Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Foto printer

  Foto printer

  Shes foto printerin lexmark e ardhun nga zvicrra nr contact +41766020709

  90 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:26
 • ASUS Nvidia 9600GT 1GB KARTE GRAFIKE

  ASUS Nvidia 9600GT 1GB KARTE GRAFIKE

  ASUS 9600GT Memorie 1GB DDR3 ADAPTE per lojra si : Counter Strike Global Operations Pro Evolution 2017 DOTA 2 League of legends Warcraft Etj.

  2.000 Lek
  Tiranë
  12 shtator 17:16
 • nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti 4 gb ... version me i shpejt dhe me i fuqishem i gtx 1050 ti msi 4 gb

  330 Lek
  Gjirokastër
  12 shtator 16:27
 • Shiten 2 Mouse Microsoft (Maus)

  Shiten 2 Mouse Microsoft (Maus)

  Shiten 2 mousa microsoft te bardha ne gjendje te rregullt

  30 €
  Prishtinë
  12 shtator 16:26
 • Ram 1gb ddr per pc 55cop

  Ram 1gb ddr per pc 55cop

  rammemorje 1gb ddr per pc 55cop qmimi per cop 5euro

  5 €
  Prishtinë
  12 shtator 15:26
 • Play station 3 fat

  Play station 3 fat

  play station 3 fat me 1 leve, pa cip, nuk i punon DVD 55 EURO ose 70 MIJ LEKE Adresa : Shkolla e bashkuar Cel : 068 48 49 627 E-Mail : [email protected]

  55 €
  Tiranë
  12 shtator 15:16
 • Etherium rx580 Sapphire nitro+ 172mh\s

  Etherium rx580 Sapphire nitro+ 172mh\s

  4 Riga RX580 Sapphire Nitro + 4gig 172mh/s 6muj garancion Bashk me riga vijn edhe keto paisje 2 stablizator te tensionit te rrymes me 6 muj garancion 2 shtusa te kualitet te lart per 4 rigat total

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 14:26
 • LC1200 V2.4 PLATINUM SERIES

  LC1200 V2.4 PLATINUM SERIES

  LC1200 V2.4 PLATINUM SERIES Power supply type Platinum Series ATX standard ATX V2.4 Connectors 24 pin mainboard 1x 60 cm 4+4 pin mainboard 12V (8 pin EPS) 2x 60 cm PCI-Express 10x PCI-Express 6+2-Pi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 14:18
 • Antminer S9

  Antminer S9

  Paisje per prodhimin e Bitcoins Komplet seti Minieri + psu Kapaciteti 13.5 ps Fitimi mujor aktual 530 deri 560 usd I gaqshem brenda dites

  3.500 €
  Prishtinë
  12 shtator 14:16
 • Mini Tastier Wireless me Touch

  Mini Tastier Wireless me Touch

  Shitet Mini tasier Wireless me Touch me bateri te brendeshme te rikarikushme me fish usb tastira eshte dhe me vibracion.2.4gh Mund ta perdorni per kompiuter ose per Televizorin tuaj Android. Tastiera

  20 €
  Durrës
  12 shtator 14:16
 • Ram Memorie 2GB DDR3 28 Copa

  Ram Memorie 2GB DDR3 28 Copa

  Shiten ram memorie ddr3 2GB gjithsej 28 copa.

  7 €
  Prishtinë
  12 shtator 14:16
 • Mining rig sapphire rx 480 nitro+ 4gb 175mh/s

  Mining rig sapphire rx 480 nitro+ 4gb 175mh/s

  Rigat janë duke punuar qe 2muaj pa asnjë defekt.

  2.900 €
  Prishtinë
  12 shtator 13:27
 • Program

  Program

  Program per prodhus kubzave betonite me normativ prodhimi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 13:16
 • Scaner

  Scaner

  Scaner automatik

  50 €
  Ferizaj
  12 shtator 13:16
 • Programe per mjeksi

  Programe per mjeksi

  Program per pacienta dhe kontabilitet

  250 €
  Ferizaj
  12 shtator 13:16
 • Programe per kafiteri

  Programe per kafiteri

  Kafiteri Restorane

  200 €
  Ferizaj
  12 shtator 12:49
 • Program per marketa

  Program per marketa

  Programe per marketa

  200 €
  Ferizaj
  12 shtator 12:49
 • Scaner per Barcode

  Scaner per Barcode

  Scaner automatik per barkoda

  60 €
  Ferizaj
  12 shtator 12:49
 • Printer

  Printer

  Printer

  60 €
  Ferizaj
  12 shtator 12:49
 • Mbajts per Barcode

  Mbajts per Barcode

  Mbajts Barcode

  25 €
  Ferizaj
  12 shtator 12:18
 • Ram Memorie 4Gb Dd3 ECC

  Ram Memorie 4Gb Dd3 ECC

  Ram Memorie 4Gb Dd3 ECC m393b5270ch0-ch9q5

  10 €
  Fushë Kosovë
  12 shtator 11:41
 • Monitor

  Monitor

  Shes monitor per kompjuter monitori osht hp

  45 €
  Prishtinë
  12 shtator 10:16
 • Programe

  Programe

  programe

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 04:16
 • Printer per barkoda

