Pjese per kompjuter në shitje në Durrës

 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Pjese per kompjuter

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa p

  Durrës 22 korrik 22:48
  25 Lek
 • 4 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)
  Pjese per kompjuter

  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose munde ta

  Durrës 22 korrik 22:45
  10 Lek
 • 5 foto
  Stacion Saldimi me Kallaj
  Pjese per kompjuter

  Stacion Saldimi me Kallaj

  Shitet Stacion Saldimi per Qarqe Stacioni ka xham zmadhus me ndricim me led eshte i paisur me vendin

  Durrës 22 korrik 22:44
  20 Lek
 • 2 foto
  Kompjuter Core 2 Duo E8400
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter Core 2 Duo E8400

  Shitet kompjuter core 2 dou E8400 3ghz 2 gb ram ddr2 160 gb hardisk windows 7

  Durrës 22 korrik 20:59
  40 Lek
 • 2 foto
  Hp core 2 duo
  Pjese per kompjuter

  Hp core 2 duo

  Shitet kompjuter hp core 2 duo e8400 3ghz 4gb ram 80gb hardiskun windows 7

  Durrës 22 korrik 20:59
  45 Lek
 • 3 foto
  CORE i3
  Pjese per kompjuter

  CORE i3

  Shitet kompjuter core i3 2100 3.1 ghz 4gb ram ddr3 160gb hardisku windows 7

  Durrës 22 korrik 17:48
  60 Lek
 • 5 foto
  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook
  Pjese per kompjuter

  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook

  Çante lekure origjinale bellroy per macbook ose laptop deri ne 14 inc

  Durrës 22 korrik 09:06
  49 €
 • 3 foto
  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++
  Pjese per kompjuter

  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++

  AntMiner S9 13.5 TH/s sebashku me kutine dhe ushqyesin APW3++ AntMiner eshte perdorur per rreth 4 m

  Durrës 22 korrik 09:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Laptopa per pjes chmimi sipas laptopit
  Pjese per kompjuter

  Laptopa per pjes chmimi sipas laptopit

  Shiten tek e tek ose te gjith bashk

  Durrës 22 korrik 07:18
  1 €
 • 1 foto
  Tru ne gjendje shum te mir 1 gb 160 ardisk
  Pjese per kompjuter

  Tru ne gjendje shum te mir 1 gb 160 ardisk

  Shitet okazjon ka nevoj per munitor

  Durrës 22 korrik 07:13
  20 Lek
 • 1 foto
  Ekran 13.3" LED
  Pjese per kompjuter

  Ekran 13.3" LED

  Ekran 13.3" LED i perdorur

  Durrës 22 korrik 06:39
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Router 300 Mbps wireless
  Pjese per kompjuter

  Router 300 Mbps wireless

  Tp link wireless router 300 mbps

  Durrës 21 korrik 18:53
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Diagnostikimi makinash i ri,
  Pjese per kompjuter

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht

  Durrës 21 korrik 18:15
  300 €
 • 3 foto
  Frigorifer banak
  Pjese per kompjuter

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi per fast-food per dyqan per mish

  Durrës 21 korrik 15:28
  350 €
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës 21 korrik 12:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kabel FTP 2.5 m flat
  Pjese per kompjuter

  Kabel FTP 2.5 m flat

  Kabel FTP 2.5 m flat Shume praktik per tu marre me vete ne canten e laptopit dhe per te lidhur pais

  Durrës 19 korrik 23:11
  500 Lek
 • 2 foto
  KARTE GRAFIKE GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB

  Shitet karte grafike shume pak e perdorur model GTX 960 GIGABYTE G1 4 GB karta eshte ne gjendje pun

  Durrës 19 korrik 17:19
  130 €
 • 3 foto
  ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING
  Pjese per kompjuter

  ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING

  Shitet ASUS NVIDIA STRIX-GTX1050-2G-GAMING e perdorur, ne gjendje shume te mire. https://www.asus.c

  Durrës 18 korrik 01:02
  100 €
 • 2 foto
  Encore
  Pjese per kompjuter

  Encore

  shitet paisje per transferim te dhenash nga pc ne nje pc tjeter

  Durrës 15 korrik 10:11
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Hp xw6600 workstation
  Pjese per kompjuter

  Hp xw6600 workstation

  Shitet kompjuter hp6600 per pjes ka mothebord me difekt. Ka 2 procesor 2.5 ghz , blloku ushqimit

  Durrës 15 korrik 10:11
  2 €
 • 0 foto
  2GB Ram DDR2 per laptop
  Pjese per kompjuter

  2GB Ram DDR2 per laptop

  Shitet 2 Ram DDR2 per laptop per arsye mosperdorimi. Cmimi okazion.

