• Adapter Per Llaptop HP 19.5V /3.33A 65W

  Adapter Per Llaptop HP 19.5V /3.33A 65W

  Adapter per llaptop HP 19.5V /3.33A 65W Orogjinal adapter HP H6Y89AA per 677770-002, 693715-001 etj. Kodi i produktit: G361586 __________________________________________________________________

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond

  Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond

  Kodi i produktit G126725 Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond Me kete perforcues interneti nga Edimax mund te perforcohet interneti I shtepis ose baneses ne ato raste kur ne dhoma ose ne katin tjeter fi

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • Bateri llaptopi per PA3536U-1BRS dhe PA3536U-1BRS

  Bateri llaptopi per PA3536U-1BRS dhe PA3536U-1BRS

  Kjo bateri eshte 10.8 (11.1) Volt / 4400 mAh dhe eshte e vendosur ne disa Toshiba Satellite llaptopa Kodi i produktit: D587081 ______________________________________________________________________

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • USB bartes sinjali deri ne 50m largsi

  USB bartes sinjali deri ne 50m largsi

  USB bartes sinjali deri ne 50m largsi Kodi i produktit: 5412810112227 Permes kabllit te internetit CAT5/6 mundson bartjen e informacionave nga printeri, WEB Cam dhe paisjeve tjera qe punojn me USB.

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:27
 • Adapter Llaptopi DELL 19,5V-3,34A

  Adapter Llaptopi DELL 19,5V-3,34A

  AKSION!! Ky artikull eshte ne zbritje 18% Adapter llaptopi DELL 19,5V-3,34A Kodi i artikullit : 8780270 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:27
 • Konvertues Prej USB 3.1 C Ne VGA

  Konvertues Prej USB 3.1 C Ne VGA

  Ky konvertues mundeson qe paisjet qe kan dalje USB3.1 ose USB C te shendrrojn sinjalin ne VGA dhe te lidhin me nje monitor, projektor ose teleivizor. Kodi i produktit: G615718 _______________________

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:26
 • AKSION!Adapter rryme per llaptop HPCOMPAQ 19V-7,1A

  AKSION!Adapter rryme per llaptop HPCOMPAQ 19V-7,1A

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 20% Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V-7,1A NTNB19V135W52O Kodi i produktit: D51908 ______________________________________________________________________ S

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:26
 • Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W

  Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W

  Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W Kodi i produktit: 6055783 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta esht

  33 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W

  Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 16% Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W Kodi i produktit: D51928 Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W Adapter per IBM/Lenovo dhe ngja

  30 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V

  AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 35% Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V6,5A 120W. Kodi 5699778. ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt

  31 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • Wireles interneti 750 mbs 4P

  Wireles interneti 750 mbs 4P

  Kodi i produktit h415477 Wireles interneti 750 mbs 4P 5 ne 1 Funktion: Router, Access Point, Repeater, Wireless Bridge si dhe WISP. ____________________________________________________________________

  48 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:26
 • Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ

  Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ

  Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ Me kete pajisje eshte e mundur qe programet tokesore dhe ato qe emetohen permes antenes, te barten wireless (pa tel) prej nje vendi ne vend tjeter dhe po as

  116 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0

  Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0

  NE AKSION!! Prej 74.70€ ne 65.00€ Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0 Kodi i produktit: 2937260 _______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 10

  65 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • Hdmi 1 hyrje 4 dalje

  Hdmi 1 hyrje 4 dalje

  Hdmi 1 hyrje 4 dalje Hdmi spliter 1x4

  25 €
  Lipjan
  13 dhjetor 10:16
 • 2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

  2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

  2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet Kodi i produktit: F259213 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte grat

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:27
 • Konektor interneti CAT6 - RJ45

  Konektor interneti CAT6 - RJ45

  Konektor interneti CAT6 - RJ45 Kodi i produktit: 2919624 Cmimi per cope : 0.34€ ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:26
 • Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te

  Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te

  Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te bardhe Kodi i produktit: 3884633 Cmimi 0.06€ ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere pe

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  13 dhjetor 09:26
 • Investments and Financial Investments A range of

  Investments and Financial Investments A range of

  Investments and Financial Investments A range of products to develop and optimize your wealth with maximum security. Net annual returns, greater than 10% ... - Diversify your investments by subscrib

  Me Marrveshje
  Rahovec
  13 dhjetor 06:16
 • Tastier për HP EliteBook 840 G1 850 G1 Z HP 840 G2