  Printer per barkoda

  Barcode

  150 €
  Ferizaj
  12 shtator 04:16
 • Printer

  Printer

  Barcode

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shtator 04:16
 • Printer

  Printer

  Printer 58mm

  60 €
  Ferizaj
  12 shtator 04:16
 • Printer

  Printer

  Printer

  130 €
  Ferizaj
  12 shtator 04:16
 • Programe

  Programe

  Programe

  200 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Printer

  Printer

  Printer android tablet kompjuter tiket Barcode

  100 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Printer termik

  Printer termik

  Printer 58mm

  60 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Printer per barkoda

  Printer per barkoda

  Printera per barcode

  150 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Barcode scanner

  Barcode scanner

  Barcode Marketa Butika automatik skanim

  60 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Printer 80mm

  Printer 80mm

  Printer marketa kafiteri Bastore

  130 €
  Viti
  12 shtator 02:16
 • Antminer L3+

  Antminer L3+

  Shitet Litecoin Miner L3+ bashke me PowerSupply me HashRate: 504 MH/s Power Consumption: 800W L3+ .Ne stock

  6.000 €
  Prishtinë
  11 shtator 23:16
 • Ram Memorie DDR3 2GB

  Ram Memorie DDR3 2GB

  Ram Memorie DDR3 2GB 8 EUR copa

  8 €
  Ferizaj
  11 shtator 22:16
 • Radeon R9 270 2GB Kartela Grafike

  Radeon R9 270 2GB Kartela Grafike

  Kartela Grafike

  110 €
  Prishtinë
  11 shtator 18:16
 • Urgjent CPU Core 2 QUAD Q9400

  Urgjent CPU Core 2 QUAD Q9400

  Shitet CPU Core 2 Quad Q9400 6 MB Cache Perfekt per nje kompjuter mid gaming dhe per programe te renda Cmimi: 40 http://ark.intel.com/products/33922/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9300-6M-Cache-2_50-

  30 €
  Tiranë
  11 shtator 16:16
 • Mining Rig per Ethereum 360 MH/S

  Mining Rig per Ethereum 360 MH/S

  NE STOCK, ME PAKETIM ORIGJINAL. Shiten rigat me kapacitet te plote 360Mh/s Nonstop. Shpenzime te rrymes minimale. Pranojme CASH, BTC ose Ethereum. Per informata dhe porosi kontakt: +37744600226

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 shtator 16:16
 • Bokse per Pc

  Bokse per Pc

  Shiten Bokse per Pc,ne gjendje shum te mir . Marka Genius.

  15 €
  Durrës
  11 shtator 16:16
 • Cpu i5-i5-3320M

  Cpu i5-i5-3320M

  Shitet Cpu i5-3320m gjenerate e trete, eshte e perdorur. Specifikat e Cpu jane: https://ark.intel.com/products/64896/Intel-Core-i5-3320M-Processor-3M-Cache-up-to-3_30-GHz

  40 €
  Gjilan
  11 shtator 15:29
 • Ram Memorie 2x4gb=8gb per Apple

  Ram Memorie 2x4gb=8gb per Apple

  Shes Ram memorie 2x4gb= 8gb per apple 1x4gb= 240pin DDR2-800 ECC FULLY edhe tjetra eshte e njejt 1x4gb= 240pin DDR2-800 ECC FULLY Cmimi 20 euro te dyjat, nuk ndahen.

  20 €
  Gjilan
  11 shtator 15:16
 • Cpu i7-2670qm

  Cpu i7-2670qm

  Shitet cpu i7-2670qm i perdorur, cpu permban 4 berthama 8 threda me 6mb cache. Ne kete link i keni specifikacionet e procesorit: https://ark.intel.com/products/53469/Intel-Core-i7-2670QM-Processor-6M

  30 €
  Gjilan
  11 shtator 14:39
 • Gigabyte nVidia GT 730 2GB

  Gigabyte nVidia GT 730 2GB

  Shes kartelen grafike Gigabyte nVidia GT 730 2GB e perdorme 5 muaj. Qmimi i padiskutushem

  50 €
  Pejë
  11 shtator 13:44
 • Core2Duo Procesorat

  Core2Duo Procesorat

  Te gjitha jan ne gjendje te rregullt 5 euro copa

  5 €
  Rahovec
  11 shtator 13:27
 • Geforce 760TI Gainwave overclock 2gb ram

  Geforce 760TI Gainwave overclock 2gb ram

  Kartagrafike perdorur shume pak. Me kutinë perkatese. Çmimi i padiskutueshem.

  12.000 Lek
  Tiranë
  11 shtator 11:26
 • Ekran

  Ekran

  Shes ekran dell ne gjendje pune shume te more,shitet per asryje mosperdorim

  18 €
  Fier
  11 shtator 11:26
 • Gigabyte GTX 1060 6gb WindForce

  Gigabyte GTX 1060 6gb WindForce

  Kartela eshte e re, e sapo blerë. Në paketim se bashku me te gjith aksesoret e tjere.

  450 €
  Prishtinë
  11 shtator 11:19
 • Ram Memori

  Ram Memori

  Shes ram memori te vjetra kam 70 copa

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 shtator 10:26
 • Monitor Gaming BenQ RL2460HT 24"

  Monitor Gaming BenQ RL2460HT 24"

  Shitet Monitor Gaming BenQ RL2460HT 24" shume pak i perdorun.

  140 €
  Prishtinë
  11 shtator 10:16
 • Cooler Master: Quick Fire TK RED

  Cooler Master: Quick Fire TK RED

  Shitet gaming tastiere Cooler Master: Quick Fire TK Red switches. Eshte e perdorur mirepo ne gjendje shume te mire. Vetem njeres prej shkronjave nuk i punon drita mrapa.

  40 €
  Prishtinë
  11 shtator 10:16