• WIFI

  WIFI

  shitet wifi me dy antena shum pak i perdorun ne gjendje te rregullt shperndan rrjetin super ..

  15 €
  Pejë
  Sot, 03:16
 • Procesor Intel G4400 + Motherboard TB250-BTC

  Procesor Intel G4400 + Motherboard TB250-BTC

  Shitet Motherboard Biostar TB250-BTC me Procesor Intel Pentium G4400 e pershtatshme per mining Ethereum, ethereum classic, Zcash monero etj. Per me shume info kontaktoni ne mesazh :-)

  185 €
  Prishtinë
  Sot, 02:16
 • DDR4 RAM 4GB Hyperx Fury

  DDR4 RAM 4GB Hyperx Fury

  Shitet 4gb Ram DDR4 HyperX Fury. 2133MHz CL14 288 PIN.

  45 €
  Prishtinë
  Sot, 01:26
 • Shes Hard diskat, grafika komplet -LIREE-

  Shes Hard diskat, grafika komplet -LIREE-

  Shes Hardiskat komplet 5 cope Sata, te ardhur nga hc , 1 cope 650gb , 2 cope nga 500 gb , 1 cope 250gb ,1 cope 160 gb ,shes dhe 3 grafika , qmimi komplet i tgjthave 100 ., kontakti ne viber +377 45 56

  75 €
  Viti
  Dje, 23:26
 • Kartel grafike 1gb ddr5 3D

  Kartel grafike 1gb ddr5 3D

  Shes kartelen grafike Ati firepro v4800 3D ddr5 1Gb , e ardhur prej zvicre ne gjendje te rregullt , bajm ndrrim , kontakti ne viber +377 45 566 569

  45 €
  Viti
  Dje, 23:26
 • Asus

  Asus

  asus P5QL EM 4 gb ram 8800 gtx power 650w

  50 €
  Pejë
  Dje, 21:53
 • Mining Rig Rx570 4GB

  Mining Rig Rx570 4GB

  Shitet RIG per prodhim te Ethereum, SiaCoin si dhe tjera Cryptocurrency. RIG eshte pothuajse e paperdorur, pershkak te temperaturave te larta. Me kete RIG jane bere mining vetem 0.7 Ether dhe eshte

  2.900 €
  Prishtinë
  Dje, 21:53
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 20:19
 • Intel® SSD 160GB

  Intel® SSD 160GB

  Shitet Intel® SSD 160GB I perdorur por ne gjendje te rregullt. Intel® SSD 320 Series 160GB, 2.5in SATA 3Gb/s, 25nm, MLC

  39 €
  Prizren
  Dje, 20:00
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 19:45
 • Shes 1 Mining Rig - MSI Radeon RX 580 Gaming X 8G

  Shes 1 Mining Rig - MSI Radeon RX 580 Gaming X 8G

  Rigu eshte i kompletuar dhe i konfiguruar: 6 x MSI Radeon RX 580 Gaming X 8G 1 x MB Intel 1151 ASRock Z270 Gaming K4 KBL ATX 1 x CPU Intel 1151 Pentium G4400 Box (3.30G) 3MB 1 x Memory D4 2400 4GB C1

  3.900 €
  Prishtinë
  Dje, 19:22
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 18:26
 • Riga rx470 4g

  Riga rx470 4g

  Riga te reja vetem jane provu a po punojne.

  3.700 €
  Prishtinë
  Dje, 18:26
 • EXTREM PERFORMANCE PC i RI me procesor i7700

  EXTREM PERFORMANCE PC i RI me procesor i7700

  * CPU Core i7-7700 * Gigabyte PCX GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB GDDR5 * DIMM 8GB DDR4 2133MHz Kingston HyperX Fury Black * PSU 800W Black Edition * MB Gigabyte H110M-S2H LGA1151 DDR4 2

  1.250 €
  Prishtinë
  Dje, 18:26
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:30
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 17:28
 • Asus Prime Z270 P Gaming Motherboard Socket 1151

  Asus Prime Z270 P Gaming Motherboard Socket 1151

  Shitet Asus Prime Z270 P Gaming Motherboard Socket 1151 (ATX, Intel, Kaby Lake, EX-Z270 4 DDR4 Memory, USB 3.0, M.2 Interface) me dy DeLOCK 62584 - interface cards/adapters (PCIe, M.2) e paperdorur .

