Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Kompjutera Brand Name, HP 6005 MT

  Kompjutera Brand Name, HP 6005 MT

  PC Brand i Ri, HP 6005 MT , Procesor AMD Athlon II X2 AM3 Dual-Core 2.8GHz ,RAM 8 GB DDR3 ,HDD 750 GB, DVD, VGA on board,Te rinj, 1 Vit Garanci . Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Comput

  195 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, HP Compaq 6200 MT ,Procesor Intel Dual-Core G620 2.6 Ghz,RAM 4 GB DDR3 ,HDD 500 GB, DVD, VGA on board. Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresit”,

  150 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, HP 6005 MT , Procesor AMD Athlon II X2 AM3 Dual-Core 2.8GHz ,RAM 4 GB DDR3 ,HDD 500 GB, DVD, VGA on board. Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresitâ

  150 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Shes pllaken me procesor ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra Pllaka - ASUS P8P67 DELUXE Procesori - Intel® Core™ i7-2600K Processor 8M Cache, 3.40 up to 3.80 GHz Cooleri - Intel Nese doni E

  165 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Shes kartelen grafike ASUS - AMD Radeon HD 6950 - 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Zvicra per me shume informata kontakt ne tel ose viber Linku - https://www.asus.com/Graphics-Cards/EA

  85 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • GTX 770,GTX 560,,GTX 285,GTX 280,GTX 275,GTX 265..

  GTX 770,GTX 560,,GTX 285,GTX 280,GTX 275,GTX 265..

  NVIDIA GTX 770 - 200€ - NVIDIA GTX 690 Dual GPU 4GB. - u shit flm merrjep. - GTX 560TI = u shit flm merrjep. - GTX 560 = 85€ - GTS 450 = u shit flm merrjep. - GTX 285 = 65€ - GTX 285 = 65 € - GTX 280

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 09:16
 • NVIDIA GeForce 9600 GT

  NVIDIA GeForce 9600 GT

  GeForce 9600 GT DirectX 10 VCG96512GXEB 512MB 256-Bit GDDR3 PCI Express 2.0 x16 HDCP Ready SLI Support Video Card i dikutushem

  30 €
  Tiranë
  21 shkurt 08:16
 • Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Mouse i ka 5 pulla , 2 pullat kryesore i ka silent dmth nuk nihen kur i klikon . I ka 5 ngjyra qe i ndrrohen vet . Osht i ri veq 2 dit e kom perdor edhe osht shum i leht i pershtatshem per dore . Vibe

  20 €
  Prishtinë
  21 shkurt 03:16
 • okazion ASUS A7J 17inc

  okazion ASUS A7J 17inc

  CPU Intel Core Duo T2400 / 1.83 GHz Resolution 1440 x 900 hdd 150gb ram 2gb i diskutushem

  70 €
  Tiranë
  21 shkurt 02:16
 • Ram Memory DDR3

  Ram Memory DDR3

  Ne gjendje shum te mire jane dy copa ka 2 gb. Nese i bleni dy copa kushtojne 20 euro. Nese e bleni vetem nje kushton 15 euro. Jane origjinale te markes SAMSUNG. 044415767

  15 €
  Prizren
  20 shkurt 23:24
 • RAM 2 GB Kingston

  RAM 2 GB Kingston

  Kingston ValueRAM 2 GB (1x2 GB Module) 1333MHz DDR3 DIMM Desktop Memory KVR1333D3N9/2G Gjendja 2 Cope

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:21
 • RAM 2GB DDR2 Apacer

  RAM 2GB DDR2 Apacer

  RAM 2GB DDR2 Apacer Model apacer-2gb-unb-pc2-6400-cl5

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:20
 • RAM 1GB DDR3 Samsung

  RAM 1GB DDR3 Samsung

  RAM 1GB DDR3 Samsung Samsung M378B2873FHS-CH9 (1GB DDR3 PC3-10600 1333MHz

  1.500 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:20
 • Formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj.

  Formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj.

  formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj. apo ne lokalin tim personal në mahall te muhaxherve. shpeejt lir dhe mirë. per ma shum kontaktoni nr telefoni 045-546-786 apo në viber +3774554678

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:17
 • RAM 512MB DDR2 Samsung

  RAM 512MB DDR2 Samsung

  RAM 512MB DDR2 Samsung Samsung M378T6553CZ3-CD5

  1.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:17
 • Asus (adapter)

  Asus (adapter)

  Adapter Laptopi Asus original

  30 €
  Gjakovë
  20 shkurt 23:17
 • numr t ipkos

  numr t ipkos

  numra tmir t'ipkoso 049111473 049222649 049333485 049333961 049444637 049555814 049555637 049666853 Numrat jan pa perdor,si dhe jau qes ne emrin e juaj pas blerjes.

