• PROGRAM PER MENAXHIM BAR-REST QE LIDHET ME KASE

  PROGRAM PER MENAXHIM BAR-REST QE LIDHET ME KASE

  ****** SUPER SUPER OFERTE****** SHES PROGRAM PER MENAXHIM BAR-RESTAURANT QE LIDHET ME KASE FISKALE , 39 EU TE DHENAT E PROGRAMIT: 1.Menaxhim i shitjeve. Fatura shitje dhe TVSH dhe mundësi lidhje me t

  39 €
  Tiranë
  Sot, 02:17
 • HDD DESKTOP , 29 EU

  HDD DESKTOP , 29 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 35 EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ. Cmimi 33 eu Cel. : 0692999998 FACEBOOK:https://www.facebook.com/German-Computer-499239740216018/ email:ge

  29 €
  Tiranë
  Sot, 01:28
 • SSD HDD RAM CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE

  SSD HDD RAM CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE

  ***** SUPER OFERTA ****** SSD , HDD , RAM , CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE 1. SSD SAN DISK TE RINJ , 5 VITE GARANCI 120 GB --> 45 EU 240 GB --> 75 EU 480 GB --> 145 EU 2. HDD LAPTOP 160 GB --&g

  4 €
  Tiranë
  Sot, 01:28
 • PRINTER TERMIK I RI , 1 VIT GARANCI 99 EU

  PRINTER TERMIK I RI , 1 VIT GARANCI 99 EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacturer.globalsources.com/si/6008838146242/pdtl/Thermal-printer/1130532088/Rongta-80MM-POS-Thermal-Receipt

  99 €
  Tiranë
  Sot, 01:27
 • PROGRAM BARI , 39 EU

  PROGRAM BARI , 39 EU

  SHES PROGRAM BAR , RESTAURANT , MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM. CMIMI 39 EU. Facebook: https://www.facebook.com/germancomputers/

  39 €
  Tiranë
  Sot, 01:27
 • RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME:

  RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME:

  ****** FURNIZIM ME RAM-e****** RAM PER LAPTOP DHE DESKTOP ME CMIMET E MEPOSHTEME: RAM LAPTOP DDR2 1 GB -> 4 € DDR2 2 GB ->12 € DDR3 1GB ->4 € DDR3 2 GB ->14 DDR3 4 GB -> 24€ RAM DESKTO

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 01:27
 • KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE

  KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE

  ******SUPER OFERTE***** KARTE GRAFIKE NVIDEA GT 730 E RE 60EU Specifikimet: 2 GB DDR3 128 BIT Dalje :DVI , VGA , HDMI Cmimi 59 eu Cel. : 0692999998 Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers

  59 €
  Tiranë
  Sot, 01:27
 • LAPTOP DESKTOP MONITORE

  LAPTOP DESKTOP MONITORE

  ****** SUPER SUPER OFERTA****** GJERMAN COMPUTER VJEN ME SUPER OFERTA: LAPTOP DESKTOP MONITORE PRINTERA PJESE KEMBIMI ORGJINALE SERVIS I SPECIALIZUAR https://www.facebook.com/germancomputers/ emai

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 01:27
 • PROGRAM MARKETI

  PROGRAM MARKETI

  SHES PROGRAM MARKETI , MUNDESON LIDHJEN ME KASE FISKALE PROGRAMI ESHTE SHUME PRAKTIK , FLEXIBEL DHE I THJESHTE NE PERDORIM. CMIMI 39 EU. Facebook: https://www.facebook.com/germancomputers/ Ne cmim

  39 €
  Tiranë
  Sot, 01:26
 • OKAZION ZBRITJE WORKSTATION HP Z600

  OKAZION ZBRITJE WORKSTATION HP Z600

  ************* SUPER OKAZION************** WORKSTATION HP Z600, PROC QUAD CORE CORE , HDD 320 GB ), RAM 6 GB , GRAFIKE QUADRO 2000 , 359 EU Parametrat : Ram :6 Gb DDR3 Proc:Proc Quad Core 2.4 GHZ HD

  359 €
  Tiranë
  Sot, 01:26
 • Njesia qendrore (truri)

  Njesia qendrore (truri)

  Pc compaq dc7600 convertible minitower, ka karte grafike nvidia g210 1gb ddr3, HDMI 225GB HDD, 3 GB ram ddr2. Windows 7 ultimate 64 bit.

