Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Blej 20 Bitcion urgjent

  Blej 20 Bitcion urgjent

  Blej Bitcion urgjent me -5% nga vlera shitjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 korrik 22:27
 • Dell MK394 D220P-01 DA-2 Series 12V 18A AC/DC

  Dell MK394 D220P-01 DA-2 Series 12V 18A AC/DC

  Dell MK394 D220P-01 DA-2 Series 12V 18A AC/DC Adapter karikues ne gjendje perfekte si i ri .

  20 €
  Tiranë
  30 korrik 22:26
 • Antminer L3+

  Antminer L3+

  Shitet Antminer L3+ me parapagim. Paisja vjen fizikisht ne fillim Tetor 2017! Kapaciteti 504Mh/s mining Litecoin! Per detaje na kontaktoni!

  3.300 €
  Ferizaj
  30 korrik 21:16
 • Rig MSI Radeon RX580

  Rig MSI Radeon RX580

  Shitet Rig me 6 x MSI Radeon RX580 Eshte e re, e testuar 48h dhe jep nga 165-175mh/s. Rig eshte e kompletuar me gjitha pjeset percjellese si Motherboard, Processor, Ssd, DDR4, Powersupply dhe funksi

  3.550 €
  Ferizaj
  30 korrik 20:18
 • Rig MSI Radeon RX580

  Rig MSI Radeon RX580

  Shitet RIG MSI RX580 Kapaciteti 165-175 Mh/s E re e testuar 48h e kompletuar me te gjitha paisjet percjellese! Cmimi eshte i fundit nuk negociohet dhe nderrime juk bejme!

  3.550 €
  Ferizaj
  30 korrik 20:17
 • Shes 1 HDD dhe 2 RAM

  Shes 1 HDD dhe 2 RAM

  Shes 1 HDD dhe 2 RAM per laptop , HDD Toshiba 160GB , dhe 1 RAM DDr3 2 GB , 1 RAM DDr2 2GB. Shitje Urgjente ! Te treja per 40 Mije Lek !

  4.000 Lek
  Tiranë
  30 korrik 17:16
 • Shes degjojset Panasonic

  Shes degjojset Panasonic

  Shiten degjojset Panasonic t ardhur prej zvicrres shum pak t perdorta qmimi 30 euro 044986536

  30 €
  Prishtinë
  30 korrik 16:19
 • Shes Tastier me drita dhe maus gaming!!!

  Shes Tastier me drita dhe maus gaming!!!

  Shes tastier dhe maus gaming per lojra. Tastiera eshte me drita ne secilen shkronje eshte ne gjendje te rregullt Qmimi per tastier eshte 15 euro. Mausi eshte poashtu gaming ka drita ngjyrat e dritave

  15 €
  Prishtinë
  30 korrik 16:18
 • Procesor INTEL CORE i7-2600K 3.4GHz, 8MB Cache

  Procesor INTEL CORE i7-2600K 3.4GHz, 8MB Cache

  Procesor INTEL CORE i7-2600K 3.4GHz, 8MB Cache per Desktop i sapo ardhur nga Gjermania i paperdorur me super cmim. Perpos procesorit kemi edhe shume produkte tjera si RAM me te gjitha llojet, Hard Di

  100 €
  Prishtinë
  30 korrik 16:17
 • GV N960G1 GAMING-4GD rev 1.1

  GV N960G1 GAMING-4GD rev 1.1

  KArtela Grafike Nvidia GV-N960G1 GAMING-4GD (rev. 1.1). E perdorur vetem 10dite per gaming, paketimi origjinal sikur ne foto. 2 vite garancion prej prodhuesi, duhet te regjistroni ne webfaqe te prodh

  290 €
  Prishtinë
  30 korrik 15:26
 • PCIE Riser Card PCI-E per mining

  PCIE Riser Card PCI-E per mining

  VER007S PCI-E Express 1x To 16x Extender Riser Card Adapter Power Cable per Riga. Gjatesia e USB kabllit 60cm. Te gjitha te paperdorura. Me garacion. Produkti testohet para se ta merrni, ne rast te de