  60 €
  Vushtrri
  20 shkurt 22:26
 • RAM 2GB DDR3 Hynix

  RAM 2GB DDR3 Hynix

  Model HYNIX Memory HMT125U6BFR8C-H9

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 22:17
 • RAM 2GB DDR3

  RAM 2GB DDR3

  RAM 2GB DDR3 Model Team Elite Series DIMM DDR3 1333 - TED32048M1333HC9

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 21:51
 • SSD Micron RealSSD C400 256GB 2.5

  SSD Micron RealSSD C400 256GB 2.5"

  Kapaciteti: 256GB Hardware Encryption: Yes NAND Flash Memory Type Multi-level cell (MLC) Interface SATA 6Gb/s Brand: Micron Product Line: Micron RealSSD PERFORMANCE Internal Data Rate 415 MBps (read)

  110 €
  Ferizaj
  20 shkurt 21:40
 • Ushqyes POE Ubiquiti

  Ushqyes POE Ubiquiti

  Ushqyes POE Ubiquiti 24 DC 0.5 A

  1.500 Lek
  Durrës
  20 shkurt 21:26
 • DVI-I ne 2 DVI-D

  DVI-I ne 2 DVI-D

  DVI-I ne 2 DVI-D

  2.500 Lek
  Durrës
  20 shkurt 21:17
 • Display 18.4 per laptop 1920 x 1080 Full HD

  Display 18.4 per laptop 1920 x 1080 Full HD

  18.4" Diagonal High Definition HP Ultra Brightview Infinity Display (1920 x 1080)

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 shkurt 20:32
 • Radiolidhje Motorola GM950

  Radiolidhje Motorola GM950

  Radiolidhje Motorola GM950, te perdorura ne gjendje te rregullt

  140 €
  Prishtinë
  20 shkurt 20:16
 • Ekran 15.6

  Ekran 15.6" inch HD

  Shes ekran per llaptop 15.6 inch ka qen i montum ne llaptop hp 625 punon shume mire dhe i rujtun.

  35 €
  Fushë Kosovë
  20 shkurt 19:31
 • ASUS GeForce® GTX 650

  ASUS GeForce® GTX 650

  ASUS GeForce® GTX 650 GTX650-E-1GD5 Kartel grafike.

  110 €
  Prishtinë
  20 shkurt 18:31
 • Adaptera per Llaptop

  Adaptera per Llaptop

  Adaptera per te gjitha llojet e llaptopave si, Dell, Toshiba, , Asus, Sony, HP/Compaq, Packard Bell /Acer /eMashines, IBM / Lenovo, Samsung, Gateway. Adapterat jane shume kualitativ. Kemi

  15 €
  Pejë
  20 shkurt 18:18
 • FOTOKOPJE TA COLOR -DCC 2632 - 32 KOPJE NE MINUT

  FOTOKOPJE TA COLOR -DCC 2632 - 32 KOPJE NE MINUT

  FOTOKOPJE TA DCC 2632- 32 KOPJE NE MINUT ADF - DUBLEX 4 KASETA -- A3- A4 PRINTER - SKANER - FAX - PRINTON ME USB

  490 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:32
 • Ekran HP 1L940 LCD (19 inch)

  Ekran HP 1L940 LCD (19 inch)

  Shitet Ekrani HP 19 inch ne gjendje te rregullt. Video input: VGA - DVI USB ports 2x

  30 €
  Gjilan
  20 shkurt 16:36
 • Bokse 2.1 super bass

  Bokse 2.1 super bass

  aitkenson AT-8170 Me MP3 PLAYER ME USB DHE SD CARD ME FM RADIO PULT AUTO SKANIM TE RADIOVE INPUT/OUTPUT JACKS DIGITAL DISPLAY AND RECORD AVAILABLE TREBLE & BASS Technical Parameter: AC POWER: 22

  37 €
  Tiranë
  20 shkurt 16:28
 • Njesi qendrore(truri)

  Njesi qendrore(truri)

  Hp dc7600 convertible minitower, 3.25gb ram, 1gb gpu nvidia g210, HDMI, 225GB HDD.

  90 €
  Tiranë
  20 shkurt 16:27
 • Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A

  Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A

  Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A Hp Laserjet 05A > 70 € (origjinale) Disponojme modele te ndryshme bojra origjinale dhe Compatible laser & Inkjet

  70 €
  Elbasan
  20 shkurt 16:26
 • Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Disponojme bojra te ndryshme per printera me laser dhe inkjet. Per me shume info na kontaktoni. Me poshte jane disa nga artikujt: Hp Laserjet 05A > 70 € (origjinale) Hp laserjet 15A > 65 € (

  Me Marrveshje
  Elbasan
  20 shkurt 16:26
 • Adaptor Power Over Ethernet 12 Volt.

  Adaptor Power Over Ethernet 12 Volt.

