Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Printer color

  Printer color

  Shitet printeri HP Color Laserjet CP1215 ColorSphere

  190 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:18
 • Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  1: cope external disk 1Tb 3.0 (toshiba) 1: cope Hdd Seagate 1 Tb 2 :cope kartela Grafike 1 Gb ddr3 ( Radeon HD 6450 Graphics) 3 cope Usb 16 Gb Verbatim te gjitha paisjet jane ne gjendj

  65 €
  Prishtinë
  18 shkurt 11:18
 • Kartel grafike Gainward GTX

  Kartel grafike Gainward GTX

  Shes kartel grafike gainward gtx 896 mb HDMI

  50 €
  Shtime
  18 shkurt 09:33
 • Printer Samsung CLX-3305FN

  Printer Samsung CLX-3305FN

  Printer Samsung CLX-3305FN , eshte me ngjyra ose vetem ngjyr te zez, varet per cfare do me perdor, gjithashtu lidhet me internet dhe ka fax. Eshte ardhur nga Zvicra dhe eshte perdor vetem per nevoja

  200 €
  Prishtinë
  18 shkurt 09:16
 • Usb Eagle

  Usb Eagle

  Usb 10 giga ne muaj për 2 vjet

  5.000 Lek
  Berat
  18 shkurt 08:17
 • HardDisk i Jashtëm 250Gb Per XBOX 360,PS3,PC

  HardDisk i Jashtëm 250Gb Per XBOX 360,PS3,PC

  Shes Harddiskun e jashtem me kapacitet 250gb ne gjendje te rregullt,shum i pershtatshem per lojra te XBOX 360 dhe PS3 po edhe per PC [External HDD] Cmimi i diskutushum.

  35 €
  Lipjan
  18 shkurt 08:17
 • Intel® Core™2 Duo Processor

  Intel® Core™2 Duo Processor

  Shitet Procesori i Paperdorur Intel® Core™2 Duo Processor

  5 €
  Gjilan
  18 shkurt 01:16
 • Korniz Acer

  Korniz Acer

  Shes Korrnizen e PC shum e ruajtshme ngjyr te zez firma ACER siq shifet edhe ne foto te interesuarit mund ta shohin edhe vet me qmim shum te volitshem

  5 €
  Gjilan
  18 shkurt 01:16
 • Monitorin Acer 17inch

  Monitorin Acer 17inch

  Shes monitorin 17 vjen me te gjitha paisjet e veta Plus nje tastier Kontakt 049 677 634

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 00:27
 • Asus GT730 2gb/ 128bit

  Asus GT730 2gb/ 128bit

  Asus nVidia GT730 2gb/ 128bit ( upto 4gb ) HDMI/ VGA/ DVI

  48 €
  Prishtinë
  18 shkurt 00:18
 • Razer deathadder 3.5g

  Razer deathadder 3.5g

  Razer Deathadder 3.5G 3500dpi blue led I perdorur

  40 €
  Prishtinë
  18 shkurt 00:17
 • RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

  ----Qmimi per Cop---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR3 4GB 1600MHZ DDR3L=1COP - 25 Euro 2GB 1333MHZ =5 COP - 10 Euro DDR2 1GB =23 COP - 3

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • KARTELA GRAFIKE PCI EXPRESS

  KARTELA GRAFIKE PCI EXPRESS

  ----Sapo Ardhur nga Zvicrra Qmimi per Cop,---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ----PCI Express Graphics Card---- 1.SAPPHIRE ATI Radeon HD 5450 1GB =30 EURO 2.NVIDIA

  10 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit

  NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-bit

  Shitet Kartela Grafike Per Arkitektur dhe Montazha dhe Gaming Me Sharing Shkon Mbi 4GB Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] INFO: https://www.techpowerup.com/gpudb/660/gefo

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 23:16
 • POWER Optiplex 740 750 755

  POWER Optiplex 740 750 755

  Shes power suppllajt dellit si ne foto jan te ri jan 5 cop POWER Optiplex 740 750 755

  20 €
  Prishtinë
  17 shkurt 22:30
 • Webcamera

  Webcamera

  Shes webcamera deluxe 5 euro Dy cope Cel 0697256638

  1.000 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 22:27
 • Hp 23

  Hp 23"

  shes monitor hp 23" gjendje perfekte ska asnje gervishtje

  100 €
  Tiranë
  17 shkurt 22:26
 • Kartela Grafike G FORCE EPRO NV MX4000

  Kartela Grafike G FORCE EPRO NV MX4000

  Shitet kartela Grafike G-FORCE EPRO NV MX4000 128MB-L DDR TV Qmimi 7 euro Kontakti Leoni mob dhe viber 044133756

