Korçë

Pjese per kompjuter në shitje në Korçë

 • 3 foto
  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+
  Pjese per kompjuter

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Modem Billion BiPAC 7700N R4 Wireless-N ADSL2+

  Korçë 7 nëntor 13:06
  20 €
 • 2 foto
  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router
  Pjese per kompjuter

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Tp-Likn 54mbps wireless G ADSL2+ modem router

  Korçë 7 nëntor 13:06
  8 €
 • 2 foto
  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo
  Pjese per kompjuter

  OkazionAsus H110m-k Mobo+CPU + Heatsink/Fan Combo

  Shiten te gjitha se bashku me cmim okazion : 1.Motherboard ASUS model H110m-k (Gjen 6 dhe 7 CPU In

  Korçë 9 tetor 17:54
  100 €
 • 2 foto
  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN
  Pjese per kompjuter

  GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

  Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe es

  Korçë 7 tetor 19:43
  22.500 Lek
 • 0 foto
  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB
  Pjese per kompjuter

  !!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

  E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te

  Korçë 7 tetor 19:43
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)
  Pjese per kompjuter

  Samsung SCX-4200 (Multi Printer)

  Samsung SCX-4200 Laser Printer. Laser Printer, Digital Copier, Color Scaner, I perdorur. Printe

  Korçë 18 shtator 16:09
  150 €
 • 1 foto
  LG Flatron L1717S
  Pjese per kompjuter

  LG Flatron L1717S

  Shitet ekran pc. LG Flatron 17\" I perdorur 5 vjet

  Korçë 18 shtator 16:09
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Thermaltake smart power supply
  Pjese per kompjuter

  Thermaltake smart power supply

  Shitet bllok ushqimi i perdorur thermaltake smart 700W. Cmimi 30 mij lek pak i diskutueshem

  Korçë 20 gusht 15:11
  30 Lek
 • 0 foto
  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5
  Pjese per kompjuter

  SHITEN 5 pc PER NETCAFFE 5

  Kopjuterat jane ne gjendje pune sa jane blere ..me garanci 6 muaj ...as 1 muaj po per mos perdorimi

  Korçë 15 gusht 12:33
  60 €
 • 0 foto
  NXITONI SUPER CMIM!!!!!!! PER VETEM 45 OSE 50 MIJ
  Pjese per kompjuter

  NXITONI SUPER CMIM!!!!!!! PER VETEM 45 OSE 50 MIJ

  PS1 1 loje dy leva dhe fiishat perkatese casitone 101 nuk i punojne dy tasta por rregullohen tastj

  Korçë 14 gusht 14:55
  45 Lek
 • 0 foto
  Shes tastiere hp per pc
  Pjese per kompjuter

  Shes tastiere hp per pc

  Gjendja 10/10 Kerkoni ne instagram frensi.braimllari

  Korçë 13 gusht 15:37
  11 Lek
 • 1 foto
  Nagas G3 Gaming Case
  Pjese per kompjuter

  Nagas G3 Gaming Case

  Shitet kase micro atx PC gaming. Cmimi 30 mij lek pak i diskutueshem. 0692648332

  Korçë 12 gusht 23:37
  30 Lek
 • 0 foto
  Monitor Kompjuteri
  Pjese per kompjuter

  Monitor Kompjuteri

  Ne gjendje pune

  Korçë 4 gusht 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HDD 500GB
  Pjese per kompjuter

  HDD 500GB

  Shitet hdd 500GB Shume pak i perdorur Shitet per arsye mos perdorimi Ne gjendje shume te mire

  Korçë 4 gusht 14:48
  50 €
 • 4 foto
  Logitech mouse & keyboard
  Pjese per kompjuter

  Logitech mouse & keyboard

  Shitet tastier + mouse logitech wifi 40 mij lek. Mouse i ri ne kuti kurse tastjera 2 jave e perdorur

  Korçë 31 korrik 01:11
  1 Lek
 • 3 foto
  Shes pjese per pc
  Pjese per kompjuter

  Shes pjese per pc

  Shes : Ekran per PC me fishen qe lidhet me PC. Dhe fishen e ndezjes.Gjendja 10/10 Mouse OMEGA wired

  Korçë 28 korrik 19:06
  50 Lek
 • 4 foto
  Logitech mouse & keyboard
  Pjese per kompjuter

  Logitech mouse & keyboard

  Shitet tastier + mouse logitech wifi 40 mij lek. Mouse i ri ne kuti kurse tastjera 2 jave e perdorur

  Korçë 28 korrik 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter.
  Pjese per kompjuter

  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter.

