Shkodër

Pjese per kompjuter në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Fujitsu per pjese
  Pjese per kompjuter

  Fujitsu per pjese

  Fujitsu per pjese

  Shkodër Sot, 09:25
  45 €
 • 4 foto
  Ruter thomson
  Pjese per kompjuter

  Ruter thomson

  Shitet ose nderrohet ruter Thompson pothuajse i ri

  Shkodër Sot, 09:25
  14 €
 • 5 foto
  NEC versa m320 per pjese
  Pjese per kompjuter

  NEC versa m320 per pjese

  Shitet NEC versa M 320 per pjese lap top

  Shkodër Sot, 09:25
  35 €
 • 0 foto
  Mini HDMI adaptor
  Pjese per kompjuter

  Mini HDMI adaptor

  Mini HDMI adaptor

  Shkodër Sot, 09:24
  5 €
 • 0 foto
  USB 8GB
  Pjese per kompjuter

  USB 8GB

  USB 8 GB

  Shkodër Sot, 09:18
  10 €
 • 2 foto
  Shitet Dell IN1930 18.5\'\'(47cm) Widescreen Monitor
  Pjese per kompjuter

  Shitet Dell IN1930 18.5\'\'(47cm) Widescreen Monitor

  Shitet Monitor Dell IN1930 18.5\'\' (47 cm) WLED Widescreen Monitor (1366x768) Black me teper info

  Shkodër 20 nëntor 10:18
  50 €
 • 2 foto
  Shiten 2 Hard Disqe per Desktop
  Pjese per kompjuter

  Shiten 2 Hard Disqe per Desktop

  Shiten 2 Hard Disqe Hard Disk 3,5\" per Desktop Seagate 500 GB dhe Hard Disk 3,5\" per Desktop Weste

  Shkodër 20 nëntor 10:18
  50 €
 • 4 foto
  Dvd player
  Pjese per kompjuter

  Dvd player

  I perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 25 shtator 08:53
  18 €
 • 3 foto
  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB

  ________________________ Hard Disk 3,5" Seagate Barracuda 500 GB Ne gjendje te Shkelqyer, pothua

  Shkodër 18 shtator 13:09
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c
  Pjese per kompjuter

  Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c

  __________________ Shitet Monitor DELL 19" Led Widescreen Model IN1930c Perdorur vetem pak muaj,

  Shkodër 18 shtator 12:57
  7.000 Lek
 • 1 foto
  2 Prinetera Termik.
  Pjese per kompjuter

  2 Prinetera Termik.

  Shite 2 printera termik te perdorur,,,, Cmimi 4.000 Lek copa.

  Shkodër 16 shtator 12:38
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Hard disk 500GB
  Pjese per kompjuter

  Hard disk 500GB

  I perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 13 shtator 14:17
  20 €
 • 2 foto
  RAM 2Gb
  Pjese per kompjuter

  RAM 2Gb

  Te perdorur

  Shkodër 13 shtator 14:16
  5 €
 • 2 foto
  Kërkoj ekran për Surface book 2
  Pjese per kompjuter

  Kërkoj ekran për Surface book 2

  Kërkoj një ekran funksional për kompjuter Surface book 2. Të interesuarit të më kontaktojnë nr. ose

  Shkodër 9 shtator 22:33
  150 €
 • 2 foto
  Monitor Pro DELL 22\" Led Widescreen Model P2210F
  Pjese per kompjuter

  Monitor Pro DELL 22\" Led Widescreen Model P2210F

  ___________________________ Shitet Monitor DELL 22\" Led Widescreen Model - Dell Professional P2210

  Shkodër 5 shtator 21:44
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis 1000 deri 8,000,000 €
  Pjese per kompjuter

  Oferta e huasë midis 1000 deri 8,000,000 €

  Lajm i mirë! Shoqëria jonë financiare tani është zgjidhja për problemet tuaja të ndryshme. Ne jemi n

  Shkodër 14 gusht 03:26
  150 €
 • 2 foto
  Wifi profesional wireless LUMA Surround gigabit
  Pjese per kompjuter

  Wifi profesional wireless LUMA Surround gigabit

  Wireless profesional luma surround WiFi system. Per shtepija te medha lokale hotele perdoren jan wir

  Shkodër 5 gusht 16:55
  100 €
 • 2 foto
  Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB

  ________________________ Hard Disk 3,5" Western Digital 1TB Ne gjendje te Shkelqyer, pothuajse i

  Shkodër 1 gusht 23:22
  7.500 Lek
 • 3 foto
  Apple adapter type C to usb,hdmi, Charging
  Pjese per kompjuter

  Apple adapter type C to usb,hdmi, Charging

  Apple adapter origjinal a1621type C to usb,hdmi, Charging perdoret per laptopat e fundit apple qe nu

  Shkodër 28 korrik 09:06
  50 €
 • 0 foto
  Shes Gaming Mouse “Logitech G402” Origjinal
  Pjese per kompjuter

  Shes Gaming Mouse “Logitech G402” Origjinal

  Shes Gaming mouse “Logitech G402” origjinal. Eshte 1 vit e gjysem i perdorur , ska asnje problem

