• Bokse per kompjuter

  Bokse per kompjuter

  te perdorura 1 muaj pedoren per lokale hapen ne te gjithe vendin por edhe per shtepi cmimi i arsyeshem nga ai qe i kam blere cmim 6 bokse edhe nje vufer i fuqishem perdore per play stjon shi

  80 €
  Tiranë
  14 dhjetor 09:19
 • Roland SJ 645 EX SolJet proII V

  Roland SJ 645 EX SolJet proII V

  Roland SJ 645 EX SolJet proII V Plotter EcoSolvent 160cm +377 44 225 717 Viber Mimaki Roland Mutoh Shtyp Reklama Design

  4.500 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 02:16
 • Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi Financimi i 100% te nje garancie prej 2.000 euro ka 50.000.000 euro: [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Junik
  14 dhjetor 01:43
 • Motherboard + Procesor + Ram memory

  Motherboard + Procesor + Ram memory

  Shes motherboard,procesor dhe ram memory ne gjendje te rregullt: Motherboard - ASUS P5N-E SLI (4 slota per ram) Procesori - Quad Core Ram memory - 2gb DDR2 Komplet - 55 Euro Pjeset jan ne gjendje

  55 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 01:16
 • Power Supply - 550Wat

  Power Supply - 550Wat

  Shes power supply 550war ne gjendje te rregullt per me shume informata kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38649522540

  35 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 01:16
 • Tastiere iMac

  Tastiere iMac

  Tastiere iMac ne gjendje shum te mire

  50 €
  Tiranë
  14 dhjetor 01:16
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Skënderaj
  14 dhjetor 00:58
 • Engineering Sample (ES) intel i7 6700K QH73 A0

  Engineering Sample (ES) intel i7 6700K QH73 A0

  intel I7 6700K i ka 4 Core 8 Threads L3 Cache 6MB Procesor I7 6700K Engineering Sample i dedikum per inzhinjerat e intelit para se me qit nshitje ni produkt inteli ja dergon kit procesor per testim m

  55 €
  Mitrovicë
  14 dhjetor 00:26
 • Windows Server 2016 Licensa English DVD i RI

  Windows Server 2016 Licensa English DVD i RI

  Microsoft Windows Server 2016 Standard Gjuha: English CPU max.: 2 VM max.: 2 ose Microsoft Windows Server 2012R2 Standard Gjuha: English CPU max.: 2 VM max.: 2

  250 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 00:16
 • Maus per lojera CORSAIR HARPOON

  Maus per lojera CORSAIR HARPOON

  Shitet mausi ne gjendje te rregullt i perdorur vetem 1 muaj Per me shume kontaktoni ne viber ose whatsapp +37744237111

  35 €
  Gjakovë
  13 dhjetor 22:27
 • Llaser

  Llaser

  Shes nje maqin per gravim ( llaser ) pa mbushje (gass)

  1.250 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 22:16
 • RIG NITRO SAPPHIRE 6X RX580

  RIG NITRO SAPPHIRE 6X RX580

  shitet rigu nitro sapphire rx 580 6x rx580 6x riser motherboard tb250 2x psu 750w fuqia 181mhs perfitimet momentale te tij jan ne foto

  3.300 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 21:28
 • Shiten 2 power supply per mining rig te gatshme

  Shiten 2 power supply per mining rig te gatshme

  Shiten 2 power supply 700 w te gatshme per mining rig jan vetem 2 muaj te perdorura

  180 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 20:26
 • Shitet HDD laptopi 1 TB

  Shitet HDD laptopi 1 TB

  Shitet Hard Disk laptopi per arsye mosperdorimi.shitet 60 mije lek(i diskutueshem) Shitet ne tirane.

  6.000 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 20:19
 • nvidia 9600 gt gaming 2 gb

  nvidia 9600 gt gaming 2 gb

  nvidia 9600 gt gaming 2 gb e perdorur pa asnje lloj defekti ... ha

  60 Lek
  Gjirokastër
  13 dhjetor 19:27
 • Printer HP LaserJet - shume ekonomik

  Printer HP LaserJet - shume ekonomik

  Shes Printer HP i ardhur nga Zvicra para 3 jave i perdorun shum pak, me paketim, me kablla te gjitha origjinale. -Vjen me ngjyr te vet origjinale. -Shtyp 18 faqe/min. -Shume ekonomik, toneri 1 kushton

  145 €
  Mitrovicë
  13 dhjetor 19:20
 • karte grafike nvidia 750ti

  karte grafike nvidia 750ti

  Msi Nvidia 750ti 2gb.karta esht e re dhe e testuar

  100 €
  Tiranë
  13 dhjetor 16:26
 • Mining Rig - 2.000 EURO

  Mining Rig - 2.000 EURO

  Shitet Rigi i montuar dhe konfiguruar 5 Kartela, 6 GB KFA2 GeForce GTX 1060 OC Aktiv PCIe 3.0 x16 1 x MB Intel 1151 ASRock Z270 Gaming K4 KBL ATX 1 x CPU Intel 1151 Pentium G4400 Box (3.30G) 3MB 1

  2.000 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 16:16
 • Nvidia Quadro Fx 4600

  Nvidia Quadro Fx 4600

  Shitet karta grafike Quadro Fx 4600 ne gjendje shum te mire .

