Kategoria

Çmimi

Vendi

 • PC Gaming Q8200/6GB/GTX750TI + Monitor HP 22-inch

  PC Gaming Q8200/6GB/GTX750TI + Monitor HP 22-inch

  Procesor : Intel® Core™2 Quad Processor Q8200 4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB Ram : 6 GB Motherboard : GA-EQ45M-S2 HDD : WD Blue 320GB (8MBChace) Graphic : Nvidia GTX 750TI DDR5 3GBShared Dual Fan

  30.000 Lek
  Tiranë
  12 korrik 21:16
 • Kartele grafike XFX Radeon RX 570 4gb

  Kartele grafike XFX Radeon RX 570 4gb

  Shitet kartela grafike XFX Radeon RX 570 4gb e pershtatshme per mining. Kartela eshte e sapo ardhur nga Amerika dhe me overclock arrin 24.4 MH/s hashrate per ETH. Kartela mund te paguhet edhe permes C

  300 €
  Prishtinë
  12 korrik 20:29
 • Lojra fati ne shitje

  Lojra fati ne shitje

  Kemi gjitha programet cka i perket lojrave fatit me shum info kontakt 0041762221007

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 korrik 20:20
 • GTX 750 TI 1GB DDR5 Dual-Fan

  GTX 750 TI 1GB DDR5 Dual-Fan

  Karta eshte ne Gjendje Shume te Mire Gati si e Re .Cmimi i Padiskutueshem GTX 750 Ti GPU Engine Specs: 640CUDA Cores 1020Base Clock (MHz) 1085Boost Clock (MHz) GTX 750 Ti Memory Specs: 5.4 GbpsMemor

  13.000 Lek
  Tiranë
  12 korrik 20:16
 • Hp pavilion Dv6-3300v per pjes

  Hp pavilion Dv6-3300v per pjes

  Hp pavilion Dv6-3300v per pjes

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 korrik 20:16
 • Intel Core 2 Duo E8400 3.00 & E8500 LGA 775

  Intel Core 2 Duo E8400 3.00 & E8500 LGA 775

  Intel Core 2 Duo E8400 3.00 & E8500 LGA 775 secili nga 2000 leke....................................... Intel® Core™2 Quad Processor Q8200 (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) 4000 leke

  2.000 Lek
  Durrës
  12 korrik 20:16
 • Shes Kartelen grafike Nvidia quadro NVS 290

  Shes Kartelen grafike Nvidia quadro NVS 290

  E shes per arsye e kom njo tjt kjo kartel grafike ka 256mb osht DDR2 ma shum perdoret per fotoshop por edhe per gaming Vrejtje:Nuk e kom kabllen qe lidhet me monitor por mund te lidhet edhe me konve

  25 €
  Shtime
  12 korrik 18:20
 • Procesor + Pllake - CPU+Motherboard

  Procesor + Pllake - CPU+Motherboard

  AMD Phenom II X6 1055T Thuban 6-Core 2.8 GHz Socket AM3 125W HDT55TFBGRBOX Desktop Processor Asus M4N68T-M LE V2 Motherboard

  50 €
  Prishtinë
  12 korrik 17:26
 • TRILIZA mini lojei me numra greke

  TRILIZA mini lojei me numra greke

  TRILIZA mini loje me numra greke

  600 €
  Berat
  12 korrik 17:16
 • Power Supply 1200W Corsair HX1200

  Power Supply 1200W Corsair HX1200

  Shitet Power Supply Corsair HX1200 1200W.

  300 €
  Prishtinë
  12 korrik 16:35
 • Core 2 duo 1.8ghz

  Core 2 duo 1.8ghz

  core 2 duo 1.8ghz Viberi +37744266751

  10 €
  Prishtinë
  12 korrik 15:27
 • Rig mining

  Rig mining

  Shitet Rigu në gjendje të rregullt pune! I testuar, I gatshëm, pa pritje. RX480 NITRO+ 4GB OC 170+ mhs Çmimi i negociueshem...

