Kategoria

Çmimi

Vendi

 • OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Specifications: - Cools DDR1, DDR2 or DDR3 memory modules - Improves overclocking performance on all memory modules - Optimized for the

  20 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E8400---E6300

  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E8400---E6300

  NESE MIRREN TE GJITHA PROCESORET EXTRA QMIM--- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ----Intel Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads LGA775)----- E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim GJITHSEJ 150 COP Procesor ---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ----Intel Xeon =

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Intel® Core i3 (4M Cache, 3.06GHz)

  Intel® Core i3 (4M Cache, 3.06GHz)

  Shiten Procesori I3 LGA1156 Gjenerates 1 Intel® Core i3-540 Processor (4M Cache, 3.06 GHz) Qmimi = 30Euro Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected]

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Core 2 Quad Q6600 (4-Core= 4-Threads) 8M Cache

  Core 2 Quad Q6600 (4-Core= 4-Threads) 8M Cache

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ---Proccesori = Intel® Core2Quad Q6600 (8M Cache,2.40GHz,1066MHz FSB)(4-Core=4-Threads)

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • DESKTOP HDD 3.5-Inch ATA(IDE) 500GB

  DESKTOP HDD 3.5-Inch ATA(IDE) 500GB

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] IDE-ATA(ME Therra) 500GB = 20 Euro

  20 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:16
 • Cisco Wireless Router

  Cisco Wireless Router

  Shes Cisco Wireless Router ne gjendje te mire.

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 15:18
 • Ekran 15.4 dhe batteri per toshiba

  Ekran 15.4 dhe batteri per toshiba

  Shes ekran 15.4 per toshiba satellite A100-A200 ne gjendje te rregullt si dhe baterin per ker model Bateria e mban deri dy ore rrymen Ekrani komplet 20 euro Bateria. 20 euro Mund te kon

  40 €
  Vushtrri
  17 shkurt 15:18
 • Adapter per Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w

  Adapter per Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w

  Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w origjinal 044681848

  40 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  1: cope external disk 1Tb 3.0 (toshiba) 1: cope Hdd Seagate 1 Tb 2 :cope kartela Grafike 1 Gb ddr3 ( Radeon HD 6450 Graphics) 3 cope Usb 16 Gb Verbatim te gjitha paisjet jane ne gjendj

  85 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • Ram DDR 4

  Ram DDR 4

  Kingston HyperX FURY DDR4 8GB 2133 MHz Viber: +37744234327

  25 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • i7 2600k 3.4 ghz + ASUS P8Z68-v Pro + Cors 8GB RAM

  i7 2600k 3.4 ghz + ASUS P8Z68-v Pro + Cors 8GB RAM

  CPU: i7 2600k 3.4 turbo boost up to 3.8, Pllaka: ASUS P8Z68-v pro, RAM: 16gb Kingston BEAST DDR3 2133MhZ. Qmimi pa ram 220 euro.

  320 €
  Prishtinë
  17 shkurt 13:27
 • RAM MEMORY 2 GB -per laptop

  RAM MEMORY 2 GB -per laptop

  shiten 2 copa ram memorje me nga 2 gb per laptopa ne gjendje te rregullt DDR 2 qmimi per cop eshte 5 euro

  5 €
  Gllogoc
  17 shkurt 13:26
 • Xerox DocuColor DC-242 -260 (Printera)

  Xerox DocuColor DC-242 -260 (Printera)

  Xerox DocuColor DC-240 DC-242 DC-250 DC-252 DC-260 (Printera) Shiten Printer Xerox DocuColor Printera te perdorur ne gjendje te rregullt te testuar 100% Funksional Printeret jan te ardhur nga Zvicrra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 12:30
 • Kamera

  Kamera

  Next Company me dizajn te ri me aksione te medha ejani dhe binduni me Kualitetin dhe kuantitetin tone Firma NeXt Company Iportues direkt ne Kosove dhe Shqiperi Bejme Shitjen dhe Motnimin E IP Kam

  Me Marrveshje
  Prizren
  17 shkurt 12:18
 • INVERTER TENSIONI !! 12V-220V

  INVERTER TENSIONI !! 12V-220V

  shes inverter tensioni qe e konverton tensionin nga 12v(bateri makine ) ne 220v alternativ me fuqi 1500w. inverteri eshte automatic dhe ka ardh nga anglia ! shitet per arsye mos perdorimi. cmimi 100mi

  100 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 12:18
 • TASTIER PER LAPTOP TOSHIBA SATELLITE A200

  TASTIER PER LAPTOP TOSHIBA SATELLITE A200

  TASTIER PER LAPTOP MODEL TOSHIBA SATELLITE A200 ORIGJINAL SI DHE PJESET TJERA TE NEVOJSHME TE TOSHIBA SATELLITE A200 FAN COOLER, DVD ROM, ADAPTER PER LAPTOP VIBER +377 44 135 770

