Patundshmeri
Tiranë

Patundshmeri në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1+2 Në Shitje Pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament 2+1+2 , 92m2 në rrugën \"Artan Lenja\". Apartamenti pozicionohet në katin e 8 të

  Tiranë 19 nëntor 00:05
  106.000 €
 • 5 foto
  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë
  Apartment / Banesa

  OKAZION! Shitet Apartament 2+1+2+Depo+Verandë

  Shitet apartament 2+1+2 + Depo + Verandë 115m2, pranë Vasil Shantos. Apartament ndodhet në katin e 2

  Tiranë 19 nëntor 00:04
  97.000 €
 • 5 foto
  Shitet dupleks tek Medreseja
  Apartment / Banesa

  Shitet dupleks tek Medreseja

  Shitet dupleks 144m2,tek Medreseja,perball \'Big Market\'.Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 dhe

  Tiranë 19 nëntor 00:04
  125.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1

  SHITET APARTAMENT I RI 2+1, NE RRUGEN E KAVAJES Apartament 2+1, 99m2 ne rrugen e Kavajes. Apartament

  Tiranë 19 nëntor 00:04
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1+2 Pallat i vitit 2018 ne qender

  Shitet apartament 2+1+2 ne katin e IV te nje kompleksi shume cilesore me fasade ventiluese dhe izote

  Tiranë 19 nëntor 00:03
  190.162 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 ne \'komunen e parisit\'.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te r

  Tiranë 19 nëntor 00:02
  109.000 €
 • 5 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet super apartament 200m2 plus garazhd 56m2 me cmim okazional, tek parku \'Olimpik\' , fare pran

  Tiranë 19 nëntor 00:01
  270.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne \'Bllok\'

  Shitet apartament 3+1+2 ne zonen me te lakmuar te kryeqytetit ne nje lagje elitare. Apartamenti ka n

  Tiranë 18 nëntor 23:59
  330.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!
  Apartment / Banesa

  Shitet Dupleks ne Rrugen e Kosovareve!

  Shitet dupleks ne “Komune e Parisit “ me siperfaqe 150m2 total . Kati I pare eshte I organizuar

  Tiranë 18 nëntor 23:58
  175.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 Në Astir
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Në Astir

  Shitet apartament 1+1 në Astir , 75m2 neto.Apartamenti pozicionohet në katin e 5 të një ndërtimi të

  Tiranë 18 nëntor 23:56
  45.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIM OKAZIONAL

  Shitet apartament 2+1, 77m2 tek \'Uzina Dinamo\'.Apartamenti organizohet nga nje hall, nje kuzhine m

  Tiranë 18 nëntor 23:56
  63.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Komunen e Parisit

  Shitet Apartament 2+1+2 ,117m2 ne komunen e parisit.Apartamenti ka nje organizim mjafte te mire qe m

  Tiranë 18 nëntor 23:56
  110.000 €
 • 2 foto
  Vile e re 3 kateshe ne Tirane
  Shtepi / Vila

  Vile e re 3 kateshe ne Tirane

  shitet Vile e Re OKAZION..300m2 ndertim .500m2 truall me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 18 nëntor 20:56
  170.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE ZOGU I ZI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE ZOGU I ZI

  Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi perball Ring Center. Apartamenti ka siperfaqe prej 76m2 dhe or

  Tiranë 18 nëntor 20:53
  90.000 €
 • 6 foto
  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes
  Apartment / Banesa

  Apartament Rr Kongreli i Lushnjes

  Prsh: Shitet Apartament te ish-parku i autobuzave rruga Kongresi i lushnjes!Apartment esht i komplet

  Tiranë 18 nëntor 19:57
  70 €
 • 4 foto
  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT
  Shtepi / Vila

  APARTAMENT 104 m2 ne YSBERISHT

  Shitet APARTMENT 104 m2 ne YSBERISHT, ndodhet pallati i pare tek KMY. Kati i trete banimi, me ashens

  Tiranë 18 nëntor 19:26
  55 €
 • 2 foto
  OKAZIONN! Per pak kohe ! Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  OKAZIONN! Per pak kohe ! Shitet shtepi private

  Shes shtepi nje kateshe ne zonen e treshit ne kamez. Shtepia eshte e kompletuar teresisht me te gjit

  Tiranë 18 nëntor 18:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION 2+1 me Hipoteke, ne Bllok tek Juridiku
  Apartment / Banesa

  OKAZION 2+1 me Hipoteke, ne Bllok tek Juridiku

  OKAZION! Pallat ekzistues, i rikonstruktuar dhe i mobiluar kendshem! 78 metra katror i hipotekuar pl

