Patundshmeri
Vushtrri

Patundshmeri në shitje në Vushtrri

 • 9 foto
  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Vushttri ( Te Bazeni )

  Shitet banesa është Gatshme per Banim në Vushtrri Te Bazen ( Urgjent ) Ndërtesa posedon ashensor 87.

  Vushtrri Dje, 23:26
  39.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 56.28 m2 në katin e përdhesë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 56.28 m2 në katin e përdhesë

  ⭕️Shitet banesa 56.28 m2 në katin e përdhesë -të në Vushtrri (Dijari Estate Objekti QETESIA) 📞+3

  Vushtrri Dje, 23:26
  24.600 €
 • 9 foto
  Shitet banesa 88.47 m2 në katin 3 -të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88.47 m2 në katin 3 -të në Vushtrri

  ⭕️Shitet banesa 88.47 m2 në katin 3 -të në Vushtrri (Butrinti , Rruga Dëshmorët e Kombit) 📞+3834

  Vushtrri Dje, 23:25
  35.200 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri

  ⭕️Shitet banesa 65 m2 në katin 3 -të në Vushtrri (Linprojekt ,permas Shkollë Eqrem Qabej ) 📞+383

  Vushtrri Dje, 23:24
  28.600 €
 • 3 foto
  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

  Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri. - Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër ka

  Vushtrri Dje, 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa te bazenti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te bazenti

  Kati 7, dhe 8 salloni kuzhina, 2 dhoma gjumi, 045 117 118

  Vushtrri Dje, 23:14
  420 €
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shes banes ne vushtrri te stacioni i vjeter 92m2 2dhoma gjumi sallon e kuzhin shpajz banjo teras Kat

  Vushtrri Dje, 20:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtëpi me 180 m2 / 4 ari / ne Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 180 m2 / 4 ari / ne Vushtrri

  Ofrohet për shitje shtëpia ne Vushtrri me një siperfaqe prej 180 m² / dy kateshe e vendosur ne 4

  Vushtrri Dje, 19:37
  85.000 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA 90m2 -- OFERTE PER FUNDVIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 90m2 -- OFERTE PER FUNDVIT

  SHITET BANESA NE QENDER TE VUSHTRRISE ME SAKTESISHT TEK STACIONI I VJETER -Banesa eshte 90% e perfun

  Vushtrri Dje, 19:20
  1 €
 • 0 foto
  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti,

  Kodi 0079 Shitet bansa 94.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 2 dho

  Vushtrri Dje, 19:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti
  Apartment / Banesa

  Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti

  Kodi 0078 Shitet bansa 66.5m2 në Vushtrri, tek ish Poleti, kati 4, sallon, kuzhinë, tryezari, 1 dho

  Vushtrri Dje, 19:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari

  Kodi 0495 Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari, Vushtrri. Banesa ka dhomë dite, një dhom

  Vushtrri Dje, 19:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2
  Shtepi / Vila

  Shite shtëpia dykatëshe 160 m2

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Dje, 19:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 80.1m2, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80.1m2, kati 3

  Kodi 0447 Shitet banesa 80.1m2, kati 3 në Vushtrri, tek ish Poleti. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma

  Vushtrri Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Shitet banesa 93m2, kati 2, në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2, kati 2, në Vushtrri

  Kodi 0574 Shitet banesa 93m2, kati 2, në Vushtrri, tek ish Poleti. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma g

  Vushtrri Dje, 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten banesat te Poleti
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Poleti

  Shes banesa ne Vushtrri (te Poleti me saktesisht pas gjimnazit) te madhesive te ndryshme: 90m2, 94m2

  Vushtrri Dje, 19:04
  1 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrris

  Kodi 0572 Shitet banesa 90m2, kati 3, në qendër të Vushtrrisë, rr. Sheshii Lirisë. Banesa ka dhomë

  Vushtrri Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa
  Apartment / Banesa

  Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa

  Kodi 0424 Shiten në Vushtrri rreth 50 banesa me këto m2: 85m2, 86.5m2, 88.5m2, 93.5m2, nga kati 1 d

  Vushtrri Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 4

  Kodi 0482 Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri. Ka dhomë dite, një dhomë gjumi. E gatshme në mua

  Vushtrri Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2
  Apartment / Banesa

  Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2

  Kodi 0484 Shitet në Vushtrri banesa Penthouse 122.5m2 banim dhe 150m2 terasë, tek ish stacioni i ri

  Vushtrri Dje, 19:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes banes 87.6m2 në qender te Vushtrris
  Apartment / Banesa

  Shes banes 87.6m2 në qender te Vushtrris

  Banes me hapësir prej 87.6 m2 Super objekt banesor në qendër të Vushtrris, i ndërtuar me standarde

  Vushtrri Dje, 18:11
  430 €
 • 0 foto
  shes tenda
  Garazh

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri Dje, 17:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ka filluar shitja e banesave
  Apartment / Banesa

  Ka filluar shitja e banesave

  Vushtrri - Shiten banesat ne rrugen "Jeton Terstena", pas gjimnazit, afer ish-poletit. Posedojme ban

