Pjese per kompjuter në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 2 foto
  Samsung bluetooth wireless keyboard
  Pjese per kompjuter

  Samsung bluetooth wireless keyboard

  Tastier samsung bluetooth pa tela

  Prishtinë Sot, 10:34
  60 €
 • 1 foto
  Lenovo Thinkpad T440 Ultrabook prej vetem 279.90€
  Pjese per kompjuter

  Lenovo Thinkpad T440 Ultrabook prej vetem 279.90€

  Super Cmim – Lenovo Ultrabook ! Lenovo Thinkpad T440 Ultrabook prej vetem 279.90€ Specs: Intel® C

  Prishtinë Sot, 10:34
  249 €
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Rack Mbi 40 cop
  Pjese per kompjuter

  Rack Mbi 40 cop

  Shes keta Rack-at, te gjithe jan ne gjendje te mire,disa jan te Ri. Posedoj mbi 40Cop. Modele te nd

  Prishtinë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TASTIER & MAUS APPLE
  Pjese per kompjuter

  TASTIER & MAUS APPLE

  SHITEN TASTIERA & MAUSI TE DYJA JAN NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT 044331864 04422211

  Prishtinë Sot, 10:06
  140 €
 • 1 foto
  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset
  Pjese per kompjuter

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset ndesgjojsa pothuajse te reja per gaming

  Fushë Kosovë Sot, 09:50
  55 €
 • 1 foto
  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3
  Pjese per kompjuter

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3 pothuajse te reja pa shenja perdorimi me ngjyr te kuqe dhe te zez

  Fushë Kosovë Sot, 09:49
  70 €
 • 1 foto
  Etherium Riga në Shitje
  Pjese per kompjuter

  Etherium Riga në Shitje

  Rig me 6 kartela 150 Mh/s (te garantuara) Çmimi: 2299€ Kartelat: Zotac P106 Mining Edition MSI Z270

  Prishtinë Sot, 00:16
  2.299 €
 • 3 foto
  DVI to HDMI converter - Transport Gratis
  Pjese per kompjuter

  DVI to HDMI converter - Transport Gratis

  DVI to HDMI converter i ri i testuar me garancion qe funksionon.Per te gjithe Pc ,Laptop,TV etj. qe

  Prishtinë Dje, 22:39
  7 €
 • 3 foto
  USB wireless- Transport Gratis
  Pjese per kompjuter

  USB wireless- Transport Gratis

  USB wireless i ri- Transport Gratis Mund te perdoret ne PC,Laptop etj. Tel : +38649168307 - viber

  Prishtinë Dje, 22:38
  7 €
 • 4 foto
  Hdmi to Vga converter me audio port
  Pjese per kompjuter

  Hdmi to Vga converter me audio port

  Hdmi to Vga converter me audio port,i ri i testuar

  Prishtinë Dje, 22:38
  10 €
 • 4 foto
  Hdmi nga nje port ne dy Hdmi dalje-TransportGratis
  Pjese per kompjuter

  Hdmi nga nje port ne dy Hdmi dalje-TransportGratis

  Hdmi konvertues nga nje port ne dy Hdmi dalje. Rekomandohet per ata qe kane vetem nje hdmi port dhe

  Prishtinë Dje, 22:37
  8 €
 • 1 foto
  Usb Audio - Transport Gratis
  Pjese per kompjuter

  Usb Audio - Transport Gratis

  Usb Audio e re per pC,Laptop etj. Transport Gratis ne krejt Kosoven Tel : +38649168307(viber)

  Prishtinë Dje, 22:36
  6 €
 • 1 foto
  Usb to Ethernet- Network Lan Adapter per Pc,Laptop
  Pjese per kompjuter

  Usb to Ethernet- Network Lan Adapter per Pc,Laptop

  Usb to Ethernet- Network Lan Adapter per Pc,Laptop e re si ne foto .Te gjitha produktet tona jane fu