  Shkodër 9 korrik 15:35
  50 Lek
 • 1 foto
  Large Gaming Mouse Pad Red Dragon 30*80CM
  Pjese per kompjuter

  Large Gaming Mouse Pad Red Dragon 30*80CM

  1 Muaj i perdorun, si i Ri :)

  Shkodër 5 korrik 11:35
  1.000 Lek
 • 2 foto
  MOUS WIRLESS te ndryeshem nga 800 leke
  Pjese per kompjuter

  MOUS WIRLESS te ndryeshem nga 800 leke

  Specification: Wireless Transmission Distance: =10m Wireless Carrier Frequency: 2402MHz-2480MHz Wire

  Shkodër 1 korrik 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HDD i Jashte SEAGATE -1TB-
  Pjese per kompjuter

  HDD i Jashte SEAGATE -1TB-

  Seagate-Backup-Plus-Slim-1TB-USB-3.0-Portable-External-Hard-Drive-with-Mobile-Dev-800x800 Na gjen

  Shkodër 1 korrik 07:38
  9.000 Lek
 • 4 foto
  Mini Tastier Wireless per TV etjer 1500 Leke
  Pjese per kompjuter

  Mini Tastier Wireless per TV etjer 1500 Leke

  Mini 2.4Ghz Wireless Keyboard Air Mouse Remote Control Touchpad For PC TV Box 1500 lEKE Description

  Shkodër 1 korrik 07:37
  1.500 Lek
 • 1 foto
  O F E R T E USB 3.0 2TB Flash Drives Memory 50Eur
  Pjese per kompjuter

  O F E R T E USB 3.0 2TB Flash Drives Memory 50Eur

  O F E R T E USB 3.0 2TB Flash Drives Memory 50 Euro Description Hot plug & play Compatibl

  Shkodër 1 korrik 07:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tastier e Mous Wireless 2500 Leke
  Pjese per kompjuter

  Tastier e Mous Wireless 2500 Leke

  2.4GHz Wireless Keyboard & Mouse Combo Set ABS Comfortable For Laptop PC Desktop Features: Freq

  Shkodër 1 korrik 07:36
  2.500 Lek
 • 1 foto
  OFERTE Cartoon Star wars bb-8 Usb Flash Drive 128G
  Pjese per kompjuter

  OFERTE Cartoon Star wars bb-8 Usb Flash Drive 128G

  Cartoon Star wars bb-8 Usb Flash Drive 128GB-3000LEKE 3000 leke Na gjeni: ne Shkoder ne Adresen:

  Shkodër 1 korrik 07:36
  3.000 Lek
 • 6 foto
  MIKROSKOP 5 MP LIDHET ME KOMPJ. 500X -
  Pjese per kompjuter

  MIKROSKOP 5 MP LIDHET ME KOMPJ. 500X -

  Portable Digital 50-500X 5MP Microscope Endoscope Magnifier Camera 8 LED USB 2.0 Product Informatio

  Shkodër 1 korrik 07:36
  1 Lek
 • 3 foto
  KALOJME KASETE VIDEO VHS NE DVD-R
  Pjese per kompjuter

  KALOJME KASETE VIDEO VHS NE DVD-R

  KONVERTOJME KASETA VIDEO VHS NE DVD-R TE GJITHE QE JANE PER RUAJTJEN E EVENIMENTEVE (DASMA,FEJES

  Shkodër 1 korrik 07:36
  500 Lek
 • 1 foto
  VGA To HDMI konverter 100 % funksional
  Pjese per kompjuter

  VGA To HDMI konverter 100 % funksional

  VGA To HDMI to vga HD HDTV Video Converter Box Adapter Eshte i testuar funksionon 100%,(mos u merni

  Shkodër 1 korrik 07:35
  1 Lek
 • 1 foto
  Cpu
  Pjese per kompjuter

  Cpu

  shitet cpu amd dhe bashk me heliken freskuse

  Shkodër 25 qershor 16:43
  5 Lek
 • 2 foto
  dvd Asus
  Pjese per kompjuter

  dvd Asus

  shitet dvd per kompjuter destop asus dvd nuk mbyllet per shkak kan perdorur forc per ta mbyllur dhe

  Shkodër 25 qershor 16:43
  5 Lek
 • 2 foto
  Hdd
  Pjese per kompjuter

  Hdd

  shitet hardis kompjuteri hdd

  Shkodër 25 qershor 16:31
  5 Lek
 • 2 foto
  dvd
  Pjese per kompjuter

  dvd

  shitet dvd per pc destop

  Shkodër 25 qershor 16:31
  5 Lek
 • 2 foto
  Hard Disk 3,5" per Desktop Western Digital 4 TB
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk 3,5" per Desktop Western Digital 4 TB

  ___________________________ Shitet Hard Disk 3,5" per Desktop Western Digital 4TB Perdorur vetem

  Shkodër 25 qershor 10:31
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Toshiba e207
  Pjese per kompjuter

  Toshiba e207

  Shitet Toshiba printer e207 ne gjendje te mir me boj pothujse te re.. Shitet per arsye mbyllje bizne