  Konvertues video nga kaset vhs ne kompjuter. USB Video Capture Stick 32 & 64 Bit USA Easycap Rec

  Korçë 19 korrik 07:58
  5 €
 • 4 foto
  MSI Nvidia gtx 1050 ti 4GB OC
  Pjese per kompjuter

  MSI Nvidia gtx 1050 ti 4GB OC

  E perdorur 2 muaj E shes per arsye se nuk i pershtatet kompjuterit tim. Cmimi 17000 leke te reja htt

  Korçë 6 qershor 08:16
  170 Lek
 • 1 foto
  OKAZION Gaming Combo (Tastiere + Gaming Mouse)
  Pjese per kompjuter

  OKAZION Gaming Combo (Tastiere + Gaming Mouse)

  Shitet me cmim okazion gaming combo (Tastiere + Mouse) pak te perdorur ne gjendje shume te mire .

  Korçë 3 qershor 23:42
  100 €
 • 0 foto
  Shitet printer marka hp
  Pjese per kompjuter

  Shitet printer marka hp

  Shitet printer

  Korçë 29 prill 16:17
  25 €
 • 5 foto
  router adsl dlink&netgear
  Pjese per kompjuter

  router adsl dlink&netgear

  router adsl2+ dlink&netgear ne gjendje sh te mire 10mij lek secili

  Korçë 4 prill 13:35
  10 Lek
 • 1 foto
  Mousepad Fortnite, Fringo i Ri
  Pjese per kompjuter

  Mousepad Fortnite, Fringo i Ri

  I sapo blere

  Korçë 3 prill 08:51
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ekran
  Pjese per kompjuter

  Ekran

  Shum i mire Accer modeli

  Korçë 3 prill 06:37
  25 Lek
 • 4 foto
  Stereo-coder .RDS Antenna Brodcast
  Pjese per kompjuter

  Stereo-coder .RDS Antenna Brodcast

  stereo coder-RDS Dhipole Antenna 1Kw brotcast Fm Radio

  Korçë 2 prill 14:09
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Apple macbook
  Pjese per kompjuter

  Apple macbook

  Shitet laptopi apple macbook U fik dhe nuk ndizet me Cmimi i diskutueshem Info viber whatsapp

  Korçë 2 prill 10:32
  60 €
 • 4 foto
  Nexbox A95X
  Pjese per kompjuter

  Nexbox A95X

  Android Box Gjendje 10/10... 1Gb Ram 8Gb Rom

  Korçë 2 prill 04:39
  35 €
 • 0 foto
  www.KorcaNews.al Portali i Qytetit te Korces!
  Pjese per kompjuter

  www.KorcaNews.al Portali i Qytetit te Korces!

  www.KorcaNews.al Lajme nga Qyteti i Korces. www.facebook.com/KorcaNews.al

  Korçë 2 prill 02:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  WIRELESS USB - HUAWEI E3372
  Pjese per kompjuter

  WIRELESS USB - HUAWEI E3372

  Shes Usb e cila punon me karte telefoni si nje wifi per laptop, kompjuter, suporton dhe vend per kar

  Korçë 2 prill 00:04
  35 €
 • 0 foto
  Procesor (2 cope) Intel Xeon E5630
  Pjese per kompjuter

  Procesor (2 cope) Intel Xeon E5630

  Procesor Intel Xeon E5630 (2cope) - 4 core - 8 threads - frekuenca 2.53-2.80 GHz - cache 12Mb ht

  Korçë 1 prill 21:35
  30 €
 • 1 foto
  Motherboard GIGABYTE LGA 1150 ATX
  Pjese per kompjuter

  Motherboard GIGABYTE LGA 1150 ATX

  Gigabyte GA-Z87P-D3 For Z87 Intel LGA 1150 ATX I testuar Funksional 100%

  Korçë 1 prill 19:00
  70 €
 • 1 foto
  Procesor Core i5 gen3(CPU)
  Pjese per kompjuter

  Procesor Core i5 gen3(CPU)

  Shitet procesor core i5 gjenerata e 3 Intel Core i5-3570 3.40GHZ SOCKET LGA1155 I testuar funksiona

  Korçë 1 prill 15:34
  50 €
 • 1 foto
  MOTHERBOARD + CPU KOMBO/ GAMING
  Pjese per kompjuter

  MOTHERBOARD + CPU KOMBO/ GAMING

  Motherboard Asus M4A77TD/PRO + CPU AMD PHENOM II x 4 965 Black Edition. I shpejte dhe efficient si p