  Tastier për HP EliteBook 840 G1 850 G1 Z HP 840 G2

  Tastiera është e testuar dhe ne gjendje te rregullt pershtatet me disa modele te laptopeve HP EliteBook shikoni listen me poshtë ose shkruani ne viber për më shum... HP EliteBook 840 G1 850 G1 ZBook

  19 €
  Prizren
  12 dhjetor 23:28
 • Autodata 3.45 Final Update

  Autodata 3.45 Final Update

  Bejme instalimin e Autodates versionit 3.45 deri ne vitin 2014 ne menyr profesionale per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit +37745841950

  20 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 23:26
 • Mining RIG Saphire nitro + r9 390 8gb x6 190mh

  Mining RIG Saphire nitro + r9 390 8gb x6 190mh

  Shes Mining Rig me 6 kartela Saphire nitro plus 8 gb Rigi jep 190 mhs ne etherum kurse zcash 2460 h muneni me Minu :etherum , Eth Clasic, zcash , monero , siacoin Etj . per me shume info ne tel.

  3.500 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 23:26
 • 2 lloptopa per pjese TOSHIBA & HP

  2 lloptopa per pjese TOSHIBA & HP

  Pjese per lloptopa: Toshiba satelite harman kardon per pjese vetem pllaka ka defekt te tjerat te gjitha funksionale:Ekranin,Tastieren,Ram memory 2GB,HDD 160GB,Adapteri ///////////////////////////// HP

  70 €
  Pejë
  12 dhjetor 21:19
 • Shitet SP50 bitcoin mining 1799$ per week

  Shitet SP50 bitcoin mining 1799$ per week

  Shitet SP50 bitcoin mining 1799$ per week

  30.000 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 20:18
 • Mausa microsoft 1.1

  Mausa microsoft 1.1

  Mausa microsoft 1.1 te pa riparuar dhe te ardhur nga gjermonia qmimi jo i diskutushum

  15 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 19:18
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme prej

  5.000 €
  Lipjan
  12 dhjetor 19:16
 • financimi i kredive

  financimi i kredive

  Përshëndetje Z. dhe znj Ju që keni pasur vështirësi për të marrë një kredi këtu është zgjidhja për shqetësimet tuaja Kushtet mos hezitoni të më kontaktoni për më shumë informacion të mirë Llogarit

  1.100 €
  Lushnjë
  12 dhjetor 19:06
 • financimi i kredive

  financimi i kredive

  Përshëndetje Z. dhe znj Ju që keni pasur vështirësi për të marrë një kredi këtu është zgjidhja për shqetësimet tuaja Kushtet mos hezitoni të më kontaktoni për më shumë informacion të mirë Llogarit

  700 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 17:29
 • Tenda N630 v2 Wireless Router

  Tenda N630 v2 Wireless Router

  Tenda N630 Router 300Mbps 2,4 GHz 802.11 a / b / g / n / 3 / 3u 4 LAN Ports Per me shume, kontaktoni ne 044623683.

  12 €
  Fushë Kosovë
  12 dhjetor 17:27
 • AKSION!! Adapter per PC. Mundson lidhjen e 2 PC

  AKSION!! Adapter per PC. Mundson lidhjen e 2 PC

  AKSION!! Adapter per PC. Mundson lidhjen e 2 PC monitorave ne nje PC ose laptop Kodi : 8738422 Cmimi i meparshem : 12 euro ______________________________________________________________________ SPEC

  7 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 16:26
 • Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop Acer, Compaq, Gateway, HP, IBM, Medion, Toshiba, Kodi : 4882741 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere pe

  7 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 16:26
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  30.000 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 16:19
 • Gjeke Rryme-Spin Per Llaptop

  Gjeke Rryme-Spin Per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop ACER, ASUS, DELL, PACKARD BELL Kodi : 4882699 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, post

  7 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 15:35
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120.000 €
  Fushë Kosovë
  12 dhjetor 14:49
 • Lenovo g580 per pjes i ruiten i3 15.6 inch.adapte

  Lenovo g580 per pjes i ruiten i3 15.6 inch.adapte

  Lenovo g580 per pjes i ruiten i3 15.6 inch.adapteRin mungon hdd 2gb ram kontak 049623266 trans gratis

  55 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 14:17
 • Tastier lenovo g580 me garancion trans gratis

  Tastier lenovo g580 me garancion trans gratis

  Tastier lenovo me garancion kontakto viber 049623266 trans gratis

  18 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 14:17
 • NVIDIA QUADRO 4000 2GB