  Shes Adaptor Power Over Ethernet 12 Volt. I ri, i pa perdorur asnjehere, ne kutine e vet origjinale. I pershtashem per kamera. Cmimi: 4000 Lek Cel. : 0692040191

  4.000 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 16:20
 • Printer Xerox

  Printer Xerox

  Xerox 7235 me finisher ka defekt printeri mundet mu riparu ose mu pedor per pjese

  350 €
  Prishtinë
  20 shkurt 15:20
 • mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepit tuaja duke mos pasur problem me pagesa lajmro viber +386 49 160 629 laptop tablet acer asus core wireless

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 15:16
 • Shitet kompjuter DC7600 convertible minitower

  Shitet kompjuter DC7600 convertible minitower

  3Gb ram, Gpu:Nvidia geforce g210 1GB, HDD 225GB, Cpu:Intel pentium 4 CPU 3.40GHz,HDMI

  89 €
  Tiranë
  20 shkurt 14:16
 • SanDisk Extreme Plus 80MB/s 32GB SDHC UHS-1

  SanDisk Extreme Plus 80MB/s 32GB SDHC UHS-1

  Shiten SD Karta Sandisk 32GB te reja.

  9 €
  Prizren
  20 shkurt 14:16
 • wifi

  wifi

  Shes Wifi te paperdorur e ardhur nga Gjermania. Perdoret per tu lidhur me wifi pa tela ne distance deri ne 150M. Perdoret per shtepi private,lokale .Perdoret ne llaptop,kompjuter,smart Tv,android box

  12 €
  Mitrovicë
  20 shkurt 13:20
 • Printer DELL 5210 N

  Printer DELL 5210 N

  NE GJENDJE TE RREGULLT, PUNON, KABLLAT I KA KOMPLET TE KOMPJUTERIT DHE TE RRYMES. viber +37744185137

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:18
 • dell 745 ..2g ram ..160 g hd..coreduo 1.9

  dell 745 ..2g ram ..160 g hd..coreduo 1.9

  shiten njesi dell optiplex 745 .. 2g ram ( 4x512 mb)....160 g hardisk ..... coreduo e 6300 1.9 ghz..dwd ...windows 7 32.. 3000 copa

  3.000 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 12:18
 • Android tv box 2.4 1GB 8GB 6.0 4K

  Android tv box 2.4 1GB 8GB 6.0 4K

  Shitet Android Box Nexbox 4k 1080p e pa perdorur,me 1gb ram dhe 8gb rom,poashtu boxi posedon edhe wifi dhe mbrenda ka te instaluar versionin 6.0 te android poashtu edhe kodi 16.0,boxi mund te perdoret

  50 €
  Prizren
  20 shkurt 12:17
 • Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi Fi AP per biznese dual band 5GHz dhe 2.4 GHz AP541N

  200 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:16
 • Ram memory 10 gigabyte

  Ram memory 10 gigabyte

  Bej rritjen e ram memorjes te kompjuterave te gjitha llojeve prej 10 gigabyte deri ne limitet e pranuara te kompjuterit te caktuar

  15 €
  Prizren
  20 shkurt 12:16
 • Xeon Quad Core E5504 + RAM MEMORJE 2GB 2RX8 PC3

  Xeon Quad Core E5504 + RAM MEMORJE 2GB 2RX8 PC3

  Procesor Xeon E5504 --20 Quad Core 2.0Ghz x 4 ------------------------------- Ram Memorje 2GB DDR3 --10 ------------------------------ Qmimi 25 euro komplet Ose ndrim me kartel grafike Quadro FX 38

  20 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:29
 • shes tastjera te virmes Laptec te ardhura nga Zv

  shes tastjera te virmes Laptec te ardhura nga Zv

  Shes tastjera te ardhura nga zvicrra te reja pa perdor

  3 €
  Ferizaj
  20 shkurt 10:26
 • IP HONE 1615

  IP HONE 1615

  CThe GXP1610/1615 is a simple IP phone for a small businesses (SMBs) or home office use. This Linux-based model features a single SIP account, up to 2 call appearances, 3 XML programmable soft keys an

  52 €
  Tiranë
  20 shkurt 10:20
 • Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

  Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

  Shes Adapterin Te ri n e Kese jane ardhur nga Jashte jane pa perdor Adapterat jane Universal pra per te ghitha paisjet qe kane 12V dhe eshte Charger pra Aqua. Shes me cmim shume te volitshem vetem 1

  10 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:17
 • Programe per Veprimtari te ndryshme

  Programe per Veprimtari te ndryshme

  Menaxhimi i parametrave dhe konfigurimeve te aplikacionit Dizajn modern. Definimi i pamjes se aplikacionit sipas preferencës se përdoruesi. Menaxhimi i përdoruesve dhe te drejtave te tyre ne funksione

  320 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:16
 • Gtx 745 4gb gaming kartel

  Gtx 745 4gb gaming kartel

  Shes GTX 745 4gb lojat i ban super gjendjen e ka shum te mir esht ardh e re me pc vetem karta grafike shitet tel 0037744864071 nrrime sbaj qmimi 160 euro

  165 €
  Podujevë
  20 shkurt 09:16