Pjese per kompjuter në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Sot, 10:58
  270 €
 • 9 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Sot, 10:58
  140 €
 • 5 foto
  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5

  Kartelë grafike GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1060, 6GB GDDR5 Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO

  Prishtinë Sot, 10:58
  216 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Sot, 10:58
  260 €
 • 3 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING

  ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G GAMING ASUS 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DOTA2, B

  Prishtinë Sot, 10:58
  260 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors

  Prishtinë Sot, 10:58
  455 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Sot, 10:58
  200 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUB

  Prishtinë Sot, 10:58
  340 €
 • 7 foto
  Red Devil Radeon RX 580 8GB
  Pjese per kompjuter

  Red Devil Radeon RX 580 8GB

  Red Devil Radeon RX 580 8GB PowerColor RED DEVIL Golden Radeon RX 580 DirectX 12 AXRX 580 8GBD5-3DHG

  Prishtinë Sot, 10:58
  150 €
 • 7 foto
  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB

  Gigabyte GeForce® GTX 1070 Ti 8GB Gigabyte 1070 Ti 8GB Kartela Grafike eshte shume e mire per PUBG

  Prishtinë Sot, 10:58
  340 €
 • 4 foto
  Procesor Intel Core i7-8700K
  Pjese per kompjuter

  Procesor Intel Core i7-8700K

  Procesor Intel Core i7-8700K Product Collection 8th Generation Intel® Core™ i7 Processors Code Na

  Prishtinë Sot, 10:58
  455 €
 • 6 foto
  GeForce GTX 1060 6GB
  Pjese per kompjuter

  GeForce GTX 1060 6GB

  GeForce GTX 1060 6GB GeForce GTX 1060, 6GB GDDR5 (192 Bit), Blower, HDMI, DVI, 3xDP, BULK Kartela G

  Prishtinë Sot, 10:58
  180 €
 • 7 foto
  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING

  EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING EVGA GeForce GTX 1060 6GB SSC GAMING ACX 3.0, 6GB GDDR5, LED, D

  Prishtinë Sot, 10:58
  200 €
 • 6 foto
  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5
  Pjese per kompjuter

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5

  MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 MSI GTX 1060 6GB Kartela Grafike bon super per PUBG, CSGO, DO

  Prishtinë Sot, 10:58
  216 €
 • 6 foto
  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB
  Pjese per kompjuter

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB

  EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING, 08G-P4-6276-KR, 8GB GDDR5, A

  Prishtinë Sot, 10:58
  290 €
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..
  Pjese per kompjuter

  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..

  Bejme shitjen instalimin si dhe menagjimin e aplikacioneve(programeve) te kontabilitetit material si

  Prishtinë Sot, 10:51
  200 €
 • 0 foto
  HDD 12 TB / SEAGATE IRON WOLF
  Pjese per kompjuter

  HDD 12 TB / SEAGATE IRON WOLF

  12 tb i ri viber +383 49 152 340

  Ferizaj Sot, 10:46
  230 €
 • 0 foto
  i7 GEN 1 / shumic pakic
  Pjese per kompjuter

  i7 GEN 1 / shumic pakic

  viber +383 49 152 340

  Ferizaj Sot, 10:46
  20 €
 • 5 foto
  PRINTERA PËR KUPONA BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTERA PËR KUPONA BARKODA

  PRINTERA PËR BARKODA,KUPONA,LLOJE TE NDRYSHME TË RI PA PËRDOR ME ÇMIME PROMOCIONALE TË GJITHA PAISJE

  Mitrovicë Sot, 10:44
  119 €
 • 2 foto
  PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM

  ** PRINTER TERMIK PER BARKODA 58MM ME USB KABELL ...................................................

  Mitrovicë Sot, 10:44
  119 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9310 WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9310 WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9310 Wireless Barcode scann

  Mitrovicë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9309 WIRELESS BARCODE SCANNER 1D
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 WIRELESS BARCODE SCANNER 1D

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 Wireless Barcode scann

  Mitrovicë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL2024 MULTILINE BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL2024 MULTILINE BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2024 Barcode scanners ✅M

  Mitrovicë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 2302 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2302 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 2302 2D Desktop Barcode sca

  Mitrovicë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Barcode scanner automatik Tysso
  Pjese per kompjuter

  Barcode scanner automatik Tysso

  ➡️Produktet origjinale me 1vit GARANCION nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barco

  Mitrovicë Sot, 10:43
  68 €
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9322 2D Wireless Barcode sc

  Mitrovicë Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 2300 2D DESKTOP BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 2300 2D DESKTOP BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL2300 2D Desktop Barcode scan

  Mitrovicë Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SUNLUX XL 9309 2D BARCODE SCANNER

  ➡️Prurje te reja në Igma Electronics nga brendi Sunlux ✅SUNLUX XL 9309 2D Barcode scanners â

  Mitrovicë Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DATALOGIC HERON AUTOMATIK BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  DATALOGIC HERON AUTOMATIK BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL DATALOGIC HERON AUTOMATIK......................... *LEXUES I BARKODAV.............…..

