Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Apartament ne shitje 2+1 ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje 2+1 ne Misto Mame

  Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 119 m2 Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri s

  Tiranë Dje, 12:16
  63.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE RRUGA FORTUZI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE RRUGA FORTUZI

  Shitet apartament 2+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati relativisht

  Tiranë Dje, 12:16
  120.000 €
 • 0 foto
  SHITET AP 2+1+2 PALLATI SINANIT DELIJORGJ
  Apartment / Banesa

  SHITET AP 2+1+2 PALLATI SINANIT DELIJORGJ

  Shitet apartament 2+1, i ndodhur tek kompleksi Delijorgji, me siperfaqe 107.5m2 bruto. I organizuar

  Tiranë Dje, 12:15
  98.000 €
 • 0 foto
  SHITET AP1+1, ME HIPOTEKE, KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET AP1+1, ME HIPOTEKE, KOMUNA E PARISIT

  Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale 62.4m2 . Eshte i organizuar ne sonxhorno, dhome gjumi,1 t

  Tiranë Dje, 12:15
  88.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 ne shitje tek ish Nisharaku
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje tek ish Nisharaku

  Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje te ish Nisharaku, Rruga e Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaq

  Tiranë Dje, 12:15
  107.000 €
 • 0 foto
  Fusha Aviacinit , Tek Kompleksi Turdiu Shiten Ap
  Apartment / Banesa

  Fusha Aviacinit , Tek Kompleksi Turdiu Shiten Ap

  Ne Rezidence Turdiu , Tek Fusha E Aviacionit shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale 77.8m2 . Organi

  Tiranë Dje, 12:06
  58.500 €
 • 3 foto
  Okazion! Tek Pallati Me Shigjeta
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek Pallati Me Shigjeta

  Te Pallati Me Shigjeta , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me siperfaqe 70 m2, i organizuar ne ambj

  Tiranë Dje, 12:06
  62.000 €
 • 8 foto
  Astir , Shitet Apartamet 2+1+Garazhd
  Apartment / Banesa

  Astir , Shitet Apartamet 2+1+Garazhd

  Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, i org

  Tiranë Dje, 11:59
  68.000 €
 • 8 foto
  Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartamenti 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartamenti 2+1

  Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartamenti 2+1. Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 dhe ndodhet ne

  Tiranë Dje, 11:59
  110.000 €
 • 4 foto
  Tek Brryli,Siper Maternitetit Te RI , Shitet Apart
  Apartment / Banesa

  Tek Brryli,Siper Maternitetit Te RI , Shitet Apart

  Tek Rruga Endri Keko siper Maternitetit te Ri , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe

  Tiranë Dje, 11:59
  92.000 €
 • 8 foto
  Vasil Shanto , Prane KESH Shitet Apartament 1+1 .
  Apartment / Banesa

  Vasil Shanto , Prane KESH Shitet Apartament 1+1 .

  Vasil Shanto , Prane KESH Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti me nje siperfaqe 67m2, ndodhet ne kati

  Tiranë Dje, 11:58
  80.000 €
 • 11 foto
  Qerret , Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Qerret , Shitet Apartament 2+1.

  Qerret, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 105m2, ndodhet ne katin e 2-te, pj

  Tiranë Dje, 11:58
  75.000 €
 • 4 foto
  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Apartament / shtepi 2+1 rruga e Kavajes

  Apartament tek ish Parku, në rrugën Vaçe Zela, Pallat i ri, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje i madh dhe

  Tiranë Dje, 11:58
  89.000 €
 • 1 foto
  Okazion! Tek Hipoteka , Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek Hipoteka , Shitet Apartament 1+1

  Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 11:58
  70.800 €
 • 7 foto
  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 .
  Apartment / Banesa

  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 .

  Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 11:57
  145.000 €
 • 3 foto
  Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 1+1

  Fusha E Aviacionit , Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57.7 m2, ndodh

  Tiranë Dje, 11:57
  50.000 €
 • 10 foto
  Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 1+1.
  Apartment / Banesa

  Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 1+1.

