Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Roland SP540V

  Roland SP540V

  Roland SP540V plotter&cutter Info: +377 44 225 717

  3.600 €
  Prishtinë
  19 tetor 13:47
 • DDR3 8GB

  DDR3 8GB

  Ram memorie DDR3 1600MHZ KINGSTON Fury Hyper . 6 muaj garancion

  45 €
  Prishtinë
  19 tetor 13:45
 • Kase per pc

  Kase per pc

  Shitet kase pc me gjith madherbord

  4.000 Lek
  Tiranë
  19 tetor 12:53
 • Toshiba e s-tudio 453

  Toshiba e s-tudio 453

  printeri ndodhet ne durres

  400 €
  Prizren
  19 tetor 12:32
 • Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  core i7 4.5 ghz overclocked= 4930k gjenerata e 5 6 cpu 12 threads gtx 1050 ti 4 gb msi ssd 120 gb wd 540 read 470 write 2 tb wd black extreme satta 3 16 giga ddr3 1600 mhz ka vene per 256 gb ram mot

  1.000 €
  Gjirokastër
  19 tetor 12:20
 • Canon IR5000

  Canon IR5000

  Shitet canon IR 5000. Print A4, A3. Bardh e zi, I mungon kartela grafike.

  280 €
  Prishtinë
  19 tetor 11:18
 • monitor dell plazma 19 incha

  monitor dell plazma 19 incha

  monitor dell plazma 19 incha me spikera te vete ne gjendje super te mire me kabla te vete

  25 €
  Prishtinë
  19 tetor 09:27
 • Ekran slim led 11.6.

  Ekran slim led 11.6.

  Ekran 11’6 slim led ne gjendje te mire dhe i ruiten lontakto viber 049623266.trans gratis

  33 €
  Prishtinë
  19 tetor 09:21
 • Powerseplay trafo per rrym pc

  Powerseplay trafo per rrym pc

  Powerseplay trafo per rrym pc hp 4600-4400 Kontakto viber 049623266 trans gratis

  13 €
  Skënderaj
  19 tetor 09:19
 • Tastierë Asus Cerberus Gaming + Maus Cerberus

  Tastierë Asus Cerberus Gaming + Maus Cerberus

  Shiten Tastierë Asus Cerberus Gaming + Maus Cerberus Gaming Jan te perdoruar shum pak

  55 €
  Prishtinë
  19 tetor 03:16
 • IBM T 40 41 lenovo

  IBM T 40 41 lenovo

  Shitjet e pjesëve për laptop t40'41 Lenovo IBM dhe si të ketë një rezervë RAM 512MB 2 pc hard drive 40G 1pcs ekran 1 copë Intel 160GH CD/REW.DVD, çmimi është i lirë komplet

  50 €
  Dragash
  19 tetor 02:16
 • Monitor Dell "19”

  Monitor Dell "19”

  Monitor Dell ne gjendje te mire, ka vetem nje gervishtje shume te vogel nqs doni ta shikoni per merak kontako ne nr tim, dell esht super cilesi perfekt per zyra bare restorane etj... super cmim per ve

  25 €
  Tiranë
  19 tetor 01:16
 • USB OTG 8/16/32/64/128GB per Android & Pc *TE REJA

  USB OTG 8/16/32/64/128GB per Android & Pc *TE REJA

  USB te paperdorura prej 8 deri 128 gb.Perdoren ne pc dhe direkt ne telefon(android) pa pasur nevoje per pc.Qmimet e volitshme,bojm edhe zbritje: 8 GB - 5 € 16 GB - 8 € 32 GB - 13€ 64 GB - 18€ 128 GB

  5 €
  Vushtrri
  18 tetor 23:20
 • icf

  icf

  3 cope nga 1 gb jane te perdorura por ne gjendje te mire 22 euor te treja

  22 €
  Korçë
  18 tetor 23:18
 • PC Dell

  PC Dell

  Cpu : Intel core i5 750 2.8ghz Turbo 3.2, 500 GB HARDISK, 8GB RAM, Dvd rom, GPU: Nvidia quadro fx 570, Kontaktoni ne viber +38649645903 Super per gjithqka

  150 €
  Mitrovicë
  18 tetor 23:16
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme 2%.

  5.000 €
  Lipjan
  18 tetor 23:16
 • Procesor i7-4770K

  Procesor i7-4770K

  Procesor i7-4770K Pa ndrrime. https://ark.intel.com/products/75123/Intel-Core-i7-4770K-Processor-8M-Cache-up-to-3_90-GHz whatsapp/viber +37745294328 +38649347471

  220 €
  Podujevë
  18 tetor 22:19
 • Procesor i5-6600K

  Procesor i5-6600K

  Procesor i5-6600K https://ark.intel.com/products/88191/Intel-Core-i5-6600K-Processor-6M-Cache-up-to-3_90-GHz Pa ndrrime +38649347471 +37745294328 Blerimi

  220 €
  Podujevë
  18 tetor 22:18
 • Fish 6 Pin

  Fish 6 Pin

  9 FISHA 6 PIN 4€ COPA...

  4 €
  Tiranë
  18 tetor 21:19
 • fotokpje

  fotokpje

  shesh fotokopje 237 toshiba e studio.ne gjedje shum te mire.e perdorur shum pak.