  Mitrovicë Sot, 10:42
  68 €
 • 10 foto
  LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  LEXUES PER BARKODA - PRINTER TERMIK PER BARKODA

  *BARCODE SCANNER LLOJE TE NDRYSHME . *PRINTERA TERMIK PER KUPONA CMIME. DEKLARAC

  Mitrovicë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Programe per Veprimtari te ndryshme
  Pjese per kompjuter

  Programe per Veprimtari te ndryshme

  Menaxhimi i parametrave dhe konfigurimeve te aplikacionit Dizajn modern. Definimi i pamjes se aplika

  Prishtinë Sot, 10:39
  320 €
 • 2 foto
  TYSSO ALL IN ONE TP8515
  Pjese per kompjuter

  TYSSO ALL IN ONE TP8515

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Tysso Pos terminal Pos10

  Mitrovicë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm
  Pjese per kompjuter

  TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm

  *TYSSO PRP-300 *Madhësia e letrës-80 mm *Teknologjia-Direct Thermal *Rezolucioni-576 pika/vije , 48

  Mitrovicë Sot, 10:37
  129 €
 • 3 foto
  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA

  ⚪️TYSSO BLP300 PRINTER PËR BARKODA ⚪️ÇMIMI 199€ ⚪️ POROSITË ONLINE KOSOVË,SHQIPËRI,MAQED

  Mitrovicë Sot, 10:37
  199 €
 • 10 foto
  ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT......................... *LEXUES I BARKODAV 6muaj GARANCION...........

  Mitrovicë Sot, 10:37
  129 €
 • 4 foto
  HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL QUANTUM I RI NE PAKET

  *HONEYWELL QUANTUM MS3580 I RI NE PAKET *PËRSHTATET ME TGJITHA LLOJET E ARKAVE FISKALE,GEKOS,DUKAGJ

  Mitrovicë Sot, 10:37
  139 €
 • 1 foto
  Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC
  Pjese per kompjuter

  Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

  Shes Adapterin Te ri n e Kese jane ardhur nga Jashte jane pa perdor Adapterat jane Universal pra pe

  Prishtinë Sot, 10:37
  10 €
 • 2 foto
  TYSSO ALL IN ONE POSS1000
  Pjese per kompjuter

  TYSSO ALL IN ONE POSS1000

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Tysso Pos terminal Pos1

  Mitrovicë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Printer termik tysso prp350 për reastauranta
  Pjese per kompjuter

  Printer termik tysso prp350 për reastauranta

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅1vit GARANCION ✅Prin

  Mitrovicë Sot, 10:36
  189 €
 • 1 foto
  Tysso barcode scanner
  Pjese per kompjuter

  Tysso barcode scanner

  ➡️Produktet origjinale nga brendi TYSSO i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅Barcode scanner Tysso

  Mitrovicë Sot, 10:36
  35 €
 • 5 foto
  HONEYWELL VOYAGER MS9500 BARCODE SCANNER I RI
  Pjese per kompjuter

  HONEYWELL VOYAGER MS9500 BARCODE SCANNER I RI

  *HONEYWELL VOYAGER MS9500 AUTOMATIK.................................... *LEXUES I BARKODAV........

  Mitrovicë Sot, 10:36
  99 €
 • 5 foto
  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCAN
  Pjese per kompjuter

  LEXUES I BARKODEVE HONEYWELL SOLARIS BARCODE SCAN

  ➡️Produktet origjinale me 6uaj GARANCION nga brendi HONEYWELL i gjeni në IGMA ELECTRONICS ✅B

  Mitrovicë Sot, 10:36
  159 €
 • 5 foto
  SYMBOL MOTOROLA BARCODE SCANNER
  Pjese per kompjuter

  SYMBOL MOTOROLA BARCODE SCANNER

  SYMBOLMOTOROLA ........................................... *LEXUES I BARKODAV.............….......

  Mitrovicë Sot, 10:35
  96 €
 • 9 foto
  BARCODE SCANNER METROLOGIC HONEYWELL ORBIT
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER METROLOGIC HONEYWELL ORBIT

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT......................... *LEXUES I BARKODAV 6MUAJ GARANCION...........

  Prishtinë Sot, 10:32
  129 €
 • 4 foto
  PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER PER BARKODA

  PRINTER PER BARKODA ME USB KABELL

  Prishtinë Sot, 10:32
  119 €
 • 0 foto
  RFID reader
  Pjese per kompjuter

  RFID reader

  RFID reader + USB kablli lexues per kartela Frekuenca:13.56 MHz dhe 125KHz Access controle dhe rest

  Prishtinë Sot, 10:31
  23 €
 • 4 foto
  Arka per POS
  Pjese per kompjuter

  Arka per POS

  Arka per te holla dhe monedha Mundesi lidhje me printer. Market, restaurant, etj. arke, cash box, ca

  Prishtinë Sot, 10:31
  60 €
 • 1 foto
  RFID cards
  Pjese per kompjuter

  RFID cards

  Kartela RFID Frekuenca: 13.56MHz dhe 125 KHz Aplikimi: Restaurante, Access controle, etj. Tel, Vib

  Prishtinë Sot, 10:31
  1 €