  14 €
  Podujevë
  30 korrik 15:26
 • NVIDIA GeForce GTX 280

  NVIDIA GeForce GTX 280

  GTX 280 Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 280 Bus Standard - PCI Express 2.0 Video Memory - DDR3 1GB Engine Clock - 602 MHz Shader Clock - 1.296 GHz Memory Clock - 2.214 GHz ( 1.107 GHz DDR3 ) Mem

  40 €
  Fushë Kosovë
  30 korrik 15:16
 • PCIE Riser Card PCI-E Express 1x To 16x Extend

  PCIE Riser Card PCI-E Express 1x To 16x Extend

  VER007S PCI-E Express 1x To 16x Extender Riser Card Adapter Power Cable. Gjatesia e USB kabllit 60cm. Te gjitha te paperdorura.

  14 €
  Prishtinë
  30 korrik 15:16
 • Pjes kopjuterave dhe formatizimi win xp win 7 driv

  Pjes kopjuterave dhe formatizimi win xp win 7 driv

  shiten ardiska per kompjuter prej 20 gb deri 40-80-160 gb ata dhe sata diskat jan nga gjermanija pothuajse te reja baj dhe formatizimin e kopjuterave driver per mashumti shitjen ram memory per kompju

  Me Marrveshje
  Prizren
  30 korrik 14:16
 • HDD Laptopi 500 GB i ri

  HDD Laptopi 500 GB i ri

  Hard Disk 500 GB Laptopi Slim 2015 - 60 Lek Western Digital I Ri Mund te perdoret dhe si Hard Disk i jashtem

  60 Lek
  Tiranë
  30 korrik 13:16
 • Rig per minim Sapphire rx 480 8 gb me 180 hash

  Rig per minim Sapphire rx 480 8 gb me 180 hash

  Shes rig per minim me 6 gpu Rx 480 8g me 180 hash minim ne ethereum i gatshem per pun me qmim te volitshem 2 powera ka 750 wat 6 gpu rx 480 8 gb 1 matherbord 1 cpu 1 memory 4 gb

  3.990 €
  Podujevë
  30 korrik 12:19
 • RX 460 4GB

  RX 460 4GB

  Gigabyte Windforce RX 460 4GB version pa nevojë për ngjitjen e rrymës PCI express, 12-13 MH/s një kartelë. 6 copa në stok që arrijnë rreth 70-73 MH/s për Etherum punon perfekt me dual mining nje kar

  169 €
  Podujevë
  30 korrik 12:16
 • Gainward GeForce® GT 630 1024MB D5

  Gainward GeForce® GT 630 1024MB D5

  Shes karte grafike Gainward GT 630 1GB DDR5 ne gjendje perfekte , Te dhenat i keni ne foto . E gatshme per cdo lloj prove . Cmimi i padiskutueshem !

  5.000 Lek
  Tiranë
  30 korrik 08:26
 • acer

  acer

  acer 22 inc punon prefect i prdorur shum pak led teghnology modeli acer s220HQL

  40 €
  Gjilan
  30 korrik 01:16
 • Gaming mouse Havit HV-MS745 I RI

  Gaming mouse Havit HV-MS745 I RI

  Gaming mouse Havit HV-MS745 I RI 2800dpi me 6 ngjyra te ndryshme ne baze te dpi's. Eshte i pa perdorur ne pakete. Per ma shume info ne whatsapp: +38649636885

  30 €
  Prishtinë
  29 korrik 20:16
 • Ndegjojse JBL T450BT

  Ndegjojse JBL T450BT

  Ndegjojse JBL T450BT te zeza me bluetooth. Jane te reja te paperdorura ne pakete.