  30.000 Lek
  Durrës
  18 tetor 21:19
 • Tableta

  Tableta

  Shes 3tableta ne gjendje shum te mir full HD 2jan Acer nese i blen 2copa 200€ veq e veq 110€ plus samsung tablet 120€. sms nuk kthej as viber veq thirrje mobil pres blers serioz

  340 €
  Prizren
  18 tetor 21:18
 • Shitet programi Camtasia 8.1

  Shitet programi Camtasia 8.1

  Camtasia 8.1 eshte progarm per me editu video,montazha,recording screen,audio etj. Programi me CD shitet 10euro kurse me instalu pa CD 5euro per ma shume kontaktoni ne Facebook:Saimir M.Gashi dhe ne t

  10 €
  Mitrovicë
  18 tetor 20:19
 • SSD INTEL / 120 GB / IMPORT NGA ZVICRRA

  SSD INTEL / 120 GB / IMPORT NGA ZVICRRA

  SSD INTEL / 120 GB INPORTUAR NGA ZVICRRA THUJSE IRI Per mashum info me kontaktoni +386 43 788 988 VIBER

  59 €
  Prishtinë
  18 tetor 18:31
 • Mosrri IPTV Dritarja e Kinemase tek ne

  Mosrri IPTV Dritarja e Kinemase tek ne

  Me mosrriIPTV SHQIP qdo familje është e kënaqur , eja bashkohu edhe ti. Operojm ne Gjith Boten me cmimet me te lira ne treg. Provo mbi 6000 kanale🖥📱💻 400 SHQIP 🇦🇱🇽🇰 500 SPORTA🎳🚴🏻⚽️🏀🏐🏈 1000 FILMA🎬

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 tetor 17:27
 • KINO IPTV SHQIP ME +6000 KANALE

  KINO IPTV SHQIP ME +6000 KANALE

  KINO IPTV Shqip 🇦🇱🇽🇰📺 +6000 Kanale Vendore dhe Nderkombetare,Kanale Sporti dhe te Filmave,Dokumentare te ndryshem si dhe Muzike dhe Filma me Titra Shqip HD te gjitha ne nje pakete dhe pa nevoje te nje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 tetor 17:27
 • mosRRi IPTV | IPTV e pare dhe e vetme stabile

  mosRRi IPTV | IPTV e pare dhe e vetme stabile

  ■ IPTV SHQIP ( IPTV Shqipëtare 6000Kanale ) ■ 📺 Kualiteti,Përgjegjësia,Puna Dha transmetimi Korrekt në shumicen e Kaneleve HD ësht Primare për ne 24H Support 📺 📣 Ne Sjellim Ofertën Më të mir Ndonj

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 tetor 17:21
 • Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  70 Lek
  Gjirokastër
  18 tetor 16:40
 • MOUSE GAMING FANTECH G10 I RI

  MOUSE GAMING FANTECH G10 I RI

  MOUSE GAMING FANTECH G10 I RI i paperdorur ne pakete. 2400 DPI I ndryshon ngjyrat. Kabllo e gjate 1.80cm Frigorifer Friz beko dubok shporet beko lg samsung bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.po

  17 €
  Prishtinë
  18 tetor 16:25
 • Tastiere RedDragon Gaming

  Tastiere RedDragon Gaming

  Tastiere RedDragon Gaming Led Lights e pershtatshme per lojra. tastiere tastatur tastiera tastier tastatura keyboard Frigorifer Friz beko dubok shporet beko lg samsung bmw.citroen.peugeot,mercedes,go

  12 €
  Prishtinë
  18 tetor 16:25
 • Skanera te Ri Gjerman

  Skanera te Ri Gjerman

  Shiten skanerat e Ri gjerman me te gjitha paisjet

  8 €
  Gjilan
  18 tetor 15:22
 • ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP! Extreme

  ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP! Extreme

  Kartele grafike ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP! Extreme Nje nder kartelat me te sofistikuar ne grafike Perdoret edhe per mining qe jep 32 hash nje kartele! Nuk hargjon rrym(dikun 80wat) ne krahasim me k

  500 €
  Ferizaj
  18 tetor 15:19
 • 2 makina shkrimi

  2 makina shkrimi

  Shiten 2 makina shkrimi me nga 50 euro copa. Ne gjendje fringo fare dhe me rula rezerve. Makinat gjinden ne Shkoder por mundesohet transporti deri ne Tirane. Tel Koli 069 31 88 584. Klm

  Me Marrveshje
  Shkodër
  18 tetor 14:24
 • Shitet FIFA 17

  Shitet FIFA 17

  Shitet FIFA 17 ne gjendje te rregullt.