  5 €
  Gjakovë
  17 shkurt 22:20
 • CD RW DVD

  CD RW DVD

  Shitet CD RW DVD per llap top lenovo T60, T61 etj Qmimi 10 euro Kontakti Leoni mob dhe viber 044133756

  10 €
  Gjakovë
  17 shkurt 22:20
 • hard drive

  hard drive

  hard drive 3000Gb osht i pa perdorun perndryshe 3 tb(3terabait=3000gb) 2 hard drive jan ,150 euro osht 1, me i ble 2 270 euro

  150 €
  Ferizaj
  17 shkurt 22:17
 • Qant per llaptop 15.6''dhe17.6

  Qant per llaptop 15.6''dhe17.6"inq

  Shes Qant per llaptop 17.6"inq e ardhru nga Norvegjia shum pak e perdorur pjes te lekures. Per ma shum info kontakto ne Nr.049-321-653 ose viber: +38649321653

  20 €
  Prishtinë
  17 shkurt 22:16
 • Alarm dhe Kamera te Sigurise Prizren City Alarm

  Alarm dhe Kamera te Sigurise Prizren City Alarm

  City Alarm Produkte Profesionale te Sigurise me shumice dhe pakic Posedojme; KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit. ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe m

  Me Marrveshje
  Prizren
  17 shkurt 21:26
 • Toner printerit t'reja çmim specjal per 3

  Toner printerit t'reja çmim specjal per 3

  Tonera e Printerit mund ti shihni ne foto

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  17 shkurt 20:30
 • 2x Intel Xeon E5620 12mb Cache

  2x Intel Xeon E5620 12mb Cache

  Shes 2 procesora Intel Xeon E5620 2.40 ghz me turbo bost deri 2.66 ghz 12mb smart cache per secilin procesor, procesorat jon te testum dhe bojn pa problem 100% +37745877539 viber

  50 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 20:30
 • Razer Deathadder 2013

  Razer Deathadder 2013

  Shes ose ndrroj Razer Deathadder 2013. Ndrrime bej me Steelseries ose Zowie.

  40 €
  Prishtinë
  17 shkurt 20:26
 • 24GB Ram memorje per Workstation ECC

  24GB Ram memorje per Workstation ECC

  Shiten 6 Ram memorje dd3r nga 4 GB per workstation memorjet jon te testume dhe 100% te sigurta Jon si kjo ne foto veq me tjeter firm Te interesuarit tme shkrujn ne E-Mail.

  50 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 20:19
 • Ekran Laptopi 17 Inch CCFL

  Ekran Laptopi 17 Inch CCFL

  Shitet ekrani laptopit 17 inch I testuar dhe ne gjendje te rregullt.

  15 €
  Prizren
  17 shkurt 19:26
 • HDD te jashtem

  HDD te jashtem

  WD elements 1TB WD My Passport Ultra 1TB U SHIT TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 shkurt 18:18
 • Oferte

  Oferte

  super oferte 2giga ram 160gga hdd 19 ekrani

  100 €
  Tiranë
  17 shkurt 17:34
 • LLOPTOP HDD 2.5-Inch ATA(IDE)=60GB

  LLOPTOP HDD 2.5-Inch ATA(IDE)=60GB

  Sapo Ardhur nga Zvicrra . Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] IDE-ATA(ME Therra) 60GB = 2 Cop = 5 Euro Qmimi Per Cop

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • DDR3L 4GB 1600MHZ Per LLoptop GEN

  DDR3L 4GB 1600MHZ Per LLoptop GEN

  Shitet Ramemorja 4GB me nje Vend 1600Mhz per Lloptop Modelite te Ri Gjenerates 3--4--5--6 =1.35v Dhe Gjeneratav met Vjetra 1--2=1.5V .Qmimi Fix Dallimi mes DDR3 DHE DDR3L osht Volltazha DDR3L Punon m

  25 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • 1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450

  1TB FIBER CHANNEL HDD HARD DRIVE HP NB1000D4450

  Shiten 2 Hardisqe nga 1TB Fiber Channel ,Shum te Shpejt 400Mb/s.Qmimi per 2 Hardisqet 25Euro ,Sapo ardhur Nga Zvicrra Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected]

  25 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW

  PLLAKA WIRELESS Wi-Fi PER LLOPTOP DHE DVD+/-RW

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Karetela Wi-fi Model ma i vjeter per llopto

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • MONITORA 19 Inch Flet-Lcd Widescreen

  MONITORA 19 Inch Flet-Lcd Widescreen

  Shiten Monitorat Philips 19IV2 Widescreen=19-Inch = 40 Euro Speakers Integrum (Zvoshnik) Acer G195HQV Widescreen=19-Inch = 35 Euro Sony SDM-HX93=19-Inch = 30 Euro Speakers Integrum (Zvoshnik)

