Pjese per kompjuter në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Harddisk 250GB per llaptop
  Pjese per kompjuter

  Harddisk 250GB per llaptop

  Shes harddiskun 250GB per llaptop ne gje

  Prishtinë Sot, 13:24
  10 €
 • 0 foto
  7 harddiska 500gb,320gb,250gb SATA
  Pjese per kompjuter

  7 harddiska 500gb,320gb,250gb SATA

  Shes 7 harddiskat per PC ose kamera DVR

  Prishtinë Sot, 13:24
  65 €
 • 2 foto
  Mouse Gaming Logitech G102 LED
  Pjese per kompjuter

  Mouse Gaming Logitech G102 LED

  Ofrohen per shitje Mouse Gaming Logitech

  Prishtinë Sot, 13:08
  15 €
 • 3 foto
  Tastier + Mouse Gaming Mekanike G700 NEW
  Pjese per kompjuter

  Tastier + Mouse Gaming Mekanike G700 NEW

  Ofrohen per shitje Tastier ( mekanike )

  Prishtinë Sot, 13:08
  25 €
 • 7 foto
  Kamera sigurie
  Pjese per kompjuter

  Kamera sigurie

  Shiten 4 kamera se bashkue me resiverin,

  Prishtinë Sot, 12:41
  210 €
 • 4 foto
  MINING RIG 4gb
  Pjese per kompjuter

  MINING RIG 4gb

  shes 10 mining rig 4gb radeon 580 ne sup

  Prishtinë Sot, 11:51
  699 €
 • 1 foto
  Kartele grafike RTX 3060Ti Gaming Z Trio (Lite Hashrate)
  Pjese per kompjuter

  Kartele grafike RTX 3060Ti Gaming Z Trio (Lite Hashrate)

  Kartela eshte e re, e hapur veq per test

  Prishtinë Sot, 11:35
  860 €
 • 3 foto
  Switch 16 port
  Pjese per kompjuter

  Switch 16 port

  Shitet swichti 16 porta ne gjendje re rr

  Prishtinë Sot, 11:28
  40 €
 • 1 foto
  Tastier Mouse me Bluetooth
  Pjese per kompjuter

  Tastier Mouse me Bluetooth

  ofrohen per shitje Tastier dhe Mouse me

  Prishtinë Sot, 11:25
  17 €
 • 1 foto
  Memory RAM DDR2 1GB / 2 X 512MB
  Pjese per kompjuter

  Memory RAM DDR2 1GB / 2 X 512MB

  Shes RAM DDR2 1GB / 2 X 512MB Per me sh

  Prishtinë Dje, 22:38
  10 €
 • 0 foto
  NVIDIA Quadro 4000 2GB per pjese
  Pjese per kompjuter

  NVIDIA Quadro 4000 2GB per pjese

  Shes NVIDIA Quadro 4000 2GB per pjese K

  Prishtinë Dje, 22:36
  30 €
 • 0 foto
  CPU Dual Core 2x1.6 Ghz
  Pjese per kompjuter

  CPU Dual Core 2x1.6 Ghz

  Shes CPU Dual Core 2x1.6 Ghz Per me shu

  Prishtinë Dje, 22:34
  10 €
 • 1 foto
  Ram 2GB DDR3 per llaptop
  Pjese per kompjuter

  Ram 2GB DDR3 per llaptop

  Shes Ram 2GB DDR3 per llaptop Per me sh

  Prishtinë Dje, 22:32
  10 €
 • 1 foto
  Konvertues/Adapter mSATA në SATA
  Pjese per kompjuter

  Konvertues/Adapter mSATA në SATA

  Shes Konvertues/Adapter mSATA në SATA P

  Prishtinë Dje, 22:32
  30 €
 • 0 foto
  Maus Wireless Blue LED Deluxe Verbatim
  Pjese per kompjuter

  Maus Wireless Blue LED Deluxe Verbatim

  Shes Maus Wireless Blue LED Deluxe Verba

  Prishtinë Dje, 22:31
  70 €
 • 1 foto
  Paste Termale GPU/CPU
  Pjese per kompjuter

  Paste Termale GPU/CPU

  Paste Termale per GPU/CPU Rreth 10 perd

  Prishtinë Dje, 22:31
  25 €
 • 2 foto
  Tastier + Maus me WiFi
  Pjese per kompjuter