  3.800 €
  Prishtinë
  12 korrik 14:16
 • AMD Wraith Cooler - Flutur-Fuz-Ftohes per procesor

  AMD Wraith Cooler - Flutur-Fuz-Ftohes per procesor

  Ftohes per procesor AMD’s new Wraith Cooler generates less than one-tenth the noise of its predecessor, backlit illumination and an attractive fan shroud

  20 €
  Prishtinë
  12 korrik 14:16
 • Monitor mikrofon ndegjojse

  Monitor mikrofon ndegjojse

  Shiten monitor acer mikrofon tascam dhe ndegjojse tascam ne gjendje te super rregullt me cmim sipas marveshjes Kontakto vetem ne viber te interesuarit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 korrik 12:18
 • Kredi ofrojnë të shpejtë mes 1000€ për 8.000.000€

  Kredi ofrojnë të shpejtë mes 1000€ për 8.000.000€

  Ju jeni të mbërthyer ndalon bankën dhe ju nuk favorizojnë bankat ose ju më mirë të ketë një projekt dhe kanë nevojë për financim, fotografi e keqe e kreditit apo nevojë për të holla për të paguar fatu

  3.000 €
  Suharekë
  12 korrik 12:18
 • Android box

  Android box

  Model: A95X R1 Type: TV Box System: Android 5.1 Processor: RK3229 CPU: ARM Cortex-A7,RK3229 Core: 1.5GHz,Quad Core RAM: 1G RAM Type: DDR3 ROM: 8G Max. Extended Capacity: 32G Decoder Format: H

  40 €
  Kaçanik
  12 korrik 12:17
 • Hard disk sata 2.5

  Hard disk sata 2.5" per laptop 120GB

  Hard disk sata 2.5" per laptop 120GB

  20 €
  Prishtinë
  12 korrik 11:19
 • Kartel Grafike AMD Radeon R9 360 2GB

  Kartel Grafike AMD Radeon R9 360 2GB

  Shes kartele grafike AMD Radeon R9 360. E perdorur 3 muj veq per gaming. Punojn krejt lojt n'to. CS GO, Dota, Assassins Creed, GTA V, etj Jo, nuk bon per mining.

  50 €
  Prishtinë
  12 korrik 09:16
 • pci Reisera

  pci Reisera

  Shes pci resera me shkruani vetum ne whats App +37744613440

  15 €
  Prishtinë
  12 korrik 02:26
 • Asus rx 580 8 gb

  Asus rx 580 8 gb

  Shume te kerkuarat kartela grafike 8GB me porosi i sjell ne Kosove mrenda 30 dite. Cmimi 420€ ne cmim jane te perfshira edhe doganimi i tyre. Me ntakto ne email [email protected]

  420 €
  Prizren
  12 korrik 01:16
 • 185-190 rig ethereum

  185-190 rig ethereum

  Shes Rig 185-190 Hash ne etherum eth 6x GTX 1070 Asus Rog 3 Fan 27 mhs pa Oc me Oc 31+ 1x Asrok Motherbord 1X 1800 wat Power Supply 1x intel caleron G3900 1x4gb Ram ddr3 1x 120 gb SSD kingston 6x Pc

  4.400 €
  Podujevë
  12 korrik 00:16
 • RIG Sapphire RX 580 4GB 166 MH/s

  RIG Sapphire RX 580 4GB 166 MH/s

  Shitet RIG per mining Ethereum, ZCash, Dcr, Sia me keta komponent: - Sapphire Pulse RX 580 4GB Modd + OC - Motherboard GA-Z170 Gaming K3 - CPU Intel G4400 - RAM Kingston 4GB - Power Supply x 2 - SanD

  3.999 €
  Prishtinë
  11 korrik 23:26
 • Shitet grafika per kompjuter Geforce 9400 GT

  Shitet grafika per kompjuter Geforce 9400 GT

  Osht ngjendje trregullt skom pas asni problem me kit grafik. Geforce 9400 GT-512MB Kom lujt poashtu plot lojna nket grafik si psh CSGO me low shkon 60FPS. Te interesuarit let kontaktojn nviber.

