Kategoria

Çmimi

Vendi

 • mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundsoj me bo internetin pa pages ne shtepit tuaja duke mos pasur problem me pagesa lajmro viber +386 49 160 629 laptop tablet acer asus core wireless

  Me Marrveshje
  Malisheve
  20 shkurt 15:16
 • Shitet kompjuter DC7600 convertible minitower

  Shitet kompjuter DC7600 convertible minitower

  3Gb ram, Gpu:Nvidia geforce g210 1GB, HDD 225GB, Cpu:Intel pentium 4 CPU 3.40GHz,HDMI

  89 €
  Tiranë
  20 shkurt 14:16
 • SanDisk Extreme Plus 80MB/s 32GB SDHC UHS-1

  SanDisk Extreme Plus 80MB/s 32GB SDHC UHS-1

  Shiten SD Karta Sandisk 32GB te reja.

  9 €
  Prizren
  20 shkurt 14:16
 • wifi

  wifi

  Shes Wifi te paperdorur e ardhur nga Gjermania. Perdoret per tu lidhur me wifi pa tela ne distance deri ne 150M. Perdoret per shtepi private,lokale .Perdoret ne llaptop,kompjuter,smart Tv,android box

  12 €
  Mitrovicë
  20 shkurt 13:20
 • Printer DELL 5210 N

  Printer DELL 5210 N

  NE GJENDJE TE RREGULLT, PUNON, KABLLAT I KA KOMPLET TE KOMPJUTERIT DHE TE RRYMES. viber +37744185137

  15 €
  Prishtinë
  20 shkurt 13:18
 • dell 745 ..2g ram ..160 g hd..coreduo 1.9

  dell 745 ..2g ram ..160 g hd..coreduo 1.9

  shiten njesi dell optiplex 745 .. 2g ram ( 4x512 mb)....160 g hardisk ..... coreduo e 6300 1.9 ghz..dwd ...windows 7 32.. 3000 copa

  3.000 Lek
  Tiranë
  20 shkurt 12:18
 • Android tv box 2.4 1GB 8GB 6.0 4K

  Android tv box 2.4 1GB 8GB 6.0 4K

  Shitet Android Box Nexbox 4k 1080p e pa perdorur,me 1gb ram dhe 8gb rom,poashtu boxi posedon edhe wifi dhe mbrenda ka te instaluar versionin 6.0 te android poashtu edhe kodi 16.0,boxi mund te perdoret

  50 €
  Prizren
  20 shkurt 12:17
 • Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi FI AP

  Cisco Wi Fi AP per biznese dual band 5GHz dhe 2.4 GHz AP541N

  200 €
  Ferizaj
  20 shkurt 12:16
 • Ram memory 10 gigabyte

  Ram memory 10 gigabyte

  Bej rritjen e ram memorjes te kompjuterave te gjitha llojeve prej 10 gigabyte deri ne limitet e pranuara te kompjuterit te caktuar

  15 €
  Prizren
  20 shkurt 12:16
 • Xeon Quad Core E5504 + RAM MEMORJE 2GB 2RX8 PC3

  Xeon Quad Core E5504 + RAM MEMORJE 2GB 2RX8 PC3

  Procesor Xeon E5504 --20 Quad Core 2.0Ghz x 4 ------------------------------- Ram Memorje 2GB DDR3 --10 ------------------------------ Qmimi 25 euro komplet Ose ndrim me kartel grafike Quadro FX 38

  20 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:29
 • shes tastjera te virmes Laptec te ardhura nga Zv

  shes tastjera te virmes Laptec te ardhura nga Zv

  Shes tastjera te ardhura nga zvicrra te reja pa perdor

  3 €
  Ferizaj
  20 shkurt 10:26
 • IP HONE 1615

  IP HONE 1615

  CThe GXP1610/1615 is a simple IP phone for a small businesses (SMBs) or home office use. This Linux-based model features a single SIP account, up to 2 call appearances, 3 XML programmable soft keys an

  52 €
  Tiranë
  20 shkurt 10:20
 • Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

  Adapter Universal-12V-5A-60W per DVD/LCD/PC

  Shes Adapterin Te ri n e Kese jane ardhur nga Jashte jane pa perdor Adapterat jane Universal pra per te ghitha paisjet qe kane 12V dhe eshte Charger pra Aqua. Shes me cmim shume te volitshem vetem 1

