Kategoria

Çmimi

Vendi

 • AKSION!! Ventilator per PC 12 V, 50x50x10mm

  AKSION!! Ventilator per PC 12 V, 50x50x10mm

  AKSION!! Ventilator per PC 12 V, 50x50x10mm Prej 3.50€ ne 3.00€ Kodi i produktit: 9200042 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100

  3 €
  Prishtinë
  20 qershor 14:24
 • Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz

  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz

  Ubiquiti NanoStation loco M2 2.4GHz Indoor/Outdoor airMax 8dBi CPE E perdorur. Ne gjendje shume te mire Cmimi: 5000 Leke

  5.000 Lek
  Elbasan
  20 qershor 14:23
 • Ventilator 12V, 80x80x25mm

  Ventilator 12V, 80x80x25mm

  Ventilator 12V, 80x80x25mm Kodi i produktit: D368684 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha

  4 €
  Pejë
  20 qershor 14:23
 • Adapter hp

  Adapter hp

  Shes adapterin hp origjinal ne gjendje perfekte te dhenat shifen ne foto sa volt eshte edhe sa amper i ka per info ne numer tel ose viber i njejti numer.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 qershor 14:17
 • hardiska 1000gb

  hardiska 1000gb

  Shes hardiska te ndryshem kom prej 10gb deri 1000gb prej 10 gb deri ne 500gb kom me ata kurse prej 80gb deri 1000 gb kom me sata te gjith jon te testuar jon 100%ne rregull pa asnje problem k

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 qershor 14:17
 • monitora 22inch deri 26 inch

  monitora 22inch deri 26 inch

  Shes moniotorat 22inch deri 26 inch ne gjendje perfekte pa asnje problem te po sa ardhur prej gjermanis vetem edhe nje eshte 26 inch kiurse te tjeret jon 22 inch te shifen edhe ne foto te interesu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 qershor 14:16
 • Rig Mining

  Rig Mining

  Shes Rig mining me kartel grafike GtX1060 6GB ne dispozicion vetem 10 copa. Porosia mberrin 15-20 korrik. Gjenerojn 140mh/s . Pagesa behet gjysma tash gjysma dy dit para se me pranu porosine. Garancio

  3.800 €
  Prishtinë
  20 qershor 13:18
 • USB STICK 2.0 16 Gb

  USB STICK 2.0 16 Gb

  Verbatim USB e shpejt per bartje te informatave Kodi i produktit:F552983 _________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet

  14 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:25
 • Mikro SD Kartel 8 Gb

  Mikro SD Kartel 8 Gb

  Mikro SD Kartel 8 Gb Kjo kartel e shpejt e Class-es 10 qe regjistron edhe video inqizimet Full HD mund te perdoret per telefona te menqur, fotoaparate, kamera te fshehura e shume paisje te tjera. Per

  10 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:25
 • Mini Wireless Usb

  Mini Wireless Usb

  Shes Mini Wireless per Kompjuter,TV,Reservera etj. Punon ne reservera qe skane wifi,antena i hjeket mund ti ngjitet qfaredo tjeter edhe ma e madhe,po edhe me kta ka sinjal shume te madh. Transport :

  7 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:23
 • IEEE1394 FireWire Lloptop kabell 2x4pol

  IEEE1394 FireWire Lloptop kabell 2x4pol

  IEEE1394 FireWire Lloptop kabell 2x4pol Kabell per me lidhe llaptop me kamer DV Kodi i produktit: 2839820 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Koso

  6 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:23
 • AKSION!! Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm

  AKSION!! Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 10% Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm Kodi i produktit: D338407 ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta es

  7 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:20
 • Kabell USB / USB 3.1C 1.2m

  Kabell USB / USB 3.1C 1.2m

  Kabell USB / USB 3.1C 1.2m Kodi i produktit: G389985 ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese poro

  13 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:19
 • AKSION!! Adapter per laptop 15V6,0A 90W

