Patundshmeri
Viti

Patundshmeri në shitje në Viti

 • 2 foto
  Shes shpin
  Shtepi / Vila

  Shes shpin

  Shes shpin ne gjendje banimi 2 kat 8 ari truell qmimi sipas marrveshjes 044 249 970

  Viti 2 prill 17:56
  1 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa ne Gjilan(Kodi 296/16)
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Gjilan(Kodi 296/16)

  Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Viti banesa ka siperfaqe prej 83 M2 ,banesa eshte em

  Viti 2 prill 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, VLORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, VLORE

  SHITET APARTAMENT 89m2, UJI FTOHTË, ZONA KALAJA VLORË. APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E 5-të, ME ÇATI,

  Viti 1 prill 11:37
  89.000 €
 • 2 foto
  shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  shtepia ne shitje

  shitet shtepia me 4 ari oborr per ma shum viber +38345465890

  Viti 1 prill 07:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Der garazhe
  Garazh

  Der garazhe

  shes derën e garazhes shumë e mirë, mundët edhe motorri me ju montu. Dimensionet: Lart:2.15m , gjer

  Viti 1 prill 06:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera
  Apartment / Banesa

  Banes me qera

  Jap banes me qera e mobiluar ne qender te qytetit viti banesa posedon: -sallon -kuzhin -2 dhoma gj

  Viti 1 prill 01:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO, TIRANE
  Shtepi / Vila

  SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO, TIRANE

  Shitet apartament ne rruga Don Bosko, Tirane 75.000 euro i diskutushem. Shtepia eshte e mobiluar me

  Viti 31 mars 23:22
  75.000 €
 • 0 foto
  Kuca u Srbiji
  Shtepi / Vila

  Kuca u Srbiji

  Na prodaju kuca u Varvarinu 250m2 na 5 ari placa,okruzena prirodom blizu morave. Viber: +38160678912

  Viti 31 mars 21:29
  25.000 €
 • 1 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet trafika

  Viti 31 mars 18:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer garazhe me motor
  Garazh

  Dyer garazhe me motor

  Shiten dyert e garazhes me motor te montuara qe tri vite, jane ne gjendje te rregullt dhe me dimensi

  Viti 31 mars 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr
  Shtepi / Vila

  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr

  shiten dy shtepi nga 5 ari oborr Shtepit gjenden afer real center 30 m afer rruges kryesore viti dro

  Viti 31 mars 00:41
  156.000 €
 • 6 foto
  Shitet/Ndrrohet banesa ne qender te Vitise
  Apartment / Banesa

  Shitet/Ndrrohet banesa ne qender te Vitise

  Banese ne qender te Vitise Mes qendres dhe lumit Morava Kati IV 93 m2 Sallon+Kuzhine dhe dy dhoma

  Viti 30 mars 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet urgjent banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet urgjent banesa

  Shitet banesa vushtrri te kompleksi delfini perball postes

  Viti 15 mars 19:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

  Shitet Banesa ne Viti me 80 m2: Banesa eshte te Ndertesa e Abit.. Banesa eshte ne K.1 Banesa ka,Sall

  Viti 5 shkurt 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall

  Shtepite ne shitje dhe 7ari truall Shtepi dykateshe me lokale Lokacioni: Rruga kryesore ne Fshatin P

  Viti 4 shkurt 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dëshmia e huasë midis individëve:
  Shtepiza

  Dëshmia e huasë midis individëve:

  Emri im është Zonja Jeanne LUIS, unë kam qenë disa scammed vetëm për shkak se burri im dhe unë kemi

  Viti 9 mars 19:44
  25 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Shtepiza

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Viti 19 janar 10:58
  30 €