Lushnjë

Pjese per kompjuter në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke
  Pjese per kompjuter

  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke

  shiten dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer te dyja bashke 1.500 leke te reja duan vec ekranin

  Lushnjë Sot, 00:24
  1.500 Lek
 • 3 foto
  HardDisk 1500 lek
  Pjese per kompjuter

  HardDisk 1500 lek

  HardDisk. cmim i pa negociushem per me lire se 1500 lek te reja...

  Lushnjë Sot, 00:24
  1.500 Lek
 • 3 foto
  monitor AOC 24 inch full hd
  Pjese per kompjuter

  monitor AOC 24 inch full hd

  shitet monitor i markes AOC full hd.per arsye mosperdorimi. Te dhenat jane ne link https://www.grays

  Lushnjë 16 tetor 08:30
  80 €
 • 0 foto
  Iqos
  Pjese per kompjuter

  Iqos

  Shes cigare elektronike IQOS 2.4 dhe 2.4 plus. Jane te pahapura dhe ne paketim perfshihet pajisja el

  Lushnjë 24 shtator 07:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DVR HIKVISION 4 PORTA
  Pjese per kompjuter

  DVR HIKVISION 4 PORTA

  Shes DVR HIKVISION ME 4 kanale + harddiskun 160 GB te perfshire. DVR eshte shume pak i perdorur dhe

  Lushnjë 8 shtator 00:53
  70 €
 • 3 foto
  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike
  Pjese per kompjuter

  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike

  cpu intel e6750 core 2 duo ram ddr2 800mhz 4 kartela secila 1gb gart grafike asus 500mb pjeset jan

  Lushnjë 5 shtator 20:44
  10 Lek
 • 0 foto
  USB-WIFI
  Pjese per kompjuter

  USB-WIFI

  BELKIN.Per te kapur wifi e komshinjve e thjesht per ta istaluar.10-milek.

  Lushnjë 22 gusht 18:10
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Markë e Re EVGA GeForce RTX 2070 BLACK GAMING Kart
  Pjese per kompjuter

  Markë e Re EVGA GeForce RTX 2070 BLACK GAMING Kart

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Lushnjë 29 korrik 19:57
  365 €
 • 0 foto
  TP-LINK
  Pjese per kompjuter

  TP-LINK

  Ruter

  Lushnjë 6 korrik 06:50
  700 Lek
 • 1 foto
  Playstation Vr
  Pjese per kompjuter

  Playstation Vr

  Shitet playstation vr gjendja 10/10 thuajse pa punuar fare Syzet + 2 doreza +camera bashk me gjith

  Lushnjë 30 maj 23:34
  280 Lek
 • 0 foto
  asus gtx 650 ti 1giga
  Pjese per kompjuter

  asus gtx 650 ti 1giga

  shes kart grafike asus gtx 650ti 1giga

  Lushnjë 15 maj 23:12
  60 €
 • 0 foto
  intel i7
  Pjese per kompjuter

  intel i7

  shes procesor i7 920 g1

  Lushnjë 14 maj 16:21
  50 €
 • 0 foto
  gtx 960 2giga
  Pjese per kompjuter

  gtx 960 2giga

  shitet gtx 960 2giga 2fan

  Lushnjë 19 prill 20:45
  80 €
 • 0 foto
  gtx 960 2giga
  Pjese per kompjuter

  gtx 960 2giga

  kart grafike gtx 960 2giga 2fan

  Lushnjë 19 prill 18:05
  70 €
 • 3 foto
  Pajisje audio
  Pjese per kompjuter

  Pajisje audio

  Shiten 2 pajisje audio per kompjutera, soundwork digital cambridge dhe empire,super gjendje si te ri

  Lushnjë 4 prill 01:22
  180 Lek
 • 0 foto
  Toshiba e studio 232
  Pjese per kompjuter

  Toshiba e studio 232

  Toshiba e studio 232 me nje toner rezerv, 150 mij kopje

  Lushnjë 3 prill 23:18
  400 €
 • 4 foto
  okazion Cisco WAP150
  Pjese per kompjuter

  okazion Cisco WAP150

  shitetCisco WAP150 Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE Data Sheet. i ri.