  Prishtinë Dje, 22:36
  8 €
 • 3 foto
  DVI to VGA converter Origjinal - Transport Gratis
  Pjese per kompjuter

  DVI to VGA converter Origjinal - Transport Gratis

  DVI to VGA converter Origjinal nga Zvicrra. Transport Gratis. Tel: +38649168307(viber)

  Prishtinë Dje, 22:35
  5 €
 • 0 foto
  Bitcoin Miner
  Pjese per kompjuter

  Bitcoin Miner

  Antminer S9 14Th/s + APW3++ - 3400Eur

  Fushë Kosovë Dje, 20:29
  3.400 €
 • 4 foto
  Diagnoz për automejete .
  Pjese per kompjuter

  Diagnoz për automejete .

  Obd Bluetooth BlueDriver për diagnostikimin e sistemit elektronik të automjeteve. Leximi ,fshirja e

  Prishtinë Dje, 20:20
  130 €
 • 6 foto
  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice
  Pjese per kompjuter

  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice

  blej pjese te kompjuterave me shumice te tipave te vjeter edhe me defekte , pra te gjitha ato qe nuk

  Gllogoc Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CD ROM DHE DVD ROM PER PC KOMPJUTER
  Pjese per kompjuter

  CD ROM DHE DVD ROM PER PC KOMPJUTER

  Shes cd-rom dhe dvd-rom per Pc kompjutera Kam sasi te konsideruar,shiten ndaras dhe bashk. *CD-ROM

  Prishtinë Dje, 18:58
  5 €
 • 0 foto
  Ram Memory per Llaptop
  Pjese per kompjuter

  Ram Memory per Llaptop

  Shes ram memorje per Laptop Notebook RAM MEMORI LAPTOP NOTEBOOK : *Ram 256MB - 1 Euro *Ram 51

  Prishtinë Dje, 18:54
  5 €
 • 0 foto
  ADAPTERA TE RRYMES PER LLAPTOP
  Pjese per kompjuter

  ADAPTERA TE RRYMES PER LLAPTOP

  Shes Adapter rryme per laptop jane keto modele: Adapter DELL 19.5v 4.62a -10 euro Adapter ASUS 1

  Prishtinë Dje, 18:51
  10 €
 • 4 foto
  SSD/HDD SATA Cable to USB 2.0 for 2.5\" SSD-HDD
  Pjese per kompjuter

  SSD/HDD SATA Cable to USB 2.0 for 2.5\" SSD-HDD

  USB 2.0 To SATA 7 15 = 22pin SATA Adapter Cable External Power For 2.5\" SSD HDD Hard Disk Drive Con

  Prishtinë Dje, 18:19
  11 €
 • 1 foto
  USB Wi-Fi Network card mini 150mbps 802.11n
  Pjese per kompjuter

  USB Wi-Fi Network card mini 150mbps 802.11n

  Network card mini usb wireless wifi adapter 150mbps wi-fi receiver 802.11n usb ethernet adapter Supp

  Prishtinë Dje, 18:19
  5 €
 • 3 foto
  Caddy Universal 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\'
  Pjese per kompjuter

  Caddy Universal 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\'

  Caddy Universal 12.7mm 2nd HDD/SSD SATA 3.0 for 2.5\'\' SSD Case Hard Disk Enclosure for Laptop CD-

  Prishtinë Dje, 18:19
  11 €
 • 3 foto
  SHES POWER SUPPLY 600W GEMBIRD BLACK POWER SERIES
  Pjese per kompjuter

  SHES POWER SUPPLY 600W GEMBIRD BLACK POWER SERIES

  Shitet : PSU 600W Gembird PSU7X-12-B Black Power Series Real Power,PFC,Silent,12cm Cmimi: 50 EUR S

  Prishtinë Dje, 18:18
  50 €
 • 5 foto
  Paisje per Kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Paisje per Kompjuter

