuar për shfrytëzimin

  Tiranë Dje, 15:05
  85.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 64 m2, i orientuar në Perëndim. Hyrja e tij të fton në ambientin e ditë

  Tiranë Dje, 15:05
  49.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Rruga 5 Maji, prane Concord Center, shiten Apartamente 2+1, siperfaqe 98 m2, ne kate te ndryshme dhe

  Tiranë Dje, 14:54
  83.300 €
 • 0 foto
  1+1 tek eleonora Okazion !
  Apartment / Banesa

  1+1 tek eleonora Okazion !

  1+1 tel eleonora 46m2

  Tiranë Dje, 14:43
  30.000 €
 • 3 foto
  Apartamente
  Apartment / Banesa

  Apartamente

  Shiten apartamente ne linze ne zone shume te qete Apartamenten jane 2+1 Kane pamje shume te bukur

  Tiranë Dje, 14:32
  500 €
 • 7 foto
  Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit
  Apartment / Banesa

  Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

  Jepet me qera apartament në rrugën Kongresi i Manastirit.Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të n

  Tiranë Dje, 14:31
  320 €
 • 3 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Allias
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Allias

  Shitet apartament në Allias rrugën Halit Bega.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati

  Tiranë Dje, 14:30
  45.000 €
 • 5 foto
  Qera, Apartament 2+1, Fresku
  Apartment / Banesa

  Qera, Apartament 2+1, Fresku

  Jepet me qera apartament në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet në katin e 4

  Tiranë Dje, 14:30
  170 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BULEVADI ZOGU I, TIRANË
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BULEVADI ZOGU I, TIRANË

  Shitet apartament 2+1 66 m² tek Bulevardi Zogu I, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të, në pa

  Tiranë Dje, 14:14
  95.000 €
 • 4 foto
  SHITET GARSONIERE TEK RRUGA BESIM ALLA, YZBERISHT,
  Apartment / Banesa

  SHITET GARSONIERE TEK RRUGA BESIM ALLA, YZBERISHT,

  Shitet garsoniere tek rruga Besim Alla, tek pallatet Çabej në Yzberisht, Tiranë. Apartamenti ndodhet

  Tiranë Dje, 14:14
  30.000 €
 • 10 foto
  APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2+GARAZH TEK SUNRISE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2+GARAZH TEK SUNRISE

  Shitet apartament 2+1+2 tek \"Sunrise Residence\", nje nga komplekset rezidenciale me te preferuara

  Tiranë Dje, 14:01
  220.000 €
 • 4 foto
  SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGE TE KAVAJES
  Apartment / Banesa

  SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGE TE KAVAJES

  Shitet super apartament 2+1 ne Rruge te Kavajes perballe Kishes Katolike. Apartamenti ka siperfaqe t

  Tiranë Dje, 14:01
  130.000 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE MBI KOMUNEN E PARISIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE MBI KOMUNEN E PARISIT

  Shitet ose jepet me qera apartament 3+1+2 mbi Komunen e Parist, prane Big Market. Apartamenti ka sip

  Tiranë Dje, 14:01
  120.000 €
 • 5 foto
  APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

  Shitet apartamnet 2+1+2 tualete ne nje bllok rezidencial tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i mo

  Tiranë Dje, 14:01
  95.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENTE 3+1 TEK PALLATI \"FASKED\"
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE 3+1 TEK PALLATI \"FASKED\"

  Sapo dolen ne shitje super apartamente 3+1 tek Pallati Fasked. Ky ndertim njihet per cliesine e lart

  Tiranë Dje, 14:01
  345.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION VETEM DY DITE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION VETEM DY DITE

  Garden Residence Turdiu Apartament 2+1 Mob 069 4040923 Okazion vetem per dy dite

  Tiranë Dje, 13:51
  1 €
 • 0 foto
  Shitet okazion Ap 2+1 në Fushen aviacionit
  Apartment / Banesa

  Shitet okazion Ap 2+1 në Fushen aviacionit

  Shitet Apartamenti tipi 2+1 në Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, Kulla 1 siperfaqe 96 m²

  Tiranë Dje, 13:50
  68.000 €
 • 3 foto
  Shitet ap 1+1 perball pallateve Gintash me hipotek
  Apartment / Banesa

  Shitet ap 1+1 perball pallateve Gintash me hipotek

  Shitet apartament 1+1 me sip 65 m² ne rrugen Dritan Hoxha , po shtohet parketi dhe dyert e reja

  Tiranë Dje, 13:50
  55.000 €