Pjese per kompjuter në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  USB flash Sandisk 16GB-32GB-64GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash Sandisk 16GB-32GB-64GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 6 Euro 32 GB = 7.5 Euro 64 GB = 12 Euro M

  Prizren Sot, 22:57
  6 €
 • 0 foto
  USB flash 16GB/32GB/64GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash 16GB/32GB/64GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara ne teresi me softver special Çmimet sipas kapaciteteve: 16

  Prizren Sot, 22:57
  4 €
 • 0 foto
  USB flash 3.0 Sandisk 64 GB
  Pjese per kompjuter

  USB flash 3.0 Sandisk 64 GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 16 GB = 7 Euro 32 GB = 8.5 Euro 64 GB = 14 Euro 12

  Prizren Sot, 22:56
  14 €
 • 0 foto
  SSD Kingston 120 GB
  Pjese per kompjuter

  SSD Kingston 120 GB

  Ky SSD eshte i ri.

  Prizren Sot, 22:56
  26 €
 • 0 foto
  SSD Plus Sandisk 120GB/240GB
  Pjese per kompjuter

  SSD Plus Sandisk 120GB/240GB

  Këta SSD janë të i ri dhe të papërdorur. Për më shumë informata në telefon/Viber/WhatsApp +383492

  Prizren Sot, 22:56
  32 €
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 22:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 22:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Monitor HP
  Pjese per kompjuter

  Monitor HP

  Shes monitorin Hp

  Prishtinë Sot, 22:18
  40 €
 • 3 foto
  USB wireless- Transport Gratis
  Pjese per kompjuter

  USB wireless- Transport Gratis

  USB wireless i ri- Transport Gratis Mund te perdoret ne PC,Laptop etj. Tel : +38649168307 - viber

  Prishtinë Sot, 21:50
  7 €
 • 4 foto
  Hdmi to Vga converter me audio port
  Pjese per kompjuter

  Hdmi to Vga converter me audio port

  Hdmi to Vga converter me audio port,i ri i testuar

  Prishtinë Sot, 21:50
  10 €
 • 2 foto
  Video Konverter prej VGA ne HDMI
  Pjese per kompjuter

  Video Konverter prej VGA ne HDMI

  Video Konverter prej VGA ne HDMI te reja . Eshte konverter i video prej paisjeve te vjetra VGA ne da

  Prishtinë Sot, 21:46
  15 €
 • 1 foto
  CompactFlash Card Transcend 1GB
  Pjese per kompjuter

  CompactFlash Card Transcend 1GB

  Original Transcend 1GB CF Card CompactFlash Card industrial CF80 I kam 6 copë 5 euro copa

  Prizren Sot, 21:31
  5 €
 • 3 foto
  Shiten Monitorat 25" INCH dhe 27" INCH
  Pjese per kompjuter

  Shiten Monitorat 25" INCH dhe 27" INCH

  Shes monitorin 25 inch dhe 27 inch, me kualitet shume te paster. Monitorat jane HP, dhe lidhen me H

  Prishtinë Sot, 21:24
  220 €
 • 1 foto
  Wifi Router Tenda Model: W309R 300Mbps
  Pjese per kompjuter

  Wifi Router Tenda Model: W309R 300Mbps

  i perdorun por ne gjendje te mir

  Podujevë Sot, 21:14
  25 €
 • 2 foto
  ATI AMD FireStream 9270, 2GB, GDDR5, 256bit, DVI
  Pjese per kompjuter

  ATI AMD FireStream 9270, 2GB, GDDR5, 256bit, DVI

  kartela grafike e perdorne po ne gjendje te mir

  Podujevë Sot, 21:14
  45 €
 • 1 foto
  Ryzen 5 2600
  Pjese per kompjuter

  Ryzen 5 2600

  Shitet procesori ryzen 5 2600 i ardhur nga amerika.pak i perdorur.punon shume mire. vje bashke me co

  Ferizaj Sot, 20:58
  150 €
 • 4 foto
  SSD/HDD SATA Cable to USB 2.0 for 2.5\" SSD-HDD
  Pjese per kompjuter

  SSD/HDD SATA Cable to USB 2.0 for 2.5\" SSD-HDD

  USB 2.0 To SATA 7 15 = 22pin SATA Adapter Cable External Power For 2.5\" SSD HDD Hard Disk Drive Con

  Prishtinë Sot, 20:54
  11 €
 • 1 foto
  USB Wifi Network Adapter Mini USB 802.11n 150M
  Pjese per kompjuter

  USB Wifi Network Adapter Mini USB 802.11n 150M

  USB Wifi Network Adapter Mini USB 2.0 802.11n 150Mbps for Windows Linux PC D.20 Mini USB 2.0 802.11