  Lidhese interneti per shume kompjutera, 25 euro e pa perdorur. Lidhese per shume Kompjutera e pa pe

  Prishtinë Dje, 17:41
  20 €
 • 4 foto
  UPS - upsa per akumulim te rrymes-1250 VA
  Pjese per kompjuter

  UPS - upsa per akumulim te rrymes-1250 VA

  Shes dy UPS te ri, nga 100 € copa, me fuqi dalse prej 1250 VA ,upsat sherbejn per akumulimin e rryme

  Prishtinë Dje, 16:19
  100 €
 • 4 foto
  Printera për arkë fiskale, kupona fiskal me USB
  Pjese per kompjuter

  Printera për arkë fiskale, kupona fiskal me USB

  Shes dy printera te ri per arka fiskale, kupona fiskal, qe perdoren ne dyqane lokale shopinga etj. l

  Prishtinë Dje, 16:19
  89 €
 • 1 foto
  Razer Deathadder I RI
  Pjese per kompjuter

  Razer Deathadder I RI

  Razer Deathadder I RI 3500DPI ngjyra Zi me te kalter. Viber: +38649636885 gaming dell apple macboo

  Prishtinë Dje, 15:27
  35 €
 • 6 foto
  HP Plloter dhe Monitora
  Pjese per kompjuter

  HP Plloter dhe Monitora

  Plloteri: HP DesignJet 500 (42 inch) + hpgl2 card Çmimi: 900 € Monitorat: 5 copë - HP L2045w (21 in

  Prishtinë Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mausa Microsoft 1.1 me pulla anash
  Pjese per kompjuter

  Mausa Microsoft 1.1 me pulla anash

  Mausa Microsoft 1.1 me pulla anash me shumic 15 € pakic 20 € Tel : +38345602502 045602502 Microso

  Prishtinë Dje, 13:51
  15 €
 • 2 foto
  Gaming degjuse me shumic per interneta
  Pjese per kompjuter

  Gaming degjuse me shumic per interneta

  Shesim gaming degjuse me kualite dhe qmim shum te arsyshem kemi 5 loje te modeleve.Na kontakto ne v

  Prishtinë Dje, 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EXTREM PERFORMANCE PC gjitha modelet new
  Pjese per kompjuter

  EXTREM PERFORMANCE PC gjitha modelet new

  EXTREM PERFORMANCE PC gjitha modelet new Zgjidhja juaj per ndertimin e extrem PC me performanca te

  Prishtinë Dje, 13:51
  1.300 €
 • 0 foto
  D LINK GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORTESH
  Pjese per kompjuter

  D LINK GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORTESH

  D LINK GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORTESH €28,00 Prodhuesi:D-Link Kodi i Produktit: 2745106 D-LINK

  Prishtinë Dje, 13:40
  28 €
 • 6 foto
  SERVISIM PROFESIONAL DEGJUSEDHE MAUSA GAMING
  Pjese per kompjuter

  SERVISIM PROFESIONAL DEGJUSEDHE MAUSA GAMING

  ServisIM profesional Razer,Steelseries,zowie fk1 HyperX logitech,gigabyte,Microsoft 1.1 1.1a 3.0

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kamera Sigurie profesionale 24/7
  Pjese per kompjuter

  Kamera Sigurie profesionale 24/7

  ProIT security camera - eshte kompani profesionale per kamera te sigurise. Bejm monitimin e kamerave

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  TYSSO BLP 300 PRINTER PER BARKODA

  ⚪️TYSSO BLP300 PRINTER PËR BARKODA ⚪️ÇMIMI 199€ ⚪️ POROSITE ONLINE ⚪️NA KONTAKTON

  Prishtinë Dje, 13:32
  199 €
 • 1 foto
  D-Link 8Port Fast Gigabit Switch i ri
  Pjese per kompjuter

  D-Link 8Port Fast Gigabit Switch i ri

  Shes dy lloje te switchave te bardhe dhe te zi ne paket te pa hapur D-Link 8Port Fast Gigabit Switch