  15 €
  Prizren
  17 shkurt 11:29
 • RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR2-512MB

  RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR2-512MB

  RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR2-512MB ----3 euro RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR2-1GB-----8 EURO RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR-2GB------12 EURO

  3 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • PROCESSOR LGA 3.2GHZ

  PROCESSOR LGA 3.2GHZ

  PROCESSOR 775 INTEL PENTIUM 3.2 GHZ PROCESSOR CORE 2 DUO 2X3.0GHZ PROCESSOR INTEL PENTIUM 3.0GHZ PROCESSOR INTEL PENTIUM/ CELERON 2.8GHZ PROCESSOR INTEL PENTIUM 2.4GHZ PROCES

  5 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • RAM MEMORJE 2GB PER SERVERA

  RAM MEMORJE 2GB PER SERVERA

  SHES RAM MEMORJE NGA 2 GB PER SERVERA

  10 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • Power supply per kompjuter compaq 145W

  Power supply per kompjuter compaq 145W

  Power supply per kompjuter compaq 145w

  8 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • KARTEL E ZERIT SOUND CARD

  KARTEL E ZERIT SOUND CARD

  KARTELA E ZERIT SOUND BLASTER

  5 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • POWER SUPPLY DELL OPTIPLEX GX-320,620

  POWER SUPPLY DELL OPTIPLEX GX-320,620

  Power supply per kompjuter te tipit desktop dell optiplex gx-320, gx-620 MONITOR CRT 17" PHILIPS ------8 EURO

  15 €
  Prizren
  17 shkurt 11:28
 • BLEJ cpu i3 ose i5 ose i7

  BLEJ cpu i3 ose i5 ose i7

  Blej 1 CPU i3 i5 ose i7 Intel Core i3-2130 Processor (3.4 GHz, 3 MB cache) Intel Core i3-2120 Processor (3.3 GHz, 3 MB cache) Intel Core i3-2105 Processor (3.1 GHz, 3 MB cache) ose Intel Core i5-2500

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  17 shkurt 11:28
 • Wireless N Broadband Router TENDA

  Wireless N Broadband Router TENDA

  shes Wireless-N Broadband Router TENDA +adapter SHUME PAK I PERDORUN 2 MUAJ

  8 €
  Prizren
  17 shkurt 11:18
 • Ekran per lap top IBM ThinkPad T42 me bagllam

  Ekran per lap top IBM ThinkPad T42 me bagllam

  Ekran per lap top IBM T42 -----> 7 euro Tastier per IBM T42-------------> 5 euro CD-RW DVD/ROM--------------->4 euro

  5 €
  Prizren
  17 shkurt 11:18
 • TASTIER LLAPTOPI DELL LATITUDE D630

  TASTIER LLAPTOPI DELL LATITUDE D630

  EKRAN PER LAPTOP DELL LATITUDE D630 ME GJETH KORNIZA KOMPLET (18 E) TASTIER PER DELL LATITUDE D630 (12 Euro)

  10 €
  Prizren
  17 shkurt 11:18
 • CPU Intel Core i3 550 @ 3.20GHz

  CPU Intel Core i3 550 @ 3.20GHz

  CPU Intel Core i3 550 @ 3.20GHz per kompjuter desktop. MONITOR CRT 17" PHILIPS ----- 8 EURO Nr.Viber +377 44 135 770

  17 €
  Prizren
  17 shkurt 11:18
 • Pllake + CPU + Cooler

  Pllake + CPU + Cooler

  Shes pllaken me cpu dhe cooler ne gjendje perfekte Modeli - Foxconn 662MX Linku: http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000322 Procesori - Dual Core E2140 Cool

  25 €
  Prishtinë
  17 shkurt 11:18
 • NVIDIA® GeForce GT240

  NVIDIA® GeForce GT240

  Interface Type- PCI Express 2.0 x16 Max Resolution- 2560 x 1600 Interfaces -DVI-I (dual link), HDMI, VGA Graphics Engine -NVIDIA GeForce GT 240 Bus Type - PCI Express 2.0 x16 API Supported - DirectX 1

  35 €
  Prishtinë
  17 shkurt 11:17
 • Monitor CRT 17

  Monitor CRT 17"

  Monitor CRT 17" Samsung, Philips,etj...

  7 €
  Prizren
  17 shkurt 11:17
 • Memory per laptop 1GB

  Memory per laptop 1GB

  shes memorycard per laptop 1GB 10 euro +2cop nga 512mgb10 euro nr tel 044663516

  10 €
  Podujevë
  17 shkurt 10:31
 • Pllake Motherboard + Cooler + CPU

  Pllake Motherboard + Cooler + CPU

  Shes pllaken me procesor dhe cooler e ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte Modeli - Foxconn G31MXP (Pranon Quad Core CPU) Procesor - Intel® Core™2 Duo Processor E7500 3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz

  40 €
  Prishtinë
  17 shkurt 10:28
 • WD 1TB Elements Portable External Hard Drive

  WD 1TB Elements Portable External Hard Drive

  WD 1TB Elements Portable External Hard Drive 3.0 , 1TB dhe 500GB.