  15 €
  Gjakovë
  18 tetor 13:29
 • ANTMINER L3+ VETEM SOT 3600€

  ANTMINER L3+ VETEM SOT 3600€

  SHITET ANTMINER L3+ (KOMPLET ME PSU) I RI. MUNDËSI BLERJE EDHE ME BITCOIN, LITECOIN DHE ETHEREUM

  3.600 €
  Pejë
  18 tetor 13:27
 • Wireles Interneti 750 Mbs 4P

  Wireles Interneti 750 Mbs 4P

  Wireles Interneti 750 Mbs 4P Kodi i produktit: h415477 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te g

  48 €
  Prishtinë
  18 tetor 12:21
 • Monitor NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ

  Monitor NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ

  Shitet Monitori NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ Punon perfekt edhe si i ri doket pak i perdorum max resolution 1280x1024 edhe osht 75HZ

  30 €
  Pejë
  18 tetor 10:26
 • Monitor NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ

  Monitor NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ

  Shitet Monitori NEC AccuSync LCD72VM 17" INCH 75 HZ Punon perfekt edhe si i ri doket pak i perdorum max resolution 1280x1024 edhe osht 75HZ

  30 €
  Pejë
  18 tetor 10:26
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme 2%.

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  18 tetor 01:16
 • Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm, Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme 2%.

  5.000 €
  Lipjan
  18 tetor 01:16
 • AMD Radeon HD7450 1GB DDR3 DVI HDMI SHUM i LIRE

  AMD Radeon HD7450 1GB DDR3 DVI HDMI SHUM i LIRE

  Kartela grafike esht ne gjendje te regullt ka kapacitet 1 gb 64bit qmimi eshte i diskutushem Mund te perdoret edhe per kompjutera te holla qe jan slim Mund te luani si CS GO league of leg

  20 €
  Prizren
  17 tetor 23:16
 • Fotokopje/Printer/ Scanner A3 Konica Minolta

  Fotokopje/Printer/ Scanner A3 Konica Minolta

  Shitet Fotokopje/Printer/ Scanner A3/A4 I pershtatshem per printim deri ne 60 mij kopje ne muaj I servisuar dhe i gatshem per pune

  700 €
  Ferizaj
  17 tetor 22:18
 • Printer Canon Mp210

  Printer Canon Mp210

  ne gjendje te rregullt me kablla komplet. ngjyre nuk e di a ka se spo di me instalu

  25 €
  Prishtinë
  17 tetor 21:26
 • Shitet ose ndrrohet me Printer XEROX ose Plluter

  Shitet ose ndrrohet me Printer XEROX ose Plluter

  Shitet ose ndrrohet Vetura Fiat Marea viti 2000 1.9 dizel, posedon klim, xhama me susta automatike. 12 vite ka vozitur vetem nje pronar. Esht ne gjendje shum te mire si mbrenda ashtu edhe jasht. vetur

  2.000 €
  Gjilan
  17 tetor 21:20
 • Shes laptopin

  Shes laptopin

  Shes laptopin n gjendje te Rregullt ne defekt ka vetem harddiskun per me shum kontaktoni ne viber

  60 €
  Fushë Kosovë
  17 tetor 21:17
 • Lb-Link Adsl2+

  Lb-Link Adsl2+

  Wereless modem dhe ruter Lb-Link Adsl2+ Werelessat janë me dy antena 300Mbps dhe janë të përshtatshëm për shfrytezuesit që e përdorin internetin e Postes.

  35 €
  Deqan
  17 tetor 20:21
 • Gigabyte Z270X-Gaming K5 LGA1151

  Gigabyte Z270X-Gaming K5 LGA1151

  extrem pllake e re ne paket Çmimi: 185 euro

  185 €
  Prishtinë
  17 tetor 19:21
 • Ekran KOMPJUTERI ACER 15" LCD

  Ekran KOMPJUTERI ACER 15" LCD

  Shes nje ekran per kompjuter ACER ne gjendje pothuaj te re me garanci 6 muaj.eshte e kompletuar bashke me tastjeren dhe mausin. PC NUK PUNON por mund ta perdorni per pjese. Nuk perfshihet ne cmim por

  5.000 Lek
  Elbasan
  17 tetor 19:17
 • Rival 700

  Rival 700

  SHES rival 700 n gjendje t rregullt per ma shum viber 0037744564925 gaming mouse zowie rival steel series steelseries razer gpu

  80 €
  Prishtinë
  17 tetor 18:37
 • Antminer L3++

  Antminer L3++

  Antminer L3+ Dhe PSU APW++

  3.000 €
  Prishtinë
  17 tetor 17:48
 • ANTMINER S9 + APW3+

  ANTMINER S9 + APW3+

  Antminer S9 13.5TH/s dhe PSU APW3+. Liferimi nga stoku ose 7-10 dite nese nuk ka ne stok nga dita e pageses.

  2.550 €
  Prishtinë
  17 tetor 17:41