  60 €
  Prishtinë
  29 korrik 20:16
 • Grafik GTX 570

  Grafik GTX 570

  Shes Kartel Grafike per lojan dizajne e tjera Kam po ashtu edhe ni povew te rymens te ri Poveri I rymes ka 420w Ekra kartela krafike NVIDIA 2-way and 3-way SLI ready 3800 MHz memory c

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 korrik 18:18
 • Shesim Motherboard,Power Supply, RAM dhe Processor

  Shesim Motherboard,Power Supply, RAM dhe Processor

  Motherboard Biostar PRO TB250-BTC 180€ Power Supply Cooler Master G750M 155€ RAM 4GB DDR4 55€ Procesor Intel 70€

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  29 korrik 18:18
 • Etherum Miner Rig

  Etherum Miner Rig

  SHES Etherum Miner Rig , 160 MH/s 6x MSI rx570 4gb 1x CPU G1840 1x Ram 4gb DDR4 Pro 2x Power supply 700W Cooler Master 6x Pci-E Qmimi 3600euro Veq me shti ne rryme !

  3.400 €
  Prishtinë
  29 korrik 18:16
 • NVIDIA QUADRO 2000

  NVIDIA QUADRO 2000

  NVIDIA QUADRO 2000, KARTE GRAFIKE PROFESIONALE GPU Specs: NVIDIA Quadro GPU Quadro 2000 CUDA Cores 192 Form Factor 4.376” H x 7” L Single Slot GPU Memory Specs: Total Frame Buffer 1 GB GDDR5 Memor

  70 €
  Tiranë
  29 korrik 18:16
 • GT 610 2GB Gaiming

  GT 610 2GB Gaiming

  shitet karte grafike ne gjendje si i ri gt 610 per lojra si skyrim dishonored hitman dhe shum shum loja legjendare .. cmimi i padiskutueshem .. karten mund ta beni akoma me te fuqishme tek opsionet e

  50.000 Lek
  Tiranë
  29 korrik 16:16
 • Grafik eksa

  Grafik eksa

  grafika me ka ardhe per zvicre e nuk me duhet kurgja per ket arsyj po e shes grafika ish ekrsa per lojna dizajne GIGABYTE Radeon HD 6870 DirectX 11 GV-R687OC-1GD 1GB 256-Bit GDD

  60 €
  Ferizaj
  29 korrik 16:16
 • Fotokopje ricoh mp 4000/mpc 4000

  Fotokopje ricoh mp 4000/mpc 4000

  Fotokopje ricoh mp 4000/mpc 4000

  1.200 €
  Prishtinë
  29 korrik 14:26
 • NVIDIA GeForce GTX 280

  NVIDIA GeForce GTX 280

  GTX 280 Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 280 Bus Standard - PCI Express 2.0 Video Memory - DDR3 1GB Engine Clock - 602 MHz Shader Clock - 1.296 GHz Memory Clock - 2.214 GHz ( 1.107 GHz DDR3 ) Mem

  50 €
  Prishtinë
  29 korrik 13:18
 • Etherum Miner Rig

  Etherum Miner Rig

  SHES Etherum Miner Rig , 160 MH/s 6x MSI rx570 4gb 1x CPU G1840 1x Ram 4gb DDR4 Pro 2x Power supply 700W Cooler Master 6x Pci-E Qmimi 3600euro Veq me shti ne rryme !

  3.600 €
  Gjilan
  29 korrik 13:18
 • Bitcoin dhe qdo valut tjeter virtuale

  Bitcoin dhe qdo valut tjeter virtuale

  Bejme shitjen e te gjitha llojeve te monedhave virtuale si Bitcoin Zcash, ethereum, dash , litecoin etj. Mund te na gjeni edhe ne facebook; https://m.facebook.com/coinkosova/

  1.000 €
  Prishtinë
  29 korrik 13:16
 • Riserat

  Riserat

  Shiten Pci-e riser card modeli i fundit 60 + ne Stok Tags:mining ethereum bitcoin siacoin zcash monero gpu kartel