  Prishtinë Sot, 20:54
  6 €
 • 3 foto
  Caddy Universal 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\'
  Pjese per kompjuter

  Caddy Universal 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\'

  Caddy Universal 12.7mm 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\' SSD Case Hard Disk Enclosure for Laptop CD-

  Prishtinë Sot, 20:54
  11 €
 • 2 foto
  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3
  Pjese per kompjuter

  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3

  Shitetet Hard Disku Seagate i jashtem (transparent) me kapacitet 500GB dhe shpejtesi te transferit U

  Prishtinë Sot, 20:53
  38 €
 • 0 foto
  shes sony 4 ne gjendje te rregullt
  Pjese per kompjuter

  shes sony 4 ne gjendje te rregullt

  shitet sony playstation 4 ne gjendje shume te mire 2 gjestika 1 cd me luftra po ashtu siq po shi

  Prishtinë Sot, 20:32
  340 €
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Printer Laser Dell. Impresora Laser. machine type 4512. 4d3. 220 v - 240 v. 50- 60 hz. Cmimi me ma

  Kavajë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer LEX MARK
  Pjese per kompjuter

  Printer LEX MARK

  Printer I markes LEX MARK type: 2480 - 200. 220 v -240 v. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Dell Laser Multifunction Printer Me Ngjyra.. I Perdorur Per nje kohe te shkurter,por ne gjendje shu

  Kavajë Sot, 20:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QUADRO K2200 (SASI E LIMITUAR) SUPER OKAZION 125 E
  Pjese per kompjuter

  QUADRO K2200 (SASI E LIMITUAR) SUPER OKAZION 125 E

  Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! “R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Ka

  Tiranë Sot, 19:47
  125 €
 • 1 foto
  HDD VERBATIM & SEAGATE (I RI) 6500 LEK -7000 LE
  Pjese per kompjuter

  HDD VERBATIM & SEAGATE (I RI) 6500 LEK -7000 LE

  HDD MAXTOR & SEAGATE 1TB (I RI) 6500 LEK HDD MAXTOR & SEAGATE (I RI) 2TB 10500 LEK

  Tiranë Sot, 19:47
  6.500 Lek
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë Sot, 19:44
  69 €
 • 1 foto
  MICRO-SD 32GB-64GB EXTREM 160MB/S SASI E LIMITUAR
  Pjese per kompjuter

  MICRO-SD 32GB-64GB EXTREM 160MB/S SASI E LIMITUAR

  MICRO-SD 32GB-64GB EXTREM 160GB MB/S MICRO-SD 16GB 100MB/S 1000 LEK MICRO-SD 32GB 100MB/S 1500 LEK

  Tiranë Sot, 19:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS
  Pjese per kompjuter

  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS

  BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS TONER 2000 LEK TN1090 (EXTRA) Per me shume klikoni linkun

  Tiranë Sot, 19:43
  140 €
 • 0 foto
  RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (NEW BOX I PAHAPUR)
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (NEW BOX I PAHAPUR)

  SUPER OKAZION RAM DDR4 16GB G-SKILL LAPTOP (SASI E LIMITUAR) DDR4 - 4GB 4000 LEK DDR4- 8GB 8000 LE

  Tiranë Sot, 19:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SSD SAMSUNG EVO 860 500GB & 1TB GB NEW 1 VIT GARAN
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG EVO 860 500GB & 1TB GB NEW 1 VIT GARAN

  ? R&R COMPUTER OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SANDISK & WD & SAMSUNG & KINGSTONE & &am

  Tiranë Sot, 19:43
  5.500 Lek
 • 1 foto
  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON PJESE & AKSESORE PER APPLE

  :D Ne ofrojmë larmishmërinë më të madhe të produkteve Apple në Shqipëri. Tek ne mund të gjeni pothua

  Tiranë Sot, 19:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU

  SUPER SSD , SUPER CMIME!! 🚛 🇩🇪 MADE IN GERMANY 🇩🇪 🚛 ✅SSD 256 GB SAMSUNG ➡️40U ✅SSD 256 GB

  Tiranë Sot, 19:43
  40 €
 • 0 foto
  HDD DESKTOP , 20 EU
  Pjese per kompjuter

  HDD DESKTOP , 20 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 20EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ.20 eu Cel

  Tiranë Sot, 19:43
  20 €
 • 3 foto
  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH
  Pjese per kompjuter

  MOUSE RAPPO PROFESIONAL MT750S BLUETOOTH

  2.4GHZ - Bluetouth 3.0 - 4.0 Karikim me fishe (bateri e brendeshme e karikueshme) Ky produkt k