  Shkodër 21 qershor 07:42
  220 €
 • 3 foto
  Ram
  Pjese per kompjuter

  Ram

  Shitet ram per pc desktop

  Shkodër 19 qershor 11:28
  5 Lek
 • 3 foto
  LLAMP LED ME KARIKIM ME TACH PER TAVOLINE DHE ST
  Pjese per kompjuter

  LLAMP LED ME KARIKIM ME TACH PER TAVOLINE DHE ST

  USB Foldable Reading Study LED Light Touch Sensor Beside Desk Table Lamp Book (LLAMP LED ME KARIKIM

  Shkodër 1 qershor 18:19
  1.200 Lek
 • 1 foto
  ZGJATUES KORENE LDNIO 3 Port usb 3.1A -1600 LEKE
  Pjese per kompjuter

  ZGJATUES KORENE LDNIO 3 Port usb 3.1A -1600 LEKE

  LDNIO SE3330 Home Office EU Power Strip with 3 Port USB Smart Charger For iPhone iPad Home Applia

  Shkodër 1 qershor 18:17
  1.600 Lek
 • 1 foto
  Fast Ethernet Network PCI LAN 700 Leke
  Pjese per kompjuter

  Fast Ethernet Network PCI LAN 700 Leke

  Fast Ethernet Network PCI LAN NIC Card Realtek Tool For RTL8139D 10/100Mbps Tool 700 LEKE KANCELA

  Shkodër 1 qershor 18:16
  700 Lek
 • 11 foto
  TE GJITHA LLOJET E ADATERAVE DHE MEPOROSI 1-EURO
  Pjese per kompjuter

  TE GJITHA LLOJET E ADATERAVE DHE MEPOROSI 1-EURO

  1---28B External USB 2.0 Audio Headset With Microphone 7.1 Ch Sound Card Adapter 2---672C DVI-I Mal

  Shkodër 1 qershor 18:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BOKSA ME BLUETOOTH ME Micro SD & USB-1200 Leke
  Pjese per kompjuter

  BOKSA ME BLUETOOTH ME Micro SD & USB-1200 Leke

  BOKSA ME BLUETOOTH ME Micro SD & USB 1000 LEKE DHE 1100 LEKE Na gjeni: ne Shkoder ne Adres

  Shkodër 1 qershor 18:15
  1.000 Lek
 • 2 foto
  OFERTE ---USB 64/32Gb per Androit 2500/1500 leke
  Pjese per kompjuter

  OFERTE ---USB 64/32Gb per Androit 2500/1500 leke

  USB 2.0 Flash Memory Stick Pen Drive Thumb Key U Disk For Android/PC 64GB edhe 32GB respektivisht 25

  Shkodër 1 qershor 18:14
  2.500 Lek
 • 2 foto
  HDD 1 TB TOSHIBA i RI
  Pjese per kompjuter

  HDD 1 TB TOSHIBA i RI

  Specifications: Brand: TOSHIBA Model: DT01ACA100 Hard drive type: HDD (hard disk drive) Hard dis

  Shkodër 1 qershor 18:14
  1 Lek
 • 2 foto
  Aficio™MP 201SPF(Printer/Skaner/Fotokopjo-250 Euro
  Pjese per kompjuter

  Aficio™MP 201SPF(Printer/Skaner/Fotokopjo-250 Euro

  Ricoh Aficio MP 201SPF MFP Copier WITH DOC FEEDER NETWORK PRINT, SCAN Eshte printer/Fotokopjo dhe S

  Shkodër 1 qershor 18:13
  250 €
 • 3 foto
  OFERTE - KUFJE 300 LEKE
  Pjese per kompjuter

  OFERTE - KUFJE 300 LEKE

  Auriculares in Ear Igoodlo IG-1339 Compatible con Iphone, Ipad, Samsung, HTC, Android, entre otros

  Shkodër 1 qershor 18:12
  300 Lek
 • 4 foto
  PRINTER EPSON L210  SHUME CILESOR DHE EKONOMIK
  Pjese per kompjuter

  PRINTER EPSON L210 SHUME CILESOR DHE EKONOMIK

  SHES PRINTER EPSON L210 REZULACION 600-1200 DPI. 300 Euro ESHTE SHUME EKONOMIK DHE CILESORE.TONER

  Shkodër 1 qershor 18:12
  300 €
 • 2 foto
  Shitet
  Pjese per kompjuter

  Shitet

  Shitet

  Shkodër 10 maj 11:02
  50 €
 • 3 foto
  Truri PS3 (+7 disqe)
  Pjese per kompjuter

  Truri PS3 (+7 disqe)

  Disqet e perfshire: Gran Turismo 5 Mortal Combat Batman (Arkham City) Turning Point (Fall of Liber

  Shkodër 28 prill 11:44
  10.000 Lek
 • 1 foto
  LB-LINK Wireless adapter USB
  Pjese per kompjuter

  LB-LINK Wireless adapter USB

  Qe te mos keni tela neper banese bline dhe edhe kompjuteri desktop i tavolines nuk ka nevoj per tela

  Shkodër 28 prill 11:04
  1.500 Lek