  AKSION!! Adapter per laptop 15V6,0A 90W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 25% Adapter per laptop 15V6,0A 90W. Kodi 5727570. __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro

  32 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:18
 • Mbajtes ergonomik per laptop

  Mbajtes ergonomik per laptop

  Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimjet e shpeshta ne qafe dhe shpine nuk do ti keni me. Ky mbajtes eshte shume praktik

  12 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:17
 • AKSION Adapter rryme per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A

  AKSION Adapter rryme per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A

  AKSION!! Ky artikull eshte ne zbritje 18% Adapter rryme per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A 90W NTNB20V90W52O Kodi i produktit: 5017042 _________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere

  32 €
  Prishtinë
  20 qershor 12:17
 • Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop

  Gjeke rryme - spina per Llaptop HP, Compaq Kodi : 4878147 ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese

  9 €
  Prishtinë
  20 qershor 11:30
 • Shperndares I shpejt interneti me 5 porte

  Shperndares I shpejt interneti me 5 porte

  Shperndares I shpejt inteneti me 5 porte Mundeson shperndarjen e internetit ne disa paisje te ndryshme. Porte: 5, konektime: 5x RJ45 10/100MBit/s, gjersia: 71mm, naltsia : 25,5mm, thellsia: 98mm Kodi

  14 €
  Prishtinë
  20 qershor 11:27
 • Ethereum Mining Rig 8 GB

  Ethereum Mining Rig 8 GB

  6x Saphire Nitro + 8GB 1 Motherboard 1 SSD HDD 120Gb 1 Ram 4GB 1 PowerSupple 1000W (CORSAIR) 1 Koriniz alumini Rigi eshte duke punu ~180MHS. CMIMI final edhe i pa negociushem.

  4.600 €
  Prishtinë
  20 qershor 11:26
 • Kartela Grafike GTX

  Kartela Grafike GTX

  1× Gtx 285 3× Gtx 260 1× Gtx 9800+ Qmimi 40 euro copa jon ardhe prej Germany punojn perfekt

  40 €
  Mitrovicë
  20 qershor 07:16
 • Bateri per MacBook Pro 15

  Bateri per MacBook Pro 15

  Shes baterin e ardhur nga zvicera eshte e re pa perdorne MacBook Pro 15 A1281 MB470LL/A 2008

  40 €
  Prishtinë
  20 qershor 02:17
 • Asrock H81 PRO BTC

  Asrock H81 PRO BTC

  Shes motherboard Asrock H81 PRO BTC dhe procesor LGA 1150

  250 €
  Prishtinë
  20 qershor 02:17
 • HDD Hard disk  HITACHI Sata 250GB

  HDD Hard disk HITACHI Sata 250GB

  Hard disk HDD Hitachi Sata 250 GB per PC Kompjuter. HDD Hitachi Sata 250 GB - 35 euro Per kontakt ne viber +37744127744

  35 €
  Prishtinë
  20 qershor 01:19
 • shes 5 DVD DUPLICATOR ( me 11 recordera )

  shes 5 DVD DUPLICATOR ( me 11 recordera )

  shes 5 DVD DUPLICATOR ( me 11 recordera ), model ZENITH komplet automatike, me ups te vet, me tavoline etj qmimi 150 eu copa... komplet 5 makinat x 120 eu https://www.youtube.com/watch?v=iEB2VorTo38

  149 €
  Prishtinë
  19 qershor 20:16
 • Laptop Lenovo b50-30- për pjes

  Laptop Lenovo b50-30- për pjes

  viber: +37745294540

  50 €
  Prizren
  19 qershor 19:17
 • Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te

  Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te

  Gume konektori per shteker interneti me ngjyre te gjelbert Kodi i produktit: 3801909 Cmimi : 0.06€ ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte g

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  19 qershor 18:26
 • AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V

  AKSION!! Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 35% Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V-1,58A/30W. Kodi 5697654. ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta

