Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 4+1+2
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 4+1+2

  Apartament 4+1+2 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 150 m2. Apartamenti eshte pjese e nje

  Tiranë Dje, 12:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA 92 M/2 +DYQAN 43M/2 + GARAZHD 50M/2

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë Dje, 12:17
  180.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku,te tregu

  Zona/Rruga : Xhemfize Keko,Oxhaku Shitet Apartament me siperfaqe 74m, te Oxhaku. Disponon 2 dhoma

  Tiranë Dje, 12:13
  60.000 €
 • 0 foto
  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh
  Garazh

  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman

  Tiranë Dje, 11:55
  98.000 €
 • 7 foto
  SHITEN APARTAMENT 92 M/2+DYQAN 43 M/2+GAZRAZHD 50
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENT 92 M/2+DYQAN 43 M/2+GAZRAZHD 50

  Shitet dyqan 45 m/katror + garazhd nen te 50 m/katror ne rruge kryesore dhe klientele te formuar te

  Tiranë Dje, 11:54
  180.000 €
 • 0 foto
  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit
  Garazh

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, ne Rrugen Marko Bocari, P. 6, afer Liqenit, me certifikate te rregult

  Tiranë Dje, 11:43
  18.700 €
 • 11 foto
  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"
  Shtepi / Vila

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1 ZONA\"DON-BOSKO\"

  OKAZION/SHITET SHTEPI 2+1ME SIP.50 m2+10m2 AMBIENT I PERBASHKET, NE ZONEN E\"DON-BOSKOS\"RRUGA\"FOTO

  Tiranë Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ap. 5+1+1aneks+2banjo+2 ballkon 1300€
  Apartment / Banesa

  Ap. 5+1+1aneks+2banjo+2 ballkon 1300€

  Apartament, kt5 pallat 6 katesh pa ashensor. Hyrja e vjeter 3+1+ ballkon,banjo me hipoteke. Shtesa 2

  Tiranë Dje, 11:26
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit!

  Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e Durresit eshte 82 me dhe nje verand 10m2. Ndodhet prane gjimnazit

  Tiranë Dje, 11:17
  117.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 2+1, Turdiu
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, Turdiu

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 94.4 m2, k

  Tiranë Dje, 10:50
  72.850 €
 • 11 foto
  Apartament +papafingo.
  Apartment / Banesa

  Apartament +papafingo.

  Vendodhja prane Amb.Amerikane(pallatet 3 kateshe te trau i Amb.).Sip.totale 120m.Eshte legalizuar dh

  Tiranë Dje, 10:44
  110.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Sipër

  Tiranë Dje, 10:42
  86.200 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë Dje, 10:41
  81.600 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipë

  Tiranë Dje, 10:41
  64.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Apartamenti është i pozicionuar te fundi i rrugës \"Mihal Grameno\", te rruga \"Ali Visha\". Kati 6

  Tiranë Dje, 10:40
  54.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim

  Tiranë Dje, 10:40
  233.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga \"Idriz Dollaku\". Informacion mbi ap

  Tiranë Dje, 10:40
  860.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • S

  Tiranë Dje, 10:40
  124.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament Rruga
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipër

  Tiranë Dje, 10:40
  127.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 5 banim Sipërf

  Tiranë Dje, 10:40
  104.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1

  Shitet apartament 3+1 bashkë me 1 post parkimi në zonën e Ali Demit, afër fushës. Informacion mbi ap

  Tiranë Dje, 10:38
  117.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament Rruga Bardhyl
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga Bardhyl

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: Kati 2 banim Sipërf

  Tiranë Dje, 10:38
  127.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, Kati 2 banim 105.2 m2 Orientimi Veri-Lindje

  Tiranë Dje, 10:37
  95.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim

  Tiranë Dje, 10:37
  121.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartartament 4+1 nen cmimin e references.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartartament 4+1 nen cmimin e references.