  10 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:17
 • Programe per Veprimtari te ndryshme

  Programe per Veprimtari te ndryshme

  Menaxhimi i parametrave dhe konfigurimeve te aplikacionit Dizajn modern. Definimi i pamjes se aplikacionit sipas preferencës se përdoruesi. Menaxhimi i përdoruesve dhe te drejtave te tyre ne funksione

  320 €
  Prishtinë
  20 shkurt 10:16
 • Gtx 745 4gb gaming kartel

  Gtx 745 4gb gaming kartel

  Shes GTX 745 4gb lojat i ban super gjendjen e ka shum te mir esht ardh e re me pc vetem karta grafike shitet tel 0037744864071 nrrime sbaj qmimi 160 euro

  165 €
  Podujevë
  20 shkurt 09:16
 • EVGA GTX 780Ti Superclocked

  EVGA GTX 780Ti Superclocked

  Shitet kartela grafike "EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked", eshte perdore qe 1 vit e gjysme dhe punon perfect. Po e shes per arsyje qe kam porositur nje model te ri te karteles grafike.

  299 €
  Prishtinë
  20 shkurt 08:26
 • Pllaka gigabyte h97 hd3 lga 1150 motherboard

  Pllaka gigabyte h97 hd3 lga 1150 motherboard

  shitet pllaka ne gjendje perfekte, shume pak e perdorur. http://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H97-HD3-rev-10#ov tags: motherboard , mobo , cpu , ram , core i7 core i5 core i3 intel core i5 psu powe

  80 €
  Prishtinë
  20 shkurt 06:16
 • PROGRAM PER MENAXHIM BAR-REST QE LIDHET ME KASE

  PROGRAM PER MENAXHIM BAR-REST QE LIDHET ME KASE

  ****** SUPER SUPER OFERTE****** SHES PROGRAM PER MENAXHIM BAR-RESTAURANT QE LIDHET ME KASE FISKALE , 39 EU TE DHENAT E PROGRAMIT: 1.Menaxhim i shitjeve. Fatura shitje dhe TVSH dhe mundësi lidhje me t

  39 €
  Tiranë
  20 shkurt 02:17
 • HDD DESKTOP , 29 EU

  HDD DESKTOP , 29 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 35 EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ. Cmimi 33 eu Cel. : 0692999998 FACEBOOK:https://www.facebook.com/German-Computer-499239740216018/ email:ge

  29 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:28
 • SSD HDD RAM CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE

  SSD HDD RAM CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE

  ***** SUPER OFERTA ****** SSD , HDD , RAM , CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE 1. SSD SAN DISK TE RINJ , 5 VITE GARANCI 120 GB --> 45 EU 240 GB --> 75 EU 480 GB --> 145 EU 2. HDD LAPTOP 160 GB --&g

  4 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:28
 • PRINTER TERMIK I RI , 1 VIT GARANCI 99 EU

  PRINTER TERMIK I RI , 1 VIT GARANCI 99 EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacturer.globalsources.com/si/6008838146242/pdtl/Thermal-printer/1130532088/Rongta-80MM-POS-Thermal-Receipt

  99 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:27
 • PROGRAM BARI , 39 EU

  PROGRAM BARI , 39 EU

  SHES PROGRAM BAR , RESTAURANT , MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM. CMIMI 39 EU. Facebook: https://www.facebook.com/germancomputers/

  39 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:27
 • RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME:

  RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME:

  ****** FURNIZIM ME RAM-e****** RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME: RAM LAPTOP DDR2 1 GB -> 4 € DDR2 2 GB ->12 € DDR3 1GB ->4 € DDR3 2 GB ->14 DDR3 4 GB -> 24€ RAM DESKTO

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 shkurt 01:27
 • KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE

  KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE

  ******SUPER OFERTE***** KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE 60EU Specifikimet: 2 GB DDR3 128 BIT Dalje :DVI , VGA , HDMI Cmimi 59 eu Cel. : 0692999998 Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers

  59 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:27
 • LAPTOP DESKTOP MONITORE