  10 €
  Podujevë
  29 korrik 10:19
 • Mining Rig

  Mining Rig

  5. karterla Asus 8 gb gddr5 2. power supply 1400 W, + 750 W 1. hdd 2 tera ram 4 gb motherboard ASRock h81 pro BTC x6 pci 130-140 Mh/s

  2.700 €
  Prishtinë
  28 korrik 22:33
 • llaptop pacard bell 10.1

  llaptop pacard bell 10.1

  Llaptopi ka ram 2 gb dhe Hdd 250 gb dhe baterin e ka te re. Ledin e ka te demtum dhe tastiera nik i funksionon mier

  20 €
  Prishtinë
  28 korrik 21:37
 • Shiten dy stabilizatore

  Shiten dy stabilizatore

  Shes dy stabilizatore 5500 w.cmimi 12 mije leke copa

  24.000 Lek
  Tiranë
  28 korrik 21:26
 • Etherum Rig. 170-175 Mh 1 vjet garancion

  Etherum Rig. 170-175 Mh 1 vjet garancion

  170/175 Mh 
6x powecor reddragon rx580 4gb
1x biostar TB250
2x CoolerMaster 750W
1x Processor
1x Ram 4gb
1x Ssd 120GB
6x Risers
1x Metal Frame

  3.700 €
  Fushë Kosovë
  28 korrik 21:21
 • 2 laptopa per pjese core i 3, dual core

  2 laptopa per pjese core i 3, dual core

  Shitet Asus K55 15.6 inch core i3 4gb ram 500Hdd, laptopi ndizet por i eshte thyer mbajtesja e ekranitt ka probleme me mbylljen dhe hapjen. Me kaikues nuk mban bateri. Acer aspire 15.6 inch model 5735

  100 €
  Tiranë
  28 korrik 20:16
 • komplete me tavoline

  komplete me tavoline

  shite komplete me tavoline

  100 €
  Gjakovë
  28 korrik 18:27
 • Nokia Lumia 630

  Nokia Lumia 630

  Shes Nokia Lumia 630 Ne gjendje te rregullt pa problem Pres vetem bleres serioz

  35 €
  Prishtinë
  28 korrik 18:18
 • Hp scanjet 8390

  Hp scanjet 8390

  Shes hp scanjet 8390

  55 €
  Prishtinë
  28 korrik 18:17
 • NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) Graphics Card

  NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) Graphics Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  153 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • ASUS ROG GeForce GTX 1070 STRIX 8GB Graphics Card

  ASUS ROG GeForce GTX 1070 STRIX 8GB Graphics Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  213 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • Zotac GeForce GTX 1070 Mini 8 GB Graphics Card

  Zotac GeForce GTX 1070 Mini 8 GB Graphics Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të shpejtë dhe të menjëhe

  205 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 1070 8 GB Windforce OC

  NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 1070 8 GB Windforce OC

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  205 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCI Graphic Card

  NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCI Graphic Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  222 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • NVIDIA FE GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 Graphics Card

  NVIDIA FE GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 Graphics Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  239 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • MSI GeForce GTX 1070 GX 8GB GDDR5 Graphic Card

  MSI GeForce GTX 1070 GX 8GB GDDR5 Graphic Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  256 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:17
 • Nvidia GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 Graphics Card

  Nvidia GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 Graphics Card

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  201 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:16
 • Sony Ericsson W508

  Sony Ericsson W508

  Shes telefonin Sony Ericsson W508 Pres vetem bleres serioz

  15 €
  Prishtinë
  28 korrik 18:16
 • Asus ROG STRIX GeForce GTX 1070 OC EDITION

  Asus ROG STRIX GeForce GTX 1070 OC EDITION

  Për të blerë dhe për të marrë më shumë informacion, kontaktoni me mirësi në: E-mail: [email protected] Skype: cmojulie73 Viber: +18148881050 WhatsApp: +18148881050 Për një përgjigje të sh

  196 €
  Kuçovë
  28 korrik 18:16