  Durrës 14 korrik 15:43
  7 Lek
 • 0 foto
  okazion shitet
  Pjese per kompjuter

  okazion shitet

  pridera lazer per lokale shiten per arsyje mbyllje biznesi.cmim 10 mije leke te reja te dyja

  Durrës 14 korrik 11:14
  10.000 Lek
 • 3 foto
  pjese per pc
  Pjese per kompjuter

  pjese per pc

  Shiten hardisk 80-250 gb 2 cpu 1 karte grafike 1 psu 1 hdd 80 -- 500 lek 2 hdd 160--1200 lek (te dyj

  Durrës 7 korrik 12:05
  1 Lek
 • 1 foto
  Windows 7 & Windows 10 Format
  Pjese per kompjuter

  Windows 7 & Windows 10 Format

  Formatoj pc dhe Laptopa windows 7 dhe windows 10 plus programet baze

  Durrës 7 korrik 12:05
  500 Lek
 • 3 foto
  AMD AM3
  Pjese per kompjuter

  AMD AM3

  Shitet kompjuter amd amd3 dual core x2 Athlon 945 2.9 ghz 4 gb ram ddr3 250 gb hardisk win7 me kart

  Durrës 5 korrik 22:26
  70 Lek
 • 1 foto
  Printer Bardhe &zi
  Pjese per kompjuter

  Printer Bardhe &zi

  Printer bardhe &zi. Jo fotokopje. Shitet se nuk perdoret. Nuk ka boje. Cmimi i diskutueshem.Kont

  Durrës 4 korrik 16:44
  35 Lek
 • 0 foto
  Printer bardhe &zi
  Pjese per kompjuter

  Printer bardhe &zi

  Durrës Printer bardhe &zi. Jo fotokopje. Shitet se nuk perdoret. Nuk ka boje. Cmimi i diskutuesh

  Durrës 4 korrik 16:27
  40 Lek
 • 4 foto
  Pc per gaming
  Pjese per kompjuter

  Pc per gaming

  shes pc per gaming gjendje shum te mir karta grafike po thuajse e re bler para 2 muajsh ne gjermani

  Durrës 29 qershor 14:35
  165 €
 • 3 foto
  Nvidia Quadro4000 2GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro4000 2GB GDDR5

  Shitet Nvidia Quadro4000 2 GB GDDR5 Ne gjendje pune Shitet per arsye mosperdorimi Per me shume kon

  Durrës 26 qershor 12:29
  70 Lek
 • 0 foto
  HARK DISK TOSHIBA 2TB
  Pjese per kompjuter

  HARK DISK TOSHIBA 2TB

  2 hark disqe Toshiba 2Tb secili.te reja te pa hapura.50 secila

  Durrës 22 qershor 07:44
  50 €
 • 2 foto
  Palmare i ri ne kuti
  Pjese per kompjuter

  Palmare i ri ne kuti

  JM40Q Seria është një PDA me procesor aplikimesh me performancë të lartë, 4G, GPS, ekran me shumë pi

  Durrës 15 qershor 13:22
  500 €
 • 0 foto
  KRIJOJ WEBSITE PERSONALE DHE PER BIZNESE
  Pjese per kompjuter

  KRIJOJ WEBSITE PERSONALE DHE PER BIZNESE

  Krijoj website personale dhe per biznese te pershtatura sipas nevojave tuaja. Gjithashtu dizenjoj l

  Durrës 14 qershor 14:09
  50 €
 • 0 foto
  Hard Disk 2,5 Laptopi 500 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 2,5 Laptopi 500 GB

  HDD Seagate 2,5 (Laptopi) Kapaciteti: 500GB Gjendja 100% Cmimi 30€

  Durrës 13 qershor 12:31
  30 €
 • 1 foto
  KART Grafike GT 730 2GB
  Pjese per kompjuter

  KART Grafike GT 730 2GB

  Shes kart grafike per personal kompjuter modeli Nvidia GT 730 2 GB 128 bit. e perdour . shume e mir