  Tiranë 18 nëntor 17:50
  99.000 €
 • 7 foto
  3+1+2WC+Verande+Garazh (Perfshire ne Cmim)
  Apartment / Banesa

  3+1+2WC+Verande+Garazh (Perfshire ne Cmim)

  Super Apartament 3+1+2WC+VERANDE+GARAZH (2 Vende - Perfshire ne Cmim) (178 m2) i Dizenjuar me Arkite

  Tiranë 18 nëntor 17:20
  159.000 €
 • 7 foto
  1+1+2 Ballkone (65 m2) tek Kopshti Zoologjik
  Apartment / Banesa

  1+1+2 Ballkone (65 m2) tek Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament 1+1+2Ballkone, (65 m2) tek Kopshti Zoologjik (Rr. Peti) Zone e Preferuar | Pallat

  Tiranë 18 nëntor 17:20
  69.000 €
 • 2 foto
  Apartament 2+1 Turdiu
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Turdiu

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 104.5 m2,

  Tiranë 18 nëntor 17:11
  80.500 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 2+1 Green City
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Green City

  Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi. Apartamenti është i pozicionuar

  Tiranë 18 nëntor 17:10
  88.000 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut ne Linze.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut ne Linze.

  Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut ne Linze. Apartamenti është i pozionuar në katin e 2 banim t

  Tiranë 18 nëntor 17:08
  52.000 €
 • 5 foto
  2+1+Ballkon (75 m2) tek Globe | Mobilim Cilesor
  Apartment / Banesa

  2+1+Ballkon (75 m2) tek Globe | Mobilim Cilesor

  2+1+Ballkon (75 m2) Globe (Rr. Kongresi i Lushnjes) Zone me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Kond

  Tiranë 18 nëntor 17:08
  64.500 €
 • 7 foto
  1+1 (58 m2) tek Gjim. Partizani
  Apartment / Banesa

  1+1 (58 m2) tek Gjim. Partizani

  Shitet Apt 1+1 (58 m2) tek Gjimnazi Partizani (Rr. Thanas Ziko) Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi

  Tiranë 18 nëntor 17:08
  55.000 €
 • 7 foto
  3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Parkim)
  Apartment / Banesa

  3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Parkim)

  Shitet Apartament 3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Rr. Ferit Xhajko) me Hipoteke te Rregul

  Tiranë 18 nëntor 17:08
  67.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 2+1 Sima-Com
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Sima-Com

  Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re. Informac

  Tiranë 18 nëntor 17:07
  93.500 €
 • 2 foto
  Shitet apartament 1+1 Harry Fultz
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 Harry Fultz

  Shitet apartament 1+1 tek Hipoteka ne kompleksin Quartum Residence. Apartamenti disponon nje siperf

  Tiranë 18 nëntor 17:06
  60.400 €
 • 1 foto
  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Tiranë 18 nëntor 17:05
  215.000 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 2+1 Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Don Bosko

  Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banimi me orientim lindie, fare prane qendres se kryeqyteti, e ar

  Tiranë 18 nëntor 17:03
  76.000 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 2+1 Qerret
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 Qerret

  Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne Qerret te Durresit. Ndodhet 100 m larg de

  Tiranë 18 nëntor 17:02
  38.050 €
 • 6 foto
  2+1+Bllk (90 m2) tek Liqeni (Pallat i Ri)
  Apartment / Banesa

  2+1+Bllk (90 m2) tek Liqeni (Pallat i Ri)

  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (90 m2) tek Liqeni (Rr. Faik Konica) Zone Perfekte, shume e Kerkuar |

  Tiranë 18 nëntor 17:00
  140.000 €
 • 5 foto
  1+1+Bllk, i Madh (71 m2) Kopshti Zoologjik
  Apartment / Banesa

  1+1+Bllk, i Madh (71 m2) Kopshti Zoologjik

  Mundesi: 1+1+Ballkon, i Madh (71 m2) tek Kopsheti Zoologjik (Zone nga me te Kerkuarat) ne Pallat te

  Tiranë 18 nëntor 16:48
  87.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit

  Shitet Shtepi 1+1+Verande tek Stacioni i Trenit - Zone e Preferuar | Pjeserisht e Mobiluar | Hapesir

  Tiranë 18 nëntor 16:48
  52.000 €
 • 5 foto
  Apt Gjigand 3+1+Ballkon ne Myslym Shyr - PARKET
  Apartment / Banesa

