• Ekran 13.3inch lcd per Sony vaio

  Ekran 13.3inch lcd per Sony vaio

  Shitet ekrani 13.3inch per Sony vaio 20pin konektorin

  30 €
  Ferizaj
  Sot, 19:20
 • ssd

  ssd

  ssd samsung 256gb me shumice dhe pakice te ardhur nga jasht.

  65 €
  Prizren
  Sot, 19:20
 • Core 2 duo 1.8ghz

  Core 2 duo 1.8ghz

  core 2 duo 1.8ghz Viberi +37744266751

  10 €
  Prishtinë
  Sot, 18:17
 • Roland SC-545ex print&cutt

  Roland SC-545ex print&cutt

  Plotter Roland SC-545ex Print&cutt Plotter profesional eco solvent 137cm gjndje perfekte punes, sistemi i ngjyrave origjnal me cartuche, mundesi edhe me refill system. +37744225717 viber +3938990

  3.900 €
  Prishtinë
  Sot, 16:26
 • Shitet Grafika 1 GB ATI RadeonSaphire 256 bit,DDR5

  Shitet Grafika 1 GB ATI RadeonSaphire 256 bit,DDR5

  Shitet Grafika ATI Radeon Saphire HD 6850 me specifika 1 GB , 256 bit, DDR5. Output ka HDMI , Display dhe 2 x DVI. Qmimi 70 EURO Viber +38344816173

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 16:16
 • Pjese per llaptop HP

  Pjese per llaptop HP

  Pjese per llaptop HP, ram memory 2GB, pjeset per USB dhe vendi per adapter ne nje vend , dhe pjesa tjeter ne nje vend vendi per mikrofoni dhe vendi per audio, dhe per SD karte. paisjet jane ne gje

  27 €
  Mitrovicë
  Sot, 14:16
 • richo printer scanner

  richo printer scanner

  richo printer ne gjendje perfekte richo aticio mp c2800

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 14:16
 • SHES PAJISJET PER RIG

  SHES PAJISJET PER RIG

  6 RISER 6 MOTHERBOARD CARD 6 KABBLA PER MOTHERBOARD 6 KABLLA TE RRYMES

  80 €
  Ferizaj
  Sot, 13:20
 • Monitor

  Monitor

  Shitet monitori ne gjendje te rregullt. Qmimi eshte 20 eu

  20 €
  Ferizaj
  Sot, 13:16
 • Antminer D3 19.3 ghs

  Antminer D3 19.3 ghs

  Shiten 3 antminer d3 19.3 ghs vetem 1 muaj te perdorun me fakture cmimi per 1 cop 1750 ndersa per 3 cope 5000 E.

  1.750 €
  Prishtinë
  Sot, 12:17
 • Porosit Mausa Gaming me Shumic - Luxuries

  Porosit Mausa Gaming me Shumic - Luxuries

  Porosit Mausa Gaming me Shumic Facebook.com/BlejShoppingOnline Instagram.com/Luxuriestm Viber: +38649668385

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 03:16
 • Maus Gaming - Wifi 4200DPi

  Maus Gaming - Wifi 4200DPi

  Porosit Maus Gaming 4200DPi Wifi Bateria 6 Butona instagram.com/Luxuriestm facebook.com/BlejShoppingOnline Viber: +386 49 66 83 85 Sch *vw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyunda

  10 €
  Prishtinë
  Sot, 03:16
 • 4 kartela grafike ne gjendje te rregullt

  4 kartela grafike ne gjendje te rregullt

  Shes 4 kartela grafike ne gjendje perfekte 3 Cope NVIDIA GeForce GT 520 - 1gb DDR3 1 Cope NVIDIA GeForce GT 620 - 1gb DDR3 Per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Vbier: +3834952

  75 €
  Prishtinë
  Sot, 01:16
 • shitet adapteri per laptop

  shitet adapteri per laptop

  shitet adapteri origjinal per laptop i blere ne Austri per 40 euro, ne gjendje te rregullt, posedon edhe mundesine e nderrimit te volltazhit, ka 8 hyrje te mundshme

  30 €
  Podujevë
  Sot, 00:26
 • Bejme reformatizim te kompjuterave dhe Loptopave.