  LAPTOP DESKTOP MONITORE

  ****** SUPER SUPER OFERTA****** GJERMAN COMPUTER VJEN ME SUPER OFERTA: LAPTOP DESKTOP MONITORE PRINTERA PJESE KEMBIMI ORGJINALE SERVIS I SPECIALIZUAR https://www.facebook.com/germancomputers/ emai

  Me Marrveshje
  Tiranë
  20 shkurt 01:27
 • PROGRAM MARKETI

  PROGRAM MARKETI

  SHES PROGRAM MARKETI , MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM. CMIMI 39 EU. Facebook: https://www.facebook.com/germancomputers/ Ne cmim

  39 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:26
 • OKAZION ZBRITJE WORKSTATION HP Z600

  OKAZION ZBRITJE WORKSTATION HP Z600

  ************* SUPER OKAZION************** WORKSTATION HP Z600, PROC QUAD CORE CORE , HDD 320 GB ), RAM 6 GB , GRAFIKE QUADRO 2000 , 359 EU Parametrat : Ram :6 Gb DDR3 Proc:Proc Quad Core 2.4 GHZ HD

  359 €
  Tiranë
  20 shkurt 01:26
 • Tastier per Dell Inspiron N4020 N4030 N5020 N5030

  Tastier per Dell Inspiron N4020 N4030 N5020 N5030

  Shitet tastiera per laptop Dell Inspiron tastiera pershtatet me disa modele shikoni listen me poshte. Dell Inspiron N4020 Dell Inspiron N4030 Dell Inspiron N5020 Dell Inspiron N5030

  15 €
  Prizren
  19 shkurt 22:27
 • mundesoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundesoj me bo internetin pa pages ne shtepin tuaj

  mundesoj me bo internetin pa pages ne shtepine tuaj lajmro viber sms -- +386 49 160 629

  Me Marrveshje
  Malisheve
  19 shkurt 20:20
 • Njesia qendrore (truri)

  Njesia qendrore (truri)

  Pc compaq dc7600 convertible minitower, ka karte grafike nvidia g210 1gb ddr3, HDMI 225GB HDD, 3 GB ram ddr2. Windows 7 ultimate 64 bit.

  90 €
  Tiranë
  19 shkurt 20:17
 • Motherboard per Acer Extensa 5220, 5220Z, 5620

  Motherboard per Acer Extensa 5220, 5220Z, 5620

  Shitet pllaka ame per laptop Acer Extensa 5220, 5220Z, 5620, 5620Z Pllaka eshte e testuar dhe ne gjendje te rregullt vjen bashk me procesor dhe fluturen ftofsin.

  19 €
  Prizren
  19 shkurt 19:34
 • ram 8gb+4gb

  ram 8gb+4gb

  shiten ramat per server Samsung 8GB 2RX4 PC3-12800R DDR3-1600mhz ECC REG SERVER MEMORY-35e e njejta e 4gb-20e

  20 €
  Pejë
  19 shkurt 19:32
 • HDD Sata per desktop dhe llaptop

  HDD Sata per desktop dhe llaptop

  Shiten me shumice hard diska SATA per llaptop dhe PC. Qmimet fillojne nga 12 Euro Gjithashtu posedojme edhe procesore i3, i5 Qmimet varen prej sasise e cila porositet. Kontaktoni ne numrin: 04

  10 €
  Prishtinë
  19 shkurt 19:21
 • Intel Core 2 Duo e8400 3.00ghz Nderrohet me DDR2

  Intel Core 2 Duo e8400 3.00ghz Nderrohet me DDR2

  Shitet procesor ne gjendje shume te mire pune cmimi 2000lek i padiskutueshem Nderrohet me 4GB DDR2, 2x2GB

  2.000 Lek
  Tiranë
  19 shkurt 19:16
 • KALKULATOR

  KALKULATOR

  Shes kalkulator CASIO ne gjendje shum te mir ngjyr e bardh mat 2.0 175ps disel me kater ulse xhamat elektronik abs esp pulla rezerv

  20 €
  Prishtinë
  19 shkurt 18:30
 • shes

  shes

  shes monitorin ne gjendje shum te mire pa asni defekt si i ri

  10 €
  Prishtinë
  19 shkurt 18:29
 • Tastier per HP Pavilion DV7 Series 6000

  Tastier per HP Pavilion DV7 Series 6000

  Shitet tastiera per laptop HP Pavilion DV7 per serit 6000 modele te reja te laptopeve HP Pavilion DV7 Tastiera eshte shum e ruajtur pothuajse e re.