  20 €
  Gjakovë
  11 korrik 20:16
 • karte grafike nvidia 9400 gt 1gb

  karte grafike nvidia 9400 gt 1gb

  shes karte grafike nvidia gt 9400 1gb per arsyemosperdorimi,

  30 Lek
  Tiranë
  11 korrik 19:16
 • Hard disk per laptop 250, 320, 500, 650, 750, 1000

  Hard disk per laptop 250, 320, 500, 650, 750, 1000

  Shes hard disqe per laptop 250 GB - 2 000 LEK 320 GB - 2 500 LEK 500 GB - 3 500 LEK 650 GB dhe 750 GB - 4 000 LEK 1 TB - 5 000 LEK

  2.000 Lek
  Tiranë
  11 korrik 18:16
 • HP DESKJET 1050 ALL-IN-ONE PRINTER

  HP DESKJET 1050 ALL-IN-ONE PRINTER

  HP DESKJET 1050 ALL-IN-ONE PRINTER

  25 €
  Mitrovicë
  11 korrik 18:16
 • Vollon Per Ps3 dhe Kompjuter

  Vollon Per Ps3 dhe Kompjuter

  Shitet volloni per Sony playstation 3 Dhe per Kompjuter Volloni o ne gjendje te rregullt kontaktoni ne Viber: +37744911418 Eshte shum pak i perdorur

  30 €
  Podujevë
  11 korrik 17:26
 • Hard disk 640 GB

  Hard disk 640 GB

  Hard disk 640 GB

  35 €
  Gjakovë
  11 korrik 17:16
 • shes 2 monitora njoni 19 e tjetri 17

  shes 2 monitora njoni 19 e tjetri 17

  shes 2 monitora njoni 19 e tjetri 17 jan te ardhun nga jshasht jan shum te rujtun qmimi 19 kushton 35 e 17 osht 20 euro

  35 €
  Mitrovicë
  11 korrik 17:16
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje. Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 korrik 16:34
 • Videoprojektor Nec

  Videoprojektor Nec

  Shitet videoprojektor Nec ne gjendje perfekte shume pak i perdorur me gjithe fishat e veta . Ka hyrje per usb fishe interneti etj.

  100 Lek
  Tiranë
  11 korrik 16:16
 • Shitet Rigu per Etherum Mining Sapphire RX 470 8gb

  Shitet Rigu per Etherum Mining Sapphire RX 470 8gb

  Mining Rig "Ne Stok" gati per prodhim 5 x Sapphire Rx 470 8gb nitro+ (Gjendja perfekte me garancion) 2 x PSU 750W 1 x SSD 120 GB 1 x 4 GB RamDDR3 5 x Risers 1 x Motherboard Biostar TB85 1 X CPU Çmimi

  4.100 €
  Prishtinë
  11 korrik 15:27
 • MOUSE GAMING + MOUSE PAD

  MOUSE GAMING + MOUSE PAD

  Mausi dhe mouse pad jane ne gjendje shum te rregullt. Punojn ne gjendje perfekte kan kutite e vet. Jane prodhuar nga firma (prodhues) te njohur dhe special per gaming. Shiten komplet nuk ka ndraj

  30 €
  Prishtinë
  11 korrik 15:18
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje. Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 korrik 15:17
 • CASE PER KOMPJUTER GAMING SHARKOON

  CASE PER KOMPJUTER GAMING SHARKOON

  Case (shtepize) per kompjuter gaming. Case ka chamin anash dhe eshte ne gjendje perfekte. I ka te gjitha pjeset e saj per montim etc. Jasht eshte ne ngjyre te zeze , mrena e kuqe. Gritha nuk ka.