  90 €
  Tiranë
  Dje, 20:17
 • Intel Core 2 Duo e8400 3.00ghz Nderrohet me DDR2

  Intel Core 2 Duo e8400 3.00ghz Nderrohet me DDR2

  Shitet procesor ne gjendje shume te mire pune cmimi 2000lek i padiskutueshem Nderrohet me 4GB DDR2, 2x2GB

  2.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 19:16
 • Printer canon i-sensys lbp2900

  Printer canon i-sensys lbp2900

  Printer cannon i perdor pak

  50 €
  Durrës
  Dje, 18:18
 • Hp server

  Hp server

  HP ProLiant ML150 G6 Server Xeon E5540 Quad Core 4x 2.53 GHz 16 GB RAM 4 TB SATA,monitor dhe aksedoret e tjere

  500 €
  Krujë
  Dje, 16:26
 • Call of Duty Black Ops 2 Per PS3

  Call of Duty Black Ops 2 Per PS3

  Loje per playstation 3. Ne gjendje shume te mire,punon shkelqyeshem

  5.500 Lek
  Korçë
  Dje, 15:28
 • 250Gb HDD Sata

  250Gb HDD Sata

  Shes HDD 250gb, kam ble nje 1Tb dhe e kam heq kete nga pic

  11 €
  Shkodër
  Dje, 15:17
 • Printer termik

  Printer termik

  Shiten printera termik te pershtatshem per bar restorant market lloto.cmim shum i lir.super cilesi.lidhen me lan dhe usb.

  8.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 14:16
 • Ati Sapphire Radeon Hd4850

  Ati Sapphire Radeon Hd4850

  Graphic card ati sapphire radeon Hd4850 1gb ddr3 256bit

  140 €
  Fier
  Dje, 11:17
 • BLLOQE USHQIMI PER KOMPJUTERA DESKTOP

  BLLOQE USHQIMI PER KOMPJUTERA DESKTOP

  SHITEN TE GJITHA LLOJET E BLLOQEVE TE USHQIMIT ME SHUMICE JANE TE PERDORUR 1000 LEKE COPA ME SHUMICE

  1.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 09:18
 • shes syze 3D NVIDIA GF 3D VISION 3D-KIT

  shes syze 3D NVIDIA GF 3D VISION 3D-KIT

  shes syze NVIDIA GF 3D VISION 3D-KIT te perdorura shume pak.

  70 €
  Tiranë
  18 shkurt 23:16
 • 2 HDD

  2 HDD

  Shiten 2 HDD ne gjendje shume te mire .. 1 HDD per PC (320 GB SATA ) dhe 1 HDD per laptop (160 GB ) . Gjithashtu dhe nje Sony Xperia s qe do ekran .... Cmim I diskutueshem ...

  40 Lek
  Durrës
  18 shkurt 19:27
 • 2 HDD

  2 HDD

  Shiten 2 HDD ne gjendje shume te mire .. 1 HDD per PC (320 GB SATA ) dhe 1 HDD per laptop (160 GB ) . Gjithashtu dhe nje Sony Xperia s qe do ekran .... Cmim I diskutueshem ...

  40 Lek
  Durrës
  18 shkurt 19:27
 • Karte Grafike 1 Gb DDR3

  Karte Grafike 1 Gb DDR3

  Karte grafike Nvidia GeForce GT 210 1 GB DDR3 Shum pak e perdorur. E pa diskutueshme

  3.000 Lek
  Tiranë
  18 shkurt 15:27
 • Ram 512Mb

  Ram 512Mb

  Shes 4 pllaka ram 512mb, jan ne gjendje shum te mirë.5 mij lekë copa ose nqs i deshironi te katërta 15 mij lek gjithsej.

  1.500 Lek
  Kuçovë
  18 shkurt 14:26
 • Monitor Samsung 20 inch

  Monitor Samsung 20 inch

  Shitet monitor Samsung SyncMaster 2043NW ne permasat 20 inch, me rezolucion 1680 x 1050. Ne gjendje te mire pune.

  50 €
  Tiranë
  18 shkurt 13:16
 • Usb Eagle

  Usb Eagle

  Usb 10 giga ne muaj për 2 vjet

  5.000 Lek
  Berat
  18 shkurt 08:17
 • Webcamera

  Webcamera

  Shes webcamera deluxe 5 euro Dy cope Cel 0697256638

  1.000 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 22:27
 • Hp 23

  Hp 23"

  shes monitor hp 23" gjendje perfekte ska asnje gervishtje

  100 €
  Tiranë
  17 shkurt 22:26
 • Oferte

  Oferte

  super oferte 2giga ram 160gga hdd 19 ekrani

  100 €
  Tiranë
  17 shkurt 17:34
 • INVERTER TENSIONI !! 12V-220V

  INVERTER TENSIONI !! 12V-220V

  shes inverter tensioni qe e konverton tensionin nga 12v(bateri makine ) ne 220v alternativ me fuqi 1500w. inverteri eshte automatic dhe ka ardh nga anglia ! shitet per arsye mos perdorimi. cmimi 100mi

  100 Lek
  Tiranë
  17 shkurt 12:18
 • WD 1TB Elements Portable External Hard Drive

  WD 1TB Elements Portable External Hard Drive

  WD 1TB Elements Portable External Hard Drive 3.0 , 1TB dhe 500GB.