  Vushtrri Dje, 16:37
  1 €
 • 10 foto
  Shitet PentHouse ne Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet PentHouse ne Vushtrri

  Shitet PentHouse ne katin e 9 , 126 m2 : Banesa posedon ⭕️Sallon dhe kuzhin ⭕️ 3 Dhoma gjumi

  Vushtrri Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa Dhomshe 88 m2 kati 8\' të , në Vusht
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Dhomshe 88 m2 kati 8\' të , në Vusht

  Shitet Banesa Dhomshe 88 m2 kati 8\' të , në Vushtrri Banesa posedon : - Dhomë gjumi (2) - Sal

  Vushtrri Dje, 15:41
  420 €
 • 7 foto
  BANESA NE SHITJE KATI 6
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE KATI 6

  Shiten Banesat tek ish-Stacioni i Ri i Autobuseve - Vushtrri Banesat gjenden ne katin e gjashte (6)

  Vushtrri Dje, 15:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat - Te Poleti. Qmime te volitshme

  Shiten banesat 93m2, 65m2, 76m2. Vendndodhja: Rruga \"Jeton Terstena\" - Te poleti, pas gjimnazit te

  Vushtrri Dje, 15:16
  1 €
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri Dje, 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Vushtrri Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Vushtrri Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata

  SHITET BANESA 64 m2 kati 1\' Rruga \" Mursel Bllata \" -Banesa posedon : • Dhomë gjumi , • S

  Vushtrri Dje, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTËPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTËPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Vushtrri Dje, 06:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri Dje, 02:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri Dje, 02:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2

  Banes ne shitje kati i 5 \'te 89 m2 Banesa posedon : 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dep

  Vushtrri Dje, 02:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi Ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Ne Shitje

  Shtepi ne shitje më 4.ari truall në Vushtrri, afër Pompë të benzinës Qmimi sipasë marveshjes. Tel 04

  Vushtrri 10 nëntor 22:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri 10 nëntor 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtëpia me 5 ari truall , mundësi ndrrimi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 5 ari truall , mundësi ndrrimi

  Shes ose ndrroj shtëpin me 5 ari truall në Rr. \"2 Maji\" në Vushtrri, Shtëpia është ndërtim i ri qe

  Vushtrri 10 nëntor 20:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2 Banesa posedon: ☑️ Dhomë gjumi (2) ☑️ Sallon me kuzh

  Vushtrri 10 nëntor 19:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tri (3)SHTËPI NË SHITJE- SHTËPI ME LOKALE
  Shtepi / Vila

  Tri (3)SHTËPI NË SHITJE- SHTËPI ME LOKALE

  Tri (3)SHTËPI NË SHITJE- SHTËPI KOMODE SHUMË ATRAKTIVE ME LOKALE AFARISTE: Shtëpia 1 dhe 2:Shtëpia(

  Vushtrri 10 nëntor 19:00
  461.276 €
 • 10 foto
  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2 Banesa posedon: ☑️ Dhomë gjumi (2) ☑️ Sallon me kuzh

  Vushtrri 10 nëntor 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA NE QENDER - 91 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER - 91 m2

  Bbanesë në qendër të Vushtrrisë Objekti afaristo-banesor i cili ndodhet në qendër të qytetit të Vus

  Vushtrri 10 nëntor 17:35
  450 €
 • 4 foto
  AKSION NE VUSHTRRI - Banesat ne shitje
  Apartment / Banesa

  AKSION NE VUSHTRRI - Banesat ne shitje

  BANESAT JANE NE AKSION Shes banesa ne Vushtrri (te Poleti me saktesisht pas gjimnazit) te madhesive

  Vushtrri 10 nëntor 17:27
  1 €
 • 11 foto
  SHITET  SHTEPIJA URGJENT NE VUSHTRRI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIJA URGJENT NE VUSHTRRI

  Shitet shtepia e cila ka afer 200 m² . Kjo shtepi eshte dy kateshe plus podrumi ka 4 dhoma gjumi ka

  Vushtrri 10 nëntor 15:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te

  Shitet banesa 86 m2 Qender - Kati i 3\'te Banesa posedon: ☑️ Sallon me kuzhinë ☑️ Dhomë gj

  Vushtrri 10 nëntor 12:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2 Banesa posedon: ☑️ Dhomë gjumi (2) ☑️ Sallon me kuzh

  Vushtrri 10 nëntor 12:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2 Banesa posedon: ☑️ Dhomë gjumi (2) ☑️ Sallon me kuzh

  Vushtrri 10 nëntor 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2
  Apartment / Banesa

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2

  BANES NË SHITJE - Kati i 3\'te 86 m2 Banesa posedon: ☑️ Dhomë gjumi (2) ☑️ Sallon me kuzh

  Vushtrri 10 nëntor 11:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banes shiten
  Apartment / Banesa

  Banes shiten

  leshoj banesa per qira kemi eshe ne shitje banesa jan nderti i ri kemi 14 banesa per qira sipas desh

  Vushtrri 10 nëntor 10:52
  Me Marrveshje