  Prishtinë Dje, 13:31
  10 €
 • 6 foto
  Sonoff WiFi Smart Switch (nderpreres) 10A
  Pjese per kompjuter

  Sonoff WiFi Smart Switch (nderpreres) 10A

  Sonoff eshte nje nderpreres i menqur qe lidhet me telfon Android (Samsung, Motorola etc.) ose iOS (i

  Prishtinë Dje, 13:31
  25 €
 • 4 foto
  PRINTER PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER PER BARKODA

  PRINTER PER BARKODA ME USB KABELL

  Prishtinë Dje, 13:31
  119 €
 • 9 foto
  Kamera wireless dhe DVR te ndryshem
  Pjese per kompjuter

  Kamera wireless dhe DVR te ndryshem

  Shitet kamera me DVR. DVR ka mundesi me i lidhe 4 kamera ose mundeni me zgjedh DVR tjetrin qe lidhet

  Prishtinë Dje, 13:30
  70 €
 • 1 foto
  Tenda Router Wireless i ri ne paket me 4 antena
  Pjese per kompjuter

  Tenda Router Wireless i ri ne paket me 4 antena

  Shes router wireless ne paket te pa hapur cmimi ne treg 35 euro i ri (aq e kam ble mund ta verifiko

  Prishtinë Dje, 13:30
  25 €
 • 6 foto
  Sonoff WiFi Smart Switch (Nderpreres) 16 A
  Pjese per kompjuter

  Sonoff WiFi Smart Switch (Nderpreres) 16 A

  Sonoff eshte nje nderpreres i menqur qe lidhet me telfon Android (Samsung, Motorola etc.) ose iOS (i

  Prishtinë Dje, 13:30
  40 €
 • 4 foto
  Konverter ethernet-RS232 Serial EX-6030
  Pjese per kompjuter

  Konverter ethernet-RS232 Serial EX-6030

  Shitet konverteri ethernet-RS232 Serial zakonisht i perdorur per Fire Alarm Panela dhe mundesi te tj

  Prishtinë Dje, 13:30
  35 €
 • 4 foto
  Media converter multi-mode fiber-ethernet 2 copa
  Pjese per kompjuter

  Media converter multi-mode fiber-ethernet 2 copa

  Shes dy copa media converter multi-mode fiber-ethernet secilen nga 50 euro. Te reja ne paket te pap

  Prishtinë Dje, 13:30
  45 €
 • 1 foto
  Fingerprint time attendance 2 copa
  Pjese per kompjuter

  Fingerprint time attendance 2 copa

  Shes fingerprint per t'i regjistruar punetoret ne hyrje dalje ose sa here hyne ne pune. Te blera per

  Prishtinë Dje, 13:30
  30 €
 • 0 foto
  Adapter rryme per llaptop Medion 19V-2,64A 50W
  Pjese per kompjuter

  Adapter rryme per llaptop Medion 19V-2,64A 50W

  Adapter rryme per llaptop Medion 19V-2,64A 50W €27,00 Prej €36,00 Kodi i Produktit: 4907285 _______

  Prishtinë Dje, 13:29
  27 €
 • 0 foto
  Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT
  Pjese per kompjuter

  Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT

  Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT €27,00 Prej €30,00 Kodi i Produktit: 5697487 Adapter rryme me tensi

  Prishtinë Dje, 13:29
  27 €
 • 0 foto
  Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ
  Pjese per kompjuter

  Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ

  Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W €27,00 Prej €35,00 Kodi i Produktit

  Prishtinë Dje, 13:29
  27 €
 • 0 foto
  Adapter rryme 12V / 2A
  Pjese per kompjuter

  Adapter rryme 12V / 2A

  Adapter rryme 12V / 2A €18,00 Kodi i Produktit: A054212 ___________________________________________

  Prishtinë Dje, 13:18
  18 €