  21 €
  Prishtinë
  19 qershor 18:23
 • AKSION!Adapter per llaptop Sony 10, 5V1, 9A 20W

  AKSION!Adapter per llaptop Sony 10, 5V1, 9A 20W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 35% Adapter llaptop Sony 10,5V1,9A 20W. Kodi 5697656. SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese po

  33 €
  Prishtinë
  19 qershor 18:22
 • 75 Disqe DVD -RW 4.7 GB 4X Certified Rewritable

  75 Disqe DVD -RW 4.7 GB 4X Certified Rewritable

  shiten 75 disqe dvd-rw 4.7 gb 4x certified Digital versatile disc REWRITABLE (te rishkrueshme) jan blere 100 cop 200 dollar te ardhur nga amerika

  120 Lek
  Tiranë
  19 qershor 17:24
 • Kinect 360 . kinekt xbox 360

  Kinect 360 . kinekt xbox 360

  Shitet Kinect 360 , në gjendje të shkelqyer (për mos të thën i ri). Për vetem 40 mij lekë të vjetra :)

  4.000 Lek
  Tiranë
  19 qershor 17:23
 • HIS X1650Pro IceQ 512/256MB DDR2 A

  HIS X1650Pro IceQ 512/256MB DDR2 A

  HIS X1650Pro IceQ 512/256MB DDR2 A

  20 €
  Podujevë
  19 qershor 16:26
 • Sapphire ATi Radeon X1650 PRO 512MB DDR2 AGP 8x DV

  Sapphire ATi Radeon X1650 PRO 512MB DDR2 AGP 8x DV

  Sapphire ATi Radeon X1650 PRO 512MB DDR2 AGP 8x DVI/VGA/TV Graphics Card

  20 €
  Podujevë
  19 qershor 16:26
 • Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX

  Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX

  Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX 10/100 Mbit/s Me kete paisje mund te lidhen 8 PC ne nje rrjete dhe ne te njejten kohe te gjithe te ken qasje ne internet. Kodi i artikullit : F48165 _

  18 €
  Lipjan
  19 qershor 16:25
 • SSD SanDisc - 256 gb

  SSD SanDisc - 256 gb

  Shes SSD Sandisc 256gb , boj edhe ndrrim , kontakti nviber

  85 €
  Viti
  19 qershor 15:24
 • Shes Monitor per PC me defekt per pjese

  Shes Monitor per PC me defekt per pjese

  Shes Monitor per PC me defekt per pjese Per me shum kontaktoni ne nr te telefonit, viber, whatsapp dhe Facebook : www.facebook.com/gennt.canaj

  20 €
  Kamenicë
  19 qershor 15:21
 • Tonera & cartridge

  Tonera & cartridge

  Tonerat dhe cartridgat jan te firmave dhe serive te ndryshme.

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 qershor 14:38
 • Shes Pjese per kompjuter me qmim te lire

  Shes Pjese per kompjuter me qmim te lire

  Shes pjese per kompjuter si: Power Supply, Hard Disk, dhe 256MB Ram. Per me shum Kontaktoni ne nr. te telefonit, viber, whatsapp Facebook: www.facebook.com/gennt.canaj

  25 €
  Kamenicë
  19 qershor 14:17
 • Adapter Per Laptop Fujitsu 20,0V / 4,5A 90W

  Adapter Per Laptop Fujitsu 20,0V / 4,5A 90W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 24% Adapter per laptop Fujitsu 20,0V / 4,5A 90W. Kodi 8780272. Ju lutem te na kontaktoni permes telefonit, ose permes email adreses sone, sepse nese e shkruani p

  32 €
  Prishtinë
  19 qershor 13:23
 • Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A/ 40W

  Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A/ 40W

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 26% Adapter rryme per llaptop Sony 19V-2,15A/ 40W. Kodi 5697670. __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere

  22 €
  Prishtinë
  19 qershor 13:18
 • AKSION HP origjinal Adapter rryme per Llaptop