  Rruga Irfan Tomini, prane Hotel Diplomat 1, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 66.6m

  Tiranë Dje, 11:57
  63.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Brryli

  Ne Brryl , shitet apartament 1+1. Apartamenti me siperfaqe 67 m2, i organizuar ne ambjent ndenje, ga

  Tiranë Dje, 11:57
  76.500 €
 • 4 foto
  OKAZION! Shitet ap.3+1, 103 m2, 75.000€, tek treni
  Apartment / Banesa

  OKAZION! Shitet ap.3+1, 103 m2, 75.000€, tek treni

  Momentalisht e ndare ne dy apartamente, por edhe mund te bashkohet ose modifikohet ndryshe. Ka veran

  Tiranë Dje, 11:56
  75.000 €
 • 11 foto
  Tek Kompleksi Panorama Shitet Apartament 2+1 .
  Apartment / Banesa

  Tek Kompleksi Panorama Shitet Apartament 2+1 .

  Tek Kompleksi Panorama Prane Hipotekes, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 1

  Tiranë Dje, 11:56
  105.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke zona Ali Demi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke zona Ali Demi

  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke me siperfaqe 102.8 m2 , Rr. Idriz dollaku, Zona Ali Demi TIRANE, A

  Tiranë Dje, 11:54
  98.000 €
 • 9 foto
  Tek Selvia Jepet Me Qira Apartament 2+1+2
  Apartment / Banesa

  Tek Selvia Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

  Tek Selvia , Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te

  Tiranë Dje, 11:50
  350 €
 • 7 foto
  Ne Astir Shitet Ap 2+1. I Mire Investuar
  Apartment / Banesa

  Ne Astir Shitet Ap 2+1. I Mire Investuar

  Ne Astir Prane Viles L , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 89.16 m2 d

  Tiranë Dje, 11:48
  75.000 €
 • 7 foto
  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 .
  Apartment / Banesa

  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 .

  Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65.63 m2 ,

  Tiranë Dje, 11:48
  55.000 €
 • 6 foto
  OKAZION!! Tek Ish Ekspozita Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  OKAZION!! Tek Ish Ekspozita Shitet Apartament 2+1.

  Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti me nje siperfaqe 81 m2 , ndodh

  Tiranë Dje, 11:48
  92.000 €
 • 7 foto
  Tek Rruga Jordan Misja , Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Rruga Jordan Misja , Shitet Apartament 2+1

  Tek Rruga Jordan Misja , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe 105m2, ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 11:48
  83.000 €
 • 4 foto
  Okazion! Te Selvia Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion! Te Selvia Shitet Apartament 2+1.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi mjaft cilesor , ka nje siperfaqe totale prej 10

  Tiranë Dje, 11:47
  126.000 €
 • 1 foto
  Okazion! Tek FIORI DI BOSKO Shitet Ap 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion! Tek FIORI DI BOSKO Shitet Ap 2+1.

  Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 95.5m2, ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 11:47
  78.310 €
 • 0 foto
  Okazion!! Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet AP 2+1.
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Kompleksi Fiori Di Bosko Shitet AP 2+1.

  Tek Kompleksi Fiori Di Bosko shitet apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 94m2.

  Tiranë Dje, 11:47
  75.200 €
 • 1 foto
  Tek Hipoteke , Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Tek Hipoteke , Shitet Apartament 2+1

  Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 11:47
  94.200 €
 • 0 foto
  Okazion! 1+1 e mobiluar prane ish Klubit Partizani
  Apartment / Banesa

  Okazion! 1+1 e mobiluar prane ish Klubit Partizani

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne katin e pare te nje pallati egzistues. Koridor, dhome gjumi, kuz

  Tiranë Dje, 11:34
  57.900 €
 • 0 foto
  Shitet apartamente 2+1 me cmim Okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamente 2+1 me cmim Okazion

  Okazion\" SHITET APARTAMENTI 2+1 TE ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE Shitet apartamenti 2+1 me

  Tiranë Dje, 11:34
  87.000 €
 • 2 foto
  Shitet apartamenti 1+1 te shkolla e KUQE
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 te shkolla e KUQE

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe totale 57m2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tu

  Tiranë Dje, 11:34
  54.000 €
 • 4 foto
  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 ne qenderr te TIRANES

  Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistuer te mire administruar

  Tiranë Dje, 11:34
  75.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 2+1 ne unaz