  50 Lek
  Tiranë
  13 dhjetor 16:16
 • AKSION Adapter rryme per Samsung ADP-40MH 19V 2.1A

  AKSION Adapter rryme per Samsung ADP-40MH 19V 2.1A

  AKSION!! Prej 29.00€ ne 18.50€ Adapter rryme per Samsung ADP-40MH 19V 2.1A Kodi i produktit: 2228295 BA44-00264A ______________________________________________________________________ SPECIALE!!

  19 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:19
 • Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX

  Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX

  Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX 10/100 Mbit/s Me kete paisje mund te lidhen 8 PC ne nje rrjete dhe ne te njejten kohe te gjithe te ken qasje ne internet. Kodi i artikullit : F48165 _

  18 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:17
 • Kabell hdmi CAT6, RJ45, 30m

  Kabell hdmi CAT6, RJ45, 30m

  Kabell Interneti CAT6, RJ45, 30m Ky kabell interneti profesional CAT6 eshte per perdorim ne shtepi, objekte, IT etj. Ethernet & Gigabit Ethernet. Konektimi RJ45 Spin/Spin 1:1. Tip FTP. Pa hallog

  18 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:17
 • Kabell CAT6 profesional 30m

  Kabell CAT6 profesional 30m

  Kabell CAT6 profesional 30m Ky kabell interneti profesional CAT6 eshte per perdorim ne shtepi, objekte, IT etj. 10BaseT, 100BaseTX Ethernet & Gigabit Ethernet. Konektimi RJ45 Spin/Spin 1:1. Tip FT

  16 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:16
 • Shes Google Chromecast 2nd Generation i Ri

  Shes Google Chromecast 2nd Generation i Ri

  Shes Google Chromecast 2nd Generation Produkti eshte i ri ne kuti Me Chromecast ju keni qasje ne Netflix, Youtube, filma etj Kjo pajisje permes Screen Share mundeson lidhjen e iPhone, Laptop me TV. J

  55 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:16
 • RAM Micron 8GB Kit Lot 2x4GB DIMM DDR3 Desktop 128

  RAM Micron 8GB Kit Lot 2x4GB DIMM DDR3 Desktop 128

  Shes ram Micron per Desktop 8GB Kit Lot 2x4GB DDR3 1600MHz me keto specifikime: Item Description: Manufacturer Micron Manufacturer Part # MT8JTF51264AZ-1G6 Memory Type DDR3 SDRAM Capacity 4GB Pins 2

  50 €
  Tiranë
  13 dhjetor 14:18
 • Noctua NH-U12DX i4

  Noctua NH-U12DX i4

  Shes 2 cope CPU Cooler profesional Noctua NH-U12DX i4 per Workstation ose super kompjutera. Shiten te dy bashke jo vec. Malli ka ardhur nga Austria me fature dhe i pahapur nga kutia. Per ata qe e dine

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 dhjetor 14:18
 • GTX 750 Ti 2GB GDDR5 Orgjinal

  GTX 750 Ti 2GB GDDR5 Orgjinal

  Shes kartelen GTX 750ti orgjinal pa kurfar defekti thuaj se e re 1 muj e perdorur 2GB GDDR5 e shes per shkak qe kom ble 1060 nuk pom duhet ma ! per kartel une garantoj qe nuk ka kurfar defekti ose pr

  75 €
  Mitrovicë
  13 dhjetor 14:17
 • Fotokopje / Skaner / Printer Toshiba E-Studio 281

  Fotokopje / Skaner / Printer Toshiba E-Studio 281

  Shes fotokopjen 3 ne 1 Fotokopje / Skaner / Printer Toshiba E-Studio 281 ne gjendje jo te rregullt. Cmimi sipas marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 14:16
 • monitor compaq

  monitor compaq

  shes monitorin compaq n gjendje t rregullt ska as ni defekt per me shum na kontaktoni

  60 €
  Prizren
  13 dhjetor 13:18
 • Printer termik per tiketa TP-330L

  Printer termik per tiketa TP-330L

  Printer termik per tiketa TP-330L ELICOM Printing Method Line Thermal Dot Printing Print Resolution 8х8 dots/mm (203 dpi) Printing Width Up to 80mm Maximum Print Length 260mm Printing Speed (Max) 2

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 13:16
 • Zotac GTX 1050Ti 4GB OC - 210€

  Zotac GTX 1050Ti 4GB OC - 210€

  Karte grafike e re ne kuti. Zotac GTX 1050Ti 4GB OverClocked. Perfekt per gaming, nuk kerkon rryme ekstra, pershtatet me cdo lloj kopjuteri