  Tastier + Maus me WiFi

  Shes Tastier dhe Maus me WiFi Silver Cre

  Prishtinë Dje, 22:31
  30 €
 • 0 foto
  Kamer per PC / Llaptop
  Pjese per kompjuter

  Kamer per PC / Llaptop

  Shes Kamer per PC / Llaptop Per me shum

  Prishtinë Dje, 22:27
  20 €
 • 1 foto
   Ram 8GB DDR3 12800S per llaptop
  Pjese per kompjuter

  Ram 8GB DDR3 12800S per llaptop

  Shes Ram 8GB DDR3 per llaptop 12800S Pe

  Prishtinë Dje, 22:27
  35 €
 • 2 foto
  Ram 4GB DDR3 per llaptop
  Pjese per kompjuter

  Ram 4GB DDR3 per llaptop

  Shes Ram 4GB DDR3 per llaptop Per me sh

  Prishtinë Dje, 22:27
  20 €
 • 0 foto
  HDD 1TB, 640GB, 500GB, 320GB / SSD 256GB, 120GB
  Pjese per kompjuter

  HDD 1TB, 640GB, 500GB, 320GB / SSD 256GB, 120GB

  Shes keto pjese: HDD 1TB 640GB 500GB 320

  Prishtinë Dje, 22:26
  60 €
 • 5 foto
  Ftohese per CPU/GPU
  Pjese per kompjuter

  Ftohese per CPU/GPU

  Ftohese per CPU/GPU CPU/GPU Cooling Fan

  Prishtinë Dje, 22:26
  25 €
 • 3 foto
  USB 3.0 - SATA 3, External SSD HDD 2.5\" - 6 Gbps
  Pjese per kompjuter

  USB 3.0 - SATA 3, External SSD HDD 2.5\" - 6 Gbps

  USB 3.0 - SATA 3, External SSD HDD 2.5 I

  Prishtinë Dje, 21:39
  10 €
 • 3 foto
  Hard Disk, ssd, rama
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk, ssd, rama

  Hard disk 1 TB SSD 120gb Ram 16gb

  Prishtinë Dje, 21:21
  190 €
 • 1 foto
  Tastier Razer
  Pjese per kompjuter

  Tastier Razer

  Razer cynosa lite e re ne kuti qmimi i d

  Prishtinë Dje, 21:21
  70 €
 • 1 foto
  Tastatur hp mekanike
  Pjese per kompjuter

  Tastatur hp mekanike

  Shitet tastatura hp orgjinal mekanike pr

  Prishtinë Dje, 21:20
  60 €
 • 2 foto
  Hard disk , ram
  Pjese per kompjuter

  Hard disk , ram

  Shiten hard diskat 500 GB edhe 1 TB ram

  Prishtinë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Adapter orgjinal lenovo 20v 2.25A
  Pjese per kompjuter

  Adapter orgjinal lenovo 20v 2.25A

  Shitet adapteri orgjinal i lenovos Input

  Prishtinë Dje, 20:46
  20 €
 • 3 foto
  Printer i ri HP LaserJet Pro MFP M227sdn
  Pjese per kompjuter

  Printer i ri HP LaserJet Pro MFP M227sdn

  Shitet printeri Hp Laser Jet pro iri vet

  Prishtinë Dje, 20:46
  200 €
 • 1 foto
  Procesor i5 gjenerata e 3
  Pjese per kompjuter

  Procesor i5 gjenerata e 3

  Shitet cpu i5 3350p Eshte ne gjendje pe

  Prishtinë Dje, 20:46
  15 €
 • 1 foto
  8gb ram ddr3
  Pjese per kompjuter

  8gb ram ddr3

  Shiten 2x4gb ram ddr3 me gjendje perfekt

  Prishtinë Dje, 20:46
  20 €
 • 3 foto
  Pjesë per Kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Pjesë per Kompjuter

  Shes ram per laptop descktop 2gb dhe.