  Apt Gjigand 3+1+Ballkon ne Myslym Shyr - PARKET

  Shitet Apartament 3+1+Ballkon (112 m2) ne Myslym Shyr (Zone Perfekte) Parket Druri | Hapesire e Madh

  Tiranë 18 nëntor 16:48
  130.000 €
 • 7 foto
  Apt Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2)Kristal Center
  Apartment / Banesa

  Apt Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2)Kristal Center

  Shitet Apartament Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2) tek Kristali (Rr. Rrapo Hekali - Kodra e Diellit)

  Tiranë 18 nëntor 16:48
  127.000 €
 • 5 foto
  Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti

  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor dhe Punime Cile

  Tiranë 18 nëntor 16:23
  59.000 €
 • 5 foto
  Mundesi Investimi: 2+1+2Bllk ne Bllok tek Spar-i
  Apartment / Banesa

  Mundesi Investimi: 2+1+2Bllk ne Bllok tek Spar-i

  Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1+2Ballkone (103 m2) ne Bllok tek Spar, Super Lokaci

  Tiranë 18 nëntor 16:23
  166.666 €
 • 7 foto
  Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri,me Hipoteke
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri,me Hipoteke

  Shitet Super Apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt - Stacioni i Trenit (Komple

  Tiranë 18 nëntor 16:21
  100.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apt 3+1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apt 3+1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra

  Shitet Apt 3 + 1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra me Hipoteke te Rregullt | Pjeserisht i Mobiluar | Kondic

  Tiranë 18 nëntor 16:21
  67.000 €
 • 6 foto
  Appartament 2+1+B ** Shkembim - Rruga Ali Demi **
  Apartment / Banesa

  Appartament 2+1+B ** Shkembim - Rruga Ali Demi **

  Appartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 home ndejtje, nji guzhine te haper, nje banjo, nee koridor te gjate

  Tiranë 18 nëntor 16:18
  75.000 €
 • 1 foto
  Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.
  Apartment / Banesa

  Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

  Organizimi: Kati 4 109.3 m2 2 dhoma gjumi 2 tualet 103 556 EURO Apartmenti shitet me një garazh

  Tiranë 18 nëntor 15:53
  103.556 €
 • 0 foto
  Apartament prj 124m2 ne Tirane
  Apartment / Banesa

  Apartament prj 124m2 ne Tirane

  Mbi shkollen e mesme Petro Nini, perballe me liqenin artificial, shitet apartament 124 m2,teresisht

  Tiranë 18 nëntor 15:10
  160.000 €
 • 0 foto
  Super apartament i ri 3+1 ne Ali Dem
  Apartment / Banesa

  Super apartament i ri 3+1 ne Ali Dem

  Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organizuar për shfrytëzimin

  Tiranë 18 nëntor 14:53
  85.000 €
 • 5 foto
  Apartament ne shitje Vollga, Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje Vollga, Durres

  Shitet apartament 126m2 Ne durres, Rruga Taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne

  Tiranë 18 nëntor 14:42
  700 €
 • 1 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , KOMUNA E PARISIT

  Shitet apartamet 2+1, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Komuna e Parisit, pallati tek lulishtja

  Tiranë 18 nëntor 14:41
  140.000 €
 • 4 foto
  Apartamente ne shitje ne qender te Tiranes
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne shitje ne qender te Tiranes

  Shitet apartament 2+1, 1+1 dhe 3+1 ne pallat te ri ne qender te Tiranes te Bulevardi zogu 1. Pallati

  Tiranë 18 nëntor 14:40
  1.400 €
 • 5 foto
  Apartament 4+1 te Ministria e Drejtësisë
  Apartment / Banesa

  Apartament 4+1 te Ministria e Drejtësisë

  Apartament për shitje tek Blv. "Zogu i Parë" (pranë Ministrisë së Drejtësisë). Sipërfaqja e përgjith

  Tiranë 18 nëntor 14:24
  260.000 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 per shitje, te rr. Kavajes
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 per shitje, te rr. Kavajes

  Apartament 2+1 per shitje, te rr. Kavajes, perballe Poliklinikes nr. 9. Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë 18 nëntor 14:24
  104.000 €
 • 4 foto
  ????APART TE REJA FILLOJNE NGA 25 000 EU???
  Apartment / Banesa

  ????APART TE REJA FILLOJNE NGA 25 000 EU???

  Shiten Apartamente ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2006 me hipoteke te rregullt si me poshte :

  Tiranë 18 nëntor 14:06
  26.000 €