  Bejme reformatizim te kompjuterave dhe Loptopave.

  Bejme reformatizim te kompjuterave dhe Loptopave. Windows 7/8/8.1/10. Bejme edhe instalimin e Windows 7/8/8.1/10. Per meshum informata kontaktoni ne numrin e telefonit- 045208750.

  5 €
  Prizren
  Dje, 23:32
 • Riser Kabell

  Riser Kabell

  Shitet riser kabell per lidhjen e grafikav ne Pci x4. pra prej pci x4 ne pci x16 dhe sherben per mining Ethereum Zcash bitcoin.

  10 €
  Gjilan
  Dje, 23:26
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Prishtinë
  Dje, 22:30
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Prizren
  Dje, 22:30
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Rahovec
  Dje, 22:30
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Rahovec
  Dje, 22:29
 • CUTTING makin per prerjen e shkronjave

  CUTTING makin per prerjen e shkronjave

  Shes karterin per shkrimin e reklamave i gjate 125cm se bashku me kompjuter dhe nje aparat per plastifikimin e vizit carteve komplet. Çmim i arsyeshem prej 800. € vetem bleres serioz flm

  600 €
  Lipjan
  Dje, 22:29
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Obiliq
  Dje, 22:21
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Kaçanik
  Dje, 22:21
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Klinë
  Dje, 22:21
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Leposaviq
  Dje, 22:20
 • Power Supply TAGAN

  Power Supply TAGAN

  Shes power supply TAGAN 380Wat ne gjendje te rregullt per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  20 €
  Prishtinë
  Dje, 22:20
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Lipjan
  Dje, 22:16
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Malisheve
  Dje, 22:16
 • AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s

  AntMiner S9 13.5T 13500Gh/s 13.5th/s Bitmain S9 16nm 1372W BM1387 ,+power supply Viber:+919860881121

  1.500 €
  Mitrovicë
  Dje, 22:16
 • Qanta Kundër vjedhjes - Anti theft

  Qanta Kundër vjedhjes - Anti theft

  Qant Kundër vjedhjes Rezistente ndaj ujit hapsira të mjaftueshme për laptop, tablet, aparat , libra etj Kundër gërvishjes Siguri dhe reflektim ndaj dritave të veturës USB port për mbushje të celularit

  30 €
  Prishtinë
  Dje, 21:28
 • Monitora

  Monitora

  Shes Monitora dhe DVD

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 21:16
 • Kartel grafike NVIDIA GeForce

  Kartel grafike NVIDIA GeForce

  Shes kartelen grafike ne gjendje te rregullt NVIDIA GeForce GT 620 - 1gb per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 17:31
 • Kartel grafike NVIDIA Quadro

  Kartel grafike NVIDIA Quadro

  Shes kartelen grafike NVIDIA Quadro 400 - 512mb ne gjendje te rregullt per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  18 €
  Prishtinë
  Dje, 17:30
 • Kartel grafike NVIDIA

  Kartel grafike NVIDIA

  Shes kartel grafike NVIDIA GeForce GT 520 - 1gb ne gjendje perfekte per me shume info kontakt ne tel ose viber HDMI / DVI Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 17:22
 • Kartel grafike GT 310

  Kartel grafike GT 310

  Shes kartelen grafike NVIDIA GeForce GT 310 - 512mb ne gjendje te rregullt per me shum info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  18 €
  Prishtinë
  Dje, 17:22
 • Kartel grafike ATI Radeon HD

  Kartel grafike ATI Radeon HD

  Shes kartelen grafike ne gjendje perfekte AMD Radeon HD 7570 - 2gb dedicated 128bit per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  32 €
  Prishtinë
  Dje, 17:19
 • Monitora HP 17 inq

  Monitora HP 17 inq

  Monitora 17 inq 18 € Copa.. ne gjendje të re

  18 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 16:26
 • Monitora HP 17 Ing

  Monitora HP 17 Ing

  Monitora HP 17 INQ ne gjendje të er.çmimi 18 € Copa.