  Korçë 1 prill 09:56
  98 €
 • 0 foto
  graphics card
  Pjese per kompjuter

  graphics card

  asus 512 ddr3 shitet per arsye se mora tjeter ne gjendje shum te mire e di se e kam perdorur vete p

  Korçë 15 mars 23:16
  30 Lek
 • 0 foto
  Mouse ACER per Laptop dhe PC
  Pjese per kompjuter

  Mouse ACER per Laptop dhe PC

  Mouse ACER per Laptop dhe PC per vetem 500 lek. Aksesore per PC dhe celulare me cmimin me te mire. C

  Korçë 15 mars 09:16
  500 Lek
 • 0 foto
  Tastiere per PC vetem 700 lek
  Pjese per kompjuter

  Tastiere per PC vetem 700 lek

  Tastiere per Pc me cmimin me te mire per vetem 700 lek. Aksesore te ndryshem per Pc dhe Celulare me

  Korçë 15 mars 09:16
  700 Lek
 • 0 foto
  Printer termik 5000 lek
  Pjese per kompjuter

  Printer termik 5000 lek

  Shitet printer termik per arsye mosperdorimi cmimi 5000 lek

  Korçë 5 mars 22:22
  50 Lek
 • 1 foto
  Super Okazion Routera Wifi Netis 1 Antene
  Pjese per kompjuter

  Super Okazion Routera Wifi Netis 1 Antene

  Shes Routera te Rinj NETIS WF2411E N150 (150Mbps) Wireless Router Indoor (1 Antena / Single Antena)

  Korçë 28 shkurt 22:16
  1.700 Lek
 • 2 foto
  Super Okazion Routera Wifi Netis
  Pjese per kompjuter

  Super Okazion Routera Wifi Netis

  Shes Routera te Rinj NETIS WF2419E N300 (300Mbps) Wireless Router Indoor (2 Antena / Dy Antena), Fr

  Korçë 28 shkurt 22:16
  1.900 Lek
 • 3 foto
  Printer Samsung ML 1660
  Pjese per kompjuter

  Printer Samsung ML 1660

  Printer Laser Monochrome Samsung ML 1660

  Korçë 23 shkurt 22:26
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Motherboard ASUS ROG STRIX B250F
  Pjese per kompjuter

  Motherboard ASUS ROG STRIX B250F

  I ri Motherbiard per high end gaming pc Shitet nen koston reale 220 mij lek

  Korçë 4 shkurt 11:16
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Moden Interneti WIND
  Pjese per kompjuter

  Moden Interneti WIND

  ADSL - WIND

  Korçë 28 janar 16:16
  15 €
 • 4 foto
  SHITET PRINTER (SKANER+FOTOKOPJE)
  Pjese per kompjuter

  SHITET PRINTER (SKANER+FOTOKOPJE)

  Shes printer 3ne1 HP Printer+Skaner+Fotokopje funksionon me boje pluhur Ne gjendje shume te mire pun

  Korçë 26 janar 12:27
  1 €
 • 2 foto
  Ekran SAMSUNG
  Pjese per kompjuter

  Ekran SAMSUNG

  Shitet ekran samsung Sync Master 710N shum i mirbajtur dhe i paster . Ekrani esht marke . Te dhenat

  Korçë 22 janar 23:28
  6 Lek
 • 0 foto
  (I RI) GAMING Motherboard ASUS Strix B250F
  Pjese per kompjuter

  (I RI) GAMING Motherboard ASUS Strix B250F

  2 cop gjendje Okazion cmimi nen kosto Pranohen dhe nderime

  Korçë 17 janar 12:16
  200 €
 • 1 foto
  CPU Xeon E5 v2 2680 10Core
  Pjese per kompjuter

  CPU Xeon E5 v2 2680 10Core

  Shitet ose ndrohet 10core super i shpejte Pa kuti Erdhur nga jashte vetem i testuar 100% funksiona

  Korçë 17 janar 12:16
  200 €
 • 1 foto
  okazion shitet kamer për kompjuter e markës sony
  Pjese per kompjuter

  okazion shitet kamer për kompjuter e markës sony

  kamera është blere ne france 100 euro dhe është e pa perdorur.

  Korçë 11 janar 19:26
  5.000 Lek
 • 2 foto
  KARIKUES ORIGINAL HP LAPTOP .19 V 3950mA
  Pjese per kompjuter

  KARIKUES ORIGINAL HP LAPTOP .19 V 3950mA

  SHITET KARIKUES ORIGJNAL PER LAPTOP HP . NE GJENDJE SHUM TE MIR .PO THUAJSE E RE ..

  Korçë 5 janar 23:16
  15 €