  Lushnjë 3 prill 21:41
  120 €
 • 5 foto
  FOTOKOPJE ME NGJYRA
  Pjese per kompjuter

  FOTOKOPJE ME NGJYRA

  FOTOKOPJE TOSHIBA MODELI STUDIO E-351C, SHUME PAK E PERDORUR, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. TE GJITH

  Lushnjë 3 prill 20:43
  440 €
 • 0 foto
  ketu gjeni cdo gje per printerin tuaj
  Pjese per kompjuter

  ketu gjeni cdo gje per printerin tuaj

  Shitje me shumice dhe pakice te tonerave,inkeve dhe pjeseve te kembimit te cdo lloj marke te printer

  Lushnjë 3 prill 16:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ps4 jet black
  Pjese per kompjuter

  ps4 jet black

  Shitet ps4 jet black 1 TB TO .me fature blerje ne zvicer me te gjitha aksesoret ne kuti.

  Lushnjë 3 prill 13:39
  350 Lek
 • 5 foto
  Gjera elektronike te dryshme
  Pjese per kompjuter

  Gjera elektronike te dryshme

  shes gjera elektronike te arsyshem me cmime te dryshme 📸📺📷📀🎧📱📺🖱️🎤

  Lushnjë 3 prill 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IQOS
  Pjese per kompjuter

  IQOS

  Shes cigare elektronike 2.4 plus. Jane te pahapura dhe ne paketim perfshihet pajisja elektronike, ka

  Lushnjë 3 prill 00:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  hdd 1 terra toshiba
  Pjese per kompjuter

  hdd 1 terra toshiba

  hdd sata 1 terra toshiba 5400 rpm.hdd eshte i ri

  Lushnjë 2 prill 05:06
  50.000 Lek
 • 2 foto
  caddy per hdd te dyte shitet ose nderrohet
  Pjese per kompjuter

  caddy per hdd te dyte shitet ose nderrohet

  pershktates per te vendosur laptopit nje hhd te dyte 12.7 mm.shitet ose nderrohet me nje te njejte m

  Lushnjë 2 prill 05:06
  1.000 Lek
 • 3 foto
  adsl tp link
  Pjese per kompjuter

  adsl tp link

  shitet per arsye mosperdorimi

  Lushnjë 1 prill 13:38
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Fotokopje-Printer
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje-Printer

  Shitet fotokopje printer profesionale:Sharp AR5316 A3-A4, ne gjendje perfekte pune.

  Lushnjë 1 prill 07:33
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Fotokopje
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje

  Shes 2 fotokopje. Toshiba e-studio 350 (bardhe e zi), 300.000 Leke Toshiba e-studio 281c (me ngjyra

  Lushnjë 9 shkurt 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet hard disk i jashtem 4Tb
  Pjese per kompjuter

  Shitet hard disk i jashtem 4Tb

  Shes harddisk te jashtem marka maxtor madhesia 4 Tb,i ri ne kuti.cmimi 130euro

  Lushnjë 6 shkurt 13:17
  130 €
 • 0 foto
  Shitet laptop Hp
  Pjese per kompjuter

  Shitet laptop Hp

  Shitet laptop HP PROBOOK 6460B,ne gjendje ekselente 10/10 me karikuesin perkates dhe bateri ne gjend

  Lushnjë 31 janar 13:16
  185 €
 • 5 foto
  shitet fotokopje toshiba studio 230
  Pjese per kompjuter

  shitet fotokopje toshiba studio 230

  fotokopje studio 230 fotokopja ka nevoje per sherbim cmimi 100 euro

  Lushnjë 25 janar 17:16
  100 €
 • 0 foto
  shese nje karikues ps1
  Pjese per kompjuter

  shese nje karikues ps1

  eshte ne gjendjetje te mire pune per vetem 45 mije leke te vjetra dhe jame ne divjake fshati mize

  Lushnjë 8 mars 12:20
  45 Lek