  210 €
  Tiranë
  13 dhjetor 12:18
 • AKSION!Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A

  AKSION!Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 26% Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A/ 40W. Kodi 5697670. ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne

  22 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 12:17
 • Adapter Rryme Per Llaptop HP/COPMAQ 19V-4,74A /90W

  Adapter Rryme Per Llaptop HP/COPMAQ 19V-4,74A /90W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 14% Acer adapter rryme per llaptop 19V-4,74A / 90W NTNB19V90W75N ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne

  33 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:29
 • Wireless internet router 300

  Wireless internet router 300

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 38% Cmimi i meparshem : 53 euro Wireless internet router 300 Ky wirelesss (pa tel) interneti eshte shume i shpejte dhe ka 4 porte per mundesi konektimi deri ne 4

  33 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:29
 • Adapter Per Llaptop HP 19.5V /3.33A 65W

  Adapter Per Llaptop HP 19.5V /3.33A 65W

  Adapter per llaptop HP 19.5V /3.33A 65W Orogjinal adapter HP H6Y89AA per 677770-002, 693715-001 etj. Kodi i produktit: G361586 __________________________________________________________________

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond

  Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond

  Kodi i produktit G126725 Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond Me kete perforcues interneti nga Edimax mund te perforcohet interneti I shtepis ose baneses ne ato raste kur ne dhoma ose ne katin tjeter fi

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • Bateri llaptopi per PA3536U-1BRS dhe PA3536U-1BRS

  Bateri llaptopi per PA3536U-1BRS dhe PA3536U-1BRS

  Kjo bateri eshte 10.8 (11.1) Volt / 4400 mAh dhe eshte e vendosur ne disa Toshiba Satellite llaptopa Kodi i produktit: D587081 ______________________________________________________________________

  34 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:28
 • USB bartes sinjali deri ne 50m largsi

  USB bartes sinjali deri ne 50m largsi

  USB bartes sinjali deri ne 50m largsi Kodi i produktit: 5412810112227 Permes kabllit te internetit CAT5/6 mundson bartjen e informacionave nga printeri, WEB Cam dhe paisjeve tjera qe punojn me USB.

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:27
 • Adapter Llaptopi DELL 19,5V-3,34A

  Adapter Llaptopi DELL 19,5V-3,34A

  AKSION!! Ky artikull eshte ne zbritje 18% Adapter llaptopi DELL 19,5V-3,34A Kodi i artikullit : 8780270 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne

  32 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:27
 • Konvertues Prej USB 3.1 C Ne VGA

  Konvertues Prej USB 3.1 C Ne VGA

  Ky konvertues mundeson qe paisjet qe kan dalje USB3.1 ose USB C te shendrrojn sinjalin ne VGA dhe te lidhin me nje monitor, projektor ose teleivizor. Kodi i produktit: G615718 _______________________

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:26
 • AKSION!Adapter rryme per llaptop HPCOMPAQ 19V-7,1A

  AKSION!Adapter rryme per llaptop HPCOMPAQ 19V-7,1A

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 20% Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V-7,1A NTNB19V135W52O Kodi i produktit: D51908 ______________________________________________________________________ S

  28 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:26
 • Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W

  Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W

  Adapter Rryme Per Llaptop DELL 19,5V-4,62A 90W Kodi i produktit: 6055783 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta esht

  33 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W

  Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 16% Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W Kodi i produktit: D51928 Adapter rryme per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W Adapter per IBM/Lenovo dhe ngja

  30 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V

  AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 35% Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V6,5A 120W. Kodi 5699778. ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt

  31 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 11:16
 • Wireles interneti 750 mbs 4P

  Wireles interneti 750 mbs 4P

  Kodi i produktit h415477 Wireles interneti 750 mbs 4P 5 ne 1 Funktion: Router, Access Point, Repeater, Wireless Bridge si dhe WISP. ____________________________________________________________________

  48 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:26
 • Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ

  Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ

  Transmetues wireless i sinjalit KOAX 5,8GHZ Me kete pajisje eshte e mundur qe programet tokesore dhe ato qe emetohen permes antenes, te barten wireless (pa tel) prej nje vendi ne vend tjeter dhe po as

  116 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0

  Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0

  NE AKSION!! Prej 74.70€ ne 65.00€ Hardisk 500GB 2,5"/USB2.0 Kodi i produktit: 2937260 _______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 10

  65 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 10:18
 • Hdmi 1 hyrje 4 dalje

  Hdmi 1 hyrje 4 dalje

  Hdmi 1 hyrje 4 dalje Hdmi spliter 1x4

  25 €
  Lipjan
  13 dhjetor 10:16
 • 2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

  2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

  2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet Kodi i produktit: F259213 ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte grat

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:27
 • Konektor interneti CAT6 - RJ45

  Konektor interneti CAT6 - RJ45

  Konektor interneti CAT6 - RJ45 Kodi i produktit: 2919624 Cmimi per cope : 0.34€ ______________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, p

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:26