  Prishtinë Dje, 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Summa Gerber P2C 120cm
  Pjese per kompjuter

  Summa Gerber P2C 120cm

  Summa Gerber P2C 120cm cutter plotter sy

  Prishtinë Dje, 19:18
  1.200 €
 • 2 foto
  Printer/skaner
  Pjese per kompjuter

  Printer/skaner

  Printer/skaner me ngjyra i perdorur. Esh

  Prishtinë Dje, 19:18
  50 €
 • 2 foto
  Printer
  Pjese per kompjuter

  Printer

  Shitet printeri i perdorur. Eshte kompl

  Prishtinë Dje, 19:18
  50 €
 • 1 foto
  RAM Memory per llaptop 4GB DDR3
  Pjese per kompjuter

  RAM Memory per llaptop 4GB DDR3

  Shes ram memory per llaptop 4GB DDR3 - 1

  Prishtinë Dje, 18:36
  13 €
 • 8 foto
  Harddisk per PC ose kamera Toshiba 500GB - SATA
  Pjese per kompjuter

  Harddisk per PC ose kamera Toshiba 500GB - SATA

  Shes harddiskun per PC ose kamera DVR To

  Prishtinë Dje, 18:36
  16 €
 • 2 foto
  Procesor Core i5 GEN 2
  Pjese per kompjuter

  Procesor Core i5 GEN 2

  Shes procesorin ne gjendje perfekte In

  Prishtinë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Procesor Core i3 Gen 4 ne gjendje perfekte
  Pjese per kompjuter

  Procesor Core i3 Gen 4 ne gjendje perfekte

  Shes procesorin ne gjendje perfekte: In

  Prishtinë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pjese te ndryshme per kompjuter & llaptop kartela,cpu, ssd
  Pjese per kompjuter

  Pjese te ndryshme per kompjuter & llaptop kartela,cpu, ssd

  Shes pjeset per kompjuter dhe llaptop ne

  Prishtinë Dje, 18:35
  10 €
 • 1 foto
  Harddisk 5TB (5000GB)
  Pjese per kompjuter

  Harddisk 5TB (5000GB)

  Shes harddiskun 5TB ne gjendje te rregul

  Prishtinë Dje, 18:35
  80 €
 • 3 foto
  Harddisk per PC 2TB (2000GB
  Pjese per kompjuter

  Harddisk per PC 2TB (2000GB

  Shes harddiskun per PC Seagate ne gjendj

  Prishtinë Dje, 18:35
  27 €
 • 7 foto
  Harddiska per llaptop,sony,xbox 80 / 160 / 250 / 320 / 500GB
  Pjese per kompjuter

  Harddiska per llaptop,sony,xbox 80 / 160 / 250 / 320 / 500GB

  Shes harddiskat per llaptop, sony ose xb

  Prishtinë Dje, 18:35
  7 €
 • 3 foto
  4 Cisco Router 3 Cisco Switch
  Pjese per kompjuter

  4 Cisco Router 3 Cisco Switch

  4 cisco router 2951 dhe 3 cisco switch c

  Prishtinë Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MICROSOFT SURFACE BOOK 2
  Pjese per kompjuter

  MICROSOFT SURFACE BOOK 2

  Microsoft Surface Book 2 2-IN-1 BUDNLE

  Prishtinë Dje, 17:51
  980 €
 • 0 foto
  I RI - SSD 120GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)
  Pjese per kompjuter

  I RI - SSD 120GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - SSD 120GB 2.5 inch SAT

  Prishtinë Dje, 17:51
  25 €
 • 2 foto
  Adapter per HP Blu Pin
  Pjese per kompjuter

  Adapter per HP Blu Pin

  HP 19.5V 2.31A Blu Pin Origjinal 044

  Prishtinë Dje, 17:50
  20 €
 • 6 foto
  Kabllo te ndryshme TV ,Hdmi, Telefon,Transporti KS
  Pjese per kompjuter

  Kabllo te ndryshme TV ,Hdmi, Telefon,Transporti KS

  Kabllo per ps2, ps3 per tv -5€ Kabllo pe

  Prishtinë Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kartele Grafike Gigabyte ZOTAC 1060 3GB
  Pjese per kompjuter

  Kartele Grafike Gigabyte ZOTAC 1060 3GB

  Kartele Grafike Zotac 1060 3GB

  Prishtinë Dje, 17:06
  125 €
 • 6 foto
  Shes Qante Per Llop Top 17\'\' E re pa Perdor
  Pjese per kompjuter

  Shes Qante Per Llop Top 17\'\' E re pa Perdor

  Shes Qante Per Llop Top 17\'\' inxh Qan

  Prishtinë Dje, 16:17
  30 €