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 shkurt 09:27
 • Modem

  Modem

  shes modemin i pa perdorur eshte ky ne foto nr tel 044663516

  10 €
  Podujevë
  17 shkurt 09:26
 • Printer lexmark

  Printer lexmark

  Shitet printeri lexmark color i sapoardhur nga zvicra i ri esht ne paket dhe esht laserik per me shum info kontaktoni +37745231936 Printeri posedon wireles dhe wlan printeri esht modeli 2016 0.0 pa as

  170 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 08:26
 • Fotokopje

  Fotokopje

  Nashuatec 2015is i sapoardhur nga zvicra multifunktional Printer Skaner Fotokopje Me format a4 ne gjendje te regullt I pershatshem per zyre dhe praktik po ashtu edhe toneri i me kosto te ult per me

  195 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 08:26
 • CANTE LEKURE ORIGJINALE ITALJANE

  CANTE LEKURE ORIGJINALE ITALJANE

  GENUINE LEATHER MADEIN ITALY Genuine Italian Leather Slimline Laptop

  99 €
  Durrës
  17 shkurt 08:16
 • Ram memory DDR2 Per laptopa

  Ram memory DDR2 Per laptopa

  Shes 123 ram memorje ddr2 512mb te ardhura nga zvicra gjitha jan 512 mb minimumi qe mund te ndahen jon 50 cop qmimi per cop 0.50 euro 045 640 333

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 07:16
 • Usb Shkrepse

  Usb Shkrepse

  Shes shkrepse elektrike me usb mbushet ,e re ne pakete ,e pershtashme shume e hijshme ...

  6 €
  Prishtinë
  16 shkurt 23:30
 • Adaptera per Wifi,Routera,Switch qdo gje 12 V

  Adaptera per Wifi,Routera,Switch qdo gje 12 V

  Shes Adaptera per Wifi,Routera,Switch qdo gje 12 V 2A te ri pa perdor , Kemi me shume se nje cope !

  5 €
  Prishtinë
  16 shkurt 23:26
 • Fritzbox 7050 shum i mir

  Fritzbox 7050 shum i mir

  pershendetje shes modemin fritzbox 7050 prodhim gjerman si i ri pa adapter eshte i pershtatet edhe adapterat e modemave tjere veq te jet 12 v kush e din kete firme e din edhe qfar produkti eshte pre

  10 €
  Prizren
  16 shkurt 23:26
 • SSD SANDISK EXTEM 500  240 GB 14.000 Lek

  SSD SANDISK EXTEM 500 240 GB 14.000 Lek

  SSD SANDISK EXTEM 500 ( I RI ) OKAZION 14.000 LEK SASI E LIMITUAR Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavejes. Tirane Tel: +355 67 4054018 T

  16.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:25
 • Ekrane per laptop -- OFERTE !

  Ekrane per laptop -- OFERTE !

  Ekran 15.4" LCD - 4000 Lek Ekran 15.6" LED - 6000 Lek Montimi i perfshire

  4.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:19
 • Hard Disk Destop Laptop - OFERTA

  Hard Disk Destop Laptop - OFERTA

  Destop : 80Gb - 1500 lek ... 2x 160Gb - 2500 lek ..250Gb - 3000 Lek Laptop : 250Gb - 3500 Lek ... 320Gb - 4000 Lek

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:19
 • Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek

  Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek

  Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek Asus Acer Samsung Dell HP

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:17
 • Kompjuter shtepize wokstation 10 cope URGJENT

  Kompjuter shtepize wokstation 10 cope URGJENT

  Shiten komplete 10 kompjuter me shtepize workstation xw6200 dhe monitor 19 inch samsung, Shtepiza ka keto performanca: intel xeon 2X3.2, ram memory 2gb si dhe hdd 80gb, kompjuterat jan shum te qendrus

  99 €
  Prishtinë
  16 shkurt 22:19
 • SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek Sasi e limituar! 130 MB’S “R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 3

  3.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • EKRAN APPLE 27 A1316 400 EURO

  EKRAN APPLE 27 A1316 400 EURO

  EKRAN APPLE 27 INCH 400 EURO MONITOR 27 INCH FULL HD USB - THUNDERBOARD BOKSE TE INTEGRUAR- WEBCAMERA ETJ Ky produkt ka 3 Muaj Garanci “R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam A

  400 €
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas

  Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas

  Ofrojme Ekrane laptopesh te madhesive te ndryshme , Karrikues original per laptope ,Tastjera per laptop te markave HP-ACER-DELL-PACKARD-BELL-APPLE-ASUS-SAMSUNG ETJ me cmime konkuruese ne treg! DHE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 22:18