  Shitet super apartament nen cmimin e references ne zonen me te mire te Tiranes. Apartamenti eshte i

  Tiranë Dje, 10:37
  180.000 €
 • 1 foto
   Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • S

  Tiranë Dje, 10:37
  121.000 €
 • 1 foto
   Shitet Apartament Rruga e Elbasanit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • S

  Tiranë Dje, 10:37
  109.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 2+1 në zonën e Porcelanit, te rruga "Sadik Petrela". Informacion mbi apartamentin:

  Tiranë Dje, 10:37
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D\'Ark, afër Ministrisë së Jashtme. Informacion mb

  Tiranë Dje, 10:36
  168.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Porcelanit, te rruga \"Sadik Petrela\". Kati 2 banim Sipë

  Tiranë Dje, 10:36
  78.000 €
 • 7 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT TEK KODRA E DIELLIT
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT TEK KODRA E DIELLIT

  Apartamenti ndodhet tek rezidenca Kodra e Diellit 2. Ky apartament eshte i gjithi i mobiluar me nje

  Tiranë Dje, 10:36
  175.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

  Shitet super apartament 1+1, Astir. Eshte dizenjuar me arkitekt, dopio xham, ndricimi led, totalisht

  Tiranë Dje, 10:35
  58.500 €
 • 11 foto
  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
  Apartment / Banesa

  Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

  Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipër

  Tiranë Dje, 10:04
  164.000 €
 • 0 foto
  Okazion, Apartament 2+1 tek Ali Demi
  Shtepi / Vila

  Okazion, Apartament 2+1 tek Ali Demi

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 68.3 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të q

  Tiranë Dje, 09:58
  50.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 68.3 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të q

  Tiranë Dje, 09:57
  50.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 97 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të qar

  Tiranë Dje, 09:57
  71.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament tek 21 Dhjetori
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament tek 21 Dhjetori

  Rezervimet ne 3 objekte te reja ne kompleksin Magnet sapo kane filluar! - Nxitoni te perfitoni tipo

  Tiranë Dje, 09:57
  96.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 2+1 me sipërfaqe 78.8 m2. Apartamenti me orientim në Veri dhe Lindje ajroset dhe ndriçohe

  Tiranë Dje, 09:57
  58.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT REZIDENCA KODRA E DIELLIT DUPLEX

  Shitet Apartament në rezidencën Kodra e Diellit. Është i përbërë nga 3 dhoma gjumi, sallon, ambient

  Tiranë Dje, 09:08
  130.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi private

  Shitet shtepi private ne qender te babrrojt tirane 350m toka me hipotek +100m shtepia me hipotek ne

  Tiranë Dje, 07:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²
  Shtepi / Vila

  Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7

  Tiranë Dje, 03:27
  100.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament sp 125 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament sp 125 m2

  KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 125 m2 + Garazh per makine. Adresa: Afer Tregut

  Tiranë 19 nëntor 23:56
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament pas Globe.Rruga e kavajes.

  -Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne rrugen e Kavajes. -Termoizolim.,kondicioner,

  Tiranë 19 nëntor 22:58
  135.000 €
 • 5 foto
  Okazion Shtepi ne Ish Bllok, shitet ose ndrohet
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi ne Ish Bllok, shitet ose ndrohet

  Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me t

  Tiranë 19 nëntor 22:45
  120.000 €
 • 6 foto
  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial
  Shtepi / Vila

  Okazion 61 m2 ambient ngjitur me Xheko Imperial

  Shitet ambient per biznes ngjitur me Xheko Imperial ne bllok cmimi eshte okazion 110000€ i diskutues

  Tiranë 19 nëntor 22:04
  110.000 €
 • 0 foto
  jepet me qera
  Shtepi / Vila

  jepet me qera

  jepet shtepi 2+1 me qera e mobiluar . ndodhet 10 min larg universitetit bujqesor

  Tiranë 19 nëntor 21:37
  18.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION PER TE MOS U HUMBUR PRANE DIGES SE LIQENIT
  Apartment / Banesa

  OKAZION PER TE MOS U HUMBUR PRANE DIGES SE LIQENIT

  RRUGA LIMAN KABA PRANE DIGES SE LIQENIT NDERTIM I RI SHITEN APARTAMENTE 2+1+2 AKTUALISHT NE FAZE KA

  Tiranë 19 nëntor 21:19
  126.130 €
 • 6 foto
  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz
  Shtepi / Vila

  Shitet Vilë 3 Katëshe në Kamëz

  Shitet vilë 3 katshe ne kamez, 270 metra katrore shpi + 700 metra Tokë , me Hipotekë, e mobiluar. Çm

  Tiranë 19 nëntor 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN GARAZHDE TE GREEN CITY TE UNAZA E RE
  Apartment / Banesa

  SHITEN GARAZHDE TE GREEN CITY TE UNAZA E RE

  ShITEN GARAZHDE TE KOMPLEKSI GREEN CITY ME CMIM OKAZION. CMIMI I GARAZHDIT 6000 € I PADISKUTUESHEM

  Tiranë 19 nëntor 21:01
  6.000 €
 • 7 foto
  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN

  SHES SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN,ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE E MOBILU

  Tiranë 19 nëntor 20:47
  135.000 €