  Me Marrveshje
  Durrës
  17 shkurt 09:27
 • CANTE LEKURE ORIGJINALE ITALJANE

  CANTE LEKURE ORIGJINALE ITALJANE

  GENUINE LEATHER MADEIN ITALY Genuine Italian Leather Slimline Laptop

  99 €
  Durrës
  17 shkurt 08:16
 • SSD SANDISK EXTEM 500  240 GB 14.000 Lek

  SSD SANDISK EXTEM 500 240 GB 14.000 Lek

  SSD SANDISK EXTEM 500 ( I RI ) OKAZION 14.000 LEK SASI E LIMITUAR Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavejes. Tirane Tel: +355 67 4054018 T

  16.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:25
 • Ekrane per laptop -- OFERTE !

  Ekrane per laptop -- OFERTE !

  Ekran 15.4" LCD - 4000 Lek Ekran 15.6" LED - 6000 Lek Montimi i perfshire

  4.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:19
 • Hard Disk Destop Laptop - OFERTA

  Hard Disk Destop Laptop - OFERTA

  Destop : 80Gb - 1500 lek ... 2x 160Gb - 2500 lek ..250Gb - 3000 Lek Laptop : 250Gb - 3500 Lek ... 320Gb - 4000 Lek

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:19
 • Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek

  Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek

  Karikusa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek Asus Acer Samsung Dell HP

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 23:17
 • SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0

  SanDisk 64 GB Ultra Dual USB Drive 3.0 3500 lek Sasi e limituar! 130 MB’S “R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 3

  3.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • EKRAN APPLE 27 A1316 400 EURO

  EKRAN APPLE 27 A1316 400 EURO

  EKRAN APPLE 27 INCH 400 EURO MONITOR 27 INCH FULL HD USB - THUNDERBOARD BOKSE TE INTEGRUAR- WEBCAMERA ETJ Ky produkt ka 3 Muaj Garanci “R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam A

  400 €
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas

  Ekran laptopesh 10.1 17 inch & Memorie Ram Tas

  Ofrojme Ekrane laptopesh te madhesive te ndryshme , Karrikues original per laptope ,Tastjera per laptop te markave HP-ACER-DELL-PACKARD-BELL-APPLE-ASUS-SAMSUNG ETJ me cmime konkuruese ne treg! DHE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • TASTJERA BATERI EKRANE LAPTOPESH ETJ

  TASTJERA BATERI EKRANE LAPTOPESH ETJ

  BATERI TASTJERA EKRAN LAPTOPESH PJESE TE NDRYDHME RAM-HDD-FISHA ETJ "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mai

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • PRINTER TERMIK 80 MM

  PRINTER TERMIK 80 MM

  Ky produkt ka 12 Muaj Garanci! "R&R" Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:ri_gels@hotmail.com Per me teper info

  100 €
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • GTX750TI 2 GB DDR5 E RE  150 EURO

  GTX750TI 2 GB DDR5 E RE 150 EURO

  SUPER OFERTE KARTE GRAFIKE GAMING QUADRO 4000 2 GB DDR5 130 EURO (USED) GTX750TI 2 GB DDR5 150 EURO (E RE) INVIDIA GT710 MSI 2GB DDR3 70 EURO (E RE) INVIDIA GT710 AS

  150 €
  Tiranë
  16 shkurt 22:18
 • Printer Laser Dell

  Printer Laser Dell

  Dell Laser Multifunction Printer Me Ngjyra.. I Perdorur Per nje kohe te shkurter,por ne gjendje shum te mire funksionale.. Cmimi- 17.000 L

  17.000 Lek
  Kavajë
  16 shkurt 20:16
 • PROGRAME LOJRA FATI OFFLINE ME SERVER OSE ME USB

  PROGRAME LOJRA FATI OFFLINE ME SERVER OSE ME USB

  shes programe lojra fati admiral amatic apex me prekje ose me tastjere sistem offline me server ose me USB dhe program rulete me server ne gjuhen spamjisht per me teper informacjon na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 shkurt 19:18
 • Printer termal

  Printer termal

  shes printer termal per arsye mosperdorimi

  11.000 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 19:16
 • Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht per makinat deri ne vitin 2014.I gatshem per pune

  300 €
  Durrës
  16 shkurt 17:16
 • R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM!

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM!

  R&R COMPUTER OFRON CONVERTUES TE NDRYSHEM E SHUME TE TJERE TE PA LISTUAR! ADAPTER MINI DISPLAY TI HDMI 1000 LEK ADAPTER THUNDERBOARD -NETWORK 3500 LEK ADAPTER VGA TO HDMI 2500 LEK ADAPTER HDMI

  500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 16:26
 • New ASUS ROG GL502VS-DB71 15.6

  New ASUS ROG GL502VS-DB71 15.6 "Gaming Laptop i7 1

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: iphonesplus98@gmail.com 24 Hrs Skype chat: ramish.ca

  400 €
  Vlorë
  16 shkurt 14:26
 • Apple MacBook Air 11

  Apple MacBook Air 11" Laptop - MJVM2B/A

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: iphonesplus98@gmail.com 24 Hrs Skype chat: ramish.ca

  400 €
  Vlorë
  16 shkurt 14:23
 • Modem Router+USB ad

  Modem Router+USB ad

  Netgear DGNB2100 Wireless-N300 Modem Router+USB adapter

  40 €
  Lezhë
  16 shkurt 11:24