  Shitet apartamenti 2+1+ ambjent gatimi me siperfaqe 80m2 ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh buze r

  Tiranë Dje, 11:34
  67.500 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne zonen e freskut te rruga e Dajtit.Apartamenti eshte me

  Tiranë Dje, 11:08
  50.000 €
 • 10 foto
  Okazion Apartament 3+1 /
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 3+1 /

  Apartamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit ne rrugen Reshit Petrela ne pallat buze rruge. Ndo

  Tiranë Dje, 11:07
  136.000 €
 • 0 foto
  Shes apartament 2+1,prane komisariatit 4,Tirane
  Apartment / Banesa

  Shes apartament 2+1,prane komisariatit 4,Tirane

  Shes apartament 2+1+ballkon+2 tualete,me siperfaqe totale 103 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ba

  Tiranë Dje, 11:07
  80.000 €
 • 2 foto
  SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 1+1 DURRES
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION!! SHITET APARTAMENT 1+1 DURRES

  Alesi Real Estate ofron ne menyre eksluzive per shitje apartament 1+1 ne Plepa Rruga Pavarsia ,Durre

  Tiranë Dje, 11:06
  15.000 €
 • 9 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet Garazhd me qepen elektrik me telekomand. edhe hyrja kryesore èsht me qepen.madhsit Jan.gjatè

  Tiranë Dje, 11:06
  9.000 €
 • 12 foto
  OKAZION 2+1 Ne Qender te TIranes
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 Ne Qender te TIranes

  Okazion Shitet apartament 2+1 teresisht e mobilura kati i 8 (jo i fundit) siperfaqe 112m2 me 2 ballk

  Tiranë Dje, 10:54
  135.000 €
 • 3 foto
  Okazion Apartamente ne Tirane,Kamez.70dhe100m2.
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartamente ne Tirane,Kamez.70dhe100m2.

  Shiten apartamente 2 1(100m)dhe1 1(70m).Apartmentet jane te perfunduara.Apartamentet nuk kane hipote

  Tiranë Dje, 10:47
  40.000 €
 • 11 foto
  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT
  Shtepi / Vila

  KODRA E DIELLIT,DUPLEKS 3+1,ME HIPOTEKE,165 M2,APT

  APARTAMENT TEK REZINDENCA KODRA E DIELLIT 2 , APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NGA 3 DHOMA GJUMI , 2 T

  Tiranë Dje, 10:42
  1.100 €
 • 0 foto
  APARTAMENTE REZIDENCIALE DYQANE PARKIME NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE REZIDENCIALE DYQANE PARKIME NE SHITJE

  7 Kate Banimi, 1 kat Shërbime, 2 Kate Parkim Objekti rezidencial është një ndërtim konform modeleve

  Tiranë Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION! SHITET 2+1 PERBALL DELIJORGJIT
  Shtepi / Vila

  OKAZION! SHITET 2+1 PERBALL DELIJORGJIT

  Okazion. Shitet apartament 2+1, ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe, perball kompleksit Delijor

  Tiranë Dje, 10:20
  85.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM !

  Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ka siperfaqe 74m2 dhe org

  Tiranë Dje, 10:19
  50.000 €
 • 1 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT!!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT!!

  Shitet apratament 2+1+ verande+ ballkon ne Yzberisht,apartamenti eshte me Hipoteke dhe eshte i mire

  Tiranë Dje, 10:19
  65.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 BUZE RRUGE (21 DHJETORI) !!!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 BUZE RRUGE (21 DHJETORI) !!!

  OKAZION!!! ULET CMIMI NGA 67.000 -NE 60.000 EURO : apartament 2+1 ne te kryqezimi i 21 Dhjetorit. Ap

  Tiranë Dje, 10:14
  60.000 €
 • 3 foto
  Apartament 2+1 ne shitje, Ali Demi , Tirane.
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne shitje, Ali Demi , Tirane.

  Apartament ne shitje 2+1 ne Ali Dem me siperfaqe 92m2. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te

  Tiranë Dje, 10:14
  76.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Kinostudio
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Kinostudio

  Shitet Apartament 1+1 (i kthyer ne 2+1) ne Rrugen Niko Avrami, Kinostudio perballe Komisariatit nr.4

  Tiranë Dje, 10:14
  45.000 €