  175 €
  Prishtinë
  Dje, 16:17
 • PCI Risers Ver. 007S

  PCI Risers Ver. 007S

  PCI Risers Ver. 007S Kontakt: 038 535 536 044 999 965 049 169 999

  15 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 14:27
 • Rigga RX580 4G / 7 Kartela seti

  Rigga RX580 4G / 7 Kartela seti

  Shiten 3 Seta , 1 Set i ka 7 Kartela RX580 4G Qmimi 4500 Euro per 1 set , Te perdorura 1Muaj .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:17
 • Riser

  Riser

  USB 3.0 PCI-E Express 1x to16x Extender Riser Board Card Adapter kits +Cable

  15 €
  Prishtinë
  Dje, 11:26
 • Mining Rig 6 x MSI GTX 1060 6Gb (i ri)

  Mining Rig 6 x MSI GTX 1060 6Gb (i ri)

  Shitet Mining Rig 8 copë MSI GTX 1060 6GB Gaming X i ri ne stock. Hardware: - 6x MSI Nvidia GTX 1060 6GB DDR5 Gaming X - Windows 10 - Kingston SSD 120GB me mining i konfiguruar - Intel CPU - AsRock H

  3.100 €
  Prishtinë
  Dje, 11:17
 • Llaptop HP i5

  Llaptop HP i5

  Shes llaptopin hp 4520s Cpu Intel core i5 M430 @ 2.27 Ram memore 4 giga Hdd 320 Baterin afer 2 or fotot origjinale

  175 €
  Prishtinë
  Dje, 10:18
 • printer color Lexmark urgjent shitet

  printer color Lexmark urgjent shitet

  shitet printeri color Lexmark punon shum mir 044383193

  80 €
  Ferizaj
  Dje, 09:16
 • Nvidia GeForce EVGA GTX 460 SC

  Nvidia GeForce EVGA GTX 460 SC

  Nvidia GeForce EVGA GTX 460 (SC) ne gjendje perfekte fotot jane origjinale Grafika kurr nuk eshte e servisuar dhe ne Gaming nuk i kalon 70°C mund te testovi vet Grafika eshte ne te njejtin nivel

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 03:33
 • NVIDIA GEFORCE GT 610

  NVIDIA GEFORCE GT 610

  muni mem kontaku permes gmail [email protected] ose n facebook https://www.facebook.com/bruce.lee19919 kartela osht n gjendje perfekte hala me paketim e ka me cd me kejt osht shum e rujshme e

  40 €
  Gjilan
  Dje, 03:16
 • Pjes per llaptop TOSHIBA SATELLITE C870D-11M

  Pjes per llaptop TOSHIBA SATELLITE C870D-11M

  shes komplet 90 euro .. kontakt viber +491590 1066342

  90 €
  Suharekë
  23 korrik 16:16
 • Kabell konvertuese DisplayPort ne Hdmi

  Kabell konvertuese DisplayPort ne Hdmi

  Kabell konvertuese DisplayPort ne Hdmi e re pa perdor. Per blerje kontakto ne email.

  6 €
  Prishtinë
  23 korrik 16:16
 • Kartela Grafike rx580

  Kartela Grafike rx580

  Kartela Grafike te reja sapphire pulse radeon rx 580 4gb. 18 Kartela jan te gatshme. 470€ copa. Kohezgjatja: te gatshme. Transporti ne ter kosoven. Viber: +37744432426

  470 €
  Prishtinë
  23 korrik 14:29
 • GRAFIKKARTE FUJITSU SIEMENS NVIDIA GEFORCE 9500GS

  GRAFIKKARTE FUJITSU SIEMENS NVIDIA GEFORCE 9500GS

  GRAFIKKARTE FUJITSU SIEMENS NVIDIA GEFORCE 9500GS 512MB VOLLE HÖHE 2x DVI-I

  20 €
  Podujevë
  23 korrik 12:18
 • ATI Radeon HD 2600XT 256mb Pci-e Dual Dvi Out Tv O

  ATI Radeon HD 2600XT 256mb Pci-e Dual Dvi Out Tv O

  ATI Radeon HD 2600XT 256mb Pci-e Dual Dvi Out Tv Out ATI-102

  20 €
  Podujevë
  23 korrik 12:18
 • Pictures of nvidia quadro fx model p260 128mb dual

  Pictures of nvidia quadro fx model p260 128mb dual

  Pictures of nvidia quadro fx model p260 128mb dual dvi graphics card

  10 €
  Podujevë
  23 korrik 11:27
 • Mining Rig 6 x Sapphire 570 Nitro (i ri)

  Mining Rig 6 x Sapphire 570 Nitro (i ri)

  Shitet Rigu i gatshem per mining te kryptovalutave i sapoardhur nga Gjermania, 170-180 MH/s ETH / 1300-1360 SOL ZCASH / 4350 Monero XMR Ethereum Mining Rig 6 x 8GB GPUs Dual Miner -Disa nga karakte

  4.000 €
  Prishtinë
  23 korrik 09:26
 • Monitor Panasonic 42inch

  Monitor Panasonic 42inch

  Shitet monitori Panasonic 37 inch (94cm) Eshte ne gjendje te rregullt

  80 €
  Prishtinë
  23 korrik 08:18
 • Rig sapphire rx 470 4gb

  Rig sapphire rx 470 4gb

  Rig sapphire rx 470 4gb, 4 ram 126 ssd pllak biostar 250

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 korrik 01:16
 • Radeon rx 570 ne shitje