  Durrës 12 qershor 00:00
  90.000 Lek
 • 0 foto
  Fotokopje
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje

  shes fotokopje ne gjendje te mir pune .toshiba.printer fotokopje fax

  Durrës 8 qershor 15:22
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Boje per printer me lazer HP ORIGJINALE E RE
  Pjese per kompjuter

  Boje per printer me lazer HP ORIGJINALE E RE

  Boje origjinale HP per printer me lazer HP 26A Black Original LaserJet Toner Cartridge, CF226A Super

  Durrës 8 qershor 09:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Printer Samsung M2070 I Ri
  Pjese per kompjuter

  Shitet Printer Samsung M2070 I Ri

  Per me shum informacion hyni ne google dhe merrni te dhenat e printerit ose shkruani ne whatsap .

  Durrës 3 qershor 17:27
  13.500 Lek
 • 1 foto
  SHITEN 8 DISQE PER PSP 3 FILMA 5 LOJRA + KARIKUS
  Pjese per kompjuter

  SHITEN 8 DISQE PER PSP 3 FILMA 5 LOJRA + KARIKUS

  Shiten per arsyje mos perdorimi

  Durrës 3 qershor 09:43
  4.500 Lek
 • 4 foto
  COOLER MASTER GX 600 W
  Pjese per kompjuter

  COOLER MASTER GX 600 W

  Shitet bllok ushqimi i markes COOLER MASTER GX 600W eshte funksional shitet per mosperdorim theks

  Durrës 3 qershor 00:37
  40 €
 • 2 foto
  KAMERA 3 MEGAPIXER IP  1080
  Pjese per kompjuter

  KAMERA 3 MEGAPIXER IP 1080

  Set kamerash te teknologjise se fundit IP 3MPX PoE 1080p kualitet maximal . Ku perfshihen 4 kamera

  Durrës 29 maj 00:58
  540 €
 • 0 foto
  KAMERA IP DAHUA 3 MEGAPIXER
  Pjese per kompjuter

  KAMERA IP DAHUA 3 MEGAPIXER

  DAHUA KAMERA Set kamerash te teknologjise se fundit IP 3MPX PoE 1080p kualitet maximal . Ku perfshih

  Durrës 29 maj 00:50
  490 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderroj
  Pjese per kompjuter

  Shitet ose nderroj

  Shitet Huawei p20 Pro 128 gb ram 6 super androiti I fundit 9.0 gjendje punon shum mir dhe shum I shp

  Durrës 26 maj 19:26
  350 €
 • 4 foto
  Hard Disk HDD 320GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk HDD 320GB

  Gjendja 100% Nisur nga 20 dite pune ▶️ HDD 320 GB - 15 Euro ▶️ HDD 500 GB - 20 Euro ▶ï

  Durrës 25 maj 20:38
  15 €
 • 3 foto
  Hp 6300sff
  Pjese per kompjuter

  Hp 6300sff

  Shitet hp 6300sff me processor g2030 3Ghz 2gb ram ddr3 250 gb hardisku win 10

  Durrës 21 maj 21:52
  50 Lek
 • 0 foto
  Karte Grafike
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike

  Karte Grafike bashk me disc driverat

  Durrës 20 maj 19:47
  1.000 Lek
 • 2 foto
   Gigabyte RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 Graphics
  Pjese per kompjuter

  Gigabyte RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 Graphics

  Gigabyte RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 Graphics Card 500$ Number of WhatsApp: +40774358304 Skype:

  Durrës 19 maj 07:42
  480 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK i ri
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK i ri

  PRINTER TERMIK. I RI

  Durrës 17 maj 11:38
  5.000 Lek
 • 1 foto
  printer CANON PIXMA IP2000
  Pjese per kompjuter

  printer CANON PIXMA IP2000

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Durrës 17 maj 11:33
  50 €
 • 3 foto
  printer HP DeskJet F2180
  Pjese per kompjuter

  printer HP DeskJet F2180

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Durrës 17 maj 11:32
  60 €
 • 2 foto
  Kolltuqe per Playstation
  Pjese per kompjuter

  Kolltuqe per Playstation

  Kolltuqe per Playstation 8 ,4 Pupa,2 Reklama portative dhe 20 Cd lojra per PS3

  Durrës 15 maj 19:23
  150.000 Lek