Lezhë

Pjese per kompjuter në shitje në Lezhë

 • 3 foto
  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP
  Pjese per kompjuter

  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

  Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht

  Lezhë 7 nëntor 23:41
  50 €
 • 0 foto
  telekomandues playstation 1
  Pjese per kompjuter

  telekomandues playstation 1

  e re pak here e perdorur

  Lezhë 16 qershor 16:45
  200 Lek
 • 1 foto
  Okazion hdd intenso German 500 gb super qmim
  Pjese per kompjuter

  Okazion hdd intenso German 500 gb super qmim

  shitet ne gjendje perfekte me loje te instaluar mbrenda german usb 3.0 500 gb +355694903827 viber wh

  Lezhë 30 maj 18:26
  25 €
 • 2 foto
  kart grafike / nvidia geforce 9500 gt 1gb
  Pjese per kompjuter

  kart grafike / nvidia geforce 9500 gt 1gb

  Kart grafike NVIDIA GEFORCE 1024 MB DDR2, 550 mhz (stock) - 712 mhz (max overclock) hap cs go (60 fp

  Lezhë 20 maj 18:03
  20 €
 • 1 foto
  Flatpack power sistem
  Pjese per kompjuter

  Flatpack power sistem

  Product Description Karakteristikat kryesore të sistemit Flatpack2 2U Integruar projektuar posaçëris

  Lezhë 3 prill 19:50
  10.000 €
 • 0 foto
  Karte grafike GT 730
  Pjese per kompjuter

  Karte grafike GT 730

  Shiten 11 karta gt 730 2 gb

  Lezhë 3 prill 15:40
  50 €
 • 0 foto
  mikrotik
  Pjese per kompjuter

  mikrotik

  MikroTik RouterBOARD RB951-2n i perdorur

  Lezhë 3 prill 09:26
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Fotokopje Toshiba E-studio356se
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje Toshiba E-studio356se

  Ne gjendje pune funksionale, 35 copie ne minute, bardhe dhe zi ! toneri 75% ! Cmimi 450 € i diksutus

  Lezhë 2 prill 13:21
  450 €
 • 1 foto
  rrites energjie
  Pjese per kompjuter

  rrites energjie

  nderrohet me laptop Lezhe

  Lezhë 2 prill 10:47
  100 Lek
 • 6 foto
  SHES Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320GB
  Pjese per kompjuter

  SHES Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320GB

  Shes hardisk per kompjutera statik Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320GB 8MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5

  Lezhë 2 prill 02:09
  25 €
 • 1 foto
  Fotokopje Ricoh 171 A4 (B/W)
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje Ricoh 171 A4 (B/W)

  Fotokopje profesionale Ricoh MP 171 A4, 17 kopje ne minut,Duplex(printim i dyanshem) Skanim 600dpi,

  Lezhë 1 prill 16:03
  200 €
 • 0 foto
  Fotokopje E-studio 351c (Me Ngjyra)
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje E-studio 351c (Me Ngjyra)

  Shitet Fotokopje me ngjyra A3/A4, Toshiba E-Studio 351c. Fotokopjon përfekt me ngjyra, Fotokopjon ba

  Lezhë 1 prill 05:41
  180 €
 • 8 foto
  Okazion - 2 PC (Njesi & Monitor & Mouse & Tastiere
  Pjese per kompjuter

  Okazion - 2 PC (Njesi & Monitor & Mouse & Tastiere

  Okazion - 2 PC (Njesi & Monitor & Mouse & Tastiere) , Nje Pc vetem Njesi Qendrore &

  Lezhë 16 mars 09:26
  375 €
 • 2 foto
  Fotokopje Ricoh 7500-Super gjendje
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje Ricoh 7500-Super gjendje

  Shitet Fotokopje Ricoh 7500, 75 kopje ne minute. Gjendja e fotokopjes perfekte. Toner 70%, Shitet pe

  Lezhë 19 shkurt 21:17
  1.550 €
 • 9 foto
  Play Station 3&4
  Pjese per kompjuter

  Play Station 3&4

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Lezhë 11 shkurt 00:26
  9.000.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion & Kompjutera & Pjese Per Kompjutera
  Pjese per kompjuter

  Okazion & Kompjutera & Pjese Per Kompjutera

  Okazion - 2 PC (Njesi & Monitor & Mouse & Tastiere) , Nje Pc vetem Njesi Qendrore &

  Lezhë 14 janar 08:16
  400 €