  NVIDIA QUADRO 4000 2GB

  NVIDIA Quadro GPU Quadro 4000 CUDA Cores 256 Form Factor 4.376” H x 9.50” L / Single Slot Gigaflops (Single Precision) 486.4 Gigaflops (Double Precision) 243.2 Total Frame Buffer 2 GB GDDR5

  95 €
  Tiranë
  12 dhjetor 14:16
 • minitor compaq

  minitor compaq

  minitor compaq ne gjendje te rregullt per me shum na kontaktoni ne numrin 044 150 650 viber +377 44 150 650

  60 €
  Prizren
  12 dhjetor 14:16
 • Mause Steelseries Rival 300

  Mause Steelseries Rival 300

  shitet mausi maus padi dhe ndegjuset te firmes steelseries mausi dhe maus padi jon te ri ndersa ndegjuset jon te perdorne

  65 €
  Gjakovë
  12 dhjetor 14:16
 • URGJENT Monitor Profesional EIZO S2100 LCD

  URGJENT Monitor Profesional EIZO S2100 LCD

  Eizo FlexScan S2100 21.3 Inch LCD Monitor Built-in Devices: USB hub Aspect Ratio 4:3 Native Resolution 1600 x 1200 Pixel Pitch 0.27 mm Brightness 300 cd/m2 Contrast Ratio 1000:1 Color Support 16.7 mi

  100 €
  Tiranë
  12 dhjetor 13:23
 • Karte Grafike

  Karte Grafike

  MSI NX8800GTX-T2D768E GeForce 8800GTX 768MB 384-bit GDDR3 PCI Express x16 HDCP Ready SLI Supported HDCP Video Card

  45 €
  Pogradec
  12 dhjetor 13:20
 • Monitor Dell Ultrasharp U2311H 23"

  Monitor Dell Ultrasharp U2311H 23"

  Monitor Full HD Rezolucion 1920x1080 Widescreen Porta VGA, DVI, Hyrje USB

  100 €
  Tiranë
  12 dhjetor 13:19
 • mausa gamin 4800 dpi 13 copa 100 euro

  mausa gamin 4800 dpi 13 copa 100 euro

  shiten mausa gamin 10 euro per cop komlet 100 euro 4800 dpi si te ri mundet me i provu nje nga nje

  10 €
  Prizren
  12 dhjetor 12:16
 • Monitor Kompjuteri

  Monitor Kompjuteri

  Shitet Monitor kompjuteri i ri ne kutine origjinale nga fabrika, i pahapur asnjehere, i blere ne Hungari, marka Acer 21.5'' W, resolucioni 1920x1080, teknologjia Backlight LED, ngjyra e zeze, tensioni

  8.000 Lek
  Tiranë
  12 dhjetor 12:16
 • UPS 600 VA

  UPS 600 VA

  Shitet UPS me fuqi 600 VA, per zyre ose shtepi, i ri ne kutine origjinale nga fabrika, UPS shume i pershtatshem per kompjuter, TV si dhe te gjitha pajisjet elektronike qe mund te lidhen ne UPS, ka tre

  4.500 Lek
  Tiranë
  12 dhjetor 12:16
 • Adaptor 9/9 Pin RS232 M/M

  Adaptor 9/9 Pin RS232 M/M

  Adaptor 9/9 Pin RS232 M/M Kodi i produktit: 1537245 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjit

  2 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:21
 • PRINTER HP NE GJENDJE TE RREGULLT

  PRINTER HP NE GJENDJE TE RREGULLT

  PRINTER HP 20 ERO PER COP

  20 €
  Ferizaj
  12 dhjetor 11:19
 • AKSION Ventilator per PC 12 V 40x40x10mm

  AKSION Ventilator per PC 12 V 40x40x10mm

  AKSION! Ventilator per PC 12 V, 40x40x10mm Prej 2.80€ ne 2.50€ Kodi i produktit: D368687 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 1

  3 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:19
 • Intermet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte

  Intermet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte

  Intermet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte kualitativ Kodi i produktit: 1981079 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100

  3 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:19
 • AKSION!! 12V DC ventilator 60X60X25mm

  AKSION!! 12V DC ventilator 60X60X25mm

  NE AKSION! Prej 3.20€ ne 2.90€ 12V DC ventilator 60X60X25mm Kodi i produktit: D368592 12V DC ventilator 60X60X25mm I pershtatshem per eletronik/teknologji te ndryshem. ______________________________

  3 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:19
 • USB kabell printeri 3m

  USB kabell printeri 3m

  USB kabell printeri 3m Kodi i produktit: 3167852 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha

  3 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 11:19