Pjese per kompjuter në shitje në Gjirokastër

 • 0 foto
  i7 6700 combo
  Pjese per kompjuter

  i7 6700 combo

  cpu i7 6700 3.4 ghz ram 16 gb ddr4 , avexir low latency gaming ram ssd m.2 samsung 970 , -512 gigab

  Gjirokastër 29 gusht 08:57
  800 €
 • 0 foto
  Shitet printer
  Pjese per kompjuter

  Shitet printer

  Shitet printer

  Gjirokastër 21 maj 20:43
  22 €
 • 3 foto
  I5 - 4690 gjenerata e 4
  Pjese per kompjuter

  I5 - 4690 gjenerata e 4

  I perdorur pa asnje lloj defekti

  Gjirokastër 19 prill 18:14
  70 Lek
 • 2 foto
  I7 6700 i ri
  Pjese per kompjuter

  I7 6700 i ri

  I7 6700 3.4 ghz 4 core 8 threads Gtx 1060 . 6 gb 16 ram ddr4 avexir low lattency Id cooler liquid 1

  Gjirokastër 19 prill 18:14
  820 Lek
 • 1 foto
  Samsung SyncMaster 943NW 19\" LCD
  Pjese per kompjuter

  Samsung SyncMaster 943NW 19\" LCD

  Monitor Samsung SyncMaster 943NW 19\" LCD , i zi ne gjendje shume te mire pune.

  Gjirokastër 4 prill 06:26
  3.000 Lek
 • 0 foto
  shitet ploter Eco Solvent epson dx7 bulk sistem
  Pjese per kompjuter

  shitet ploter Eco Solvent epson dx7 bulk sistem

  shitet ploter ne gjendje pune me koken e sapo nderruar dhe rinovim 2018 viti i prodhimit 2014 gati

  Gjirokastër 3 prill 20:43
  3.500 €
 • 1 foto
  Kart Grafike Asus 1GB DDR3
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike Asus 1GB DDR3

  Kart Grafike e perdorur Asus 1GB DDR3 ne gjendje shum te mir modeli : EAH6450 Silent Cmimi : 3300

  Gjirokastër 1 prill 16:41
  3.300 Lek
 • 1 foto
  Kart Grafike Asus 9600 GT Silent
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike Asus 9600 GT Silent

  Kart Grafike per PC Asus nvidia en9600 GT Super Silent DDR2 512Mb . E perdorur gjendja funkjonale.

  Gjirokastër 8 shkurt 23:16
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Ftohes karte grafike arctic cooler 2
  Pjese per kompjuter

  Ftohes karte grafike arctic cooler 2

  Asnje lloj defekti . 250 watt arctic cooler 2 Jua dergojme ne shtepi Pothuajse si e re

  Gjirokastër 6 shkurt 21:16
  30 Lek