Berat

Pjese per kompjuter në shitje në Berat

 • 0 foto
  playstation 3 slim ( PS3)
  Pjese per kompjuter

  playstation 3 slim ( PS3)

  Shitet playstation 3 slim ne gjendje perfekte me cip dhe me 4 doreza origjinale plus me 14 lojra te

  Berat 11 nëntor 10:56
  240 Lek
 • 0 foto
  Shes monitor per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shes monitor per kompjuter

  Shes monitor te perdorur per kompjuter te markes Dell 15 inch

  Berat 8 shtator 23:27
  1.500 Lek
 • 5 foto
  shitet laptopi ne gjendje shm te mir pune
  Pjese per kompjuter

  shitet laptopi ne gjendje shm te mir pune

  shitet ose nderrohet

  Berat 7 korrik 17:37
  100 Lek
 • 2 foto
  shitet router wi-fi orgjinal i perdorur
  Pjese per kompjuter

  shitet router wi-fi orgjinal i perdorur

  shitet router wi-fi i perdorur tplink 150mbps cmimi 20 milek te vjetra

  Berat 28 maj 22:33
  20 Lek
 • 2 foto
  Shitet Router Wi-fi Tplink i perdorur
  Pjese per kompjuter

  Shitet Router Wi-fi Tplink i perdorur

  Shitet Router Wi-fi Tplink i perdorur 150mbps cmimi 20 milek te vjetra.

  Berat 6 prill 21:32
  20 Lek
 • 3 foto
  FOTOKOPJE
  Pjese per kompjuter

  FOTOKOPJE

  Shitet fotokopje TOSHIBA E STUDIO 166, pothuajse e re, me 2 kaseta dhe kontenier.

  Berat 4 prill 16:39
  1 Lek
 • 0 foto
  hard disk
  Pjese per kompjuter

  hard disk

  shitet hard disk i ri ne kuti per desktop i blere ne gjermani me fatur te dhenat: wester digital cav

  Berat 4 prill 04:31
  30 Lek
 • 0 foto
  ketu do gjeni cdo gje per printerin tuaj
  Pjese per kompjuter

  ketu do gjeni cdo gje per printerin tuaj

  Shitje me shumice dhe pakice te tonerave,inkeve dhe pjeseve te kembimit te cdo lloj marke te printer

  Berat 3 prill 16:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Application + Blogger + Google AdSense
  Pjese per kompjuter

  Application + Blogger + Google AdSense

  Pershendetje Deshiroj te shes applikacjonin + blogger !! Arsyeja : Mosperdorimi ! Blogger Link: htt

  Berat 3 prill 12:18
  100 €
 • 1 foto
  Sony
  Pjese per kompjuter

  Sony

  Shiten bokse sony SRS-D21 ne gjendje te shkelqyer.

  Berat 2 prill 11:57
  60 Lek
 • 0 foto
  hard disk
  Pjese per kompjuter

  hard disk

  wester digital caviar blu sata 250 gb i ri ne kuti i blere ne gjermani 20 mij lek

  Berat 1 prill 15:00
  20 Lek
 • 0 foto
  GPS PER VETURA
  Pjese per kompjuter

  GPS PER VETURA

  Sheseblej 9 hrs · KURRE MA LIRE - Smart GPS Nga 49.99€ në vetëm 24.99€ TRANSPORTI FALAS Fëmijët

  Berat 26 janar 20:16
  25 €
 • 2 foto
  Antminer S9i 14Th/s With OEM PSU – DragonMint Antminer 16Th/s Bitcoin Miner – Graphics Video Cards
  Pjese per kompjuter

  Antminer S9i 14Th/s With OEM PSU – DragonMint Antminer 16Th/s Bitcoin Miner – Graphics Video Cards

  Available in Stock Contact Call 0015797913520 Whatsapp +601135441383 Antminer S9i 14Th/s Antmin

  Berat 6 korrik 14:50
  Me Marrveshje