  19 €
  Prizren
  19 shkurt 18:20
 • Printer canon i-sensys lbp2900

  Printer canon i-sensys lbp2900

  Printer cannon i perdor pak

  50 €
  Durrës
  19 shkurt 18:18
 • Shes baterine per laptop

  Shes baterine per laptop

  Shitet bateria per laptop ka qen e toshibes mirepo bon edhe modele tjera si acer hp asus lenovo etj jeta e baterise ka qene 2 ore .. per info me te hollesishme kontakto +37745601227

  15 €
  Prishtinë
  19 shkurt 18:18
 • Power Supply 520Wat + 8 pin Modulator

  Power Supply 520Wat + 8 pin Modulator

  Shes power supply 520Wat ne gjendje perfekte 1x6+2 = 8 pin per Kartela Grafike 1x4 pin CPU Per me shume informata kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38649522540

  35 €
  Prishtinë
  19 shkurt 17:30
 • XFX GeForce GTX 260 896MB 448-Bit

  XFX GeForce GTX 260 896MB 448-Bit

  XFX GeForce GTX 260 896MB 448-Bit ne gjendje perfekte! Model Brand XFX Model GX260XADJC Interface Interface PCI Express 2.0 x16 Chipset Chipset Manufacturer NVIDIA GPU GeForce GTX 260 Core Clock 57

  40 €
  Prishtinë
  19 shkurt 17:18
 • Makine per numerim te parave

  Makine per numerim te parave

  Paisje per numerim, detektim dhe sortim te parave te letres dhe te monedhave. Numeron valutat : Euro, Dollar, Franga, Pound etj. Ndalon parate false dhe te demtuara. Per me shume http://www.smartko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 17:17
 • Pjese per kompjuter nga Zvicra

  Pjese per kompjuter nga Zvicra

  Shes keto pjese per kompjuter te ardhura nga Zvicra: Hardisk SSD - 128Gb SAMSUNG sikur i RI - 55 Euro Case Cooler Master - 30 Euro Cooler Thermaltake Big Typhoon LGA 775 & AMD - 20 Euro CPU -

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 17:17
 • Ram Memory Per Llaptop

  Ram Memory Per Llaptop

  Shes Ram Memory Per Llaptop Kompania E Prodhimit Hynix Jan te ri ne gjendje te rregull dhe ende te pa perdorur Jan gjithsej 20 copa

  7 €
  Shtime
  19 shkurt 17:17
 • Hp server

  Hp server

  HP ProLiant ML150 G6 Server Xeon E5540 Quad Core 4x 2.53 GHz 16 GB RAM 4 TB SATA,monitor dhe aksedoret e tjere

  500 €
  Krujë
  19 shkurt 16:26
 • Makine per numerim dhe detektim te parave

  Makine per numerim dhe detektim te parave

  Paisje per numerim, detektim dhe sortim te parave te letres dhe te monedhave. Numeron valutat : Euro, Dollar, Franga, Pound etj. Ndalon parate false dhe te demtuara. Per me shume http://www.smartko

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 16:26
 • Call of Duty Black Ops 2 Per PS3

  Call of Duty Black Ops 2 Per PS3

  Loje per playstation 3. Ne gjendje shume te mire,punon shkelqyeshem

  5.500 Lek
  Korçë
  19 shkurt 15:28
 • Shtepi apo banese inteligjente automatike

  Shtepi apo banese inteligjente automatike

  Sistemi #shtepi #Inteligjente (#Home #Automation) në Smart Tech Solutions. Ky sistem ju ofron komoditet të lartë duke ju mundësuar ndezjen/ndaljen e të gjitha pajisjeve elektrike shtëpiake nga TELEFON

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 15:28
 • 250Gb HDD Sata

  250Gb HDD Sata

  Shes HDD 250gb, kam ble nje 1Tb dhe e kam heq kete nga pic

  11 €
  Shkodër
  19 shkurt 15:17
 • Adapter per lloptop apple

  Adapter per lloptop apple

  Shes ket adapter per lloptop apple. Vb.+38649747320

  30 €
  Mitrovicë
  19 shkurt 15:17