Krujë

Pjese per kompjuter në shitje në Krujë

 • 0 foto
  Bateri Kodak
  Pjese per kompjuter

  Bateri Kodak

  Bateri rrethore 2032 shumice dhe pakice.Fushe-Kruje.

  Krujë 23 shtator 16:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic M
  Pjese per kompjuter

  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic M

  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic Miner Përfshijnë APW7 PSU Whatsapp Chat: +16319609

  Krujë 6 prill 15:26
  1.200 €
 • 0 foto
  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP
  Pjese per kompjuter

  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP

  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP ne gjendje shume te mire pune. me 3 koka printimi, epson dx-3. duhet nderru

  Krujë 4 prill 06:16
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet Pajisje per ruajtjen e te dhenave on+off
  Pjese per kompjuter

  Shitet Pajisje per ruajtjen e te dhenave on+off

  Shitet pajisje per ruajtjen e te dhenave. Siguria eshte shume e larte.Mund te perdoret online duke p

  Krujë 3 prill 21:37
  400 Lek
 • 3 foto
  Shitet Netgear Server ReadyNas
  Pjese per kompjuter

  Shitet Netgear Server ReadyNas

  Shitet server per ruajtjen e te dhenave. Sistemi eshte shum i sigurte ju mund te aksesoheni ne mater

  Krujë 3 prill 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fotokopje 3520c me ngjyra
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje 3520c me ngjyra

  MFP Toshiba e-STUDIO 3520c me ngjyra të plota modernizon rrjedhën tuaj të përditshme të punës. Bazua

  Krujë 3 prill 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  Shitet monitor 23 inch Full HD professional
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor 23 inch Full HD professional

  Shitet monitor 23 inch Full HD i perdorur 1 muaj.. Profesional per lojra dhe per cdo gje tjeter Te

  Krujë 2 prill 12:26
  150 Lek
 • 0 foto
  shitet laptop acer
  Pjese per kompjuter

  shitet laptop acer

  shes laptop acer i3 4 ram 500 g shitet per arsye mos perdorimi

  Krujë 2 prill 12:10
  250 Lek
 • 3 foto
  Ekran AOC 24 FULL HD
  Pjese per kompjuter

  Ekran AOC 24 FULL HD

  Shes ekran AOC 24 (23.6). Shitet per arsye mos perdorimi i ardhur nga gjermania shum pak i perdorur.

  Krujë 2 prill 11:25
  120 Lek
 • 1 foto
  Ram per PC ddr3 2x4
  Pjese per kompjuter

  Ram per PC ddr3 2x4

  Shiten Ram 8Gb (2x4Gb) 1600mhz, shiten per arsye mosperdorimi. 40milek te dyja.

  Krujë 2 prill 07:44
  40 Lek
 • 0 foto
  Monitor 24 inc AOC
  Pjese per kompjuter

  Monitor 24 inc AOC

  Shitet Monitor 24 inc (23.6) shum pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi, bashke me fishat pe

  Krujë 2 prill 07:42
  100 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 monitor 22 dhe 24 inc
  Pjese per kompjuter

  Shiten 2 monitor 22 dhe 24 inc

  Shes 2 monitor tek e tek ose te dy bashke. 22inc Dell model p2210 + AOC 24inc model I2476vwm, shiten

  Krujë 1 prill 20:29
  150 Lek
 • 0 foto
  Printer cannon c5030i
  Pjese per kompjuter

  Printer cannon c5030i

  Ne gjendje shume te mire pune

  Krujë 15 mars 11:26
  350 €