  30 €
  Prishtinë
  11 korrik 15:17
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje. Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 korrik 15:16
 • Njesi AMD OKAZION

  Njesi AMD OKAZION

  Shitet njesia AMD ....CPU AMD athlon2 x2 215 .2.7 GHz....3g ram ddr2......karta grafike. GT 9500 1 g .....320 g. Harddisk....DVD....windows 7 64.....40 lek i PA disk...

  40 Lek
  Tiranë
  11 korrik 14:16
 • MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016

  MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016

  Shitet Microsoft Windows Server 2016 me licence origjinale nga Microsoft. I paperdorur ne asnje paisje. I mungon kutia shoqeruese.

  400 €
  Tiranë
  11 korrik 13:16
 • MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2

  MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2

  Shitet Microsoft Windows Server 2012 R2 me licence origjinale nga Microsoft. I paperdorur ne asnje paisje. I mungon kutia shoqeruese e paktes.

  300 €
  Tiranë
  11 korrik 13:16
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje. Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 korrik 12:26
 • Original 20V 90W IBM/Lenovo ThinkP

  Original 20V 90W IBM/Lenovo ThinkP

  Original 20V 90W IBM/Lenovo ThinkP

  20 €
  Podujevë
  11 korrik 10:17
 • Logitech Wireless Gaming Mouse G700

  Logitech Wireless Gaming Mouse G700

  Shitet Logitech Wireless Gaming Mouse G700 i perdorur, ne gjendje te rregullt dhe me krejt paisjet. Punon edhe me kabllo direkt edhe wireless.

  45 €
  Prishtinë
  11 korrik 10:16
 • Printer LEXMARK  X4650 All in one + Wi-Fi  3-1

  Printer LEXMARK X4650 All in one + Wi-Fi 3-1

  Lexo informacionin dhe mos bej pazar per çmimin sepse nuk po iu jap çmimin real po t` a blinit ne dyqan me pajisjen ( 144,99 euro ) Me shumë mundësi. Më të përballueshme financiarisht. pershtatur nga

  7.800 Lek
  Tiranë
  11 korrik 09:17
 • Logic Lm -105 TITAN

  Logic Lm -105 TITAN

  wired gaming mouse 3500 dpi osht shum pak i perdorun per ma shum informata kontaktoni ne 044219931 ne facebook https://web.facebook.com/jon.ramadani.3?_rdc=1&_rdr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 korrik 08:16
 • gtx 1050

  gtx 1050

  gxt 1050 g1 gigabyte 2gb gddr5 gjendje perfekte eshte modeli me i mir prej gtx1050 ka ardh nga gjermania na kontaktoni per me shum info

  170 €
  Skënderaj
  11 korrik 04:16
 • Printer per darsma

  Printer per darsma

  Printer per darsma Copal osht i ri i ardhur nga jashti siq shihet ne foto

  200 €
  Pejë
  11 korrik 02:16
 • Блок питания HP 19,5V, 4.62A (90W), разъем 4.5/

  Блок питания HP 19,5V, 4.62A (90W), разъем 4.5/

  Блок питания HP 19,5V, 4.62A (90W), разъем 4.5/

  20 €
  Podujevë
  11 korrik 01:16
 • PS-6241-6HF HP POWER SUPPLY MA

  PS-6241-6HF HP POWER SUPPLY MA

  PS-6241-6HF HP POWER SUPPLY MA

  10 €
  Podujevë
  11 korrik 00:26
 • Lcd 12v 12.5a Ac Dc Adapter 220v To

  Lcd 12v 12.5a Ac Dc Adapter 220v To

  Lcd 12v 12.5a Ac Dc Adapter 220v To

  20 €
  Podujevë
  11 korrik 00:26
 • item 2 - IBM LENOVO GENUINE AC ADAPTER CHARGER 92P

  item 2 - IBM LENOVO GENUINE AC ADAPTER CHARGER 92P

  item 2 - IBM LENOVO GENUINE AC ADAPTER CHARGER 92P1014 100-240V 1.5A-0.9A 16V - 4.5A 72W

  15 €
  Podujevë
  11 korrik 00:26