  Radeon rx 570 ne shitje

  Shiten 50 kartela Radeon Rx570 4gb te reja ne paket

  499 €
  Prishtinë
  22 korrik 22:16
 • Kredi ofrojnë të shpejtë mes 1000€ për 8,000,000€

  Kredi ofrojnë të shpejtë mes 1000€ për 8,000,000€

  Përshëndetje! Për të luftuar kundër varfërisë dhe bankar përjashtim, unë propozoj që të ju online-komerciale Kredi,Kredi personale,financiare huatë,kreditë, pasuri të patundshme, nga 1.000€ për një 8

  3.000 €
  Podujevë
  22 korrik 21:16
 • Shiten 5 RIG-a RX570 4GB

  Shiten 5 RIG-a RX570 4GB

  Cougar 1050W Gold ASROCK H81 Pro BTC 2.0 Intel Celeron G1840 2.8 DDR3 4GB SSD 120GB 6 x MSI RX570 4GB Armor Per blersin rigat vin per 2 ore ne prishtin

  2.900 €
  Prishtinë
  22 korrik 21:16
 • Switch TP-Link Gigabit

  Switch TP-Link Gigabit

  Kemi switch-a Gigabit TP-Link modeli TL-SG1024 Pra jane 10/100/1000 24Port, Gjithashtu kemi dhe 8Port Gigabit Netgear Switch

  59 €
  Ferizaj
  22 korrik 19:26
 • Hp Compaq 6735b per pjes

  Hp Compaq 6735b per pjes

  Shitet per pjes tastiera nuk i ban nuk dhezet

  22 €
  Viti
  22 korrik 17:16
 • Shes laptop hp pro book640 G1

  Shes laptop hp pro book640 G1

  Shes laptop hp gjenerata e 6 Performancat ne foto hdd ssd 128 Gb

  270 €
  Prizren
  22 korrik 17:16
 • Clash of Clans th9 +builder base th5

  Clash of Clans th9 +builder base th5

  Shitet ne android por edhe ne iphone mundem me transferu.Barbarian king lv10,Archer queen lv7 .th 9 level 107.Per me shum shikoni bazen te linku 822U20L82 kontaktoni ne nr:+37744562479 edhe ne viber

  70 €
  Ferizaj
  22 korrik 15:16
 • Mouse & Keyboard ( Për Mac Mini )

  Mouse & Keyboard ( Për Mac Mini )

  Magic Mouse 2 (Bluetooth Set), Apple Wireless Keyboard

  200 €
  Ferizaj
  22 korrik 14:27
 • nVidia GeForce 9500GT, 1024 MB Kartel Grafike

  nVidia GeForce 9500GT, 1024 MB Kartel Grafike

  nVidia GeForce 9500GT 1024 MB Grafikkarte (PCI-e, 1GB DDR2 Speicher, 128-bit 9500 GT Windows 7 DVI, VGA, HDMI) Kjo kartel grafike eshte perdorur deri me tash dhe asnjeher nuk ka bere probleme. Kam lu

  15 €
  Gjilan
  22 korrik 12:16
 • hard disk 2 tb

  hard disk 2 tb

  hard disk 2 tb ne gjendje te mir i perdorun

  40 €
  Prizren
  22 korrik 09:17
 • bejm fllesh per mining dhe montojm

  bejm fllesh per mining dhe montojm

  montojm programojm dhe hapim kulet per ethereum zcash etc etj bejm porosin e karteles se bankes per nxerrjen e parave ne bank si dhe bejm fllash per kartela per te rrit shpejtsin e kartelav deri ne 3

  100 €
  Prishtinë
  22 korrik 01:16
 • Mining Rig EVga 1060

  Mining Rig EVga 1060

  Shes rigun me 6 Kartela 1060 i cili eshte i kompletuar dhe funksional.Nje kartel pa OC i bene 18MHS me OC Arrin deri 24MHS

  3.200 €
  Prishtinë
  21 korrik 23:26
 • Mining Rig

  Mining Rig

  Shiten 14 mining rigs me nga 5 GPU: 9 cope jane rx 470 8GB ; 5 cope jane rx 480 4GB; Mund te perdoren per Ethereum , Ether Classic , ZCash etj. Ju lutem me kontaktoni permes e-mail per detaje tjera

  3.500 €
  Prishtinë
  21 korrik 21:16
 • Monitor

  Monitor

  Shes monitori esht shum i mir vjen me tastjer shtepizen e kom shit um ka met veq monitori per mashum kontaktoni viber ose whatssap ne nr +37744483175

  15 €
  Gjilan
  21 korrik 19:17
 • Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

  Veni re: Databazat ne MySQL 2017 verzioni i fundit. Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj... Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID -

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 korrik 18:18
 • 12-16 GPU MINING Frame

  12-16 GPU MINING Frame

  shitet rig frame per 12-16 Gpu e cila e ka vendin per 2 Motherboarda, 2 ose 4 Psu, 12X FAN 120mm dhe per kartelat grafike nga 12 deri ne 16. na kontaktoni per me shume...

  120 €
  Prizren
  21 korrik 18:18