  AKSION HP origjinal Adapter rryme per Llaptop

  AKSION! Ky artikull eshte ne zbritje 21% HP origjinal Adapter rryme per Llaptop 19V-4,74A Kodi : 4908075 ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta e

  39 €
  Prishtinë
  19 qershor 13:18
 • Monitor IBM

  Monitor IBM

  shes monitorin IBM ne gjendje te rregullt,i pademtuar

  10 €
  Prishtinë
  19 qershor 12:29
 • Skaner Scaner Canon lide 110

  Skaner Scaner Canon lide 110

  Shitet skaneri qe skanon cilesi te lart ne pdf dhe formate te tjera te ndryshme, praktik cilesi ne skanim lidhet veq me nje usb cabel, ska nevoje kabell per rryme

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 qershor 12:28
 • Kabell per PC 1,8m - RS232 / 9 Pin

  Kabell per PC 1,8m - RS232 / 9 Pin

  Kabell per PC 1,8m - RS232 / 9 Pin Kodi i produktit: 1537190 Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze : 9POL-SUB-D-STECKER/9POL-SUB-D-KUPPLUNG Similar to ... The plug can

  4 €
  Prishtinë
  19 qershor 12:28
 • USB 2.0 High Speed Kabell 1,8m Per Printer

  USB 2.0 High Speed Kabell 1,8m Per Printer

  USB 2.0 High Speed kabell per printer Length: 1.8 m Color: gray packaging units Kodi i produktit: 3167991 ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, post

  2 €
  Prishtinë
  19 qershor 12:22
 • HDD I JASHTEM / EXTERNAL / 1 TERRA HDD + 500 HDD

  HDD I JASHTEM / EXTERNAL / 1 TERRA HDD + 500 HDD

  +386 43 921 777 VIBER per mashum me kontaktoni EXTERNAL - HDD TE JASHTEM 1 TERRA HDD - 79 euro 500 HDD - 49 euro

  49 €
  Prishtinë
  19 qershor 11:17
 • Hdd per loptop 80 Gb

  Hdd per loptop 80 Gb

  Shes 80 Gb hdd per lop-top. Viber +38649443180

  13 €
  Rahovec
  19 qershor 10:27
 • 1 GB RAM 2x512MB Hynix DDR2 per Laptop

  1 GB RAM 2x512MB Hynix DDR2 per Laptop

  Shitet RAM per Laptop tipi Hynix DDR2 2Rx16 PC2-4200S-444-12 (2 slote nga 512MB sloti) Total 1GB RAM

  1.500 Lek
  Tiranë
  19 qershor 10:24
 • HDD Sata Desktop

  HDD Sata Desktop

  HDD desktop sata 80 GB 1000 leke HDD desktop sata 160 GB 1500 leke HDD desktop sata 320 GB 2000 leke HDD desktop sata Western Digital 500 GB 3000 leke RAM 1GB DDR2 1000 leke CPU intel core 2 duo 2.8G

  1.000 Lek
  Tiranë
  19 qershor 10:24
 • HDD Western Digital 500 GB Sata per PC

  HDD Western Digital 500 GB Sata per PC

  hard disqet jane ne gjendje perfekte dhe jepen me keto cmime: 3000 lek te reja HDD 500 GB, HDD Sata 320 2000 lek, 160 GB - 1500 lek dhe 80 GB - 1000 lek..Dergoni sms/Viber/Whatsapp

  3.000 Lek
  Tiranë
  19 qershor 10:24
 • Printer HP Deskjet F2180 Printer Copier Scanner

  Printer HP Deskjet F2180 Printer Copier Scanner

  Shitet printer i perdorur Marka HP Deskjet F2180 me keto specifikime: Ink-jet - me ngjyra ; Multifunction Printer - Copier - Scaner; Memoira 32 MB Shitet per arsye mosperdorimi

  2.500 Lek
  Tiranë
  19 qershor 10:23