  18 €
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • Antminer S9 13.5Ths me PSU. 3100 Euro

  Antminer S9 13.5Ths me PSU. 3100 Euro

  Shitet Antminer S9 13.5Ths me PSU. February Batch. Cmimi: 3100Euro Prishtine +38649339393 Whats'app First paid first served - (Urgent)

  3.100 €
  Prishtinë
  Dje, 15:29
 • Wi fi wierles

  Wi fi wierles

  Wifi NETGEAR i ardhur nga gjermania 1 anten Per me shum shihet ne foto Info ne tel , viber : 00386 49 116 199

  5 €
  Suharekë
  Dje, 15:19
 • Procesor Intel Core i5 6400 - Turbo Clock 4 x 3.2G

  Procesor Intel Core i5 6400 - Turbo Clock 4 x 3.2G

  Shitet Urgjent Procesori Intel Core i5 modeli 6400 gjenerata e 6, Procesori eshte i ri dhe i testuar dhe punon, eshte sjellur nga Holanda. Ka paketimin e vet me cooler te vetin. Specifikat: Cores

  150 €
  Pejë
  Dje, 14:20
 • Medion Wireless Zgjerues i Rrjetit

  Medion Wireless Zgjerues i Rrjetit

  Medion Wireless Zgjerues i Rrjetit , ne gjendje te rregullt , i ardhur nga jashte , Çmimi fix . MEDION Wifi Range Extender Features: 3-in-1 Extender, pika e hyrjes, klienti Zgjero gamën e rrjetit pa

  35 €
  Prishtinë
  Dje, 14:18
 • Harddisk dhe ram

  Harddisk dhe ram

  Shitet hardisku 80 gb 10 ero dhe 3 rama ka 256 mb per te tret 10 ero 2 rama ka 1 gig per te dyt 16 euro per te gjitha 35 ero ndrrim baj me qka mekonvenon

  35 €
  Viti
  Dje, 13:29
 • Corsair Hydro Series H75 Liquid Cooler

  Corsair Hydro Series H75 Liquid Cooler

  Shes frohesin ( coolerin) Corsair Hydro Series H75 Liquid Cooler. Pak i perdorur dhe ne gjendje te rregullt. I njejti model ne shitoren point-computers ne Prishtine kushton 140 euro. http://point-co

  70 €
  Prishtinë
  Dje, 12:18
 • monitor pancom 15 i

  monitor pancom 15 i

  shitet monitori me adapter 15 inch firmes panasonic compani ndrim nuk boj

  20 €
  Prizren
  Dje, 12:17
 • ProCessora

  ProCessora

  Per Laptop dhe per kompjuter

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 02:55
 • Kartel grafike AMD 6570

  Kartel grafike AMD 6570

  Shes kartel grafike AMD Radeon HD 6570 - 1gb ne gjendje perfekte per me shume info kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  27 €
  Prishtinë
  Dje, 02:16
 • Monitor 19 Inch Widescreen LG

  Monitor 19 Inch Widescreen LG

  Shes monitorin ne gjendje perfekte LG 19 Inch Widescreen Modeli: LG W1941S Per me shume informata kontakt ne tel ose viber Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  30 €
  Prishtinë
  Dje, 02:16
 • Hardisk WD Blue 640GB

  Hardisk WD Blue 640GB

  Shes hardisk WD 640 ne gjendje perfekte shum pak i perdorur. Hardisku eshte per desktop. Per cdo informate rreth hardiskut mundeni me kontaktu edhe ne viber ne numrin +37744220445 ose direkt ne numrin

  20 €
  Prishtinë
  Dje, 02:16
 • Kartel grafike GTS 250 nvidia

  Kartel grafike GTS 250 nvidia

  Shes kartel grafike ne gjendje perfekte ASUS - NVIDIA GeForce GTS 250 - 512mb per me shume info kontakt ne tel ose viber Kerkon 6 pin Tel: 049522540 Viber: +38349522540

  23 €
  Prishtinë
  Dje, 02:16