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Intel Xeon 5140 Dual-Core

  Intel Xeon 5140 Dual-Core

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Intel Xeon 5140 Dual Core (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) (2-Core= 2-Threads LGA771) Info: http://ark.intel.com/products/27217/

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge

  Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge

  Shiten Nvidia SLI Bridge Dhe AMD CrossFireX Bridge ,sherbejn per lidhjen e 2 Kartelav Grafike te Firmes Nvidia ose AMD Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Qmimi Per Cop Nv

  10 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  OCZ XTC Memory Airflow Cooler

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] Specifications: - Cools DDR1, DDR2 or DDR3 memory modules - Improves overclocking performance on all memory modules - Optimized for the

  20 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E8400---E6300

  Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads) E8400---E6300

  NESE MIRREN TE GJITHA PROCESORET EXTRA QMIM--- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ----Intel Core 2 Duo (2-Core= 2-Threads LGA775)----- E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  PROCESOR XEON CORE 2DUO DUAL PENTIUM D 4HT

  ----Qmimi per Cop,Ndersa Mbi 3 Cop Qmimi i Shumices ,Shiten edhe Komplet me Ekstra Qmim GJITHSEJ 150 COP Procesor ---- Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ----Intel Xeon =

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Intel® Core i3 (4M Cache, 3.06GHz)

  Intel® Core i3 (4M Cache, 3.06GHz)

  Shiten Procesori I3 LGA1156 Gjenerates 1 Intel® Core i3-540 Processor (4M Cache, 3.06 GHz) Qmimi = 30Euro Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected]

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • Core 2 Quad Q6600 (4-Core= 4-Threads) 8M Cache

  Core 2 Quad Q6600 (4-Core= 4-Threads) 8M Cache

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] ---Proccesori = Intel® Core2Quad Q6600 (8M Cache,2.40GHz,1066MHz FSB)(4-Core=4-Threads)

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:17
 • DESKTOP HDD 3.5-Inch ATA(IDE) 500GB

  DESKTOP HDD 3.5-Inch ATA(IDE) 500GB

  Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber) Email: [email protected] IDE-ATA(ME Therra) 500GB = 20 Euro

  20 €
  Gjilan
  17 shkurt 17:16
 • Cisco Wireless Router

  Cisco Wireless Router

  Shes Cisco Wireless Router ne gjendje te mire.

  30 €
  Gjilan
  17 shkurt 15:18
 • Ekran 15.4 dhe batteri per toshiba

  Ekran 15.4 dhe batteri per toshiba

  Shes ekran 15.4 per toshiba satellite A100-A200 ne gjendje te rregullt si dhe baterin per ker model Bateria e mban deri dy ore rrymen Ekrani komplet 20 euro Bateria. 20 euro Mund te kon

  40 €
  Vushtrri
  17 shkurt 15:18
 • Adapter per Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w

  Adapter per Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w

  Apple 18.5v 4.6a - 16.5v 3.6a 85w origjinal 044681848

  40 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  Hdd 1Tb external 1Tb kartel Grafike Usb 16 GB

  1: cope external disk 1Tb 3.0 (toshiba) 1: cope Hdd Seagate 1 Tb 2 :cope kartela Grafike 1 Gb ddr3 ( Radeon HD 6450 Graphics) 3 cope Usb 16 Gb Verbatim te gjitha paisjet jane ne gjendj

  85 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • Ram DDR 4

  Ram DDR 4

  Kingston HyperX FURY DDR4 8GB 2133 MHz Viber: +37744234327

  25 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:16
 • i7 2600k 3.4 ghz + ASUS P8Z68-v Pro + Cors 8GB RAM

  i7 2600k 3.4 ghz + ASUS P8Z68-v Pro + Cors 8GB RAM

  CPU: i7 2600k 3.4 turbo boost up to 3.8, Pllaka: ASUS P8Z68-v pro, RAM: 16gb Kingston BEAST DDR3 2133MhZ. Qmimi pa ram 220 euro.

  320 €
  Prishtinë
  17 shkurt 13:27
 • RAM MEMORY 2 GB -per laptop

  RAM MEMORY 2 GB -per laptop

  shiten 2 copa ram memorje me nga 2 gb per laptopa ne gjendje te rregullt DDR 2 qmimi per cop eshte 5 euro

  5 €
  Gllogoc
  17 shkurt 13:26
 • Xerox DocuColor DC-242 -260 (Printera)

  Xerox DocuColor DC-242 -260 (Printera)

  Xerox DocuColor DC-240 DC-242 DC-250 DC-252 DC-260 (Printera) Shiten Printer Xerox DocuColor Printera te perdorur ne gjendje te rregullt te testuar 100% Funksional Printeret jan te ardhur nga Zvicrra

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 12:30