  Tiranë Sot, 19:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU

  ?? SUPER OFERTA PRINTER PRO I RI?? ??SUPER SUPER CILESI?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ❗MERRE

  Tiranë Sot, 19:42
  299 €
 • 2 foto
  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek
  Pjese per kompjuter

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek Sasi e limituar! 130 MB’S “R&R” Comput

  Tiranë Sot, 19:42
  3.500 Lek
 • 1 foto
  TENDA A9 WIRELESS REPEATER N300 3000 LEK R&R
  Pjese per kompjuter

  TENDA A9 WIRELESS REPEATER N300 3000 LEK R&R

  PAISJE SHPERNDARESE PER INTERNET NE DISTANCE PA KABELL! (CILESI E GARANTUAR) \"R&R\" Computer

  Tiranë Sot, 19:42
  3.000 Lek
 • 5 foto
  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM E SHUME TE TJERE TE PA LISTUAR! Adapter Mini Display

  Tiranë Sot, 19:42
  500 Lek
 • 0 foto
  SSD KINGSTONE 120G -240GB (I RI) 4000 - 6500 LEK
  Pjese per kompjuter

  SSD KINGSTONE 120G -240GB (I RI) 4000 - 6500 LEK

  CMIME SHUMICE - PAKICE! SHUME KOMPONENT! KANE ZBRITJE 10/30% MICRO SD SANDISK 32 98 MB's 2000 LEK

  Tiranë Sot, 19:22
  4.000 Lek
 • 0 foto
  PRINTER BROTHER T510 ALL IN ON COLOR 13000 FAQE
  Pjese per kompjuter

  PRINTER BROTHER T510 ALL IN ON COLOR 13000 FAQE

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.brother.ee/printers/all-in-one-inkjet/dcp-t510

  Tiranë Sot, 19:21
  30.000 Lek
 • 0 foto
  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE

  R&R COMPUTER OFRON TONERA KOMPATIBLE & ORIGJINALE PER PRINTER & FOTOKOPJE ME CMIME KONKU

  Tiranë Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ACER 27 INCH FULL HD LED 1920-1080 (I RI) R&R COM
  Pjese per kompjuter

  ACER 27 INCH FULL HD LED 1920-1080 (I RI) R&R COM

  ACER 27 INCH KA270H FULL HD LED 1920-1080 (I RI) 32000 LEK Per me shume klikoni linkun e meposhtem

  Tiranë Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG LAZERJET M2675FN A4-BLACK (NEW BOX)
  Pjese per kompjuter

  SAMSUNG LAZERJET M2675FN A4-BLACK (NEW BOX)

  Printer /Scanner / Copier / Adf - TONER - 3000 Kopje - 3000 LEK Per me shume linkun e meposhtem

  Tiranë Sot, 19:20
  23.000 Lek
 • 5 foto
  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac
  Pjese per kompjuter

  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac

  Servis Dhe Shitje 1. Karikues Macbook pro dhe air te te gjitha vieteve 2. Karikuesat jane origjina

  Tiranë Sot, 19:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TP LINK RM-3040 WIFI PORTABLE 4G (I RI) 5000 LEK
  Pjese per kompjuter

  TP LINK RM-3040 WIFI PORTABLE 4G (I RI) 5000 LEK

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.tp-link.com/lk/home-networking/3g-4g-router/tl

  Tiranë Sot, 19:18
  5.000 Lek
 • 0 foto
  ? HP PRINTER ALL IN ONE BLACK & WHITE M26NW 180 E
  Pjese per kompjuter

  ? HP PRINTER ALL IN ONE BLACK & WHITE M26NW 180 E

  ? HP PRINTER ALL IN ONE BLACK & WHITE M26NW (NEW BOX) SUPER PRINTER 180 EURO ? ETHERNET- USB -

  Tiranë Sot, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK
  Pjese per kompjuter

  XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) SUPER 10000 LEK

  ANDROID BOX XIAOMI MI BOX S 4K (NEW BOX) XIAOMI MI BOX S 4K MEM 2GB RAM MEM 8GB “R&R” Co

  Tiranë Sot, 19:17
  10.000 Lek
 • 7 foto
  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES APPLE & IPHONE & KUFJE ORIGJINALE R&R COM

  IPHONE AC ADAPTER 2000 LEK OROGINAL 100% IPHONE CABLE 1500 LEK ORIGJINAL100% IPAD A

  Tiranë Sot, 19:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GTX1050TI 4GB ZOTAC (I RI) 200 EURO R&R
  Pjese per kompjuter

  GTX1050TI 4GB ZOTAC (I RI) 200 EURO R&R

  SUPER OFERTE KARTE GRAFIKE GAMING QUADRO 4000 2 GB DDR5 120 EURO (USED) GTX750TI 4 GB DD

  Tiranë Sot, 19:12
  Me Marrveshje